tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 2 din 6 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate 16 la 30 din 76

Subiect: ORADEA: În fiecare Miercuri - Turneu "Dublu" King Pong

  1. #16
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3005
    Turneu Dublu#14: Finala: Savu Cristian/Szalay Liviu vs. Balogh Attila/Sabadâș Dinu



    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  2. #17
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3005
    Turneu Dublu#15: Finala: Balogh Attila/Sabadâș Dinu vs. Vaida Sorin/Codău Vlad

    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  3. #18
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3005
    Turneu Dublu#16: Finala: Balogh Attila/Sabadâș Dinu vs. Savu Cristian/Szalay Liviu: 3-2



    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 26.12.2018 la 22:24.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  4. Îmi place D.D. le-a plăcut acest mesaj
  5. #19
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3005
    Clasamentul dupa 16 etape:

    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  6. #20
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3005
    Bună seara!

    Etapa#17

    Grupe inferioare TRN FORESTA#204

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH A. / SABADAS D. ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 CODAU V. / MOLDOVAN A. ORADEA
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    3 GERGELY A. / MERAI J. ORADEA
    0-3
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    3
    4 POP G. / TÜTÖS CS. ORADEA
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
    5 FABIAN W. / VARKONYI A. ORADEA
    1-3
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA S. / CURPAS I. ORADEA
    3-1
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 COSTEA C. / BONDAR O. ORADEA
    1-3
    3-1
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    3
    3 CHEREGI N. / ANDREE A. ORADEA
    3-0
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    1
    4 TIC I. / SZALAY L. ORADEA
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 CAVASDAN D. / CULDA A. ORADEA
    0-3
    1-3
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    6 VURST L. / KADAR J. ORADEA
    1-3
    1-3
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    4





    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  7. #21
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3005
    Bună seara!



    Grupe inferioare TRN DUBLU#18

    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN / CODAU VLAD ORADEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 HALASZ PETER / ANDRE ANDREA ORADEA
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 COSTEA C. / CATUNEANU G. ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    4 TIC IOAN / CURPAS IOAN ORADEA
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    5 VURST LASZLO / KADAR JOZSEF ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN / SZALAY LIVIU ORADEA
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    2 BALOGH ATTILA / SABADAS DINU ORADEA
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 BIRTALAN LASZLO / CHEREGI NELU ORADEA
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 POP GABRIEL / ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    5 BOITOS RODICA / PRESECAN DORU ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 VARKONYI AMALIA / FRANCISKA ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1




    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 16.01.2019 la 23:07.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  8. #22
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3005
    Bună seara!

    DUBLU #19: 10 echipe

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SZALAY LIVIU / SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 HALASZ PETER / ANDRE ANDREA ORADEA
    1-3
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    4
    3 BIRTALAN LASZLO / CHEREGI NELU ORADEA
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    4 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    2
    5 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEX ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU / BALOGH ATTILA ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 CODAU VLAD / VAIDA SORIN ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 TIC IOAN / CURPAS IOAN ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    4 CATUNEANU GEORGE / PRESECAN DORU ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 VARKONYI AMALIA / FRANCISKA ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    6

    1-1. Savu Cristian / Szalay Liviu
    -------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-0
    2-4. Varkonyi Amalia / Franciska
    ---------------------------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-2
    1-3. Birtalan Laszlo / Cheregi Nelu
    -------------------- Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-0
    2-2. Balogh Attila / Sabadas Dinu
    ------------------------------------------------------------ Savu Cristian / Szalay Liviu 3-1
    1-2. Pop Gabriel / Tütős Csaba
    -------------------- Tic Ioan / Curpas Ioan 3-1
    2-3. Tic Ioan / Curpas Ioan
    ---------------------------------------- Tic Ioan / Curpas Ioan 3-1
    1-4. Halasz Peter / Andre Andrea
    -------------------- Codau Vlad / Vaida Sorin 3-1
    2-1. Codau Vlad / Vaida Sorin




    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 23.01.2019 la 23:01.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  9. #23
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3005
    Buna seara!

    Inscrieri TRN DUBLU#20 - on 2019. 01. 30. at 21:08:50

    1. Costea Constantin / Bondar Octavian, Oradea,
    2. Cavasda Doru / Boitos Rodica, Oradea,
    3. Tic Ioan / Curpas Ioan, Oradea,
    4. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo, Oradea,
    5. Andre Andrea / Halasz Peter, Oradea,
    6. Codau Vlad / Vaida Sorin, Oradea,
    7. Balogh Attila / Sabadas Dinu, Oradea,
    8. Parus Lilian / Culda Andrei, Oradea,
    9. Savu Cristian / Szalay Liviu, Oradea,
    10. Pop Gabriel / Moldovan Andrei, Oradea.

    Grupe inferioare TRN DUBLU#20

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN / SZALAY LIVIU ORADEA
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    1-3
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    3
    3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    4 TIC IOAN / CURPAS IOAN ORADEA
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
    5 POP GABRIEL / MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA / SABADAS DINU ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 CODAU VLAD / VAIDA SORIN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    4 PARUS LILIAN / CULDA ANDREI ORADEA
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    5 CAVASDA DORU / BOITOS RODICA ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6

    Eliminatorii TRN DUBLU#20
    1. Savu Cristian / Szalay Liviu
    -------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-1
    8. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
    ---------------------------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-1
    5. Costea Constantin / Bondar Octavian
    -------------------- Costea Constantin / Bondar Octavian 3-2
    4. Codau Vlad / Vaida Sorin
    ------------------------------------------------------------ Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-2
    3. Tic Ioan / Curpas Ioan
    -------------------- Parus Lilian / Culda Andrei 3-2
    6. Parus Lilian / Culda Andrei
    ---------------------------------------- Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-0
    7. Andre Andrea / Halasz Peter
    -------------------- Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-1
    2. Balogh Attila / Sabadas Dinu


    Clasament TRN DUBLU#20

    1. Balogh Attila / Sabadas Dinu - Oradea
    2. Savu Cristian / Szalay Liviu - Oradea
    3 -- 4
    Costea Constantin / Bondar Octavian - Oradea
    Parus Lilian / Culda Andrei - Oradea
    5 -- 8
    Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
    Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
    Codau Vlad / Vaida Sorin - Oradea
    Tic Ioan / Curpas Ioan - Oradea
    9 -- 10 0v gr.inf.
    Cavasda Doru / Boitos Rodica - Oradea
    Pop Gabriel / Moldovan Andrei - Oradea




    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 30.01.2019 la 22:56.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  10. #24
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3005
    Bună seara!



    Inscrieri TRN DUBLU#21 - on 2019. 02. 06. at 21:14:07

    1. Costea Constantin / Bondar Octavian, Oradea
    2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo, Oradea
    3. Balogh Attila / Sabadas Dinu, Oradea
    4. Tic Ioan / Boitos Rodica, Oradea
    5. Varkonyi Amalia / Franciska, Oradea
    6. Roatis Gheorghe / Pop Alexandru, Oradea
    7. Cavasdan Doru / Lup Silviu, Oradea
    8. Pop Gabriel / Tutos Csaba, Oradea
    9. Halasz Peter / Andre Andrea, Oradea
    10. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru, Oradea
    11. Vaida Sorin / Szalay Liviu, Oradea
    12. Cioflan Ioan / Sabau Liviu, Oradea

    Grupe inferioare TRN DUBLU#21

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA / SABADAS DINU ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 HALASZ PETER / ANDRE ANDREA ORADEA
    0-3
    3-2
    2-3
    3-1
    2-3
    2
    3
    3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    0-3
    2
    4
    4 TIC IOAN / BOITOS RODICA ORADEA
    0-3
    3-2
    2-3
    2-3
    0-3
    1
    5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    6 CIOFLAN IOAN / SABAU LIVIU ORADEA
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    2
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN / SZALAY LIVIU ORADEA
    3-2
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    2 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-2
    4
    1
    3 CAVASDAN DORU / LUP SILVIU ORADEA
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
    4 ROATIS GHEORGHE / POP ALEXANDRU ORADEA
    3-2
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3
    3
    5 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    6 VARKONYI AMALIA / FRANCISKA ORADEA
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1

    Eliminatorii TRN DUBLU#21
    1. Balogh Attila / Sabadas Dinu
    -------------------- Vaida Sorin / Szalay Liviu 3-1
    8. Vaida Sorin / Szalay Liviu
    ---------------------------------------- Cavasdan Doru / Lup Silviu 3-2
    5. Halasz Peter / Andre Andrea
    -------------------- Cavasdan Doru / Lup Silviu 3-2
    4. Cavasdan Doru / Lup Silviu
    ------------------------------------------------------------ Cavasdan Doru / Lup Silviu 3-0
    3. Cioflan Ioan / Sabau Liviu
    -------------------- Cioflan Ioan / Sabau Liviu 3-2
    6. Roatis Gheorghe / Pop Alexandru
    ---------------------------------------- Costea Constantin / Bondar Octavian 3-1
    7. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
    -------------------- Costea Constantin / Bondar Octavian 3-2
    2. Costea Constantin / Bondar Octavian

    Finala mica - TRN DUBLU#21

    Vaida Sorin / Szalay Liviu
    -------------------- Vaida Sorin / Szalay Liviu 3-
    Cioflan Ioan / Sabau Liviu

    Clasament TRN DUBLU#21

    1. Cavasdan Doru / Lup Silviu - Oradea
    2. Costea Constantin / Bondar Octavian - Oradea
    3 -- 4
    Vaida Sorin / Szalay Liviu - Oradea
    Cioflan Ioan / Sabau Liviu - Oradea
    5 -- 8
    Halasz Peter / Andre Andrea - Oradea
    Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
    Balogh Attila / Sabadas Dinu - Oradea
    Roatis Gheorghe / Pop Alexandru - Oradea
    9 -- 2v gr.inf.
    Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
    10 -- 11 1v gr.inf.
    Tic Ioan / Boitos Rodica - Oradea
    Varkonyi Amalia / Franciska - Oradea
    12 -- 0v gr.inf.
    Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea



    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 06.02.2019 la 23:18.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  11. #25
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3005
    Bună seara!



    Inscrieri TRN DUBLU#22 - on 2019. 02. 13. at 21:02:00

    1. Costea Constantin / Bondar Octavian, Oradea
    2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo, Oradea
    3. Balogh Attila / Sabadas Dinu, Oradea
    4. Savu Cristian / Szalay Liviu, Oradea
    5. Halasz Peter / Andre Andrea, Oradea
    6. Vaida Sorin / Codau Vlad, Oradea
    7. Guias Cristian / Pop Gabriel, Oradea
    8. Tic Ioan / Roatis Gheorghe, Oradea
    9. Craciun Calin / Culda Andrei, Oradea
    10. Griga Cristian / Szentpeteri, Oradea
    11. Boitos Rodica / Parus Lilian, Oradea
    12. Pop Alexandru / Moldovan Andrei, Oradea

    Grupe inferioare TRN DUBLU#22

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN / SZALAY LIVIU ORADEA
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 HALASZ PETER / ANDRE ANDREA ORADEA
    3-2
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    2
    3 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 TIC IOAN / ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    5 POP ALEXANDRU / MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 CRACIUN CALIN / CULDA ANDREI ORADEA
    1-3
    3-1
    0-3
    1-3
    3-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA / SABADAS DINU ORADEA
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 VAIDA SORIN / CODAU VLAD ORADEA
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    3
    4 BOITOS RODICA / PARUS LILIAN ORADEA
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5 GUIAS CRISTIAN / POP GABRIEL ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    6 GRIGA CRISTIAN / SZENTPETERI ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0

    Eliminatorii TRN DUBLU#22
    1. Savu Cristian / Szalay Liviu
    -------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-1
    8. Guias Cristian / Pop Gabriel
    ---------------------------------------- Vaida Sorin / Codau Vlad 3-2
    5. Tic Ioan / Roatis Gheorghe
    -------------------- Vaida Sorin / Codau Vlad 3-0
    4. Vaida Sorin / Codau Vlad
    ------------------------------------------------------------ Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-1
    3. Costea Constantin / Bondar Octavian
    -------------------- Costea Constantin / Bondar Octavian 3-0
    6. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
    ---------------------------------------- Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-1
    7. Craciun Calin / Culda Andrei
    -------------------- Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-0
    2. Balogh Attila / Sabadas Dinu

    Finala mica - TRN DUBLU#22

    Savu Cristian / Szalay Liviu
    -------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-1
    Costea Constantin / Bondar Octavian

    Clasament TRN DUBLU#22

    1. Balogh Attila / Sabadas Dinu - Oradea
    2. Vaida Sorin / Codau Vlad - Oradea
    3 -- 4
    Savu Cristian / Szalay Liviu - Oradea
    Costea Constantin / Bondar Octavian - Oradea
    5 -- 8
    Craciun Calin / Culda Andrei - Oradea
    Tic Ioan / Roatis Gheorghe - Oradea
    Guias Cristian / Pop Gabriel - Oradea
    Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
    9 -- 2v gr.inf.
    Halasz Peter / Andre Andrea - Oradea
    10 -- 1v gr.inf.
    Boitos Rodica / Parus Lilian - Oradea
    11 -- 12 0v gr.inf.
    Griga Cristian / Szentpeteri - Oradea
    Pop Alexandru / Moldovan Andrei - Oradea


    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 13.02.2019 la 23:01.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  12. #26
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3005
    Buna seara!

    Era timpul sa actualizez si clasamentul la DUBLU, si era timpul sa fac varinta mai clara si detaliata. Iata:


    #Clasament 1-16 Evolutie (+/-/0) Feel #Clasament 1-22 Nume Prenume
    Puncte 1-22
    Patricipari Max 22
    1
    0
    1
    Balogh Attila
    195
    22
    2
    0
    2
    Szalay Liviu
    185
    22
    3
    0
    3
    Savu Cristian
    161
    17
    4
    0
    4
    Codau Vlad
    155
    18
    6
    1
    5
    Sabadas Dinu
    151
    17
    5
    -1
    6
    Vaida Sorin
    151
    21
    12
    5
    7
    Costea Contantin
    112
    16
    9
    1
    8
    Bondar Octavian
    108
    14
    10
    1
    9
    Cheregi Nelu
    101
    21
    7
    -3
    10
    Parus Lilian
    99
    12
    11
    0
    11
    Andre Andrea
    95
    16
    13
    1
    12
    Halasz Peter
    92
    16
    8
    -5
    13
    Lup Silviu
    86
    10
    15
    1
    14
    Curpas Ioan
    82
    13
    16
    1
    15
    Birtalan Laszlo
    80
    16
    14
    -2
    16
    Gergely Anton
    72
    7
    27
    10
    17
    Tic Ioan
    58
    12
    22
    4
    18
    Pop Gabriel
    55
    17
    20
    1
    19
    Roatis Gheorghe
    50
    11
    18
    -2
    20
    Merai Janos
    49
    5
    17
    -4
    21
    Kalman Suha
    44
    5
    19
    -3
    22
    Mandru Bogdan
    38
    3
    21
    -2
    23
    Pop Alexandru
    35
    7
    31
    7
    24
    Cavasdan Doru
    32
    8
    24
    -1
    25
    Presecan Doru
    28
    12
    25
    -1
    26
    Moldovan Andrei
    28
    15
    23
    -4
    27
    Pasare Mihnea
    26
    2
    29
    1
    28
    Vurst Laszlo
    26
    8
    28
    -1
    29
    Craciun Calin
    25
    3
    38
    8
    30
    Tütös Csaba
    25
    6
    39
    8
    31
    Varkonyi Amalia
    25
    8
    30
    -2
    32
    Boitos Rodica
    25
    14
    26
    -7
    33
    Tanc Florin
    22
    4
    32
    -2
    34
    Guias Cristian
    22
    6
    35
    0
    35
    Catuneanu George
    20
    7
    NEW
    36
    Culda Andrei
    15
    3
    41
    4
    37
    Fabian Wilhelm
    15
    4
    33
    -5
    38
    Tailbot Francois
    14
    2
    34
    -5
    39
    Palffy Zsolt
    13
    2
    36
    -4
    40
    Sas Tibor
    12
    2
    46
    5
    41
    Kadar Jozsef
    12
    4
    37
    -5
    42
    Popa Octavian
    11
    1
    42
    -1
    43
    Maxim Alex
    11
    8
    53
    9
    44
    Sabau Liviu
    10
    2
    40
    -5
    45
    Grigore Alex
    9
    1
    NEW
    45
    Cioflan Nelu
    9
    1
    NEW
    46
    Franciska
    9
    3
    43
    -4
    47
    Cotca Dacian
    8
    1
    44
    -4
    48
    Barlea Radu
    6
    1
    44
    -4
    48
    Erdei Mark
    6
    1
    44
    -4
    48
    Ghile Ioan
    6
    1
    44
    -4
    48
    Nutiu Mihai
    6
    1
    44
    -4
    48
    Toma Dumitru
    6
    1
    44
    -4
    48
    Varadi Mark
    6
    1
    45
    -4
    49
    Simu Marius
    6
    3
    47
    -3
    50
    Onofrei Dan
    4
    2
    48
    -3
    51
    Torje Sorin
    3
    1
    49
    -3
    52
    Cotrau Calin
    3
    2
    50
    -3
    53
    Erdei Sorin
    3
    3
    51
    -3
    54
    Bondar Leontin
    2
    1
    52
    -3
    55
    Badescu
    2
    2
    52
    -3
    55
    Blaga Mircea
    2
    2
    53
    -2
    55
    Griga Cristian
    2
    2
    53
    -3
    56
    Lit Cosmin
    1
    1
    53
    -3
    56
    Margin Liviu
    1
    1
    53
    -3
    56
    Pop Florin
    1
    1
    53
    -3
    56
    Ratiu Adrian
    1
    1
    53
    NEW
    56
    Szentpeteri
    1
    1
    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 19.02.2019 la 19:55.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  13. #27
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3005
    Bună seara!



    Grupe inferioare TRN DUBLU#23

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA / ANDRE ANDREA ORADEA
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    3
    2 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    3-2
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    2
    3 SAVU CRISTIAN / KALMAN SUHA ORADEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    4 PARUS LILIAN / BOITOS RODICA ORADEA
    1-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4
    5 POP ALEXANDRU / ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    6 SABAU LIVIU / CIOFLAN NELU ORADEA
    3-2
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIC IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 VAIDA SORIN / CURPAS IOAN ORADEA
    1-3
    3-1
    3-0
    2-3
    3-1
    3
    2
    3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    3
    4 CODAU VLAD / CULDA ANDREI ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    6 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1


    Eliminatorii TRN DUBLU#23
    1. Savu Cristian / Kalman Suha
    -------------------- Savu Cristian / Kalman Suha 3-0
    8. Pop Gabriel / Tutos Csaba
    ---------------------------------------- Savu Cristian / Kalman Suha 3-1
    5. Balogh Attila / Andre Andrea
    -------------------- Balogh Attila / Andre Andrea 3-0
    4. Vaida Sorin / Curpas Ioan
    ------------------------------------------------------------ Savu Cristian / Kalman Suha 3-2
    3. Costea Constantin / Bondar Octavian
    -------------------- Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo 3-0
    6. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
    ---------------------------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-1
    7. Parus Lilian / Boitos Rodica
    -------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-0
    2. Tic Ioan / Szalay Liviu

    Finala mica - TRN DUBLU#23

    Balogh Attila / Andre Andrea
    -------------------- Balogh Attila / Andre Andrea 3-0
    Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo

    Clasament TRN DUBLU#23

    1. Savu Cristian / Kalman Suha - Oradea
    2. Tic Ioan / Szalay Liviu - Oradea
    3 -- 4
    Balogh Attila / Andre Andrea - Oradea
    Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
    5 -- 8
    Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
    Parus Lilian / Boitos Rodica - Oradea
    Vaida Sorin / Curpas Ioan - Oradea
    Costea Constantin / Bondar Octavian - Oradea
    9 -- 3v gr.inf.
    Sabau Liviu / Cioflan Nelu - Oradea
    10 -- 1v gr.inf.
    Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea
    11 -- 12 0v gr.inf.
    Codau Vlad / Culda Andrei - Oradea
    Pop Alexandru / Roatis Gheorghe - Oradea


    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 20.02.2019 la 23:29.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  14. Îmi place mariomoro le-a plăcut acest mesaj
  15. #28
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3005
    Bună seara!



    Inscrieri TRN DUBLU#24 - on 2019. 02. 27. at 21:51:40

    1. Costea Constantin / Bondar Octavian, Oradea
    2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo, Oradea
    3. Griga Cristian / Szentpeteri, Oradea
    4. Tic Ioan / Szalay Liviu, Oradea
    5. Codau Vlad / Culda Andrei, Oradea
    6. Sabau Liviu / Cioflan Nelu, Oradea
    7. Balogh Attila / Curpas Ioan, Oradea
    8. Parus Lilian / Andre Andrea, Oradea
    9. Pop Gabriel / Halasz Peter, Oradea
    10. Lup Silviu / Cavasdan Doru, Oradea
    11. Vaida Sorin / Pop Alexandru, Oradea
    12. Sabadas Dinu / Moldovan Andrei, Oradea

    Grupe inferioare TRN DUBLU#24

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 PARUS LILIAN / ANDRE ANDREA ORADEA
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 VAIDA SORIN / POP ALEXANDRU ORADEA
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    3
    4 POP GABRIEL / HALASZ PETER ORADEA
    2-3
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    5 CODAU VLAD / CULDA ANDREI ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    6 GRIGA CRISTIAN / SZENTPETERI ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIC IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    2-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3-2
    4
    2
    3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-3
    2-3
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    4 SABADAS DINU / MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-3
    2-3
    3-2
    0-3
    1-3
    1
    5 LUP SILVIU / CAVASDAN DORU ORADEA
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    6 SABAU LIVIU / CIOFLAN NELU ORADEA
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    0-3
    2
    4

    Eliminatorii TRN DUBLU#24
    1. Balogh Attila / Curpas Ioan
    -------------------- Balogh Attila / Curpas Ioan 3-0
    8. Sabau Liviu / Cioflan Nelu
    ---------------------------------------- Balogh Attila / Curpas Ioan 3-1
    5. Vaida Sorin / Pop Alexandru
    -------------------- Costea Constantin / Bondar Octavian 3-0
    4. Costea Constantin / Bondar Octavian
    ------------------------------------------------------------ Balogh Attila / Curpas Ioan 3-2
    3. Parus Lilian / Andre Andrea
    -------------------- Lup Silviu / Cavasdan Doru 3-2
    6. Lup Silviu / Cavasdan Doru
    ---------------------------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-1
    7. Codau Vlad / Culda Andrei
    -------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-1
    2. Tic Ioan / Szalay Liviu

    Finala mica - TRN DUBLU#24

    Costea Constantin / Bondar Octavian
    -------------------- Costea Constantin / Bondar Octavian 3-
    Lup Silviu / Cavasdan Doru

    Clasament TRN DUBLU#24

    1. Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
    2. Tic Ioan / Szalay Liviu - Oradea
    3 -- 4
    Costea Constantin / Bondar Octavian - Oradea
    Lup Silviu / Cavasdan Doru - Oradea
    5 -- 8
    Sabau Liviu / Cioflan Nelu - Oradea
    Codau Vlad / Culda Andrei - Oradea
    Vaida Sorin / Pop Alexandru - Oradea
    Parus Lilian / Andre Andrea - Oradea
    9 -- 10 1v gr.inf.
    Pop Gabriel / Halasz Peter - Oradea
    Sabadas Dinu / Moldovan Andrei - Oradea
    11 -- 12 0v gr.inf.
    Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
    Griga Cristian / Szentpeteri - Oradea


    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 27.02.2019 la 23:24.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  16. #29
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3005
    Buna seara!

    Inscrieri TRN DUBLU#25 - on 2019. 03. 06. at 21:27:55

    1. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
    2. Pop Gabriel / Tutos Csaba
    3. Sabau Liviu / Cioflan Nelu
    4. Balogh Attila / Curpas Ioan
    5. Costea Constantin / Andre Andreea
    6. Vaida Sorin / Cavasdan Doru
    7. Boitos Rodica / Roatis Ghoerghe
    8. Tailbot Francois / Tanc Florin
    9. Griga Cristian / Lit Cosmin
    10. Presecan Doru / Catuneanu George
    11. Sabadas Dinu / Maxim Alexandru
    12. Tic Ioan / Pop Alexandru

    Grupe inferioare TRN DUBLU#25

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
    1-3
    1-3
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    4
    3 SABADAS DINU / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    4 BOITOS RODICA / ROATIS GHOERGHE ORADEA
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 TAILBOT FRANCOIS / TANC FLORIN ORADEA
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    6 SABAU LIVIU / CIOFLAN NELU ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 COSTEA CONSTANTIN / ANDRE ANDREEA ORADEA
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 VAIDA SORIN / CAVASDAN DORU ORADEA
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    3
    3 TIC IOAN / POP ALEXANDRU ORADEA
    2-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    4 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 PRESECAN DORU / CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    6 GRIGA CRISTIAN / LIT COSMIN ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0

    Eliminatorii TRN DUBLU#25
    1. Balogh Attila / Curpas Ioan
    -------------------- Balogh Attila / Curpas Ioan 3-0
    8. Pop Gabriel / Tutos Csaba
    ---------------------------------------- Tailbot Francois / Tanc Florin 3-2
    5. Tailbot Francois / Tanc Florin
    -------------------- Tailbot Francois / Tanc Florin 3-0
    4. Tic Ioan / Pop Alexandru
    ------------------------------------------------------------ Tailbot Francois / Tanc Florin 3-2
    3. Sabadas Dinu / Maxim Alexandru
    -------------------- Sabadas Dinu / Maxim Alexandru 3-2
    6. Vaida Sorin / Cavasdan Doru
    ---------------------------------------- Costea Constantin / Andre Andreea 3-2
    7. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
    -------------------- Costea Constantin / Andre Andreea 3-2
    2. Costea Constantin / Andre Andreea

    Finala mica - TRN DUBLU#25

    Balogh Attila / Curpas Ioan
    -------------------- Sabadas Dinu / Maxim Alexandru 3-1
    Sabadas Dinu / Maxim Alexandru




    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 06.03.2019 la 23:03.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  17. #30
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    2.345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3005
    Buna seara!

    Inscrieri TRN DUBLU#26 - on 2019. 03. 13. at 21:28:40

    1. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
    2. Pop Gabriel / Tutos Csaba
    3. Savu Cristian / Kalman Suha
    4. Tic Ioan / Szalay Liviu
    5. Vaida Sorin / Curpas Ioan
    6. Sabau Liviu / Cioflan Nelu
    7. Sabadas Dinu / Andree Andrea
    8. Balogh Attila / Craciun Calin
    9. Halasz Peter / Roatis Gheorghe

    TRN DUBLU#26


    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU / ANDREE ANDREA ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2-1
    3
    6
    2 TIC IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
    2-0
    2-0
    1-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    7
    2
    3 VAIDA SORIN / CURPAS IOAN ORADEA
    2-1
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    4
    4 BALOGH ATTILA / CRACIUN CALIN ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    8
    1
    5 SAVU CRISTIAN / KALMAN SUHA ORADEA
    2-1
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2-0
    1-2
    2-1
    5
    3
    6 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-2
    1-2
    2-1
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    0-2
    2
    8
    7 HALASZ PETER / ROATIS GHEORGHE ORADEA
    2-1
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1-2
    2-1
    3
    5
    8 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    0-2
    2-1
    1-2
    2
    9
    9 SABAU LIVIU / CIOFLAN NELU ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1-2
    2-1
    2
    7
    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 14.03.2019 la 18:50.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

Subiecte similare

  1. ORADEA: În fiecare Vineri - Turneu "Foresta" King Pong
    De King Pong Oradea în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 617
    Ultimul post: Ieri, 21:18
  2. ORADEA: În fiecare lună - Turneul "Ierbarilor" King Pong
    De King Pong Oradea în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 28.10.2019, 22:38
  3. Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 05.04.2019, 22:27
  4. Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 12.04.2018, 01:29
  5. Turneu "B" - "Spring Pong" - 15.04.2016 - Oradea - King Pong
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 34
    Ultimul post: 16.04.2016, 18:44

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •