Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Orașului Băicoi", Băicoi - 13.10.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Semifinala Frățilă - Petcu și Finala Enciu - Fratila:



    Comentariu


    • buna seara catre buna dimineata tuturor.un turneu frumos fara timpi morti si cu o surpriza mai mult decat placutapen/elite marian bogdan.felicitari !o noapte odihnitoare si o duminica relaxanta !

      Comentariu


      • Fain turneul la Băi....la voi

        Comentariu


        • Ca o curiozitate.. în clasamentul 1-8 șapte au materiale :2 anti(virale) 3 sandwisuri(cu ciuperci și castraveti) și 3 ierburi(f?n, lucerna și paie) asa ca la acest turneu minunat s-a mîncat *DE POST*

          Comentariu


          • Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
            buna seara catre buna dimineata tuturor.un turneu frumos fara timpi morti si cu o surpriza mai mult decat placutapen/elite marian bogdan.felicitari !o noapte odihnitoare si o duminica relaxanta !
            Domnule Dumitrescu, mi-ați luat vorbele din gură. Și eu am vrut să remarc clasarea foarte bună a lui Marian Bogdan în condiții de participare comună Open / Elite.
            Felicitări Marian Bogdan!

            Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk
            Blade: Nittaku Acoustic;
            FH: Butterfly Tenergy 05;
            BH: Victas Stiff.

            Comentariu


            • Un turneu frumos și foarte bine organizat. Faptul ca nu au fost grupe superioare a fost foarte bine, am ajuns cu vreo 2 ore mai devreme acasă. FELICITĂRI!
              ARTICOLE TENIS DE MASĂ



              Comentariu


              • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                Ca o curiozitate.. în clasamentul 1-8 șapte au materiale :2 anti(virale) 3 sandwisuri(cu ciuperci și castraveti) și 3 ierburi(f?n, lucerna și paie) asa ca la acest turneu minunat s-a mîncat *DE POST*
                Toamna lunga, insorita si frumoasa. S-au copt materialele. Buna recolta.
                Ultima editare de mandelafree; 14.oct.2018, 09:08.
                Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
                https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
                Va rog sa aveti o viata frumoasa.

                Comentariu


                • Un turneu foarte frumos cu organizare impecabila. A fost foarte bine fara grupe superioare. Bucurosi ca s- a facut amestecat open/ elite pt ca Bianca a avut ocazia sa joace cu adversari redutabili,ma refer in special la dl Petcu cu care a avut ocazia sa munceasca si sa puna in practica ce a invatat. Felicitari d lui Petcu pentru abilitatile sale extraordinare de aparator. Felicitari castigatorilor!

                  Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk
                  Nu in ultimul rand , multumim dlui George Iancu care i - a fost alaturi Biancai!

                  Comentariu





                  • Sent from my iPhone using Tapatalk
                    "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                    George Bernard Shaw

                    https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                    https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                    Comentariu


                    • Postat în original de Iulian Gherasim Vezi post
                      Un turneu frumos și foarte bine organizat. Faptul ca nu au fost grupe superioare a fost foarte bine, am ajuns cu vreo 2 ore mai devreme acasă. FELICITĂRI!
                      mai multe icre negre !

                      Comentariu


                      • .

                        Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • .

                          Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • Felicitari castigatorilor la cele 3 categorii, Sandu Enciu, Genu Panait si Dragos Radu, dar si invinsilor lor din finale, Robert, Aurel si Georgian!

                            Felicitari Marian Bogdan, cel mai bun Open-ist de la Elite, cu putina rabdare cred ca se putea si mai bine!

                            Mentiune speciala pentru trupa din Targoviște (Radu Dragos, Fusca Georgian, Neagu Costin, Carpinis Petre Danut, Stangaciu Alexandru, Delimart Alexiana si Matei Mircea) care vin tare din urma si curand le vor calca pe urme lupilor batrani (expresia nu se refera neaparat la varsta ) Lazaroiu, Darmaz, Bratescu sau Sencu!

                            Multumim tuturor concurentilor pentru participare, va asteptam cu drag si la urmatoarele turnee de la Baicoi!

                            Comentariu


                            • .

                              Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                              Comentariu


                              • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                                Ca o curiozitate.. în clasamentul 1-8 șapte au materiale :2 anti(virale) 3 sandwisuri(cu ciuperci și castraveti) și 3 ierburi(f?n, lucerna și paie) asa ca la acest turneu minunat s-a mîncat *DE POST*
                                Ar fi interesanta si o statistica bazata pe vechime in Amatur si binenteles media de varsta pentru aceste locuri 1-8. Ca sa ne lamurim pe deplin![emoji111]

                                Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
                                "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

                                Comentariu


                                • Postat în original de Bogdan V Vezi post
                                  Felicitari castigatorilor la cele 3 categorii, Sandu Enciu, Genu Panait si Dragos Radu, dar si invinsilor lor din finale, Robert, Aurel si Georgian!

                                  Felicitari Marian Bogdan, cel mai bun Open-ist de la Elite, cu putina rabdare cred ca se putea si mai bine!

                                  Mentiune speciala pentru trupa din Targoviște (Radu Dragos, Fusca Georgian, Neagu Costin, Carpinis Petre Danut, Stangaciu Alexandru, Delimart Alexiana si Matei Mircea) care vin tare din urma si curand le vor calca pe urme lupilor batrani (expresia nu se refera neaparat la varsta ) Lazaroiu, Darmaz, Bratescu sau Sencu!

                                  Multumim tuturor concurentilor pentru participare, va asteptam cu drag si la urmatoarele turnee de la Baicoi!
                                  Felicitari Marian Bogdan! Super turneu ai facut!

                                  Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
                                  "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de B.Liviu Vezi post
                                    Ar fi interesanta si o statistica bazata pe vechime in Amatur si binenteles media de varsta pentru aceste locuri 1-8. Ca sa ne lamurim pe deplin![emoji111]

                                    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
                                    eu cred ca ala mic(robert) a stricat media de varsta !

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
                                      eu cred ca ala mic(robert) a stricat media de varsta !
                                      [emoji108]

                                      Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
                                      "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

                                      Comentariu


                                      • Un copil asa de mic,
                                        agitat de Mos Florin.

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Bogdan V Vezi post
                                          Felicitari castigatorilor la cele 3 categorii, Sandu Enciu, Genu Panait si Dragos Radu, dar si invinsilor lor din finale, Robert, Aurel si Georgian!

                                          Felicitari Marian Bogdan, cel mai bun Open-ist de la Elite, cu putina rabdare cred ca se putea si mai bine!

                                          Mentiune speciala pentru trupa din Targoviște (Radu Dragos, Fusca Georgian, Neagu Costin, Carpinis Petre Danut, Stangaciu Alexandru, Delimart Alexiana si Matei Mircea) care vin tare din urma si curand le vor calca pe urme lupilor batrani (expresia nu se refera neaparat la varsta ) Lazaroiu, Darmaz, Bratescu sau Sencu!

                                          Multumim tuturor concurentilor pentru participare, va asteptam cu drag si la urmatoarele turnee de la Baicoi!
                                          Bogdane vezi ca printre lupii aia bătr?ni ai introdus și o "corcitura"

                                          Comentariu


                                          • Un nou turneu reusit! Felicitari tuturor participantilor si oranizatorilor! Cateva poze pentru a colora turneul :































































                                            Comentariu

                                            Who has read this thread:
                                            Procesare...
                                            X