tenismasa.ro 468x60vivasportshop.ro 1 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456
Rezultate 76 la 83 din 83

Subiect: Turneul Campionilor "reorganizat"

senior
    Avatarul lui Mitar Marius Tiberiu
    Data înscrierii
    20.11.2017
    Vârstă
    44
    Postări
    275
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 14 h 31 m
    Timp online pe zi
    50 m
    Reputație
    258
    Citat Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post
    Nu sunt jucator profesionist sau semiprofesionist... Sunt doar cu bun simt!
    Daca tie ti se pare normal sa faci "misto" pe seama nesportivitatii de care ai dat dovada la acel turneu, nu faci decat sa-ti etalezi calitatea umana...
    Dar nu te astepta ca altii sa-ti tolereze aceasta atitudine de mistocar... Maine-poimaine se va lovi de tine la masa de joc...

Poate ca ma executi cu un 3-0 scurt la masa de joc (la fel cum a facut Darius cu dl. Ciortescu)... Dar te-as felicita cu siguranta stiind ca ai jucat cu o fata "curata"...

Nu mai comentez pe acest subiect... Dar voi propune organizatorilor pentru 2019 o schimbare de regulament cu privire la excluderea jucatorilor care sunt lipsiti de fair-play si incearca prin orice mijloace sa castige o cupa... In fond, nu suntem FRTM si putem sa ne ghidam in functie de bun simt...

Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Te salut! Chiar excludere nu! Suspendare temporara da! Fayr play si respect e necesar! Sunt citiva jucatori aceiasi si iar aceiasi cu care mam intilnit in cele citeva zeci de turnee !care nu au asa ceva! Urla / țipa / zbiara!de parca ar fi in codru! Si sincer eu plec la distante mari datorita poziționari geografice pe harta! Cind ajung la Turneu clar sunt si putin obosit !numa de acele persoane nu am nevoie! Eu ies sa ma intinesc cu Oameni si sa ma simt bine!nu cu alte cele de specimene! Poate aveti grila prin regulament si de acele persoane! Zic si eu!(RESPECT!)

2. Mulțumesc Constantin Sursilov au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Marinescu Nelu le-a plăcut acest mesaj
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    40
    Postări
    356
    Timp total online
    16 z 6 h 19 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    1206
    Citat Postat în original de Ma Rola Vezi post
    Eu vad ca dumneavoastră aveți ceva cu mine... Ne am văzut de 2 ori în viata și deja ma cunoașteți asa bine încât sa va spuneți părerea despre mine?

Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk
    Te rog sa ma scuzi... Nu am absolut nimic cu tine!
    Sper sa-ti dai seama singur de ce am ripostat la gluma ta cu bancnota de 500 euro...

Deja regret ca am deviat cu acest subiect care cred totusi ca ar trebui mutat in alta parte...
    Acest turneu a fost mult prea frumos ca sa il stricam cu aceste mici probleme pentru unii/mari pentru altii...

Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc P-1
    Bh: Nittaku Fastarc G-1

senior
    Data înscrierii
    08.05.2014
    Locație
    Bacau, Romania, Romania
    Vârstă
    16
    Postări
    725
    Timp total online
    68 z 2 h 23 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    796
    Citat Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post
    Te rog sa ma scuzi... Nu am absolut nimic cu tine!
    Sper sa-ti dai seama singur de ce am ripostat la gluma ta cu bancnota de 500 euro...

Deja regret ca am deviat cu acest subiect care cred totusi ca ar trebui mutat in alta parte...
    Acest turneu a fost mult prea frumos ca sa il stricam cu aceste mici probleme pentru unii/mari pentru altii...

Nu aveam alt răspuns pentru acea afirmație falsa

Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk

senior

Data înscrierii
    20.01.2015
    Locație
    buftea
    Vârstă
    51
    Postări
    804
    Timp total online
    34 z 20 h 57 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    1627
    Citat Postat în original de NoRo Vezi post
    Citind toate astea, ma gandesc ca daca as fi jucat cu ce stiu eu mai bine si as fi acoperit sigla cu o alta omologata probabil as fi avut si eu o cupa de la Alba Iulia. Insa cum as fi privit-o zilnic in vitrina stiind ca am obtinut-o mintind? Eu cred ca sunt dovada cea mai pura dintre trecerea de la "neomologat" la "omologat". Sa joci cu sigle acoperite sau fete prajite, distruse, mi se pare jignitor la adresa persoanei de fata unde tu i te mai numesti si prieten. Este mai grav decat sa joci cu o fata interzisa din fabrica. Asadar nu este cale de intoarcere: Din 2019 ori lasati toate porcariile sa functioneze, ori penalizati drastic aceste hotii. (Ma intreb acum cei care au pierdut in fata finalistului stiind ca si ei puteau cere schimbarea fetei de joc oricand, ce simt?) In astfel de situatii va inteb, unde exista in sufletul vostru "Nunta" aia la care veniti de "placere" la concursuri? Cred ca ar trebui un topic separat pe acest subiect si nu la Fight. Stima!
    Era tare o finala NoRo cu SuperBlock vs Buzatu cu tsp Cactus!

senior

Data înscrierii
    12.10.2013
    Locație
    buzau
    Vârstă
    42
    Postări
    230
    Timp total online
    10 z 20 h 43 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    689
    Gata, multumesc, acum am vazut.

Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

senior

Data înscrierii
    12.10.2013
    Locație
    buzau
    Vârstă
    42
    Postări
    230
    Timp total online
    10 z 20 h 43 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    689
    Citat Postat în original de Kralizec Vezi post
    Multumesc frumos!

Trimis de pe al meu SM-A530F folosind Tapatalk

senior
    Data înscrierii
    25.01.2013
    Locație
    Suceava
    Vârstă
    41
    Postări
    396
    Timp total online
    22 z 5 h 17 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    567
    Citind toate astea, ma gandesc ca daca as fi jucat cu ce stiu eu mai bine si as fi acoperit sigla cu o alta omologata probabil as fi avut si eu o cupa de la Alba Iulia. Insa cum as fi privit-o zilnic in vitrina stiind ca am obtinut-o mintind? Eu cred ca sunt dovada cea mai pura dintre trecerea de la "neomologat" la "omologat". Sa joci cu sigle acoperite sau fete prajite, distruse, mi se pare jignitor la adresa persoanei de fata unde tu i te mai numesti si prieten. Este mai grav decat sa joci cu o fata interzisa din fabrica.
    Nu cred asta Norocel, din cate am citit ce ai postat de-a lungul timpului(plus cat am comunicat fata in fata in timpul turneului) nu cred ca ai putea trisa fara scrupule. Totul tine de calitatea umană, daca te respecți pe tine, îți respecți si tovarășii de tenis. E chiar atat de simplu. Si tu o faci cu prisosinta.
    Te salut cu respect, Alin

Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk
    JOOLA Rossi Emotion
    JOOLA Rhyzm-P
    JOOLA Rhyzm Tech

senior

Data înscrierii
    08.02.2015
    Locație
    deva
    Vârstă
    47
    Postări
    203
    Timp total online
    10 z 19 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    216
    Citind toate astea, ma gandesc ca daca as fi jucat cu ce stiu eu mai bine si as fi acoperit sigla cu o alta omologata probabil as fi avut si eu o cupa de la Alba Iulia. Insa cum as fi privit-o zilnic in vitrina stiind ca am obtinut-o mintind? Eu cred ca sunt dovada cea mai pura dintre trecerea de la "neomologat" la "omologat". Sa joci cu sigle acoperite sau fete prajite, distruse, mi se pare jignitor la adresa persoanei de fata unde tu i te mai numesti si prieten. Este mai grav decat sa joci cu o fata interzisa din fabrica. Asadar nu este cale de intoarcere: Din 2019 ori lasati toate porcariile sa functioneze, ori penalizati drastic aceste hotii. (Ma intreb acum cei care au pierdut in fata finalistului stiind ca si ei puteau cere schimbarea fetei de joc oricand, ce simt?) In astfel de situatii va inteb, unde exista in sufletul vostru "Nunta" aia la care veniti de "placere" la concursuri? Cred ca ar trebui un topic separat pe acest subiect si nu la Fight. Stima!
    Hop si eu.....
    Daca sunt ( si stiu ca sunt) colegi care nu au o relatie de prietenie cu "Mr. Fair Play", este foarte trist. La fel de trist este si faptul ca, probabil, oricata cerneala ar curge, nu se vor schimba. Poate sunt multumiti / impacati cu aceasta situatie.
    Desi nu e usor, cred ca ar fi mai bine sa-i luam asa cum sunt , cu fete lucioase, zbarcite, coapte...
    Antrenamente cu spor va doresc!

Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

Subiecte similare

1. ORADEA: In fiecare vineri: Turneul "FORESTA" - KING PONG
    De King Pong Oradea în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 549
    Ultimul post: 09.11.2018, 21:36
  2. Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 04.04.2018, 19:15
  3. Turneu B "Puncte pentru Turneul Final", Botoșani - 31.10.2017
    De sorin_client în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 15