tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 16 la 17 din 17

Subiect: Istoria turneelor finale amatur

  1. #16
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.596
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    118 z 57 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10635
    Turneul Campionilor 2012 Sf.Gheorghe continuare.

    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Lista actualizata este pe prima pagina.
    80 si ceva de inscrieri in mai putin de 24 de ore ... de mult timp n-am mai vazut asa ceva ... de fapt n-am mai vazut niciodata
    Citat Postat în original de MariusBH Vezi post
    Cu siguranta si la acest turneu FINAL vor fi foarte multe retrageri-anuntate sau neanuntate-Sunt multi jucatori care au obiceiul =prost dealtfel=sa se inscrie la toate turneele iar in ultimul moment sa se retraga din diferite motive.Ar fi bine sa existe o regula-de ex cei care nu isi anunta retragerea de la un turneu cu minim o saptamana inainte sa fie penalizati cu un anumit nr de puncte,ca sa nu incurce organizatorii...
    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Frumos sport, pacat ca mesajele nu-s la fel!
    Citat Postat în original de costinmotoroi Vezi post
    D-le Gelu, mi-ati facut o invitatie pentru adunarea organizatorilor. Sa inteleg ca am rezervata o camera?
    Citat Postat în original de mateidumitru Vezi post
    Da, impreuna cu Dan Bodenu ... si daca este o camera cu 3 paturi, vin si eu
    Citat Postat în original de feco Vezi post
    Veste buna, pentru cine?! Astfel mai intra la open vreo 10 jucatori care au facut tenis de performanta si n-au participat pe tot parcursul anului decat la 2-3 turnee sau la niciunul. Poate mai prinde un loc si Timo Boll cu 0 puncte, doar sanse are...
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Grupe inferioare Amatori
    1. Tomica Silviu, Trocan Nicolae, Rosu Gabriel, Sferlea Marius, Spaller Tiberiu, Serban Mircea
    2. Migea Cornel, Leolea Andrei, Pop Cornel, Fancsaly Kalman, Tomica Andrei, Szabo Mihai
    3. Zamfir Ionel, Lakatos Zsolt, Vlaisan Vasile, Stolearenco Igor, Constantin Ioan, Dragos Florin
    4. Vladu Nicolae, Vasile Gelu Iulian, Gipsy King, Serban Liviu, Tarau Vasile, Zedler Iuliu
    5. Miron Mihai, Pascu Paul, Coman Emil, Kaposta Victor, Todarcea Ioan, Polen Costin
    6. Ivan Valentin, Nistor Florin, Chirap Dan, Jaouir Khaled, Nicula Dumitru, Cirnu Eugen Jr
    7. Pitac Ovidiu, Cocean Valer, Bulubasa Nicusor, Bilanici Mircea, Benyovski Bela, Brulea Petre
    8. Maxim Valentin, Bozga Razvan, Ordog Zoltan, Dima Nicu, Gogu Mihnea, Dumitrescu Mircea
    9. Toma Iulian, Lefter Costel, Papacu Bejoli, Presura Marin, Rojnita Sebastian, Chiurtu Viorel
    10. Pop Cosmin, Georgiu Dragos, Cristescu Cristian, Ursulescu Ioan, Banu Nicolae, Petrescu Ovidiu
    11. Motisan Dragos, Micuda Mihai, Marandici Adrian, Munteanu Ion, Bogdan Dorel, Ionel Dragos
    12. Ursulean Florin, Gheorghe Nicu, Popa Mircea, Stoica Mihai, Dumbrava Daniel, Rozenfeld Cristian
    13. Petrov Dan, Nascu Horea, Mironescu Adrian, Darmaz Ion, Jianu Lucian, Olteanu Mihai
    14. Corneanu Sorin, Vlase Gheorghe, Rosu Dan, Barsa Ioan, Ionita Valentin, Nagy Magor Istvan
    15. Popescu Valentin, Boata Edgar, Olah Oliver, Chetronie Liviu, Ticu Dorin, Barbu Vasile
    16. Bogdan Cristian, Ciobanu Gabriel, Tanase Horia, Vlase Dorin, Palaghita Remus, Manea Alexandru
    17. Bodin Ion, Tiganas Mihai, Medeleanu Stefan, Aron Darie, Ursulean Daniel, Imecs Attila, Carnu Eugen
    18. Marcu Vasile, Petho Mihaly, Kantor Imre-zoltan, Anitei Marcel, Mihai Sebastian, Balazs Gergo, Venete Simona
    19. Matei Dumitru, Filimon Bogdan, Grecu Gheorghe, Hutanu Alin, Rizescu Gheorghe, Orosz Attila
    20. Nistor Iosif, Ursulean Vasile, Predescu Levente, Iaru Horatiu, Corodeanu Corneliu, Matei Mirel
    21. Tutoveanu Razvan, Szakali Csaba, Govoreanu Florin, Dima Victor, Grama Mihai, Kezdi Janos
    22. Andone Claudiu, Totpal Marius, Biro Attila, Rusea Gheorghe, Sava Sinel, Rosu Dan Jr
    23. Tamas Nagy Jeno, Tipser Gabriel, Purcaru Nasta, Matei Razvan, Corneanu Gabriel, Tihan Silviu
    24. Zidar Victor, Hagatis Andrei, Poenaru Adrian, Micu Iulian, Barbu Cristian, Iordachi Adrian
    25. Presura Eugen, Padurariu Costel, Toncean Mircea, Avram Gabriel, Medeleanu Radu, Bratescu Adrian
    26. Constantinovici Ciprian, Luta Petre, Trocan Alexa, Vestineanu Ionut, Rus Andrei, Morosan Marian
    27. Zedler Csaba, Zainescu Corneliu, Ban Peter, Crainic Adrian, Filip Dan, Nistor Szilard
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Grupe inferioare Open
    1. Roman Iulian, Erdos Ferenc, Ceacarescu Cristian, Costache Claudiu, Craioveanu Mihai
    2. Garduli Silviu, Bozga Lucian, Cionoiu Cristian, Tiganisteanu Adrian, Sicoe Rodica
    3. Gogu Gabriel, Motoroi Costin, Panaitescu Stefan, Macovei Liviu, Stancu Tiberiu, Bauer Lajos
    4. Enciu Alexandru, Morosanu Vasile, Lipan Alexandru, On Ho, Sipos Renata, Capusa Bogdan
    5. Durdun Gheorghe, Lazaroiu Adrian, Pizlaru Ionel, Rusu Lucian, Raducan Bogdan, Bondoc Alexandru
    6. Boaca Valentin, Fratea Aurel, Denes Ferenc, Muntean Radu, Vladoiu Gelu, Toth Laszlo
    7. Valceanu Daniel, Bedo Norbert, Navacioiu Marian, Voicu Corneliu, Soare Valentin, Birligea Gabriel
    8. Dumitra David, Constantinescu Marius, Szasz Erno, Bocaniala Norocel, Dinicescu Ion, Olaru Costin
    9. Sterea Viorel, Bodeanu Dan, Pasare Mihnea, Oprea Nicolae, Pal Zoltan, Varlan Adrian
    10. Stanciu Silviu, Florescu Eleodor, Roman Bogdan, Ciuca Dan, Dascalasu Viorel, Tecuschi Dan
    11. Nascu Serban, Radu Costica, Nica Ionut, Lorincz Jozsef, Micu Cosmin, Macelaru Eugen
    12. Traistaru Marius, Cozma Catalin, Marinescu Razvan, Mostovoi Andrei, Ilie Marian, Parnica Leonid
    13. Toma Florin, Lungu Cosmin, Balazs Lorant, Avram Victor, Teodorescu Andu, Foca Victor
    14. Bodeanu Mihai, Apian Florin, Ditu Daniel, Meszar Razvan, Ionescu Tudor, Ene Dragos
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Grupe superioare Amatori
    1. Sferlea Marius, Pop Cornel, Lakatos Zsolt
    2. Migea Cornel, Rosu Gabriel, Vasile Gelu Iulian
    3. Zamfir Ionel, Tomica Silviu, Miron Mihai
    4. Vladu Nicolae, Leolea Andrei, Ivan Valentin
    5. Pascu Paul, Vlaisan Vasile, Bilanici Mircea
    6. Nistor Florin, Serban Liviu, Bozga Razvan
    7. Bulubasa Nicusor, Todarcea Ioan, Rojnita Sebastian
    8. Maxim Valentin, Nicula Dumitru, Ursulescu Ioan
    9. Toma Iulian, Pitac Ovidiu, Bogdan Dorel
    10. Pop Cosmin, Ordog Zoltan, Rozenfeld Cristian
    11. Marandici Adrian, Lefter Costel, Mironescu Adrian
    12. Ursulean Florin, Georgiu Dragos, Barsa Ioan
    13. Olteanu Mihai, Micuda Mihai, Olah Oliver
    14. Ionita Valentin, Gheorghe Nicu, Vlase Dorin
    15. Popescu Valentin, Darmaz Ion, Aron Darie
    16. Ciobanu Gabriel, Vlase Gheorghe, Kantor Imre-zoltan
    17. Tiganas Mihai, Boata Edgar, Hutanu Alin
    18. Marcu Vasile, Bogdan Cristian, Nistor Iosif
    19. Filimon Bogdan, Bodin Ion, Dima Victor
    20. Ursulean Vasile, Petho Mihaly, Andone Claudiu
    21. Govoreanu Florin, Orosz Attila, Tipser Gabriel
    22. Totpal Marius, Corodeanu Corneliu, Micu Iulian
    23. Purcaru Nasta, Szakali Csaba, Presura Eugen
    24. Hagatis Andrei, Biro Attila, Trocan Alexa
    25. Toncean Mircea, Tamas Nagy Jeno, Filip Dan
    26. Constantinovici Ciprian, Zidar Victor, Motisan Dragos
    27. Zainescu Corneliu, Padurariu Costel, Medeleanu Stefan
    28. Crainic Adrian, Vestineanu Ionut, Mihai Sebastian
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Eliminatorii Amatori
    1 MIGEA CORNEL

    64 bye

    33 BODIN ION

    32 POPESCU VALENTIN

    17 CIOBANU GABRIEL

    48 PURCARU NASTA

    49 BARSA IOAN

    16 FILIMON BOGDAN
    A


    9 TAMAS NAGY JENO

    56 OROSZ ATTILA

    41 ROSU GABRIEL

    24 CRAINIC ADRIAN

    25 ARON DARIE

    40 LAKATOS ZSOLT

    57 bye

    8 NISTOR IOSIF


    5 TOMA IULIAN

    60 bye

    37 BOATA EDGAR

    28 TODARCEA IOAN

    21 PASCU PAUL

    44 MARANDICI ADRIAN

    53 MIHAI SEBASTIAN

    12 HAGATIS ANDREI
    B


    13 TOTPAL MARIUS

    52 IONITA VALENTIN

    45 OLAH OLIVER

    20 NISTOR FLORIN

    29 ZAMFIR IONEL

    36 CONSTANTINOVICI CIPRIAN

    61 bye

    4 MAXIM VALENTIN


    3 MIRON MIHAI

    62 bye

    35 ANDONE CLAUDIU

    30 IVAN VALENTIN

    19 MICUDA MIHAI

    46 MEDELEANU STEFAN

    51 NICULA DUMITRU

    14 SZAKALI CSABA
    C


    10 ZIDAR VICTOR

    55 FILIP DAN

    42 BULUBASA NICUSOR

    23 GOVOREANU FLORIN

    26 VLASE DORIN

    39 BOZGA RAZVAN

    58 bye

    7 URSULEAN FLORIN


    6 POP COSMIN

    59 bye

    38 VLASE GHEORGHE

    27 SFERLEA MARIUS

    22 MIRONESCU ADRIAN

    43 ORDOG ZOLTAN

    54 CORODEANU CORNELIU

    11 ZAINESCU CORNELIU
    D


    15 URSULEAN VASILE

    50 BILANICI MIRCEA

    47 BIRO ATTILA

    18 TIGANAS MIHAI

    31 PITAC OVIDIU

    34 MARCU VASILE

    63 bye

    2 VLADU NICOLAE
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Grupe superioare Open
    1. Craioveanu Mihai, Roman Bogdan, Bedo Norbert
    2. Sicoe Rodica, Macelaru Eugen, Szasz Erno
    3. Gogu Gabriel, Marinescu Razvan, Oprea Nicolae
    4. Enciu Alexandru, Avram Victor, Stanciu Silviu
    5. Durdun Gheorghe, Bodeanu Mihai, Radu Costica
    6. Boaca Valentin, Roman Iulian, Traistaru Marius
    7. Valceanu Daniel, Garduli Silviu, Lungu Cosmin
    8. Bocaniala Norocel, Motoroi Costin, Apian Florin
    9. Sterea Viorel, Lipan Alexandru, Ceacarescu Cristian
    10. Florescu Eleodor, Pizlaru Ionel, Cionoiu Cristian
    11. Nascu Serban, Muntean Radu, Bauer Lajos
    12. Parnica Leonid, Navacioiu Marian, Morosanu Vasile
    13. Toma Florin, Dumitra David, Raducan Bogdan
    14. Ditu Daniel, Varlan Adrian, Fratea Aurel
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Eliminatorii Amatori
    1 MIGEA CORNEL
    -------------------- MIGEA CORNEL 3-0
    64 bye
    ---------------------------------------- BODIN ION 0-3
    33 BODIN ION
    -------------------- BODIN ION 3-0
    32 POPESCU VALENTIN
    ------------------------------------------------------------ BODIN ION 3-2
    17 CIOBANU GABRIEL
    -------------------- CIOBANU GABRIEL 3-0
    48 PURCARU NASTA
    ---------------------------------------- CIOBANU GABRIEL 3-1
    49 BARSA IOAN
    -------------------- FILIMON BOGDAN 2-3
    16 FILIMON BOGDAN
    A
    -------------------------------------------------------------------------------- BODIN ION 3-2

    9 TAMAS NAGY JENO
    -------------------- OROSZ ATTILA 0-3
    56 OROSZ ATTILA
    ---------------------------------------- CRAINIC ADRIAN 0-3
    41 ROSU GABRIEL
    -------------------- CRAINIC ADRIAN 2-3
    24 CRAINIC ADRIAN
    ------------------------------------------------------------ ARON DARIE 1-3
    25 ARON DARIE
    -------------------- ARON DARIE 3-0
    40 LAKATOS ZSOLT
    ---------------------------------------- ARON DARIE 3-0
    57 bye
    -------------------- NISTOR IOSIF 0-3
    8 NISTOR IOSIF


    5 TOMA IULIAN
    -------------------- TOMA IULIAN 3-0
    60 bye
    ---------------------------------------- BOATA EDGAR 0-3
    37 BOATA EDGAR
    -------------------- BOATA EDGAR 3-2
    28 TODARCEA IOAN
    ------------------------------------------------------------ BOATA EDGAR 3-1
    21 PASCU PAUL
    -------------------- PASCU PAUL 3-2
    44 MARANDICI ADRIAN
    ---------------------------------------- HAGATIS ANDREI 2-3
    53 MIHAI SEBASTIAN
    -------------------- HAGATIS ANDREI 0-3
    12 HAGATIS ANDREI
    B
    -------------------------------------------------------------------------------- MAXIM VALENTIN 0-3

    13 TOTPAL MARIUS
    -------------------- IONITA VALENTIN 1-3
    52 IONITA VALENTIN
    ---------------------------------------- NISTOR FLORIN 2-3
    45 OLAH OLIVER
    -------------------- NISTOR FLORIN 1-3
    20 NISTOR FLORIN
    ------------------------------------------------------------ MAXIM VALENTIN 2-3
    29 ZAMFIR IONEL
    -------------------- CONSTANTINOVICI CIPRIAN 1-3
    36 CONSTANTINOVICI CIPRIAN
    ---------------------------------------- MAXIM VALENTIN 1-3
    61 bye
    -------------------- MAXIM VALENTIN 0-3
    4 MAXIM VALENTIN


    3 MIRON MIHAI
    -------------------- MIRON MIHAI 3-0
    62 bye
    ---------------------------------------- MIRON MIHAI 3-0
    35 ANDONE CLAUDIU
    -------------------- ANDONE CLAUDIU 3-2
    30 IVAN VALENTIN
    ------------------------------------------------------------ MIRON MIHAI 3-1
    19 MICUDA MIHAI
    -------------------- MICUDA MIHAI 3-0
    46 MEDELEANU STEFAN
    ---------------------------------------- SZAKALI CSABA 2-3
    51 NICULA DUMITRU
    -------------------- SZAKALI CSABA 0-3
    14 SZAKALI CSABA
    C
    -------------------------------------------------------------------------------- GOVOREANU FLORIN 1-3

    10 ZIDAR VICTOR
    -------------------- ZIDAR VICTOR 3-1
    55 FILIP DAN
    ---------------------------------------- GOVOREANU FLORIN 0-3
    42 BULUBASA NICUSOR
    -------------------- GOVOREANU FLORIN 2-3
    23 GOVOREANU FLORIN
    ------------------------------------------------------------ GOVOREANU FLORIN 3-0
    26 VLASE DORIN
    -------------------- VLASE DORIN 3-1
    39 BOZGA RAZVAN
    ---------------------------------------- URSULEAN FLORIN 1-3
    58 bye
    -------------------- URSULEAN FLORIN 0-3
    7 URSULEAN FLORIN


    6 POP COSMIN
    -------------------- POP COSMIN 3-0
    59 bye
    ---------------------------------------- POP COSMIN 3-1
    38 VLASE GHEORGHE
    -------------------- SFERLEA MARIUS 0-3
    27 SFERLEA MARIUS
    ------------------------------------------------------------ POP COSMIN 3-0
    22 MIRONESCU ADRIAN
    -------------------- ORDOG ZOLTAN 0-3
    43 ORDOG ZOLTAN
    ---------------------------------------- ZAINESCU CORNELIU 1-3
    54 CORODEANU CORNELIU
    -------------------- ZAINESCU CORNELIU 0-3
    11 ZAINESCU CORNELIU
    D
    -------------------------------------------------------------------------------- TIGANAS MIHAI 0-3

    15 URSULEAN VASILE
    -------------------- BILANICI MIRCEA 2-3
    50 BILANICI MIRCEA
    ---------------------------------------- TIGANAS MIHAI 0-3
    47 BIRO ATTILA
    -------------------- TIGANAS MIHAI 2-3
    18 TIGANAS MIHAI
    ------------------------------------------------------------ TIGANAS MIHAI 3-0
    31 PITAC OVIDIU
    -------------------- PITAC OVIDIU 3-2
    34 MARCU VASILE
    ---------------------------------------- PITAC OVIDIU 3-0
    63 bye
    -------------------- VLADU NICOLAE 0-3
    2 VLADU NICOLAE
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Eliminatorii Open
    1 ROMAN IULIAN
    -------------------- ROMAN IULIAN 3-0
    32 bye
    ---------------------------------------- ROMAN IULIAN 3-2
    17 MACELARU EUGEN
    -------------------- TOMA FLORIN 2-3
    16 TOMA FLORIN
    ------------------------------------------------------------ ROMAN IULIAN 3-0
    9 FRATEA AUREL
    -------------------- BAUER LAJOS 1-3
    24 BAUER LAJOS
    ---------------------------------------- LIPAN ALEXANDRU 2-3
    25 LIPAN ALEXANDRU
    -------------------- LIPAN ALEXANDRU 3-2
    8 APIAN FLORIN
    A
    -------------------------------------------------------------------------------- CRAIOVEANU MIHAI 0-3

    5 DUMITRA DAVID
    -------------------- LUNGU COSMIN 2-3
    28 LUNGU COSMIN
    ---------------------------------------- LUNGU COSMIN 3-0
    21 BOCANIALA NOROCEL
    -------------------- NAVACIOIU MARIAN 0-3
    12 NAVACIOIU MARIAN
    ------------------------------------------------------------ CRAIOVEANU MIHAI 2-3
    13 CRAIOVEANU MIHAI
    -------------------- CRAIOVEANU MIHAI 3-0
    20 FLORESCU ELEODOR
    ---------------------------------------- CRAIOVEANU MIHAI 3-1
    29 bye
    -------------------- DURDUN GHEORGHE 0-3
    4 DURDUN GHEORGHE


    3 ENCIU ALEXANDRU
    -------------------- ENCIU ALEXANDRU 3-0
    30 bye
    ---------------------------------------- ENCIU ALEXANDRU 3-2
    19 BODEANU MIHAI
    -------------------- SICOE RODICA 2-3
    14 SICOE RODICA
    ------------------------------------------------------------ MARINESCU RAZVAN 0-3
    11 MARINESCU RAZVAN
    -------------------- MARINESCU RAZVAN 3-0
    22 VARLAN ADRIAN
    ---------------------------------------- MARINESCU RAZVAN 3-2
    27 GOGU GABRIEL
    -------------------- GOGU GABRIEL 3-1
    6 STEREA VIOREL
    B
    -------------------------------------------------------------------------------- MARINESCU RAZVAN 3-0

    7 NASCU SERBAN
    -------------------- NASCU SERBAN 3-1
    26 STANCIU SILVIU
    ---------------------------------------- BEDO NORBERT 1-3
    23 BEDO NORBERT
    -------------------- BEDO NORBERT 3-0
    10 CIONOIU CRISTIAN
    ------------------------------------------------------------ GARDULI SILVIU 0-3
    15 PARNICA LEONID
    -------------------- BOACA VALENTIN 0-3
    18 BOACA VALENTIN
    ---------------------------------------- GARDULI SILVIU 2-3
    31 bye
    -------------------- GARDULI SILVIU 0-3
    2 GARDULI SILVIU

    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Clasament Amatori
    1 - 4.
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Tiganas Mihai - Radauti
    Bodin Ion - Tecuci
    5 - 8.
    Miron Mihai - Cluj Napoca
    Boata Edgar - Arad
    Pop Cosmin - Turda
    Aron Darie - Sibiu
    9 - 16.
    Ursulean Florin - Straja
    Nistor Florin - Comanesti
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Ciobanu Gabriel - Vatra Dornei
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Zainescu Corneliu - Galati
    Crainic Adrian - Orastie
    17 - 32.
    Zidar Victor - Reghin
    Constantinovici Ciprian - Liteni
    Bilanici Mircea - Bucuresti
    Migea Cornel - Sibiu
    Andone Claudiu - Cugir
    Toma Iulian - Braila
    Sferlea Marius - Oradea
    Nistor Iosif - Siculeni
    Vlase Dorin - Adjud
    Ionita Valentin - Galati
    Vladu Nicolae - Pitesti
    Filimon Bogdan - Bucuresti
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Pascu Paul - Tecuci
    Ordog Zoltan - Reghin
    Orosz Attila - Miercurea Ciuc
    33 - 56.
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Ivan Valentin - Campina
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Totpal Marius - Busteni
    Ursulean Vasile - Straja
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Bozga Razvan - Baicoi
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Rosu Gabriel - Comanesti
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Marandici Adrian - Brasov
    Mironescu Adrian - Botosani
    Olah Oliver - Sf Gheorghe
    Medeleanu Stefan - Mangalia
    Biro Attila - Miercurea Ciuc
    Purcaru Nasta - Cluj Napoca
    Barsa Ioan - Bacau
    Todarcea Ioan - Sibiu
    Nicula Dumitru - Agnita
    Mihai Sebastian - Brasov
    Corodeanu Corneliu - Sf Gheorghe
    Filip Dan - Comanesti
    57 - 84 loc 3 gr.sup.
    Tomica Silviu - Bucuresti
    Motisan Dragos - Mangalia
    Bogdan Cristian - Amarastii de Sus
    Presura Eugen - Slobozia
    Padurariu Costel - Brasov
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Gheorghe Nicu - Tr Severin
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Lefter Costel - Galati
    Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
    Leolea Andrei - Constanta
    Pop Cornel - Sf Gheorghe
    Vlaisan Vasile - Vicovu De Jos
    Kantor Imre-Zoltan - Reghin
    Toncean Mircea - Reghin
    Trocan Alexa - Mioveni
    Vestineanu Ionut - Slobozia
    Micu Iulian - Targoviste
    Dima Victor - Azuga
    Hutanu Alin - Brasov
    Darmaz Ion - Targoviste
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Serban Liviu - Onesti
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Bogdan Dorel - Amarastii de Sus
    Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
    Olteanu Mihai - Brasov
    85 - 88 3v gr.inf.
    Corneanu Sorin - Botosani
    Luta Petre - Bucuresti
    Cocean Valer - Baraolt
    Chetronie Liviu - Tecuci
    89 - 117 2v gr.inf.
    Petrov Dan - Timisoara
    Zedler Csaba - Agnita
    Nascu Horea - Cluj Napoca
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Gipsy King - Alba Iulia
    Coman Emil - Breaza
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Grecu Gheorghe - Bistrita
    Poenaru Adrian - Bucuresti
    Avram Gabriel - Radauti
    Iaru Horatiu - Cluj Napoca
    Stoica Mihai - Mioveni
    Kaposta Victor - Arad
    Stolearenco Igor - Galati
    Fancsaly Kalman - Lunca de Sus
    Constantin Ioan - Eforie Nord
    Palaghita Remus - Onesti
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Grama Mihai - Azuga
    Sava Sinel - Focsani
    Corneanu Gabriel - Botosani
    Matei Mirel - Brasov
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Balazs Gergo - Sf Gheorghe
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Manea Alexandru - Comarnic
    Dumitrescu Mircea - Ploiesti
    Carnu Eugen - Bacau
    118 - 140 1v gr.inf.
    Matei Dumitru - Deva
    Tutoveanu Razvan - Brasov
    Chirap Dan - Gura Humorului
    Rosu Dan - Brasov
    Tanase Horia - Bucuresti
    Ban Peter - Cluj Napoca
    Matei Razvan - Bucuresti
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Munteanu Ion - Comanesti
    Dima Nicu - Bucuresti
    Presura Marin - Slobozia
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Tarau Vasile - Brasov
    Tomica Andrei - Bucuresti
    Benyovski Bela - Sibiu
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului
    Jianu Lucian - Sinaia
    Ticu Dorin - Bacau
    Barbu Cristian - Maneciu
    Rus Andrei - Brasov
    Cirnu Eugen Jr - Bacau
    Venete Simona - Darmanesti
    141 - 164 0v gr.inf.
    Popa Mircea - Brasov
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    Anitei Marcel - Cluj Napoca
    Gogu Mihnea - Cluj Napoca
    Ursulean Daniel - Straja
    Rizescu Gheorghe - Mioveni
    Medeleanu Radu - Mangalia
    Morosan Marian - Suceava
    Iordachi Adrian - Adjud
    Tihan Silviu - Braila
    Kezdi Janos - Corund
    Nistor Szilard - Siculeni
    Rosu Dan Jr - Brasov
    Nagy Magor Istvan - Sf Gheorghe
    Barbu Vasile - Brasov
    Ionel Dragos - Sf Gheorghe
    Petrescu Ovidiu - Pitesti
    Chiurtu Viorel - Mangalia
    Brulea Petre - Ploiesti
    Polen Costin - Comarnic
    Zedler Iuliu - Blaj
    Szabo Mihai - Cluj Napoca
    Dragos Florin - Brasov
    Serban Mircea - Brasov
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Clasament Open
    1 - 4.
    Marinescu Razvan - Bucuresti
    Craioveanu Mihai - Bucuresti
    Garduli Silviu - Cluj Napoca
    Roman Iulian - Brasov
    5 - 8.
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Lungu Cosmin - Bucuresti
    Bedo Norbert - Sf Gheorghe
    Lipan Alexandru - Braila
    9 - 16.
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Durdun Gheorghe - Bucuresti
    Boaca Valentin - Bucuresti
    Toma Florin - Pitesti
    Sicoe Rodica - Cugir
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    Bauer Lajos - Tg Mures
    17 - 28.
    Dumitra David - Targoviste
    Sterea Viorel - Mangalia
    Stanciu Silviu - Calarasi
    Bodeanu Mihai - Bucuresti
    Apian Florin - Bistrita
    Florescu Eleodor - Deva
    Fratea Aurel - Constanta
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    Bocaniala Norocel - Galati
    Parnica Leonid - Moinesti
    Varlan Adrian - Onesti
    Macelaru Eugen - Bucuresti
    29 - 42 loc 3 gr.sup.
    Valceanu Daniel - Topoloveni
    Traistaru Marius - Topoloveni
    Radu Costica - Galati
    Morosanu Vasile - Suceava
    Motoroi Costin - Bucuresti
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Pizlaru Ionel - Focsani
    Szasz Erno - Sf Gheorghe
    Roman Bogdan - Arad
    Ditu Daniel - Onesti
    Avram Victor - Arad
    Oprea Nicolae - Brasov
    Muntean Radu - Arad
    Raducan Bogdan - Craiova
    43 - 3v gr.inf.
    Sipos Renata - Oradea
    44 - 57 2v gr.inf.
    Cozma Catalin - Falticeni
    Constantinescu Marius - Bucuresti
    Pasare Mihnea - Hunedoara
    Denes Ferenc - Praid
    Balazs Lorant - Sf Gheorghe
    Lorincz Jozsef - Sf Gheorghe
    Ciuca Dan - Pitesti
    Voicu Corneliu - Brasov
    Rusu Lucian - Constanta
    Macovei Liviu - Brasov
    Ionescu Tudor - Pitesti
    Tecuschi Dan - Brasov
    Olaru Costin - Filipesti Targ
    Toth Laszlo - Cluj Napoca
    58 - 69 1v gr.inf.
    Bodeanu Dan - Bucuresti
    Bozga Lucian - Baicoi
    Erdos Ferenc - Miercurea Ciuc
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Nica Ionut - Brasov
    Meszar Razvan - Arad
    Mostovoi Andrei - Campina
    On Ho - Bucuresti
    Stancu Tiberiu - Deva
    Soare Valentin - Valenii De Munte
    Teodorescu Andu - Curtea de Arges
    Bondoc Alexandru - Brasov
    70 - 82 0v gr.inf.
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Tiganisteanu Adrian - Bacau
    Costache Claudiu - Calarasi
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
    Dinicescu Ion - Pitesti
    Micu Cosmin - Targoviste
    Ilie Marian - Targoviste
    Ene Dragos - Ploiesti
    Foca Victor - Plopeni
    Capusa Bogdan - Bacau
    Birligea Gabriel - Baicoi
    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Felicitari organizatorilor! Cel mai valoros turneu, cu jucatori de competitie, toti am castigat chiar daca unii am infrant.
    Florine, este timpul sa te gandesti si la noi, sa faci scoala cu noi, esti incredibil cum poti sa afisezi in timp real rezultatele si imediat clasamentul la un asemenea turneu, unde ai participat si ca jucator. Felicitari speciale!
    Citat Postat în original de kux Vezi post
    Citat Postat în original de Alexandrel Bv13 Vezi post
    FELICITARI baietilor de la Sf.Gheorghe si tuturor celor care au ajutat la buna desfasurare a acestui turneu.
    Multumim ca a existat si varianta cu sala mica, lucru care a marit lista de participanti.
    Iluminatul in sala "mica" a fost schimbat aproape total cu o zi inainte de turneu. S-au cheltuit ceva bani acolo. Dar ca de obicei exista unul si altul care nu i-a convenit cate ceva. Asta este, sa vedem daca se va mai organiza un turneu cu asa multe mese si in alta parte.
    Putini stiu ca cei cu organizarea au terminat la 4 dimineata(aranjat cele 2 salii...etc) iar in ziua turneului au fost prezenti in sala de la ora 8.
    Felicitari din partea mea si a brasovenilor, a fost totul ok: sala, lumina, caldura.
    Sarbatori fericite si sa ne vedem cu bine la anul.
    Citat Postat în original de mateidumitru Vezi post
    Nu ma asteptam ca un turneu atit de mare , sa beneficieze de conditii de desfasurare atit de bune. Felicitari organizatorilor pentru modul in care s-au implicat pentru a multumi puhoiul de purtatori de palete. De cite ori voi avea ocazia, voi reveni la Sf. Gheorghe.
    Citat Postat în original de sorin_client Vezi post
    Georgiu nu este din aceeasi localitate cu Florin iar din aceeasi zona geografica sunteti si d-vs ... Tot un moldovean !
    V-am spus ca va fi un meci corect intre ei, ceea ce a si fost. Ii cunosc pe amandoi la fel de bine si le stiu caracterul. Singurul lucru pe care intr-adevar l-am facut a fost sa spun rezultatul cu care Georgiu s-ar fi calificat in detrimentul d-vs. Fapt care m-ar fi bucurat intr-adevar.
    Daca as fi stiut ca incepeti o astfel de discutie vis-a-vis de caractere as fi filmat ultimul meci al d-vs cu d-nul Ionita, un meci care a parut mai mult un fel de dansul lebedelor decat tenis de masa. Ati fost infrant cu "umilitorul" scor de 3-2 rezultat care m-a eliminat datorita jocului direct. La sfarsit v-ati imbratisat, bucurat si toate celelalte dar nu stiati ca sunt si altii care se uitau la d-vs. Sunteti un jucator foarte bun, am vazut toate celelalte meciuri ale d-vs iar d-nul Ionita in mod normal n-avea nici o sansa. In plus, ce spune caracterul d-vs cand nu conteneati de facut calcule cu clasamentul in fatza (inainte de ultimul meci al meu si al d-vs) ca sa vedeti care si cum ? Interesant iarasi e ca d-vs ati inceput ultimul meci cu d-nul Ionita la alta masa, eu am asteptat sa se termine meciul de masa noastra ca sa pot juca penultima sansa cu d-nul Vlase pe care-l salut (un om deosebit), am terminat meciul cu d-nul Vlase, dupa care a inceput si ultimul set al d-vs. Nu stiam ca un meci (chiar 3/5) poate dura atat de mult ! Sau, ce atata graba !?
    Asadar, domnule Barsa, eu n-am zis nimic de caracterul d-vs dar inainte sa aruncati cu noroi trebuie sa puneti mana pe el si va murdariti. Nu-i frumos. Repet, eu la meciul dintre Georgiu si Ursulean n-am facut decat sa-i spun ce sanse are d-nul Georgiu ca sa se califice si n-am incercat nici o clipa sa-l conving pe Florin sa-i dea meciul, ceea ce poate confirma si unul si celalalt.
    Pentru mine acest subiect este inchis de aceea nu va voi mai raspunde provocarilor. Am spus doar ce a fost de spus, am si martori care pot confirma spusele mele (probabil ca veti spune ca sunt iarasi prietenii mei).
    D-nule Ionita, va rog sa nu-mi purtati pica pentru acest post, n-am nimic cu d-vs, va respect, v-am recunoscut calificarea, am dat mana impreuna, asta e... Sunteti ok dar trebuia sa raspund d-nului Barsa, ceea ce-mi pare rau ca am facut-o.
    Din cauza unui telefon de-acasa (venit chiar inainte de a ajunge la sala) ce m-a informat ca am niste mari probleme in familie nu m-am mai putut concentra ca sa pot juca in limite normale si vreau sa cred ca este cauza pentru care m-am oprit mult prea devreme in aceasta competitie. Daca nu era sa vin in masina cu un prieten nici nu mai stateam la competitie, ma intoarceam acasa in aceeasi dimineata. Asta e.
    Vreau sa mai stiti ca sunt impotriva meciurilor aranjate ceea ce am mai scris pe forum.
    Felicitari organizatorilor care au fost la inaltime, bravo tuturor participantilor, turneu greu dar frumos.
    Sarbatori fericite tuturor, La multi ani si toate cele bune !
    D-nule Barsa, daca d-vs credeti ca eu am gresit cu ceva in fatza d-vs im cer scuze si va doresc sincer Sarbatori fericite, sanatate si sa ne revedem sanatosi fara a ne purta pica unul altuia.
    Citat Postat în original de Dan2 Vezi post
    Multumim inca o data sponsorilor competitiei pentru sprijinul neconditionat acordat Turneului Campionilor, firmele Butterfly Romania- Rasvan Crisan, Yasaka Romania- Horia Tanase, Andro Gir - d-l Gelu POpescu si TTMGV - ValiGTI.
    Pentru a fi siguri ca fiecare dintre castigatori a ridicat- sau stie ca urmeaza sa ridice cate un premiiu, voi relua premiile oferite:

    Lady AmaTuR---------------------- Rodica Sicoe----------------------- Butterfly
    Junior AmatuR--------------------- Tomica Andrei--------------------- Butterfly
    Special AmaTuR------------------- Mihai Miron------------------------- Butterfly
    Campion AmaTuR 2011----------- Roman Iulian----------------------- Butterfly
    LOC II------------------------------- Garduli Silviu----------------------- Butterfly
    LOC III------------------------------ Gogu Gabriel----------------------- Butterfly
    Loc I turneu Final OPEN----------- Marinescu Razvan----------------- Butterfly
    Loc II turneu Final OPEN---------- Craioveanu Mihai------------------ Butterfly
    Loc III turneu Final OPEN--------- Roman Iulian----------------------- Butterfly
    Loc III turneu Final OPEN--------- Garduli Silviu----------------------- Butterfly
    Dublu loc 1 OPEN------------------ Pop Sorin- Sipos Renata---------- ValiGTI
    Dublu loc 1 AMATORI -------------Ciobanu Gabriel- Hagatis Andrei-------- ValiGTI
    Loc III turneu Final AMATORI----- Tiganas Mihai---------------------- ValiGTI
    Loc I turneu Final AMATORI------ Govoreanu Florin------------------ AndroGir - Gelu Popescu
    Loc II turneu Final AMATORI----- Maxim Valentin-------------------- AndroGir - Gelu Popescu
    Loc III turneu Final AMATORI----- Bodin Ion--------------------------- AndroGir - Gelu Popescu
    Junior AmatuR--------------------- Cristian Bogdan-------------------- Yasaka Romania -Viva Sport

    Multumiri inca o data firmei Yasaka Romania - Viva Sport pentru furnizarea gratuita a setului de 50 de tricouri destinate campionilor, precum si pentru organizarea tombolei care a avut 20 de castigatori!


    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    De câteva pagini se vorbeste despre palete de tot felul. Pâna va aparea regulamentul nou va pot spune ca ramâne tot asa în privinta paletelor cu fete "interzise", a fost o discutie de aprox. 40 minute pe aceasta tema. Au fost zeci de spete în care un jucator nu suporta paleta adversarului, dar s-a ajuns la concluzia ca regulamentul este ok.
    Sa va mai povestesc câteva spete si câteva contradictii, cum ar fi:
    S-a vrut interzicerea numai anumitor palete, ...fete de aceiasi culoare, dintisori de iarba lipsa, fete care nu sunt marcate sau lipite corespunzator, numai ca pe buna dreptate nu prea se poate sa mentionezi aceste aspecte in regulament...si de ce?
    -pt. ca daca scriem de una (lipirea cu solventi interzisi) de ce nu scriem si de cealalta (fete care nu acopera toata suprafata lemnului);
    -pt. ca daca scriem de solventi nocivi sau periculosi cand vom merge la tenis in loc sa jucam stam si adulmecam ca niste catelusi si pâna la urma tot jucam ca doar nu ai ce sa faci fara un laborator mobil, ....si atunci care ar fi rezultatul?...un joc cu de-a sila sau cu nervii intinsi spre maxim.
    Nu glumesc ca discutia a durat 40 minute si a fost pe cât se poate de serioasa tinând cont de contradictiile, neplacerile si doleantele dvs., iar rezultatul a fost clar, "cine se crede nedreptatit sa mearga la organizator sa ia masurile necesare", dar ATENTIE! Nu la jumatatea jocului sau dupa ce ai inceput sa joci pe puncte, ci imediat dupa incalzire, restul nu mai conteaza.
    V-as mai scrie dar mi-e teama ca va plictisesc, sper ca este deajuns sa se înteleaga ca se mai lasa loc si de bun simt.
    Personal ma bucur ca v-am cunoscut, pe cei care i-am suparat am avut grije sa le cer scuze, iar cei care m-au suparat si nu au dat inca mâna cu mine sunt pregatit ca pâna la sfârsitul acestui an sa intind mâna in speranta ca trecem mai usor si mai placut peste multe neajunsuri din aceasta perioada pe care o traim.
    In încheiere vreau sa va aduc aminte ca printre organizatori s-a aflat si un om deosebit, din multe puncte de vedere (jucator, caracter, etc.) si despre care cred ca merita mai multa atentie din partea noastra, respectiv in cele 45 de pagini, in care sa recunoastem ca multe postari nu au loc aici la Sf. Gh.
    Felicitari ?IMON TEODOR! si binenteles echipei din care a facut parte.
    La multi ani la toata lumea, sa ne vedem sanatosi si mai pacifisti!

  2. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ADN, macocco, NoRo le-a plăcut acest mesaj
  3. #17
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.067
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    137 z 3 h 47 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    16025
    Turneul Campionilor - 7 dec 2013 - Brasov

    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    TURNEUL CAMPIONILOR AMATUR
    LOCALITATEA: BrasovDATA: 07 decembrie 2013
    INSCRIERI: Pe forum ;– ultima inscriere joi 5 decembrie ora 21,00; ultima retragere, vineri 6 dec, ora 21.00
    SISTEMUL DE JOC: grupe inf. + grupe sup. si eliminatorii- 3 din 5
    TAXA PARTICIPARE de 35 Lei. Persoanele cu dizabilitati nu vor plati taxa de participare.
    CAPI DE SERIE: conform clasamentului AmaTur la zi;
    ATENTIE: Grupele vor fi alcatuite de vineri seara, pe baza listei de inscrieri de la ora 21,00. Orice inscriere/retragere ulterioara nu va fi luata in considerare.;
    Total nr mese (open + amatori) 40, in doua sali;
    Alimente (fara plata): Dimineata: apa plata si un sandwich Mc`Donald's; Pranz: meniu (gulas la ceaun)

    TURNEUL PENTRU AMATORI
    ORA DE INCEPERE TURNEU: 9,00
    LOC DE DESFASURARE : Sala Sporturilor Brasov (langa Gara Brasov- cum se iese din Gara , la stanga);
    Loc de parcare: sute de locuri, la discretie, chiar langa sala;
    NUMAR PARTICIPANTI 192, inscrieri in ordinea clasamentului (ar fi frumos daca va inscrieti numai atunci cand aveti certitudinea ca puteti participa);
    NR MESE (amatori): 22 mese "Joola Transport" -( trei grupe de sase, la doua mese).
    Desfasurare: 32 grupe de sase, se califica primii patru, 32 gr sup, se califica primii doi, tablou elim de 64;
    Taxa va fi incasata de capul de serie si transmisa organizatorilor dupa inceperea jocurilor;
    Garantat:Competitia va incepe la ora 9, pt gr. inf. : un exemplar pe usa de la intrare(nr. grupa si nr masa) si un exemplar pe masa de joc;
    - Se ofera cupe, medalii, diplome pentru primii 4 clasati si diplome pt locurile 5-8;
    Organizatori locali: Gelu Vladoiu 0722 315757 sau 0753529773 si Razvan Tutoveanu
    Organizatori AmaTur: Florin Apian, Sorin Botirca si Dan Bodeanu

    TURNEUL OPEN
    ORA DE INCEPERE TURNEU: 9,00
    LOC DE DESFASURARE: Sala de sport din Sanpetru-Brasov, foarte aproape de centura Brasov (3 min), conditii excelente, iluminat artificial perfect. dezumidificatoare condens, suprafata de joc calitate*****. Ar fi indicat ca la ora 8,30 sa va reuniti cu cei care sunt cazati in Hotel Stop(PECO ROMPETROL),...astfel evitati sa cautati sala. http://www.sportprimaverii.ro/Sala-Sport/
    NUMAR DE PARTICIPANTI 112 Inscrieri in ordinea clasamentului ; in cazul in care in care se depaseste nr de participanti, amatorii cu mediile cele mai mici se trec cu prioritate la "avansati";
    Mese de joc: 16mese tip JOOLA cate una / grupa;
    mesele, despartitoarele si mingile sunt asigurate de Dl. Beltechi Dumitru (Emi).
    Desfasurare: 16 grupe de cate 7, se califica primii 4 ; 16 grupe superioare de 4, se califica primii 2; eliminatorii de 32. Fazele finale se vor disputa in Sala Sporturilor Brasov.
    - Avand in vedere ca sala este situata in Sanpetru, veti fi asteptati in PECO ROMPETROL la orele 8,30 (aici sunt cazati si coordonatorii si este mai simplu sa plecati impreuna) sau de la singura intersectiea centurii (Brasov-Sanpetru), mergeti aprox 1 km (spre Sanpetru) , veti intalni un panou publicitar pe dreapta care va indica traseul (imediat stanga).
    Unii din Dvs cunoasteti deja traseul si sper ca nu stric confortul psihic celor ce nu gasesc locatia.
    - Se ofera cupe, medalii, diplome pentru primii 4 clasati si diplome pt locurile 5-8;
    Organizatori locali: Gelu Vladoiu 0722 315757 sau 0753529773 si Dumitru Beltechi (EMI), care asigura logistica acestei sali
    Organizatori AmaTur: Florin Apian, Sorin Botirca si Dan Bodeanu

    ALTE INFORMATII :
    Taxa de participare: de 35 Lei va fi utilizata integral pentru cheltuielile de turneu;
    Deoarece grupele sunt alcatuite din timp, la ora-9,00 vor putea incepe competitia, fara asteptare suplimentara (grupele inferioare le veti gasi : un exemplar pe usa de la intrare(nr. grupa si nr masa) si un exemplar pe masa de joc;
    -Orice lipsa a unor participanti sau intarziati, NU afecteaza inceperea jocurilor, iar la sfarsitul partidelor se vor puncta absentii cu zero victorii, si binenteles se trec si in lista nemotivatilor;
    CAZARE: - Pensiunea Fun Park ** http://www.funparkbrasov.ro/ se afla langa hotel "STOP" la intersectia cu centura Brasov ,langa centura, aproape de sala din Sanpetru. tel. 0720013944(80 lei pe cam /pat dublu) . Va rugam sa apelati direct pentru rezervari!

    PENTRU BUNA DESFASURARE A TURNEULUI:
    - Rog fiecare participant sa mentioneze categoria la care doreste sa participe, cu respectarea regulamentului AmaTur, in sensul ca open-istii (media 19 ^) nu pot juca la amatori;
    - Organizatorii NU vand absolut nimic, iar daca cei care va servesc cu mancare , pe bonuri, au ceva produse ( pe langa /la vanzare), va recomand sa nu cumparati decat daca preturile sunt foarte mici. Firma care va serveste cu acel meniu (gratuit) nu apartine organizatorilor , si este posibil sa aduca sucuri, bere, etc. Alegeti alta varianta , cum ar fi Gara (la 2 min) unde preturile sunt ca peste tot in Romania.


    Citat Postat în original de Dan2 Vezi post
    GALA CAMPIONILOR

    In cadrul festivitatii de premiere se vor decerna titlurile:

    Campioni judeteni AmaTuR – primii clasati din fiecare judet (cu minim 6 participari in 2013)
    Maestru AmaTuR – celui mai bine clasat varstnic jucator (peste 50 ani)
    Lady AmaTuR – celei mai bine clasate participante
    Junior AmaTuR – celui mai bine clasat junior 14 ani (anul nasterii 1999 -2002)
    Junior AmaTuR - celui mai bine clasat copil 10 ani (anul nasterii 2003-2007)
    Special AmaTuR – unui participant la categ. Persoane cu dizabilitati;
    Cel mai activ centru de copii din 2013
    Cel mai activ organizator al anului 2013
    Primii 4 clasati la fiecare din cele doua categorii ale turneului;
    Primii 3 clasati in circuitul AmaTuR 2013;
    Cel mai bine clasat jucator nelegitimat 2013
    Se va acorda “Trofeul AmaTuR 2013
    Trofeul este transmisibil si va intra in posesia castigatorului circuitului pana la urmatorul turneu final.
    Clasamentul final va fi cel actualizat in urma inregistrarii rezultatelor turneului final din 7 decembrie 2013.
    Daca primii clasati la categoriile “Maestru AmaTuR” si “Junior AmaTuR” au primit acest titlu in anii anteriori, titlul se va acorda urmatorului clasat.
    Organizatorii Turneului Campionilor si ai Circuitului AmaTuR multumesc partenerilor care au dorit sa participe la festivitatea noastra de sfarsit de an.
    Vor fi prezenti, atat in calitate de invitati, cat si de sponsori:
    *--S.C. PORTA DOORS Bucuresti, prin d-l Viorel Birloveanu
    *--S.C. ANDROGIR Bucuresti prin d-l Gelu Popescu
    *--S.C. TT SHOP Bistrita prin d-l Rasvan Crisan
    *--S.C. TT SPORT Bucuresti prin d-l Valentin Mircea
    *--S.C. VIVA SPORT Bucuresti prin d-l Tiberiu Tanase
    Deasemenea, multumim d-lor
    Emi Beltechi in dubla calitate de sponsor al competitiei si organizator al turneului OPEN la sala din Sanpetru;
    Gheorghe Vlase pentru amabilitatea de a oferi unul din premiile competitiei.

    Va invitam cu drag la ultima si cea mai asteptata sarbatoare a tenisului de masa AmaTuR din 2013


    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Inscrieri Amatori - on 06-Dec-13 at 21:08:52
    1. Toma Iulian, Braila, 74 - 18.7 - AW
    2. Miron Mihai, Cluj Napoca, 81 - 18 - AH
    3. Boata Edgar, Arad, 83 - 17.9 - A
    4. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc, 84 - 17.9 - A
    5. Dumbrava Daniel, Focsani, 87 - 17.3 - A
    6. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 88 - 18.8 - A
    7. Vlase Gheorghe, Slobozia, 98 - 16.9 - A
    8. Petrov Dan, Timisoara, 99 - 18.3 - A
    9. Zedler Csaba, Agnita, 100 - 16.8 - AW
    10. Anita Dorel, Brasov, 102 - 18.4 - A
    11. Chirap Dan, Gura Humorului, 103 - 16.6 - A
    12. Tipser Gabriel, Sighisoara, 111 - 17.5 - A
    13. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 113 - 16.1 - AW
    14. Hutanu Alin, Brasov, 114 - 16.2 - A
    15. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 119 - 16.2 - A
    16. Trocan Nicolae, Mioveni, 121 - 15.6 - AW
    17. Tutoveanu Razvan, Brasov, 124 - 17 - AW
    18. Andone Claudiu, Cugir, 126 - 17.2 - A
    19. Darmaz Ion, Targoviste, 127 - 15.4 - AW
    20. Munteanu Octavian, Tecuci, 128 - 17.4 - AW
    21. Jaouir Khaled, Bucuresti, 133 - 15.2 - AW
    22. Toncean Mircea, Reghin, 135 - 15.2 - AW
    23. Corneanu Sorin, Botosani, 136 - 15.1 - A
    24. Nicula Dumitru, Agnita, 139 - 15 - AW
    25. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 144 - 14.3 - A
    26. Catricicau Adrian, Baia Mare, 147 - 18.6 - A
    27. Miron Liviu, Campina, 148 - 17.7 - A
    28. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 149 - 14.6 - A
    29. Banescu Dragos, Pitesti, 151 - 14.9 - A
    30. Nistor Iosif, Siculeni, 152 - 14.8 - A
    31. Sofian Corneliu, Suceava, 153 - 14.7 - AW
    32. Ivan Valentin, Campina, 157 - 16 - A
    33. Kaposta Victor, Arad, 158 - 14.4 - A
    34. Tomica Silviu, Bucuresti, 160 - 18.2 - A
    35. Padurariu Costel, Brasov, 163 - 14.6 - A
    36. Craciun Calin, Oradea, 166 - 18.3 - A
    37. Nistor Florin, Comanesti, 167 - 16.2 - A
    38. Luta Petre, Bucuresti, 168 - 16.1 - A
    39. Nica Ionut, Brasov, 173 - 18.6 - A
    40. Constantinovici Ciprian, Liteni, 174 - 15.8 - A
    41. Florea Vasile, Sighetu Marmatiei, 175 - 14.4 - A
    42. Dena Corneliu, Giurgiu, 177 - 18.7 - A
    43. ON HO, Bucuresti, 178 - 17.9 - A
    44. Puscas Arpad, Gherla, 179 - 16.4 - A
    45. Popa Mircea, Brasov, 181 - 14.1 - AW
    46. Antohi Ioan, Sighetu Marmatiei, 185 - 15.2 - AW
    47. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca, 186 - 14 - A
    48. Gorum Adrian, Topoloveni, 190 - 17.4 - A
    49. Benyovski Bela, Sibiu, 192 - 13.7 - A
    50. Bucsan Romeo, Pitesti, 193 - 15.2 - A
    51. Matei Razvan, Bucuresti, 196 - 13.5 - A
    52. Vlaisan Vasile, Vicovu De Jos, 198 - 15.1 - A
    53. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 199 - 18.7 - AW
    54. Nedelcu Marin, Bucuresti, 203 - 17.5 - A
    55. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti, 209 - 14.6 - A
    56. Somlea Darian, Cisnadie, 210 - 13.1 - A
    57. Bodin Ion, Tecuci, 212 - 17.4 - A
    58. Mihaila Nicolae, Breaza, 213 - 17.5 - A
    59. Matei Dumitru, Deva, 215 - 12.9 - AW
    60. Lefter Costel, Galati, 217 - 17.9 - A
    61. Cristescu Cristian, Bucuresti, 218 - 12.6 - A
    62. Tanase Horia, Bucuresti, 221 - 17.8 - A
    63. Medeleanu Stefan, Constanta, 225 - 12.3 - AW
    64. Pascu Adrian, Cluj Napoca, 229 - 17.2 - A
    65. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 235 - 12.4 - A
    66. Serban Liviu, Onesti, 240 - 13 - A
    67. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 243 - 14.9 - A
    68. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 246 - 13.6 - AW
    69. Marin Floricel, Brasov, 247 - 13.5 - AW
    70. Theodorescu Alex, Bucuresti, 248 - 12.2 - A
    71. Antal Denes, Brasov, 250 - 16.1 - AW
    72. Stoica Mihai, Mioveni, 256 - 11.8 - AW
    73. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 258 - 13.5 - A
    74. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 262 - 18.1 - A
    75. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 264 - 13.8 - A
    76. Kezdi Janos, Corund, 269 - 12.4 - A
    77. Rusea Gheorghe, Breaza, 270 - 12.6 - A
    78. Pop Zoltan, Dej, 273 - 15.3 - A
    79. Rojnita Sebastian, Bacau, 274 - 13.6 - A
    80. Papacu Bejoli, Bucuresti, 275 - 12.4 - A
    81. Dani Leo, Arad, 277 - 12.7 - A
    82. Tomica Andrei, Bucuresti, 281 - 16.2 - AJC
    83. Spaller Tiberiu, Nasaud, 282 - 11.5 - A
    84. Voicu Corneliu, Brasov, 283 - 18.5 - A
    85. Grama Mihai, Azuga, 285 - 15.3 - AW
    86. Motoroiu Marcel, Dej, 286 - 15.1 - A
    87. Poenaru Adrian, Bucuresti, 292 - 12.4 - A
    88. Mustocea Andrei, Petrila, 293 - 17.9 - A
    89. Mihalcea Dumitru, Slobozia, 294 - 15.5 - A
    90. Codreanu Laurentiu, Buzau, 298 - 16.7 - A
    91. Biro Attila, Miercurea Ciuc, 300 - 16.5 - A
    92. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 301 - 10.8 - A
    93. Marian Florin, Reghin, 304 - 16.8 - A
    94. Munteanu Ion, Comanesti, 306 - 12.3 - A
    95. Ticu Dorin, Bacau, 307 - 11.8 - A
    96. Kromek Iulian, Cugir, 309 - 15.6 - A
    97. Marian Calin, Reghin, 312 - 13 - A
    98. Sana Doru, Cluj Napoca, 313 - 11.8 - A
    99. Barac Marius, Sibiu, 314 - 11.6 - A
    100. Negrean Ioan, Sibiu, 315 - 11.5 - A
    101. Grecu Gheorghe, Bistrita, 316 - 12.2 - AW
    102. Cocean Valer, Baraolt, 320 - 17.5 - A
    103. Eftimie Adrian, Agnita, 321 - 14.1 - AW
    104. Ursulescu Ioan, Bacau, 322 - 11.9 - AW
    105. Presura Eugen, Slobozia, 323 - 16.6 - A
    106. Comis Marian, Slobozia, 325 - 16 - A
    107. Niculae Dan, Bucuresti, 326 - 13.1 - A
    108. Vita Istvan, Reghin, 328 - 16.8 - A
    109. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 332 - 16.6 - A
    110. Bacanu Paulian, Brasov, 333 - 15.6 - A
    111. Stolearenco Igor, Galati, 334 - 14.1 - A
    112. Dumitrescu Mircea, Ploiesti, 335 - 13.7 - A
    113. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 340 - 12 - A
    114. Ciobanu Daniel, Blaj, 341 - 11.8 - A
    115. Bozga Razvan, Baicoi, 344 - 14 - A
    116. Brulea Petre, Ploiesti, 345 - 10.7 - A
    117. Constantin Gabriela, Bucuresti, 349 - 13.1 - AFH
    118. Laur Boro, Sinaia, 351 - 16 - A
    119. Rada Florin, Pitesti, 352 - 15.6 - A
    120. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 353 - 11 - AW
    121. Puiulet Iosif, Agnita, 358 - 12.5 - A
    122. Silviu Niculae, Bucuresti, 359 - 10.7 - A
    123. Coman Emil, Breaza, 365 - 14.3 - A
    124. Paun Daniel, Bucuresti, 370 - 17.1 - A
    125. Radu Aurel, Bucuresti, 371 - 14.6 - A
    126. Neamtu Adrian, Gherla, 373 - 11.6 - A
    127. Morosan Marian, Suceava, 385 - 9.2 - A
    128. Dracea Gabriel, Sinaia, 392 - 14.8 - A
    129. Sava Sinel, Focsani, 394 - 12.3 - A
    130. Cucu Cristin, Targoviste, 397 - 10.5 - A
    131. Rus Andrei, Brasov, 401 - 15.2 - AW
    132. Dima Victor, Azuga, 402 - 14.7 - A
    133. Ene Diana, Pitesti, 404 - 12.1 - AF
    134. Ghile Ioan, Oradea, 405 - 10.7 - A
    135. Dospinescu George, Bucuresti, 408 - 16.1 - A
    136. Niculescu Gabriel, Bucuresti, 410 - 13.5 - AH
    137. Muntoiu Theodor, Pitesti, 412 - 12 - AJ
    138. Mihai Bianca, Pitesti, 413 - 9.5 - AJF
    139. Dima Nicu, Bucuresti, 417 - 9.9 - A
    140. Presura Marin, Slobozia, 418 - 9.7 - A
    141. Tudor Emil, Bucuresti, 424 - 11.6 - A
    142. Salavastru Petru, Botosani, 425 - 9.8 - A
    143. Dan Andrei, Piatra Neamt, 426 - 13.9 - AW
    144. Mihai Ion, Bucuresti, 435 - 11.6 - A
    145. Giosan Marcel, Galati, 437 - 8.6 - A
    146. Totpal Marius, Busteni, 440 - 15.9 - A
    147. Ivan Catalin, Fagaras, 442 - 10.3 - A
    148. Cristea Virgil, Cugir, 451 - 11 - A
    149. Barbu Vasile, Brasov, 452 - 9.2 - A
    150. Bondoc Alexandru, Brasov, 458 - 18.9 - A
    151. Janosi Attila, Targu Mures, 461 - 13.2 - A
    152. Filip Dan, Comanesti, 470 - 14 - A
    153. Carnu Eugen Jr, Bacau, 474 - 12 - A
    154. Arion Costel, Marasesti, 483 - 13.6 - A
    155. Dragos Florin, Brasov, 484 - 11.6 - A
    156. Rizescu Gheorghe, Mioveni, 486 - 8.5 - AW
    157. Botirca Sorin, Topoloveni, 488 - 17.5 - A
    158. Banu Nicolae, Ocna Sibiului, 490 - 12.6 - A
    159. Sandescu Florin, Bucuresti, 491 - 12.5 - A
    160. Curut Gabriel, Timisoara, 494 - 18.7 - A
    161. Palamaru Emil, Vatra Dornei, 502 - 10.2 - A
    162. Dobre Titus, Bucuresti, 503 - 16.5 - A
    163. Tihan Silviu, Braila, 511 - 8.5 - A
    164. Nechita Alexandru, Agnita, 517 - 12.5 - A
    165. Tecuschi Dan, Brasov, 522 - 17.3 - AW
    166. Berbece Bianca, Bacau, 524 - 12.6 - AF
    167. Olteanu Mihai, Brasov, 531 - 16.3 - A
    168. Ion Cristian, Cocorasti, 538 - 10.4 - A
    169. Pascu Gabriel, Braila, 540 - 9.6 - AW
    170. Miron Andrei, Campina, 554 - 13.1 - A
    171. Zedler Iuliu, Blaj, 557 - 7.5 - AW
    172. Nistor Szilard, Siculeni, 563 - 10.8 - A
    173. Jianu Lucian, Sinaia, 569 - 10.1 - A
    174. Popa Alexandru Iulian, Buzau, 572 - 14.9 - A
    175. Bobarnac Gheorghe, Bacau, 573 - 14.3 - A
    176. Curpas Ioan, Oradea, 574 - 13.2 - A
    177. Butan Marius, Stefanesti Arges, 587 - 9.2 - AW
    178. Vestineanu Ionut, Slobozia, 592 - 12 - A
    179. Carnu Eugen, Bacau, 593 - 12 - A
    180. Vladoiu Bogdan, Brasov, 595 - 10.3 - A
    181. Ciky Cornel, Fagaras, 596 - 9.4 - AW
    182. Lolea Toma, Fagaras, 602 - 10.2 - A
    183. Staicu Dan, Constanta, 605 - 15.7 - A
    184. Taras Dan, Bucuresti, 621 - 10.4 - A
    185. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 640 - 13.2 - A
    186. Suciu Iacob, Blaj, 643 - 6.7 - A
    187. Iordaniu Aurel, Panciu, 645 - 16 - A
    188. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 646 - 11.8 - A
    189. Purcileanu Liviu, Piatra Neamt, 668 - 8.8 - A
    190. Oancea Vasile, Buzau, 674 - 10.6 - A
    191. Popa Cristian, Victoria, 681 - 11.5 - A
    192. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 684 - 9.2 - A
    --------------------------------------
    Lista de asteptare:
    193. Movileanu Flavius, Targoviste, 691 - 11.2 - A
    194. Butnar Bogdan, Brasov, 720 - 8 - A
    195. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 735 - 7.3 - A
    196. Chiscop Bogdan, Braila, 739 - 12.7 - A
    197. Sarbu Dan, Ploiesti, 741 - 7.7 - A
    198. Draghici Dumitru, Drobeta Tr Severin, 758 - 14.2 - A
    199. Palaghita Remus, Onesti, 763 - 10.7 - AW
    200. Bardocz Szilard, Capeni, 765 - 9.4 - A
    201. Nicola Marian, Constanta, 789 - 9.5 - A
    202. Popa Adrian, Cluj Napoca, 795 - 12.5 - A
    203. Socaci Sorin, Panciu, 801 - 9.4 - A
    204. Botian Radu, Sibiu, 803 - 7.7 - A
    205. Martz Sebastian, Comanesti, 829 - 13.3 - A
    206. Mako Miklos, Sfantu Gheorghe, 832 - 12 - A
    207. Muresanu Alex, Sibiu, 834 - 10.7 - A
    208. Polen Costin, Comarnic, 835 - 8.6 - A
    209. Dragoiu Catalin, Agnita, 836 - 7.5 - A
    210. Dumitrescu Sorin, Brasov, 837 - 7.5 - A
    211. Karda Ervin, Miercurea Ciuc, 840 - 13 - A
    212. Motorga Dorin, Targu Mures, 852 - 7.6 - A
    213. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 867 - 6.8 - A
    214. Vlase Dorin, Adjud, 871 - 17.5 - A
    215. Movileanu Darius, Targoviste, 877 - 9.3 - AJ
    216. Ionel Dragos, Sfantu Gheorghe, 969 - 8.2 - AJ
    217. Dragoi Andrei, Azuga, 978 - 14.7 - A
    218. Bugneriu Marcel, Brasov, 987 - 9.8 - A
    219. Florea Gigi, Galati, 989 - 9.6 - A
    220. Paduret Catalin, Panciu, 995 - 6.5 - A
    221. Chirita Cristian, Calarasi, 997 - 1.9 - AW
    222. Rebegel Bogdan, Agnita, 1031 - 6.7 - A
    223. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 1045 - 9.1 - A
    224. Muntoiu Gabriel, Pitesti, 1062 - 8.2 - A
    225. Mako Richard, Sfantu Gheorghe, 1106 - 7.1 - A
    226. Zelariu Petru, Tarnaveni, 1133 - 14.1 - A
    227. Maier Catalin, Brasov, 1148 - 14.2 - A
    228. Marocico Marius, Fagaras, 1169 - 5.3 - A
    229. Stancalie Doru, Craiova, 1196 - 7.1 - A
    230. Movileanu Neculae, Brasov, 1223 - 8.2 - A
    231. Moldovan Razvan, Agnita, 1227 - 6.5 - AJ
    232. Oniga Petre, Cugir, 1245 - 12.3 - A
    233. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 1248 - 9.8 - A
    234. Ceparu Ioan, Calarasi, 1312 - 11.8 - A
    235. Suta Valeriu, Curtea de Arges, 1394 - 9.1 - A
    236. Vasiliu Dan, Panciu, 1471 - 17.2 - A
    237. Saulea Bogdan, Brasov, 1494 - 6.8 - AH
    238. Cata Alexandru, Brasov, 1745 - 5.3 - A
    239. Cojocaru Nicusor, Brasov, 1746 - 5.3 - AH
    240. Mihaila Paul, Brasov, 1771 - 12.7 - A
    241. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 1789 - 7.7 - A
    242. Coroianu Mircea, Bucuresti, 1844 - 11.8 - A
    243. Mitrofan Petre, Brasov, 2128 - 5.3 - A
    244. Tanko Gabor, Sfantu Gheorghe, 2332 - 8.2 - A
    245. Topala Laurentiu, Ploiesti, 2711 - 6.4 - A
    246. Diaconescu Lucian, Targoviste, nou - 0 - A
    247. Florea Doina, Brasov, nou - 0 - A
    248. Demolli Massimiliano, Arad, nou - 0 - A
    249. Csaba Antonya, Brasov, nou - 0 - A
    250. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, nou - 0 - A


    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Inscrieri Open - on 06-Dec-13 at 18:08:39
    1. Sterea Viorel, Constanta, 1 - 39.2 - OL
    2. Roman Iulian, Brasov, 2 - 35.2 - OL
    3. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 3 - 33.8 - O
    4. Lungu Cosmin, Bucuresti, 4 - 32.3 - OL
    5. Boaca Valentin, Bucuresti, 5 - 30.1 - OL
    6. Roman Bogdan, Arad, 6 - 29.2 - O
    7. Enciu Alexandru, Slobozia, 8 - 28.8 - OL
    8. Farkas Gabor, Targu Mures, 9 - 29.2 - O
    9. Toma Florin, Pitesti, 10 - 28.5 - OW
    10. Frant Nicusor, Resita, 11 - 28.4 - O
    11. Marinescu Razvan, Bucuresti, 12 - 35.3 - OL
    12. Apian Florin, Bistrita, 13 - 26.7 - O
    13. Sipos Nandor, Targu Mures, 14 - 26.5 - O
    14. Nascu Serban, Cluj Napoca, 15 - 28.4 - O
    15. Avram Victor, Arad, 16 - 25.5 - O
    16. Bodeanu Mihai, Bucuresti, 17 - 25.4 - O
    17. Florescu Eleodor, Deva, 18 - 25.1 - O
    18. Cozma Catalin, Falticeni, 19 - 24.3 - OW
    19. Bocaniala Norocel, Galati, 20 - 24.1 - O
    20. Sicoe Rodica, Cugir, 22 - 26.8 - OF
    21. Leorda Rares, Reghin, 23 - 25.5 - O
    22. Motoroi Costin, Bucuresti, 25 - 22.9 - OL
    23. Radu Costica, Galati, 26 - 27 - OL
    24. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 27 - 23.1 - O
    25. Stanciu Silviu, Calarasi, 28 - 26.1 - OL
    26. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 30 - 23 - O
    27. Bozga Lucian, Baicoi, 32 - 23 - O
    28. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 33 - 21.7 - O
    29. Mocean Dan, Cluj Napoca, 34 - 22.5 - O
    30. Fratea Aurel, Constanta, 35 - 22.5 - O
    31. Erdos Ferenc, Miercurea Ciuc, 36 - 23.2 - O
    32. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 37 - 21.9 - OL
    33. Garduli Silviu, Cluj Napoca, 38 - 35.7 - O
    34. Corcoz Costin, Focsani, 39 - 25.3 - O
    35. Soare Valentin, Valenii De Munte, 42 - 21.3 - O
    36. Temelie Dragos, Sibiu, 43 - 23.3 - O
    37. Morosanu Vasile, Suceava, 44 - 22.8 - OW
    38. Ion Marius, Braila, 45 - 24.2 - OL
    39. Popa Bogdan, Timisoara, 49 - 23.8 - O
    40. Corbu Sorin, Resita, 50 - 22.8 - O
    41. Zidar Victor, Reghin, 51 - 20.5 - O
    42. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 52 - 19.6 - O
    43. Ciuca Dan, Pitesti, 54 - 22.4 - OW
    44. Dumbrava Nicolae, Bucuresti, 55 - 23.3 - O
    45. Carpovici Boris, Falticeni, 56 - 23.1 - OW
    46. Meszar Razvan, Arad, 57 - 19.4 - O
    47. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 59 - 19.9 - OJ
    48. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 60 - 19.7 - O
    49. Zamfir Ionel, Bucuresti, 61 - 19.7 - O
    50. Raducan Bogdan, Craiova, 62 - 22.1 - O
    51. Simion Boby, Cluj Napoca, 63 - 21.6 - OH
    52. Aftenii Daniel, Bucuresti, 65 - 22.2 - O
    53. Dinca Dorinel, Calarasi, 66 - 23.2 - O
    54. Nemaciuc Mihai, Suceava, 67 - 21.5 - OJ
    55. Popescu Valentin, Bucuresti, 70 - 18.8 - A
    56. Sferlea Marius, Oradea, 73 - 18.9 - A
    57. Sorescu Deian, Resita, 75 - 21.3 - OJ
    58. Mitzea Alexandru, Sibiu, 77 - 21.5 - O
    59. Mostovoi Andrei, Campina, 78 - 20.8 - OW
    60. Micu Cosmin, Targoviste, 79 - 20.2 - O
    61. Pizlaru Ionel, Focsani, 80 - 20.8 - O
    62. Macovei Liviu, Brasov, 82 - 23.1 - O
    63. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 86 - 19.4 - OW
    64. Traistaru Marius, Topoloveni, 89 - 24.2 - OL
    65. Denes Ferenc, Praid, 91 - 19.8 - O
    66. Micuda Mihai, Bucuresti, 92 - 19.5 - O
    67. Constantinescu Marius, Bucuresti, 93 - 25.2 - OL
    68. Balauca Cornel, Botosani, 105 - 21.7 - O
    69. Leolea Andrei, Constanta, 106 - 17.7 - A
    70. Filimon Bogdan, Bucuresti, 110 - 18.3 - OL
    71. Govoreanu Florin, Cisnadie, 112 - 22.1 - O
    72. Pitac Ovidiu, Brasov, 117 - 20 - OW
    73. Sipos Ferenc, Targu Mures, 118 - 17.7 - AW
    74. Vasiliu Remus, Mioveni, 120 - 20.1 - O
    75. David Dorin, Barlad, 122 - 20.5 - O
    76. Migea Cornel, Sibiu, 125 - 21.3 - O
    77. Suditu Andrei, Campina, 130 - 20.3 - O
    78. Birligea Gabriel, Baicoi, 131 - 19.5 - O
    79. Bularda Iulian, Barlad, 132 - 18.9 - A
    80. Dinicescu
    81. Ban Peter, Cluj Napoca, 143 - 14.5 - A
    82. Popa Radu, Deva, 154 - 20.3 - O
    83. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 155 - 19.3 - O
    84. Calin Mihai, Barlad, 159 - 23.8 - O
    85. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 172 - 16.3 - AW
    86. Vaduva Gabriel, Mioveni, 204 - 16.8 - OLJ
    87. Marandici Adrian, Brasov, 206 - 21 - OW
    88. Bedo Norbert, Sfantu Gheorghe, 216 - 24.9 - OL
    89. Catinean Vasile, Petrila, 227 - 19.6 - O
    90. Holban Dumitru, Buzau, 234 - 19.1 - O
    91. Iancu George, Ploiesti, 237 - 18.1 - A
    92. Mihaila Aurel, Bucuresti, 253 - 18.4 - A
    93. Giol Mihai, Braila, 265 - 22.6 - OL
    94. Navacioiu Marian, Bucuresti, 271 - 21.2 - OL
    95. Ordog Zoltan, Reghin, 288 - 20 - O
    96. Valceanu Daniel, Topoloveni, 299 - 25.3 - OL
    97. Ene Dragos, Ploiesti, 311 - 14.2 - A
    98. David Madalina, Barlad, 330 - 13.7 - OLF
    99. Parnica Leonid, Moinesti, 336 - 22.4 - OW
    100. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe, 337 - 20.1 - O
    101. Dragan Valentin, Mioveni, 354 - 19.3 - OLJ
    102. Danila Claudiu, Petrila, 369 - 26.9 - O
    103. Iusan Mircea, Cluj Napoca, 375 - 20.4 - O
    104. Hotico Ciprian, Sighetu Marmatiei, 444 - 21.2 - O
    105. Balazs Lorant, Sfantu Gheorghe, 469 - 20.2 - O
    106. Surdu Marcel, Iasi, 544 - 18.5 - A
    107. Balazs Gergo, Sfantu Gheorghe, 639 - 13.6 - OLJ
    108. Draganescu Viorel, Ploiesti, 708 - 18.1 - A
    109. Vardi Dan, Ramnicu Valcea, 823 - 32.9 - O
    110. Macarenco Mario, Bucuresti, 893 - 19.9 - OL
    111. Muresan Iulian, Victoria, 920 - 26.6 - O
    112. Dumitru Lazar, Petrila, 1172 - 24.4 - O


    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Clasament Amatori

    1 -- 4
    Tecuschi Dan - Brasov
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Tomica Andrei - Bucuresti
    5 -- 8
    Tomica Silviu - Bucuresti
    Voicu Corneliu - Brasov
    Curut Gabriel - Timisoara
    Kaposta Victor - Arad
    9 -- 16
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
    Cocean Valer - Baraolt
    Laur Boro - Sinaia
    Botirca Sorin - Topoloveni
    Miron Mihai - Cluj Napoca
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    17 -- 32
    Stanciu Alin - Calarasi
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Pascu Adrian - Cluj Napoca
    Munteanu Ion - Comanesti
    Mustocea Andrei - Petrila
    Palaghita Remus - Onesti
    Arion Costel - Marasesti
    Toma Iulian - Braila
    Dobre Titus - Bucuresti
    Luta Petre - Bucuresti
    Constantinovici Ciprian - Liteni
    Iaru Horatiu - Cluj Napoca
    Olteanu Mihai - Brasov
    Sana Doru - Cluj Napoca
    Padurariu Costel - Brasov
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    33 -- 64
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    Bondoc Alexandru - Brasov
    Kromek Iulian - Cugir
    Boata Edgar - Arad
    Antohi Ioan - Sighetu Marmatiei
    Rada Florin - Pitesti
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Corneanu Sorin - Botosani
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
    Carnu Eugen Jr - Bacau
    Pop Zoltan - Dej
    Hutanu Alin - Brasov
    Vlaisan Vasile - Vicovu De Jos
    Somlea Darian - Cisnadie
    Tutoveanu Razvan - Brasov (org)
    Nistor Florin - Comanesti
    Neamtu Adrian - Gherla
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Nistor Iosif - Siculeni
    Antal Denes - Brasov
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Bozga Razvan - Baicoi
    Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
    Nedelcu Marin - Bucuresti
    ON HO - Bucuresti
    Paun Daniel - Bucuresti
    Petrov Dan - Timisoara
    Presura Eugen - Slobozia
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Rus Andrei - Brasov
    65 -- 96 loc 3 gr.sup.
    Zedler Csaba - Agnita
    Anita Dorel - Brasov
    Andone Claudiu - Cugir
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Catricicau Adrian - Baia Mare
    Banescu Dragos - Pitesti
    Ivan Valentin - Campina
    Craciun Calin - Oradea
    Florea Vasile - Sighetu Marmatiei
    Gorum Adrian - Topoloveni
    Bucsan Romeo - Pitesti
    Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
    Bodin Ion - Tecuci
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Lefter Costel - Galati
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Kezdi Janos - Corund
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Motoroiu Marcel - Dej
    Biro Attila - Miercurea Ciuc
    Comis Marian - Slobozia
    Vita Istvan - Reghin
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Coman Emil - Breaza
    Stanciu Stelian - Calarasi
    Cucu Cristin - Targoviste
    Niculescu Gabriel - Bucuresti
    Totpal Marius - Busteni
    Filip Dan - Comanesti
    Berbece Bianca - Bacau
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    97 -- 128 loc 4 gr.sup.
    Chirap Dan - Gura Humorului
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Toncean Mircea - Reghin
    Nica Ionut - Brasov
    Puscas Arpad - Gherla
    Benyovski Bela - Sibiu
    Serban Liviu - Onesti
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Marin Floricel - Brasov
    Theodorescu Alex - Bucuresti
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Grama Mihai - Azuga
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Marian Florin - Reghin
    Ticu Dorin - Bacau
    Bacanu Paulian - Brasov
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Silviu Niculae - Bucuresti
    Dima Victor - Azuga
    Mihai Bianca - Pitesti
    Tudor Emil - Bucuresti
    Ivan Catalin - Fagaras
    Janosi Attila - Targu Mures
    Palamaru Emil - Vatra Dornei
    Miron Andrei - Campina
    Jianu Lucian - Sinaia
    Curpas Ioan - Oradea
    Carnu Eugen - Bacau
    Purcileanu Liviu - Piatra Neamt
    Pandrea Vasile - Brasov
    129 -- 137 2v gr.inf.
    Darmaz Ion - Targoviste
    Nicula Dumitru - Agnita
    Matei Razvan - Bucuresti
    Mihalcea Dumitru - Slobozia
    Dumitrescu Mircea - Ploiesti
    Puiulet Iosif - Agnita
    Dospinescu George - Bucuresti
    Nistor Szilard - Siculeni
    Staicu Dan - Constanta
    138 -- 166 1v gr.inf.
    Miron Liviu - Campina
    Sofian Corneliu - Suceava
    Popa Mircea - Brasov
    Matei Dumitru - Deva
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Stoica Mihai - Mioveni
    Poenaru Adrian - Bucuresti
    Marian Calin - Reghin
    Barac Marius - Sibiu
    Grecu Gheorghe - Bistrita
    Eftimie Adrian - Agnita
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Stolearenco Igor - Galati
    Brulea Petre - Ploiesti
    Constantin Gabriela - Bucuresti
    Sava Sinel - Focsani
    Ene Diana - Pitesti
    Muntoiu Theodor - Pitesti
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    Sandescu Florin - Bucuresti
    Nechita Alexandru - Agnita
    Bobarnac Gheorghe - Bacau
    Butan Marius - Stefanesti Arges
    Vestineanu Ionut - Slobozia
    Vladoiu Bogdan - Brasov
    Ciky Cornel - Fagaras
    Lolea Toma - Fagaras
    Popa Cristian - Victoria
    Butnar Bogdan - Brasov
    167 -- 192 0v gr.inf.
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Tanase Horia - Bucuresti
    Medeleanu Stefan - Constanta
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Negrean Ioan - Sibiu
    Niculae Dan - Bucuresti
    Morosan Marian - Suceava
    Ghile Ioan - Oradea
    Dima Nicu - Bucuresti
    Presura Marin - Slobozia
    Salavastru Petru - Botosani
    Giosan Marcel - Galati
    Cristea Virgil - Cugir
    Barbu Vasile - Brasov
    Dragos Florin - Brasov
    Rizescu Gheorghe - Mioveni
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului
    Tihan Silviu - Braila
    Ion Cristian - Cocorasti
    Pascu Gabriel - Braila
    Zedler Iuliu - Blaj
    Taras Dan - Bucuresti
    Suciu Iacob - Blaj
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Muntoiu Gabriel - Pitesti
    Ceparu Ioan - Calarasi

    --------------------------------------

    Absenti nemotivati:
    Radu Aurel...Bucuresti...N
    Oancea Vasile...Buzau...N
    Timaru Ilie...Ocna Sibiului...N
    Iordaniu Aurel...Panciu...N
    Mihai Ion...Bucuresti...N
    Popa Alexandru...Buzau...N


    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Clasament Open
    1 -- 4
    Sterea Viorel - Constanta
    Roman Bogdan - Arad
    Lungu Cosmin - Bucuresti
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Traistaru Marius - Topoloveni
    Bedo Norbert - Sfantu Gheorghe
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Avram Victor - Arad
    9 -- 16
    Vardi Dan - Ramnicu Valcea
    Frant Nicusor - Resita
    Calin Mihai - Barlad
    Morosanu Vasile - Suceava
    Toma Florin - Pitesti
    Iusan Mircea - Cluj Napoca
    Stanciu Silviu - Calarasi
    Sicoe Rodica - Cugir
    17 -- 32
    Giol Mihai - Braila
    Sipos Nandor - Targu Mures
    Bodeanu Mihai - Bucuresti
    Szasz Erno - Sfantu Gheorghe
    Marinescu Razvan - Bucuresti
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    Ion Marius - Braila
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Garduli Silviu - Cluj Napoca
    Erdos Ferenc - Miercurea Ciuc
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Apian Florin - Bistrita (org)
    Roman Iulian - Brasov
    Popa Bogdan - Timisoara
    Radu Costica - Galati
    33 -- 48 loc 3 gr.sup.
    Florescu Eleodor - Deva
    Bocaniala Norocel - Galati
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Corbu Sorin - Resita
    Dumbrava Nicolae - Bucuresti
    Dinca Dorinel - Calarasi
    Sorescu Deian - Resita
    David Dorin - Barlad
    Bularda Iulian - Barlad
    Lorincz Jozsef - Sfantu Gheorghe
    Iancu George - Ploiesti
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    Valceanu Daniel - Topoloveni
    Dragan Valentin - Mioveni
    49 -- 64 loc 4 gr.sup.
    Cozma Catalin - Falticeni
    Leorda Rares - Reghin
    Motoroi Costin - Bucuresti
    Corcoz Costin - Focsani
    Soare Valentin - Valenii De Munte
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Mostovoi Andrei - Campina
    Pizlaru Ionel - Focsani
    Macovei Liviu - Brasov
    Balauca Cornel - Botosani
    Leolea Andrei - Constanta
    Vaduva Gabriel - Mioveni
    Holban Dumitru - Buzau
    Parnica Leonid - Moinesti
    Hotico Ciprian - Sighetu Marmatiei
    65 -- 68 3v gr.inf.
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Zidar Victor - Reghin
    Raducan Bogdan - Craiova
    Birligea Gabriel - Baicoi
    69 -- 79 2v gr.inf.
    Fratea Aurel - Constanta
    Temelie Dragos - Sibiu
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Carpovici Boris - Falticeni
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Nemaciuc Mihai - Suceava
    Filimon Bogdan - Bucuresti
    Vasiliu Remus - Mioveni
    Suditu Andrei - Campina
    Dinicescu Ion - Pitesti
    Balazs Lorant - Sfantu Gheorghe
    80 -- 92 1v gr.inf.
    Bozga Lucian - Baicoi
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Denes Ferenc - Praid
    Constantinescu Marius - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Marandici Adrian - Brasov
    David Madalina - Barlad
    Danila Claudiu - Petrila
    Draganescu Viorel - Ploiesti
    Muresan Iulian - Victoria
    Dumitru Lazar - Petrila
    93 -- 106 0v gr.inf.
    Meszar Razvan - Arad
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Sferlea Marius - Oradea
    Micu Cosmin - Targoviste
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Sipos Ferenc - Targu Mures
    Migea Cornel - Sibiu
    Vladoiu Gelu - Brasov (org)
    Ban Peter - Cluj Napoca
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Ene Dragos - Ploiesti
    Balazs Gergo - Sfantu Gheorghe
    ----------------------------------------------
    Absenti nemotivati:
    Catinean Vasile - Petrila
    Surdu Marcel - Iasi
    Mihaila Aurel - Bucuresti
    Popa Radu - Deva
    Ordog Zoltan - Reghin
    Macarenco Mario - Bucuresti


    Citat Postat în original de GRAMA MIHAI Vezi post

    Salutari tuturor !

  4. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place macocco le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Palete vechi din istoria tenisului de masa.
    De Rosetionut în forumul Echipament
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 29.10.2015, 22:42
  2. filmare finale turnee AmaTUR
    De Claudiu84 în forumul Organizare AmaTur
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 24.09.2015, 00:35
  3. Istoria tenisului de mas?
    De Kralizec în forumul Multimedia
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 22.06.2012, 11:50
  4. Rezultatele finale de la Campionatele Balcanice din Istambul
    De valentin în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 20.07.2005, 21:09

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •