Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Centenar", Alba Iulia - 03.11.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Cristofor Răzvan, Moinești, avansați.

    Comentariu


    • #52
      Cir Florin la începători Din Războieni Cetate

      Comentariu


      • #53
        buna ziua
        de la timisoara se inscrie Jurescu Sorin la categoria open.
        va multumesc

        Comentariu


        • #54
          Se inscrie Sterczer Sandor din Sanzieni la categoria avansati

          Comentariu


          • #55
            Buna ziua,

            Alexandru Marius, avansati - București.

            Multumesc.
            I'm a lean, mean, spin machine!

            Comentariu


            • #56
              Buna ziua,
              Se inscrie din Deva - Postelnicu Mihai - categoria Open.
              Multumesc!

              Comentariu


              • #57
                Kriszta Arpad Lorand din Sanpaul la open!
                Lemne: DHS Hurricane Long W997
                FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                BH: DHS GoldArc 8

                Comentariu


                • #58
                  Vicovanu Petru-Horodnic de Jos-avansați! Mulțumesc

                  Comentariu


                  • #59
                    cu placere ,,, Dani Leo > Arad< Open>

                    Comentariu


                    • #60
                      Ciobanu Gabriel-Cluj-open.
                      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                      Comentariu


                      • #61
                        Costache-Rosioru Cristian, Timișoara, open.
                        Iana Remus, Timișoara, elite.

                        Comentariu


                        • #62
                          Ar trebui sa apreciem in primul rand eforturile pe care le-au depus organizatorii pentru a asigura succesul acestui turneu. Din proprie experienta stiu ca nu este usor sa realizezi o asemenea intreprindere. Si 100 de lei sponsorizare e greu sa gasesti uneori. Sunt aspecte de care unii sunt nemultumiti sunt sigur ca vor fi si alti nemultumiti pana la finalul din 4 noiembrie, deoarece nu este posibil sa multumesti pe toti. Numai cine nu munceste nu greseste. Daca tot sunt/vor fi critici astept cu nerabdare sa particip la un turneu organizat de cei care sunt critici.

                          De asemenea ar trebui sa respectam programul realizat de organizatori. S-au facut eforturi (timp pierdut, audiente pe la diverse usi...) pentru a obtine sprijinul autoritatilor locale si a asigura conditii optime de desfasurare. Poate ca ar trebui evitata si suprapunerea momentului istoric cu cina, din respect fata de organizatori. In momentul in care iti asumi participarea la un asemenea eveniment iti asumi si desfasuratorul programului, inclusiv un program pe doua zile. Turneul Campionilor este o data in an.

                          Cred ca pot fi facute totusi anumite sugestii, atat timp cat sunt constructive si nu vor duce la discutii in contradictoriu care sa strice atmosfera din jurul turneului. Sunt sigur ca organizatorii vor incerca, in masura programului convenit cu autoritatile locale, sa puna in practica unele sugestii.

                          Personal am si eu o sugestie ca toate fazele de la sferturi in sus, inclusiv la incepatori sa se desfasoare in aceeasi zi, adica duminica si de preferat in aceeasi sala toate categoriile (daca e posibil desigur). E aiurea sa fii premiat cu sala goala, asa de bine de rau ar trebui sa fie un sala macar 32 de participanti. E si o chestiune de imagine, probabil ca acolo va fi si presa locala/nationala si sa vada ca suntem uniti si reprezentam o miscare puternica.

                          Sa ne vedem sanatosi la Alba Iulia!

                          P.S. Cat priveste existenta superioarelor la o categorie sau mai multe sunt sigur ca organizatorii au analizat/analizeaza si vor lua o decizie care sa multumeasca pe cat mai multi participanti, insa tinand cont de programul convenit cu partenerii evenimentului.
                          Ultima editare de Mihai Popescu-Apreotesei; 03.oct.2018, 08:48.
                          Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                          FH: Butterfly Dignics 05
                          BH: Tibhar Grass D.TecS

                          Comentariu


                          • #63
                            Din Alba -Iulia:Marian Ion
                            Moldovan Cristian
                            Dan Susman
                            Nicolae Golban
                            Danciu Nicolae
                            Bregar Dan
                            Popa Decebal
                            Rusu Marius
                            Ilisiu Cristian
                            Sufletel Emil Sr.
                            Sufletel Margareta

                            Comentariu


                            • #64
                              Din Bacău la elite Rojnita Sebastian, la open Braniste George ,Ticu Dorin iar la incepatori Ursulescu Ioan Stanga

                              Comentariu


                              • #65
                                S E INSCRIE DIN ALBA-IULIA: Marcu Cristian si Stoican Adrian.

                                Comentariu


                                • #66
                                  Postat în original de roman bogdan Vezi post
                                  Roman Bogdan -elite
                                  Dragi colegi, daca incepem cu polemici , " mie imi place asta, mie nu-mi place asta" haideti sa lasam lumea sa se inscrie , si ulterior veniti cu argumente, daca incepem de la pagina 1 sa dezbatem desfasurarea acestui turneu continuarea va fi haos, nu vreau sa supar pe nimeni dar e prea devreme
                                  D-le Bogdan Roman , va stimez si va apreciez ca jucator dar as vrea sa stiti ca postarea mea a fost facuta din dorinta de a modifica ceva cat mai e vreme. Din cele expuse insa de dl. Giosan inteleg ca trebuie sa ne aliniem pe un protocol incheiat cu Primaria Alba Iulia si ca nu se poate altfel; s-au sacrificat grupele superioare pentru o masa festiva si un program artistic la care nu stiu cine va participa( cei eliminati vor pleca acasa si cei calificati sa se odihneasca. Sper sa nu am dreptate cand spun ca se incearca politizarea unui eveniment frumos al nostru, amaturistilor bolnavi de tenis de masă. Daca am face un sondaj sa vedem cine vrea grupe superioare si cine vrea masa festiva si program artistic, a-ti fi surprins de rezultat.
                                  Departe de mine sa nu apreciez ceea ce organizatorii vor sa faca la Alba Iulia si doresc din tot sufletul sa iasa ceva frumos dar as fi vrut mai mult tenis si mai putin spectacol.
                                  Este ultima postare care o fac despre subiect, sa ne vedem sanatosi la Alba Iulia !
                                  Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                                  FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                                  BH : Spinlord Sternenfall OX

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Oprea Adrian din Lugoj la elite. Multumesc

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Cibanu Daniel Blaj open
                                      Fulop Attila Aiud avansati
                                      Luca Eugen Aiud avansati
                                      Puia Darius Stremt avansati
                                      Dirlea Iuan Aiud open

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Din punctul meu de vedere logistica acestui turneu e una extraordinara
                                        Mi se pare cel mai complex plan de turneu final din cate au fost pana acum,?n acest an special plecând de la cadourile pe care concurenții la primesc,la conditii,si premile de campioni județean plus multe alte detalii
                                        Va fi superb,cu siguranță!
                                        Si nu in ultimul rand,un rand de aplauze pentru organizatorii care muncesc/contribuie la organizarea excelenta si celor care au avut aceste idei
                                        Am rămas plăcut surprins!
                                        Felicitări!

                                        Trimis de pe al meu SM-A530F folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Musat Catalin - Open

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Salutare tuturor, Crăciun David Mihai din București la Open. Mulțumesc!

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Movileanu Neculae-avansati,Brașov

                                              Trimis de pe al meu SM-A530F folosind Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Din Drobeta Turnu-Severin, la categoria avansati, Vijaica Florin si Vijaica Paul.
                                                Multumim.
                                                Lemne: Butterfly Joo SaeHyuk/ Butterfly Petr Korbel
                                                FH :Butterfly Tenergy 64/Butterfly Tenergy 05 FX
                                                BH :Tibhar Grass D.TecS 1.2/Butterfly Feint Long II 1.3

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Din Alba Iulia Petrus Florin elit si Butura Vasile open

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Gherasim Iulian - Tulcea - Open
                                                    ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X