pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 5 din 6 PrimulPrimul ... 3456 UltimulUltimul
Rezultate 61 la 75 din 76

Subiect: ORADEA: În fiecare Miercuri - Turneu "Dublu" King Pong

  1. #61
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Buna seara!



    Inscrieri DUBLU#49 - on 2019. 08. 21. at 22:03:02

    1. Gergely Anton / Merai Janos,
    2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
    3. Halasz Peter / Andre Andrea,
    4. Fabian Wilhelm / Varkonyi Amalia,
    5. Tic Ioan / Szalay Liviu,
    6. Vaida Sorin / Boitos Rodica,
    7. Cavasdan Doru / Sabadas Dinu,
    8. Kovacs Levente / Pop Gabriel,
    9. Balogh Attila / Curpas Ioan,
    10. Maxim Alexandru / Sabau Liviu

    Grupe inferioare DUBLU#49

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    V
    Loc
    1 TIC IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
    1-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    7
    3
    2 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    9
    1
    3 CAVASDAN DORU / SABADAS DINU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    6
    4
    4 HALASZ PETER / ANDRE ANDREA ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    1-2
    0-2
    2-1
    2-1
    4
    5
    5 VAIDA SORIN / BOITOS RODICA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1-2
    2-1
    2
    8
    6 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    2-1
    0-2
    2-0
    1-2
    2-0
    3
    7
    7 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
    2-0
    1-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    8
    2
    8 KOVACS LEVENTE / POP GABRIEL ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    2-0
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    1-2
    1
    10
    9 MAXIM ALEXANDRU / SABAU LIVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-1
    2-1
    0-2
    2-1
    2-1
    4
    6
    10 FABIAN WILHELM / VARKONYI AMALIA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1-2
    1
    9
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  2. #62
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Buna seara!



    Inscrieri DUBLU#50 - on 2019. 08. 28. at 21:20:02

    1. Vaida Sorin / Culda Andrei,
    2. Fabian Wilhelm / Varkonyi Amalia,
    3. Tic Ioan / Szalay Liviu,
    4. Balogh Attila / Curpas Ioan,
    5. Bondar Octavian / Costea Constantin,
    6. Sabadas Dinu / Pop Gabriel,
    7. Gergely Anton / Varadi Mark,
    8. Horvath Tibor / Horvath Csaba,
    9. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
    10. Cheregi Nelu / Roatis Gheorghe,
    11. Andre Andrea / Halasz Peter,
    12. Parus Lilian / Sabau Liviu

    Grupe inferioare DUBLU#50

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIC IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
    2-0
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    4
    1
    2 SABADAS DINU / POP GABRIEL ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    2-1
    2-0
    4
    2
    3 VAIDA SORIN / CULDA ANDREI ORADEA
    2-0
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2
    4 GERGELY ANTON / VARADI MARK ORADEA
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    5 PARUS LILIAN / SABAU LIVIU ORADEA
    1-2
    1-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2
    4
    6 HORVATH TIBOR / HORVATH CSABA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    2 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    1
    3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
    2-0
    1-2
    2-1
    2-0
    1-2
    3
    2
    4 CHEREGI NELU / ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0
    5 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    2-1
    2
    4
    6 FABIAN WILHELM / VARKONYI AMALIA ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    1-2
    2

    Eliminatorii DUBLU#50
    1. Tic Ioan / Szalay Liviu
    -------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-0
    8. Boitos Rodica / Onofrei Dan
    ---------------------------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-2
    5. Gergely Anton / Varadi Mark
    -------------------- Andre Andrea / Halasz Peter 3-2
    4. Andre Andrea / Halasz Peter
    ------------------------------------------------------------ Balogh Attila / Curpas Ioan 3-1
    3. Sabadas Dinu / Pop Gabriel
    -------------------- Balogh Attila / Curpas Ioan 3-0
    6. Balogh Attila / Curpas Ioan
    ---------------------------------------- Balogh Attila / Curpas Ioan 3-1
    7. Parus Lilian / Sabau Liviu
    -------------------- Parus Lilian / Sabau Liviu 3-1
    2. Bondar Octavian / Costea Constantin

    Finala mica - DUBLU#50

    Andre Andrea / Halasz Peter
    -------------------- Andre Andrea / Halasz Peter 3-
    Parus Lilian / Sabau Liviu

    Clasament DUBLU#50

    1. Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
    2. Tic Ioan / Szalay Liviu - Oradea
    3 -- 4
    Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
    Parus Lilian / Sabau Liviu - Oradea
    5 -- 8
    Sabadas Dinu / Pop Gabriel - Oradea
    Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
    Gergely Anton / Varadi Mark - Oradea
    Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
    9 -- 10 2v gr.inf.
    Vaida Sorin / Culda Andrei - Oradea
    Fabian Wilhelm / Varkonyi Amalia - Oradea
    11 -- 12 0v gr.inf.
    Horvath Tibor / Horvath Csaba - Oradea
    Cheregi Nelu / Roatis Gheorghe - Oradea


    FINALA LIVE:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 28.08.2019 la 22:39.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  3. #63
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    CLASAMENT ACTUALIZAT:

    #Clasament 1-46 Evolutie (+/-/0) Feel #Clasament 1-50 Nume Prenume
    Puncte 1-50
    Patricipari Max 50
    1
    0
    1
    Szalay Liviu
    454
    48
    2
    0
    2
    Balogh Attila
    424
    48
    3
    0
    3
    Vaida Sorin
    334
    47
    4
    0
    4
    Savu Cristian
    328
    33
    5
    0
    5
    Sabadas Dinu
    320
    40
    6
    0
    6
    Costea Contantin
    283
    38
    9
    2
    7
    Tic Ioan
    274
    36
    7
    -1
    8
    Codau Vlad
    272
    35
    8
    -1
    9
    Bondar Octavian
    254
    33
    10
    0
    10
    Andre Andrea
    242
    39
    12
    1
    11
    Gergely Anton
    219
    22
    11
    -1
    12
    Halasz Peter
    217
    38
    16
    3
    13
    Curpas Ioan
    201
    27
    13
    -1
    14
    Cheregi Nelu
    195
    45
    14
    -1
    15
    Parus Lilian
    191
    24
    15
    -1
    16
    Birtalan Laszlo
    188
    41
    18
    1
    17
    Merai Janos
    163
    17
    17
    -1
    18
    Lup Silviu
    157
    19
    19
    0
    19
    Pop Gabriel
    132
    40
    20
    0
    20
    Craciun Calin
    127
    15
    21
    0
    21
    Cavasdan Doru
    122
    23
    23
    1
    22
    Culda Andrei
    102
    20
    22
    -1
    23
    Roatis Gheorghe
    101
    29
    25
    1
    24
    Kalman Suha
    92
    10
    24
    -1
    25
    Tanc Florin
    90
    11
    31
    5
    26
    Sabau Liviu
    76
    20
    28
    1
    27
    Maxim Alex
    74
    24
    26
    -2
    28
    Palffy Zsolt
    71
    13
    27
    -2
    29
    Pop Alexandru
    68
    12
    30
    0
    30
    Varadi Mark
    60
    9
    34
    3
    31
    Boitos Rodica
    60
    30
    29
    -3
    32
    Tailbot Francois
    57
    6
    32
    -1
    33
    Moldovan Andrei
    56
    31
    33
    -1
    34
    Tütös Csaba
    54
    15
    38
    3
    35
    Sas Tibor
    44
    7
    35
    -1
    36
    Mandru Bogdan
    38
    3
    36
    -1
    37
    Presecan Doru
    36
    15
    37
    -1
    38
    Catuneanu George
    33
    11
    41
    2
    39
    Varkonyi Amalia
    32
    12
    39
    -1
    40
    Cioflan Nelu
    30
    9
    40
    -1
    41
    Guias Cristian
    29
    9
    42
    0
    42
    Pasare Mihnea
    26
    2
    43
    0
    43
    Vurst Laszlo
    26
    8
    45
    1
    44
    Fabian Wilhelm
    22
    8
    44
    -1
    45
    Cotca Dacian
    19
    2
    46
    0
    46
    Kovacs Levente
    18
    8
    54
    7
    47
    Onofrei Dan
    16
    8
    NEW
    48
    Horvath Tibor
    15
    3
    47
    -2
    49
    Ghile Ioan
    14
    2
    48
    -2
    50
    Cotrau Calin
    14
    4
    49
    -2
    51
    Bondar Leontin
    12
    2
    50
    -2
    52
    Kadar Jozsef
    12
    4
    51
    -2
    53
    Popa Octavian
    11
    1
    52
    -2
    54
    Grigore Alex
    9
    1
    52
    -2
    54
    Udrea Valentin
    9
    1
    53
    -2
    55
    Franciska
    9
    3
    55
    -1
    56
    Barlea Radu
    6
    1
    55
    -1
    56
    Erdei Mark
    6
    1
    55
    -1
    56
    Nutiu Mihai
    6
    1
    55
    -1
    56
    Toma Dumitru
    6
    1
    56
    -1
    57
    Simu Marius
    6
    3
    58
    0
    58
    Blaga Mircea
    6
    5
    57
    -2
    59
    Barbu Cristian
    4
    1
    58
    -2
    60
    Griga Cristian
    4
    4
    58
    -2
    60
    Badescu Lucian
    4
    4
    59
    -2
    61
    Torje Sorin
    3
    1
    59
    -2
    61
    Karacsony Emese
    3
    1
    60
    -2
    62
    Erdei Sorin
    3
    3
    61
    -2
    63
    Szentpeteri
    2
    2
    61
    -2
    63
    Lit Cosmin
    2
    2
    61
    -2
    63
    Pop Florin
    2
    2
    62
    -2
    64
    Margin Liviu
    1
    1
    62
    -2
    64
    Ratiu Adrian
    1
    1
    62
    -2
    64
    Birtalan Csaba
    1
    1
    62
    -2
    64
    Rus Nicolae
    1
    1
    62
    -2
    64
    Culda Florin
    1
    1
    62
    -2
    64
    Cazan Catalin
    1
    1
    62
    -2
    64
    Andras Nicu
    1
    1
    NEW
    64
    Horvath Csaba
    1
    1
    62
    -2
    64
    Seica Gheorghe
    1
    1
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  4. #64
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Buna seara!



    Inscrieri DUBLU#51 - on 2019. 09. 04. at 21:13:22

    1. Gergely Anton / Merai Janos,
    2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
    3. Tic Ioan / Szalay Liviu,
    4. Balogh Attila / Curpas Ioan,
    5. Bondar Octavian / Costea Constantin,
    6. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
    7. Andre Andrea / Halasz Peter,
    8. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
    9. Codau Vlad / Varadi Mark,
    10. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
    11. Parus Lilian / Culda Andrei,
    12. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,

    Grupe inferioare DUBLU#51

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIC IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
    2-0
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    0-2
    2-0
    0-2
    2-1
    2-0
    3
    3
    3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    4
    4 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    1-2
    0
    6 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
    2-0
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
    0-2
    2-0
    1-2
    1-2
    2-0
    2
    4
    3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    1-2
    2-0
    2
    4 CODAU VLAD / VARADI MARK ORADEA
    2-1
    2-1
    1-2
    2-1
    2-0
    4
    1
    5 PARUS LILIAN / CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    2-1
    2-1
    1-2
    2-0
    3
    3
    6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0

    Eliminatorii DUBLU#51
    1. Gergely Anton / Merai Janos
    -------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-2
    8. Balogh Attila / Curpas Ioan
    ---------------------------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-0
    5. Bondar Octavian / Costea Constantin
    -------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
    4. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
    ------------------------------------------------------------ Codau Vlad / Varadi Mark 3-1
    3. Tic Ioan / Szalay Liviu
    -------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-1
    6. Parus Lilian / Culda Andrei
    ---------------------------------------- Codau Vlad / Varadi Mark 3-1
    7. Andre Andrea / Halasz Peter
    -------------------- Codau Vlad / Varadi Mark 3-1
    2. Codau Vlad / Varadi Mark

    Finala mica - DUBLU#51

    Gergely Anton / Merai Janos
    -------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-1
    Tic Ioan / Szalay Liviu

    Clasament DUBLU#51

    1. Codau Vlad / Varadi Mark - Oradea
    2. Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
    3 -- 4
    Gergely Anton / Merai Janos - Oradea
    Tic Ioan / Szalay Liviu - Oradea
    5 -- 8
    Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
    Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
    Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
    Parus Lilian / Culda Andrei - Oradea
    9 -- 2v gr.inf.
    Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
    10 -- 1v gr.inf.
    Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea
    11 -- 12 0v gr.inf.
    Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
    Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea


    FINALA LIVE:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 04.09.2019 la 22:50.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  5. #65
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Buna seara!



    Inscrieri DUBLU#52 - on 2019. 09. 11. at 21:34:31

    1. Gergely Anton / Merai Janos,
    2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
    3. Tic Ioan / Szalay Liviu,
    4. Balogh Attila / Curpas Ioan, Oradea,
    5. Bondar Octavian / Costea Constantin,
    6. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
    7. Andre Andrea / Halasz Peter,
    8. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
    9. Codau Vlad / Varadi Mark,
    10. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
    11. Parus Lilian / Culda Andrei,
    12. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
    13. Kovacs Levente / Vurst Laszlo,
    14. Cavasdan Doru / Lup Silviu

    Grupe inferioare DUBLU#52

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 TIC IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
    1-2
    2-1
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    4
    2 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    2-1
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    3
    3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
    1-2
    2-0
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    3
    3
    4 CODAU VLAD / VARADI MARK ORADEA
    2-1
    2-1
    2-0
    1-2
    2-0
    2-1
    5
    2
    5 CAVASDAN DORU / LUP SILVIU ORADEA
    2-0
    2-0
    2-1
    2-1
    2-1
    2-0
    6
    1
    6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1
    7 KOVACS LEVENTE / VURST LASZLO ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2-1
    1-2
    3
    3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
    2-1
    1-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    3
    4 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    5
    2
    5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1-2
    1
    6 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    7 PARUS LILIAN / CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    2-1
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    3
    4

    Eliminatorii DUBLU#52
    1. Cavasdan Doru / Lup Silviu
    -------------------- Cavasdan Doru / Lup Silviu 3-0
    8. Parus Lilian / Culda Andrei
    ---------------------------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-1
    5. Andre Andrea / Halasz Peter
    -------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-0
    4. Gergely Anton / Merai Janos
    ------------------------------------------------------------ Tic Ioan / Szalay Liviu 3-0
    3. Codau Vlad / Varadi Mark
    -------------------- Codau Vlad / Varadi Mark 3-0
    6. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
    ---------------------------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-2
    7. Tic Ioan / Szalay Liviu
    -------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-1
    2. Vaida Sorin / Sabadas Dinu

    Clasament DUBLU#52

    1. Tic Ioan / Szalay Liviu - Oradea
    2. Gergely Anton / Merai Janos - Oradea
    3 -- 4
    Codau Vlad / Varadi Mark - Oradea
    Cavasdan Doru / Lup Silviu - Oradea
    5 -- 8
    Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
    Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
    Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
    Parus Lilian / Culda Andrei - Oradea
    9 -- 10 3v gr.inf.
    Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
    Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
    11 -- 12 1v gr.inf.
    Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
    Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
    13 -- 14 0v gr.inf.
    Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea
    Kovacs Levente / Vurst Laszlo - Oradea


    FINALA LIVE:

    https://www.facebook.com/clubkingpon...3724758986127/
    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 11.09.2019 la 22:41.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  6. #66
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Buna seara!



    Inscrieri DUBLU#53 - on 2019. 09. 18. at 22:11:51

    1. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
    2. Tic Ioan / Szalay Liviu,
    3. Balogh Attila / Curpas Ioan,
    4. Bondar Octavian / Costea Constantin,
    5. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
    6. Parus Lilian / Sabau Liviu,
    7. Codau Vlad / Varadi Mark,
    8. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
    9. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
    10. Cavasdan Doru / Lup Silviu,
    11. Sas Tibor / Karacsony Emese,
    12. Gergely Anton / Kovacs Levente,
    13. Moldovan Andrei / Rus Nicolae

    Grupe inferioare DUBLU#53

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 TIC IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
    0-2
    2-1
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    2-0
    2-0
    0-2
    2-1
    0-2
    2-1
    4
    4
    3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
    1-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    4 PARUS LILIAN / SABAU LIVIU ORADEA
    1-2
    2-0
    2-1
    2-0
    0-2
    2-0
    4
    3
    5 GERGELY ANTON / KOVACS LEVENTE ORADEA
    1-2
    1-2
    2-0
    0-2
    1-2
    2-0
    2
    6 SAS TIBOR / KARACSONY EMESE ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    2
    7 MOLDOVAN ANDREI / RUS NICOLEA ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
    2-0
    0-2
    1-2
    1-2
    2-1
    2
    2 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    3 CODAU VLAD / VARADI MARK ORADEA
    2-0
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    3
    3
    4 CAVASDAN DORU / LUP SILVIU ORADEA
    2-1
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
    2-1
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2
    4
    6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0

    Eliminatorii DUBLU#53
    1. Tic Ioan / Szalay Liviu
    -------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-1
    8. Pop Gabriel / Tutos Csaba
    ---------------------------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-0
    5. Parus Lilian / Sabau Liviu
    -------------------- Parus Lilian / Sabau Liviu 3-2
    4. Cavasdan Doru / Lup Silviu
    ------------------------------------------------------------ Tic Ioan / Szalay Liviu 3-2
    3. Sas Tibor / Karacsony Emese
    -------------------- Sas Tibor / Karacsony Emese 3-1
    6. Codau Vlad / Varadi Mark
    ---------------------------------------- Balogh Attila / Curpas Ioan 3-1
    7. Bondar Octavian / Costea Constantin
    -------------------- Balogh Attila / Curpas Ioan 3-2
    2. Balogh Attila / Curpas Ioan

    Clasament DUBLU#53

    1. Tic Ioan / Szalay Liviu - Oradea
    2. Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
    3 -- 4
    Parus Lilian / Sabau Liviu - Oradea
    Sas Tibor / Karacsony Emese - Oradea
    5 -- 8
    Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
    Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
    Cavasdan Doru / Lup Silviu - Oradea
    Codau Vlad / Varadi Mark - Oradea
    9 -- 10 2v gr.inf.
    Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
    Gergely Anton / Kovacs Levente - Oradea
    11 -- 1v gr.inf.
    Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
    12 -- 13 0v gr.inf.
    Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
    Moldovan Andrei / Rus Nicolea - Oradea


    FINALA LIVE:

    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  7. #67
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Bună seara!



    Inscrieri DUBLU#54 - on 2019. 09. 25. at 20:04:18

    1. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
    2. Tic Ioan / Szalay Liviu,
    3. Balogh Attila / Curpas Ioan,
    4. Bondar Octavian / Costea Constantin,
    5. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
    6. Andre Andrea / Halasz Peter,
    7. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
    8. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
    9. Sas Tibor / Karacsony Emese,
    10. Kovacs Levente / Moldovan Andrei,
    11. Maxim Alexandru / Badescu Lucian,
    12. Codau Vlad / Sabau Liviu,
    13. Varadi Mark / Craciun Calin,
    14. Merai Janos / Parus Lilian

    Grupe inferioare DUBLU#54

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 TIC IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
    2-1
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    6
    1
    2 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    1-2
    2-1
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    4
    3
    3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4 CODAU VLAD / SABAU LIVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    4
    5 VARADI MARK / CRACIUN CALIN ORADEA
    1-2
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    2
    6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    7 KOVACS LEVENTE / MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    2
    2 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
    2-1
    2-1
    2-1
    2-1
    2-0
    2-1
    6
    1
    3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
    1-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    3
    4
    4 MERAI JANOS / PARUS LILIAN ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    4
    3
    5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    6 MAXIM ALEXANDRU / BADESCU LUCIAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    7 SAS TIBOR / KARACSONY EMESE ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1

    Eliminatorii DUBLU#54
    1. Tic Ioan / Szalay Liviu
    -------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-1
    8. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
    ---------------------------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
    5. Bondar Octavian / Costea Constantin
    -------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
    4. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
    ------------------------------------------------------------ Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
    3. Varadi Mark / Craciun Calin
    -------------------- Merai Janos / Parus Lilian 3-2
    6. Merai Janos / Parus Lilian
    ---------------------------------------- Merai Janos / Parus Lilian 3-2
    7. Codau Vlad / Sabau Liviu
    -------------------- Codau Vlad / Sabau Liviu 3-0
    2. Balogh Attila / Curpas Ioan

    Clasament DUBLU#54

    1. Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
    2. Merai Janos / Parus Lilian - Oradea
    3 -- 4
    Tic Ioan / Szalay Liviu - Oradea
    Codau Vlad / Sabau Liviu - Oradea
    5 -- 8
    Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
    Varadi Mark / Craciun Calin - Oradea
    Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
    Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
    9 -- 10 2v gr.inf.
    Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
    Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
    11 -- 12 1v gr.inf.
    Sas Tibor / Karacsony Emese - Oradea
    Kovacs Levente / Moldovan Andrei - Oradea
    13 -- 14 0v gr.inf.
    Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
    Maxim Alexandru / Badescu Lucian - Oradea


    FINALA LIVE:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 25.09.2019 la 23:03.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  8. #68
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Bună seara!



    Inscrieri DUBLU#55 - on 2019. 10. 02. at 21:13:02

    1. Gergely Anton / Merai Janos,
    2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
    3. Balogh Attila / Curpas Ioan,
    4. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
    5. Andre Andrea / Halasz Peter,
    6. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
    7. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
    8. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
    9. Sas Tibor / Karacsony Emese,
    10. Codau Vlad / Sabau Liviu,
    11. Costea Constantin / Culda Andrei,
    12. Szalay Liviu / Varadi Mark,
    13. Pop Florin / Cazan Catalin,
    14. Tic Ioan / Kovacs Levente,
    15. Griga Cristian / Lit Cosmin

    Grupe inferioare DUBLU#55

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
    2-1
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    0-2
    4
    3
    2 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
    1-2
    2-0
    1-2
    1-2
    2-0
    2-1
    3
    4
    3 COSTEA CONSTANTIN / CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    0-2
    3
    4 CODAU VLAD / SABAU LIVIU ORADEA
    2-1
    2-1
    1-2
    2-1
    2-0
    1-2
    4
    2
    5 TIC IOAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-2
    2-1
    1-2
    1-2
    2-0
    1-2
    2
    6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    7 SAS TIBOR / KARACSONY EMESE ORADEA
    2-0
    1-2
    2-0
    2-1
    2-1
    2-1
    5
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
    2-0
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    3
    2 SZALAY LIVIU / VARADI MARK ORADEA
    0-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    2
    3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
    2-0
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    4
    4 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    7
    1
    5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    2-1
    2-1
    2
    6 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    7 GRIGA CRISTIAN / LIT COSMIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    1
    8 POP FLORIN / CAZAN CATALIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    0

    Eliminatorii DUBLU#55
    1. Sas Tibor / Karacsony Emese
    -------------------- Sas Tibor / Karacsony Emese 3-2
    8. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
    ---------------------------------------- Sas Tibor / Karacsony Emese 3-2
    5. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
    -------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-0
    4. Szalay Liviu / Varadi Mark
    ------------------------------------------------------------ Sas Tibor / Karacsony Emese 3-2
    3. Codau Vlad / Sabau Liviu
    -------------------- Balogh Attila / Curpas Ioan 3-2
    6. Balogh Attila / Curpas Ioan
    ---------------------------------------- Balogh Attila / Curpas Ioan 3-0
    7. Andre Andrea / Halasz Peter
    -------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-0
    2. Gergely Anton / Merai Janos

    Finala mica - DUBLU#55

    Vaida Sorin / Sabadas Dinu
    -------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-2
    Gergely Anton / Merai Janos

    Clasament DUBLU#55

    1. Sas Tibor / Karacsony Emese - Oradea
    2. Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
    3 -- 4
    Gergely Anton / Merai Janos - Oradea
    Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
    5 -- 8
    Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
    Codau Vlad / Sabau Liviu - Oradea
    Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
    Szalay Liviu / Varadi Mark - Oradea
    9 -- 10 3v gr.inf.
    Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea
    Costea Constantin / Culda Andrei - Oradea
    11 -- 12 2v gr.inf.
    Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
    Tic Ioan / Kovacs Levente - Oradea
    13 -- 1v gr.inf.
    Griga Cristian / Lit Cosmin - Oradea
    14 -- 15 0v gr.inf.
    Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
    Pop Florin / Cazan Catalin - Oradea


    FINALA LIVE:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 02.10.2019 la 23:20.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  9. #69
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Bună seara!



    Inscrieri DUBLU#56 - on 2019. 10. 09. at 21:42:42

    1. Gergely Anton / Merai Janos, Oradea, 5002 - 0
    2. Balogh Attila / Curpas Ioan, Oradea, 5018 - 0
    3. Bondar Octavian / Costea Constantin, Oradea, 5020 - 0
    4. Vaida Sorin / Sabadas Dinu, Oradea, 5032 - 0
    5. Ghile Ioan / Sune Lindgren, Oradea / Sweden, 5049 - 0
    6. Tutos Csaba / Culda Andrei, Oradea, 5050 - 0
    7. Cheregi Nelu / Varadi Mark, Oradea, 5051 - 0
    8. Codau Vlad / Onbofrei Dan, Oradea, 5052 - 0
    9. Kovacs Levente / Andre Andrea, Oradea, 5053 - 0
    10. Cavasdan Doru / Pop Gabriel, Oradea, 5054 - 0
    11. Birtalan Laszlo / Birtalan Csaba, Oradea / Hungary, 5055 - 0
    12. Tic Ioan / Halasz Peter, Oradea, 5056 - 0
    13. Karacsonyi Emese / Szalay Liviu, Oradea, 5057 - 0
    14. Fabian Wilhelm / Pop Alexandru, Oradea, 5058 - 0

    Grupe inferioare DUBLU#56

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
    2-1
    0-2
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    4
    2 TIC IOAN / HALASZ PETER ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3 KARACSONYI EMESE / SZALAY LIVIU ORADEA
    2-0
    2-0
    1-2
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    2
    4 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
    2-1
    2-0
    2-1
    0-2
    2-1
    2-0
    5
    1
    5 CHEREGI NELU / VARADI MARK ORADEA
    2-1
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    4
    3
    6 TUTOS CSABA / CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1
    7 GHILE IOAN / SUNE LINDGREN ORADEA / SWEDEN
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    6
    1
    2 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    5
    2
    3 CODAU VLAD / ONBOFREI DAN ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    0-2
    2-1
    2-0
    3
    4
    4 KOVACS LEVENTE / ANDRE ANDREA ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    1
    5 CAVASDAN DORU / POP GABRIEL ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-1
    4
    3
    6 BIRTALAN LASZLO / BIRTALAN CSABA ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    7 FABIAN WILHELM / POP ALEXANDRU ORADEA
    1-2
    1-2
    0-2
    2-1
    1-2
    2-0
    2

    Eliminatorii DUBLU#56
    1. Gergely Anton / Merai Janos
    -------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-0
    8. Codau Vlad / Onbofrei Dan
    ---------------------------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-1
    5. Cheregi Nelu / Varadi Mark
    -------------------- Bondar Octavian / Costea Constantin 3-2
    4. Bondar Octavian / Costea Constantin
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton / Merai Janos 3-0
    3. Karacsonyi Emese / Szalay Liviu
    -------------------- Karacsonyi Emese / Szalay Liviu 3-0
    6. Cavasdan Doru / Pop Gabriel
    ---------------------------------------- Karacsonyi Emese / Szalay Liviu 3-2
    7. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
    -------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-0
    2. Balogh Attila / Curpas Ioan

    Clasament DUBLU#56

    1. Gergely Anton / Merai Janos - Oradea
    2. Karacsonyi Emese / Szalay Liviu - Oradea
    3 -- 4
    Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
    Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
    5 -- 8
    Codau Vlad / Onbofrei Dan - Oradea
    Cavasdan Doru / Pop Gabriel - Oradea
    Cheregi Nelu / Varadi Mark - Oradea
    Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
    9 -- 3v gr.inf.
    Tic Ioan / Halasz Peter - Oradea
    10 -- 2v gr.inf.
    Fabian Wilhelm / Pop Alexandru - Oradea
    11 -- 12 1v gr.inf.
    Tutos Csaba / Culda Andrei - Oradea
    Kovacs Levente / Andre Andrea - Oradea
    13 -- 14 0v gr.inf.
    Ghile Ioan / Sune Lindgren - Oradea / Sweden
    Birtalan Laszlo / Birtalan Csaba - Oradea


    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 09.10.2019 la 23:02.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  10. #70
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Bună seara!


    Inscrieri DUBLU#57 - on 2019. 10. 16. at 21:21:31

    1. Balogh Attila / Curpas Ioan,
    2. Bondar Octavian / Costea Constantin,
    3. Andre Andrea / Halasz Peter,
    4. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
    5. Sas Tibor / Karacsony Emese,
    6. Griga Cristian / Lit Cosmin,
    7. Guias Cristian / Maghiar Alin,
    8. Onofrei Dan / Boitos Rodica,
    9. Cavasdan Doru / Roatis Ghita,
    10. Cheregi Nelu / Szalay Liviu,
    11. Pop Gabriel / Ghile Ioan,
    12. Codau Vlad / Varkonyi Amalia

    Grupe inferioare DUBLU#57

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    2-1
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    4
    1
    3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    3
    3
    4 CAVASDAN DORU / ROATIS GHITA ORADEA
    0-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    4
    5 POP GABRIEL / GHILE IOAN ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1
    6 GRIGA CRISTIAN / LIT COSMIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CHEREGI NELU / SZALAY LIVIU ORADEA
    2-1
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    4
    2 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
    1-2
    2-1
    2-1
    2-1
    2-0
    4
    1
    3 CODAU VLAD / VARKONYI AMALIA ORADEA
    2-1
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 SAS TIBOR / KARACSONY EMESE ORADEA
    2-0
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    2
    5 ONOFREI DAN / BOITOS RODICA ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    6 GUIAS CRISTIAN / MAGHIAR ALIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1

    Eliminatorii DUBLU#57
    1. Bondar Octavian / Costea Constantin
    -------------------- Bondar Octavian / Costea Constantin 3-0
    8. Cheregi Nelu / Szalay Liviu
    ---------------------------------------- Andre Andrea / Halasz Peter 3-0
    5. Andre Andrea / Halasz Peter
    -------------------- Andre Andrea / Halasz Peter 3-2
    4. Sas Tibor / Karacsony Emese
    ------------------------------------------------------------ Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
    3. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
    -------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
    6. Codau Vlad / Varkonyi Amalia
    ---------------------------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
    7. Cavasdan Doru / Roatis Ghita
    -------------------- Balogh Attila / Curpas Ioan 3-1
    2. Balogh Attila / Curpas Ioan

    Clasament DUBLU#57

    1. Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
    2. Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
    3 -- 4
    Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
    Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
    5 -- 8
    Codau Vlad / Varkonyi Amalia - Oradea
    Sas Tibor / Karacsony Emese - Oradea
    Cavasdan Doru / Roatis Ghita - Oradea
    Cheregi Nelu / Szalay Liviu - Oradea
    9 -- 10 1v gr.inf.
    Guias Cristian / Maghiar Alin - Oradea
    Pop Gabriel / Ghile Ioan - Oradea
    11 -- 12 0v gr.inf.
    Griga Cristian / Lit Cosmin - Oradea
    Onofrei Dan / Boitos Rodica - Oradea

    FINALA:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 16.10.2019 la 22:56.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  11. #71
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    #Clasament 1-50 Evolutie (+/-/0) Feel #Clasament 1-57 Nume Prenume
    Puncte 1-57
    Patricipari Max 57
    1
    0
    1
    Szalay Liviu
    530
    55
    2
    0
    2
    Balogh Attila
    483
    55
    3
    0
    3
    Vaida Sorin
    406
    54
    5
    1
    4
    Sabadas Dinu
    392
    47
    8
    3
    5
    Codau Vlad
    336
    42
    6
    0
    6
    Costea Contantin
    332
    45
    7
    0
    7
    Tic Ioan
    330
    42
    4
    -4
    8
    Savu Cristian
    328
    33
    9
    0
    9
    Bondar Octavian
    299
    39
    10
    0
    10
    Andre Andrea
    279
    45
    11
    0
    11
    Gergely Anton
    272
    27
    13
    1
    12
    Curpas Ioan
    260
    34
    12
    -1
    13
    Halasz Peter
    256
    44
    14
    0
    14
    Cheregi Nelu
    235
    52
    15
    0
    15
    Parus Lilian
    228
    28
    17
    1
    16
    Merai Janos
    226
    22
    16
    -1
    17
    Birtalan Laszlo
    216
    47
    18
    0
    18
    Lup Silviu
    176
    21
    19
    0
    19
    Pop Gabriel
    156
    47
    21
    1
    20
    Cavasdan Doru
    154
    27
    20
    -1
    21
    Craciun Calin
    134
    16
    22
    0
    22
    Culda Andrei
    121
    24
    30
    7
    23
    Varadi Mark
    113
    15
    26
    2
    24
    Sabau Liviu
    107
    23
    23
    -2
    25
    Roatis Gheorghe
    107
    30
    24
    -2
    26
    Kalman Suha
    92
    10
    25
    -2
    27
    Tanc Florin
    90
    11
    27
    -1
    28
    Maxim Alex
    82
    28
    35
    6
    29
    Sas Tibor
    78
    11
    28
    -2
    30
    Palffy Zsolt
    71
    13
    29
    -1
    30
    Pop Alexandru
    71
    13
    34
    3
    31
    Tütös Csaba
    71
    21
    31
    -1
    32
    Boitos Rodica
    66
    36
    33
    1
    32
    Moldovan Andrei
    66
    36
    32
    -1
    33
    Tailbot Francois
    57
    6
    61
    27
    34
    Karacsony Emese
    50
    6
    36
    1
    35
    Mandru Bogdan
    38
    3
    39
    3
    36
    Varkonyi Amalia
    38
    13
    37
    0
    37
    Presecan Doru
    36
    15
    38
    0
    38
    Catuneanu George
    33
    11
    41
    2
    39
    Guias Cristian
    31
    10
    40
    0
    40
    Cioflan Nelu
    30
    9
    46
    5
    41
    Kovacs Levente
    29
    13
    47
    5
    42
    Onofrei Dan
    29
    15
    43
    0
    43
    Vurst Laszlo
    27
    9
    42
    -2
    44
    Pasare Mihnea
    26
    2
    44
    -1
    45
    Fabian Wilhelm
    25
    9
    45
    -1
    46
    Cotca Dacian
    19
    2
    49
    2
    47
    Ghile Ioan
    17
    4
    48
    0
    48
    Horvath Tibor
    15
    3
    50
    1
    49
    Cotrau Calin
    14
    4
    51
    1
    50
    Bondar Leontin
    12
    2
    52
    1
    51
    Kadar Jozsef
    12
    4
    53
    1
    52
    Popa Octavian
    11
    1
    54
    1
    53
    Grigore Alex
    9
    1
    54
    1
    53
    Udrea Valentin
    9
    1
    55
    1
    54
    Franciska
    9
    3
    60
    5
    55
    Griga Cristian
    7
    6
    56
    0
    56
    Barlea Radu
    6
    1
    56
    0
    56
    Erdei Mark
    6
    1
    56
    0
    56
    Nutiu Mihai
    6
    1
    56
    0
    56
    Toma Dumitru
    6
    1
    57
    0
    57
    Simu Marius
    6
    3
    58
    0
    58
    Blaga Mircea
    6
    5
    63
    4
    59
    Lit Cosmin
    5
    4
    60
    0
    60
    Badescu Lucian
    5
    5
    59
    -2
    61
    Barbu Cristian
    4
    1
    61
    -1
    62
    Torje Sorin
    3
    1
    62
    -1
    63
    Erdei Sorin
    3
    3
    63
    0
    63
    Pop Florin
    3
    3
    NEW
    64
    Maghiar Alin
    2
    1
    63
    -2
    65
    Szentpeteri
    2
    2
    64
    -1
    65
    Birtalan Csaba
    2
    2
    64
    -1
    65
    Rus Nicolae
    2
    2
    64
    -1
    65
    Cazan Catalin
    2
    2
    64
    -2
    66
    Margin Liviu
    1
    1
    64
    -2
    66
    Ratiu Adrian
    1
    1
    64
    -2
    66
    Culda Florin
    1
    1
    64
    -2
    66
    Andras Nicu
    1
    1
    64
    -2
    66
    Horvath Csaba
    1
    1
    NEW
    66
    Lindgren Sune
    1
    1
    64
    -2
    66
    Seica Gheorghe
    1
    1
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  12. #72
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Bună seara!



    Inscrieri DUBLU#58 - on 2019. 10. 23. at 21:05:19

    1. Gergely Anton / Merai Janos,
    2. Bondar Octavian / Costea Constantin,
    3. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
    4. Andre Andrea / Halasz Peter,
    5. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
    6. Codau Vlad / Varkonyi Amalia,
    7. Craciun Calin / Culda Andrei,
    8. Cheregi Nelu / Ghile Ioan,
    9. Szalay Liviu / Sas Tibor,
    10. Tic Ioan / Roatis Gheorghe,
    11. Griga Cristian / Szentpeteri Nicolae,
    12. Balogh Attila / Varadi Mark,
    13. Pop Gabriel / Blaga Mircea

    Grupe inferioare DUBLU#58

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    6
    1
    2 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
    1-2
    2-1
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
    1-2
    1-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    4
    4 TIC IOAN / ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-2
    2-1
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    5 CRACIUN CALIN / CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    7 GRIGA CRISTIAN / SZENTPETERI NICOLAE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    0-2
    2-0
    0-2
    2-1
    1-2
    2
    2 SZALAY LIVIU / SAS TIBOR ORADEA
    2-0
    0-2
    2-0
    1-2
    1-2
    2
    3 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    4 CODAU VLAD / VARKONYI AMALIA ORADEA
    2-0
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    3
    2
    5 CHEREGI NELU / GHILE IOAN ORADEA
    1-2
    2-1
    0-2
    0-2
    2-1
    2
    3
    6 POP GABRIEL / BLAGA MIRCEA ORADEA
    2-1
    2-1
    0-2
    1-2
    1-2
    2
    4

    Eliminatorii DUBLU#58
    1. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
    -------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-0
    8. Pop Gabriel / Blaga Mircea
    ---------------------------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-2
    5. Craciun Calin / Culda Andrei
    -------------------- Craciun Calin / Culda Andrei 3-2
    4. Codau Vlad / Varkonyi Amalia
    ------------------------------------------------------------ Balogh Attila / Varadi Mark 3-0
    3. Balogh Attila / Varadi Mark
    -------------------- Balogh Attila / Varadi Mark 3-0
    6. Cheregi Nelu / Ghile Ioan
    ---------------------------------------- Balogh Attila / Varadi Mark 3-1
    7. Andre Andrea / Halasz Peter
    -------------------- Andre Andrea / Halasz Peter 3-2
    2. Gergely Anton / Merai Janos

    Finala mica - DUBLU#58

    Craciun Calin / Culda Andrei
    -------------------- Craciun Calin / Culda Andrei 3-0
    Andre Andrea / Halasz Peter


    Clasament DUBLU#58

    1. Balogh Attila / Varadi Mark - Oradea
    2. Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
    3 -- 4
    Craciun Calin / Culda Andrei - Oradea
    Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
    5 -- 8
    Cheregi Nelu / Ghile Ioan - Oradea
    Pop Gabriel / Blaga Mircea - Oradea
    Codau Vlad / Varkonyi Amalia - Oradea
    Gergely Anton / Merai Janos - Oradea
    9 -- 3v gr.inf.
    Tic Ioan / Roatis Gheorghe - Oradea
    10 -- 11 2v gr.inf.
    Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
    Szalay Liviu / Sas Tibor - Oradea
    12 -- 1v gr.inf.
    Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
    13 -- 0v gr.inf.
    Griga Cristian / Szentpeteri Nicolae - Oradea



    FINALA LIVE:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 23.10.2019 la 22:42.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  13. #73
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Bună seara!

    Număr record de echipe azi, 16!!!



    Inscrieri DUBLU#59 - on 2019. 10. 30. at 19:45:25

    1. Gergely Anton / Merai Janos,
    2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
    3. Bondar Octavian / Costea Constantin,
    4. Andre Andrea / Halasz Peter,
    5. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
    6. Tic Ioan / Kovacs Levente,
    7. Griga Cristian / Lit Cosmin,
    8. Onofrei Dan / Boitos Rodica,
    9. Balogh Attila / Varadi Mark,
    10. Codau Vlad / Presecan Doru,
    11. Sabau Liviu / Cioflan Nelu,
    12. Sas Tibor / Parus Lilian,
    13. Badescu Lucian / Blaga Mircea,
    14. Culda Andrei / Tailbot Francios,
    15. Pop Gabriel / Szalay Liviu,
    16. Ghile Ioan / Craciun Calin

    Grupe inferioare DUBLU#59

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
    2-0
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    6
    1
    2 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    1-2
    2-1
    2-0
    5
    3
    3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
    0-2
    1-2
    2-1
    1-2
    1-2
    2-1
    2-0
    3
    4 CODAU VLAD / PRESECAN DORU ORADEA
    2-0
    1-2
    1-2
    1-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2
    5 TIC IOAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-1
    1-2
    0-2
    2-0
    3
    6 GHILE IOAN / CRACIUN CALIN ORADEA
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    2-1
    0-2
    2-0
    5
    2
    7 SABAU LIVIU / CIOFLAN NELU ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    4
    8 BADESCU LUCIAN / BLAGA MIRCEA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    V
    Loc
    1 POP GABRIEL / SZALAY LIVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    2 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    2-0
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    6
    1
    3 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    5
    4
    4 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
    2-0
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    5 SAS TIBOR / PARUS LILIAN ORADEA
    2-0
    0-2
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    6
    2
    6 CULDA ANDREI / TAILBOT FRANCIOS ORADEA
    2-1
    0-2
    2-1
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    5
    3
    7 ONOFREI DAN / BOITOS RODICA ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    8 GRIGA CRISTIAN / LIT COSMIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0

    Eliminatorii DUBLU#59
    1. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
    -------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-1
    8. Gergely Anton / Merai Janos
    ---------------------------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-1
    5. Balogh Attila / Varadi Mark
    -------------------- Sas Tibor / Parus Lilian 3-2
    4. Sas Tibor / Parus Lilian
    ------------------------------------------------------------ Culda Andrei / Tailbot Francios 3-2
    3. Ghile Ioan / Craciun Calin
    -------------------- Culda Andrei / Tailbot Francios 3-0
    6. Culda Andrei / Tailbot Francios
    ---------------------------------------- Culda Andrei / Tailbot Francios 3-1
    7. Sabau Liviu / Cioflan Nelu
    -------------------- Sabau Liviu / Cioflan Nelu 3-1
    2. Bondar Octavian / Costea Constantin

    Finala mica - DUBLU#59

    Sas Tibor / Parus Lilian
    -------------------- Sas Tibor / Parus Lilian 3-1
    Sabau Liviu / Cioflan Nelu

    Clasament DUBLU#59

    1. Culda Andrei / Tailbot Francios - Oradea
    2. Gergely Anton / Merai Janos - Oradea
    3 -- 4
    Sas Tibor / Parus Lilian - Oradea
    Sabau Liviu / Cioflan Nelu - Oradea
    5 -- 8
    Ghile Ioan / Craciun Calin - Oradea
    Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
    Balogh Attila / Varadi Mark - Oradea
    Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
    9 -- 11 3v gr.inf.
    Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
    Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
    Tic Ioan / Kovacs Levente - Oradea
    12 -- 13 2v gr.inf.
    Codau Vlad / Presecan Doru - Oradea
    Pop Gabriel / Szalay Liviu - Oradea
    14 -- 1v gr.inf.
    Onofrei Dan / Boitos Rodica - Oradea
    15 -- 16 0v gr.inf.
    Griga Cristian / Lit Cosmin - Oradea
    Badescu Lucian / Blaga Mircea - Oradea



    FINALA LIVE:

    Gergely Anton / Merai Janos vs. Tailbot Francios / Culda Andrei

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 30.10.2019 la 23:33.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  14. Îmi place Antal Denes le-a plăcut acest mesaj
  15. #74
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    Buna seara!



    Inscrieri DUBLU#60 - on 2019. 11. 06. at 21:14:26

    1. Gergely Anton / Merai Janos,
    2. Andre Andrea / Halasz Peter,
    3. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
    4. Sas Tibor / Karacsony Emese,
    5. Onofrei Dan / Boitos Rodica,
    6. Cavasdan Doru / Roatis Ghita,
    7. Craciun Calin / Culda Andrei,
    8. Balogh Attila / Varadi Mark,
    9. Sabau Liviu / Cioflan Nelu,
    10. Cheregi Nelu / Codau Vlad,
    11. Pop Gabriel / Kovacs Levente,
    12. Szalay Liviu / Curpas Ioan

    Grupe inferioare DUBLU#60

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 CHEREGI NELU / CODAU VLAD ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2
    4
    3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2-1
    3
    3
    4 CRACIUN CALIN / CULDA ANDREI ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    5 POP GABRIEL / KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6 ONOFREI DAN / BOITOS RODICA ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SZALAY LIVIU / CURPAS IOAN ORADEA
    1-2
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    3
    3
    2 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
    2-1
    0-2
    2-1
    2-0
    1-2
    3
    2
    3 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    1
    4 CAVASDAN DORU / ROATIS GHITA ORADEA
    1-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    5 SABAU LIVIU / CIOFLAN NELU ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2
    4
    6 SAS TIBOR / KARACSONY EMESE ORADEA
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    1-2
    2

    Eliminatorii DUBLU#60
    1. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
    -------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-0
    8. Sabau Liviu / Cioflan Nelu
    ---------------------------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
    5. Andre Andrea / Halasz Peter
    -------------------- Andre Andrea / Halasz Peter 3-1
    4. Balogh Attila / Varadi Mark
    ------------------------------------------------------------ Cheregi Nelu / Codau Vlad 3-2
    3. Craciun Calin / Culda Andrei
    -------------------- Craciun Calin / Culda Andrei 3-1
    6. Szalay Liviu / Curpas Ioan
    ---------------------------------------- Cheregi Nelu / Codau Vlad 3-1
    7. Cheregi Nelu / Codau Vlad
    -------------------- Cheregi Nelu / Codau Vlad 3-1
    2. Gergely Anton / Merai Janos

    Clasament DUBLU#60

    1. Cheregi Nelu / Codau Vlad - Oradea
    2. Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
    3 -- 4
    Craciun Calin / Culda Andrei - Oradea
    Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
    5 -- 8
    Gergely Anton / Merai Janos - Oradea
    Sabau Liviu / Cioflan Nelu - Oradea
    Szalay Liviu / Curpas Ioan - Oradea
    Balogh Attila / Varadi Mark - Oradea
    9 -- 2v gr.inf.
    Sas Tibor / Karacsony Emese - Oradea
    10 -- 1v gr.inf.
    Pop Gabriel / Kovacs Levente - Oradea
    11 -- 12 0v gr.inf.
    Onofrei Dan / Boitos Rodica - Oradea
    Cavasdan Doru / Roatis Ghita - Oradea


    FINALA LIVE:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 06.11.2019 la 22:48.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  16. #75
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3006
    #Clasament 1-57 Evolutie (+/-/0) Feel #Clasament 1-59 Nume Prenume
    Puncte 1-59
    Patricipari Max 59
    1
    0
    1
    Szalay Liviu
    536
    57
    2
    0
    2
    Balogh Attila
    504
    57
    3
    0
    3
    Vaida Sorin
    426
    56
    4
    0
    4
    Sabadas Dinu
    412
    49
    5
    0
    5
    Codau Vlad
    346
    44
    6
    0
    6
    Costea Contantin
    343
    47
    7
    0
    7
    Tic Ioan
    338
    44
    8
    0
    8
    Savu Cristian
    328
    33
    9
    0
    9
    Bondar Octavian
    310
    41
    11
    1
    10
    Gergely Anton
    294
    29
    10
    -1
    11
    Andre Andrea
    294
    47
    13
    1
    12
    Halasz Peter
    271
    46
    12
    -1
    13
    Curpas Ioan
    260
    34
    16
    2
    14
    Merai Janos
    248
    24
    14
    -1
    15
    Cheregi Nelu
    246
    54
    15
    -1
    16
    Parus Lilian
    242
    29
    17
    0
    17
    Birtalan Laszlo
    220
    48
    18
    0
    18
    Lup Silviu
    176
    21
    19
    0
    19
    Pop Gabriel
    166
    49
    20
    0
    20
    Cavasdan Doru
    154
    27
    21
    0
    21
    Craciun Calin
    153
    18
    22
    0
    22
    Culda Andrei
    148
    26
    23
    0
    23
    Varadi Mark
    134
    17
    24
    0
    24
    Sabau Liviu
    121
    24
    25
    0
    25
    Roatis Gheorghe
    111
    31
    29
    3
    26
    Sas Tibor
    95
    13
    26
    -1
    27
    Kalman Suha
    92
    10
    27
    -1
    28
    Tanc Florin
    90
    11
    28
    -1
    29
    Maxim Alex
    82
    28
    33
    3
    30
    Tailbot Francois
    73
    7
    30
    -1
    31
    Palffy Zsolt
    71
    13
    30
    -1
    31
    Pop Alexandru
    71
    13
    31
    -1
    32
    Tütös Csaba
    71
    21
    32
    -1
    33
    Boitos Rodica
    70
    38
    32
    -2
    34
    Moldovan Andrei
    66
    36
    34
    -1
    35
    Karacsony Emese
    50
    6
    36
    0
    36
    Varkonyi Amalia
    45
    14
    40
    3
    37
    Cioflan Nelu
    44
    10
    37
    -1
    38
    Presecan Doru
    39
    16
    35
    -4
    39
    Mandru Bogdan
    38
    3
    38
    -2
    40
    Catuneanu George
    33
    11
    41
    0
    41
    Kovacs Levente
    33
    14
    42
    0
    42
    Onofrei Dan
    33
    17
    47
    4
    43
    Ghile Ioan
    32
    6
    39
    -5
    44
    Guias Cristian
    31
    10
    43
    -2
    45
    Vurst Laszlo
    27
    9
    44
    -2
    46
    Pasare Mihnea
    26
    2
    45
    -2
    47
    Fabian Wilhelm
    25
    9
    46
    -2
    48
    Cotca Dacian
    19
    2
    48
    -1
    49
    Horvath Tibor
    15
    3
    49
    -1
    50
    Cotrau Calin
    14
    4
    58
    7
    51
    Blaga Mircea
    14
    7
    50
    -2
    52
    Bondar Leontin
    12
    2
    51
    -2
    53
    Kadar Jozsef
    12
    4
    52
    -2
    54
    Popa Octavian
    11
    1
    53
    -2
    55
    Grigore Alex
    9
    1
    53
    -3
    56
    Udrea Valentin
    9
    1
    54
    -3
    57
    Franciska
    9
    3
    55
    -3
    58
    Griga Cristian
    9
    8
    56
    -3
    59
    Barlea Radu
    6
    1
    56
    -3
    59
    Erdei Mark
    6
    1
    56
    -3
    59
    Nutiu Mihai
    6
    1
    56
    -3
    59
    Toma Dumitru
    6
    1
    57
    -3
    60
    Simu Marius
    6
    3
    59
    -2
    61
    Lit Cosmin
    6
    5
    60
    -2
    62
    Badescu Lucian
    6
    6
    61
    -2
    63
    Barbu Cristian
    4
    1
    62
    -2
    64
    Torje Sorin
    3
    1
    63
    -2
    65
    Erdei Sorin
    3
    3
    63
    -2
    65
    Pop Florin
    3
    3
    65
    0
    65
    Szentpeteri
    3
    3
    64
    -2
    66
    Maghiar Alin
    2
    1
    65
    -2
    67
    Birtalan Csaba
    2
    2
    65
    -2
    67
    Rus Nicolae
    2
    2
    65
    -2
    67
    Cazan Catalin
    2
    2
    66
    -2
    68
    Margin Liviu
    1
    1
    66
    -2
    68
    Ratiu Adrian
    1
    1
    66
    -2
    68
    Culda Florin
    1
    1
    66
    -2
    68
    Andras Nicu
    1
    1
    66
    -2
    68
    Horvath Csaba
    1
    1
    66
    -2
    68
    Lindgren Sune
    1
    1
    66
    -2
    68
    Seica Gheorghe
    1
    1
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

Subiecte similare

  1. ORADEA: În fiecare Vineri - Turneu "Foresta" King Pong
    De King Pong Oradea în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 617
    Ultimul post: 15.11.2019, 21:18
  2. ORADEA: În fiecare lună - Turneul "Ierbarilor" King Pong
    De King Pong Oradea în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 28.10.2019, 22:38
  3. Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 05.04.2019, 22:27
  4. Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 12.04.2018, 01:29
  5. Turneu "B" - "Spring Pong" - 15.04.2016 - Oradea - King Pong
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 34
    Ultimul post: 16.04.2016, 18:44

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •