Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Dej - 27.10.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Inscrieri Elite/Open - on 22-Oct-18 at 09:28:07

    1. Moldovan Cristian, Bistrița, 579 - 43.7 - E
    2. Nistor Dorel, Bistrița, 44 - 42.01 - E
    3. Galban Calin, Viseu, 66 - 40.57 - E
    4. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mureș, 131 - 40.45 - E
    5. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 147 - 36.77 - E
    6. Mican Nicolae, Dej, 122 - 36.24 - E
    7. Apian Florin, Bistrița, 33 - 35.96 - E
    8. Tira Viorel, Bistrița, 178 - 34.22 - EW
    9. Mihalca Bogdan, Bistrița, 614 - 33.37 - E
    10. Pop Zoltan, Dej, 205 - 33.3 - E
    11. Ticala Vasile Jr, Viseu, 308 - 32 - E
    12. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 343 - 31.7 - E
    13. Preda Ionut, Moinesti, 790 - 29.9 - O
    14. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 511 - 29.6 - O
    15. Pop Danut, Dej, 471 - 27.78 - O
    16. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 261 - 26.9 - O
    17. Beica Florin, Gherla, 1175 - 26.35 - O
    18. Bothazan Florin, Dej, 356 - 25.05 - O
    19. Groza Florin, Cluj Napoca, 1194 - 24.1 - OW
    20. Peta Octavian, Cluj Napoca, 431 - 22.55 - OW
    21. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 629 - 20.4 - O
    22. Fulop Attila, Aiud, 283 - 18.24 - AW
    23. Andreica Daniel, Viseu, 654 - 18.15 - A
    24. Ticala Vasile, Viseu, 1868 - 17 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 14 - 44.23 - EW
    2. Horotan Catalin, Baia Mare, 617 - 18.6 - A
    3. Mal Denis, Baia Mare, 525 - 22.98 - O
    4. Spaller Tiberiu, Nasaud, 466 - 19.17 - A
    5. Blaga Marius, Cluj Napoca, 73 - 32.87 - EH
    6. Mal Calin, Baia Mare, 726 - 25.67 - O
    7. Ciobanu Daniel, Blaj, 120 - 27.37 - OW
    8. Catricicau Adrian, Baia Mare, 520 - 28.65 - O
    9. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 176 - 32.4 - E


    Inscrieri Amatori - on 22-Oct-18 at 09:28:18

    1. Scurtu Nicolae, Bistrița, 533 - 19.26 - AW
    2. Barbuta Ioan, Dej, 522 - 18.23 - A
    3. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 540 - 17.95 - A
    4. Vass Sandor, Beclean, 458 - 17.71 - AW
    5. David Zoltan, Cluj Napoca, 1057 - 17.27 - A
    6. Zavaski Ioan, Dej, 915 - 16.4 - AW
    7. Pop Ioan, Bistrița, 961 - 15.53 - AW
    8. Neamțu Adrian, Gherla, 1306 - 15.25 - A
    9. Ivascu Cosmin, Viseu, 704 - 15.04 - A
    10. Dezso Attila, Dej, 1673 - 14.8 - AW
    11. Miclos Andrei, Dej, 1332 - 14.33 - A
    12. Campean Eugen, Dej, 1813 - 14.1 - A
    13. Bal Adrian, Gherla, 675 - 14.03 - A
    14. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 1261 - 13.4 - A
    15. Grosan Mircea, Dej, 1097 - 13 - A
    16. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 825 - 11.98 - A
    17. Ivascu Gavrila, Viseu, 1291 - 11.96 - A
    18. Canpan Radu, Bistrița, 2215 - 10 - A
    19. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 1041 - 9.4 - I
    20. Drimus Mihai, Sighetu Marmatiei, 2401 - 9.35 - I
    21. Franc Ioan, Viseu, 1727 - 9.3 - I
    22. Moldovan Ioan, Viseu, 1683 - 6.54 - I
    23. Pich Ioan, Viseu, 1902 - 6.33 - I
    24. Puscas Iosif, Gherla, 2490 - 6 - I
    25. Hruban Darius, Dej, 2694 - 6 - I
    26. Pop Mihai, Dej, 1585 - 5.75 - I
    27. Pop Dan Cristian, Dej, 1586 - 5.4 - IJ
    28. Hriban Stefan, Viseu, 1895 - 5.07 - I
    29. Giurgiu Mircea, Dej, 2511 - 0 - A
    30. Hruban Andrei, Dej, 2651 - 0 - A
    31. Deac Valentin, Viseu, 4057 - 0 - A
    32. Szabo Ovidiu, Dej, 4438 - 0 - A
    33. Fatehy Anita, Cluj Napoca, 5003 - 0 - A
    34. Fatehy Ali, Cluj Napoca, 5004 - 0 - A
    35. Repede Calin, Cluj Napoca, 5009 - 0 - A
    36. Crisan Alexandru, Cluj Napoca, 5010 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Damian Mircea, Bistrița, 295 - 19 - A
    2. Pop Daniel Valentin, Dej, 2918 - 0 - A
    3. Pop Sorin, Dej, 5005 - 0 - A
    4. Barabas Claudiu, Bistrița, 485 - 14.65 - A
    5. Sticlet Doru, Bistrița, 1087 - 7.5 - IW
    6. Barbos Florin, Bistrița, 668 - 14.53 - A
    7. Joldes Adrian, Bistrița, 536 - 17.83 - A
    8. Savu Nicolae, Bistrița, 1735 - 14.4 - A
    9. Stahoveanu Daniel, Bistrița, 2859 - 6.9 - I
    10. Grecu Gheorghe, Bistrița, 1651 - 11.2 - AW
    11. Tigoan Alex, Dej, 2160 - 6 - I
    12. Bote Tudor Andrei, Dej, 3084 - 6 - I
    13. Blajan David, Dej, 5008 - 0 - A
    14. Orban Marc Adrian, Turda, 1117 - 11.37 - A
    15. Sabau Mircea, Dej, 5001 - 0 - A
    16. Feher Robert, Turda, 701 - 18.48 - A
    17. Spaller Tiberiu, Nasaud, 466 - 19.17 - A
    18. Damian Vasile, Nasaud, 1062 - 10.2 - A
    19. Singeorzan Traian, Nasaud, 1397 - 17.4 - A
    20. Buraciuc Cornel, Nasaud, 3121 - 0 - A
    21. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 1798 - 17.4 - A
    22. Pop David, Baia Mare, 5011 - 0 - A
    23. Dunka Dacian, Baia Mare, 5012 - 0 - A
    24. Zubascu Vlad, Baia Mare, 3320 - 8 - I
    25. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 639 - 15.02 - A
    26. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1132 - 8.23 - I
    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • #52
      la categ open am sa acord un wild card unui jucator pe care lam omis din gresala mea desi am fost anuntat telefinic in ziua de vineri !!
      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

      Comentariu


      • #53
        se retrage MOLDOVAN HORVAT CSABA DIN TG MURES !
        IN LOCUL LUI PE LISTA INTRA CONT COSMIN GHERLA !!
        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

        Comentariu


        • #54
          Se Retrage FRANC IOAN VISEU...

          Comentariu


          • #55
            duminica începând cu ora 10 vom face un turneu b pt icepatori si copii cine doreste se poate inscrie pe un alt topic pe care al va deschide florin !!
            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

            Comentariu


            • #56
              incepatorii care doresc se pot retrage de la avansati de sambata si sa participe duminica !!
              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

              Comentariu


              • #57
                Se retrage Fulop Attila aiud.

                Comentariu


                • #58
                  Bună ziua!
                  Se retrage Ciobanu Daniel.

                  Comentariu


                  • #59
                    Fulop Attila ko la apendicita acum am iesit din opeatie .Pe data viitore,bafta tuturor!!

                    Comentariu


                    • #60
                      Postat în original de fulop Vezi post
                      Fulop Attila ko la apendicita acum am iesit din opeatie .Pe data viitore,bafta tuturor!!
                      Iti duc acum compot de prune la spital sau la Alba iti duc tuica de prune???

                      Comentariu


                      • #61
                        Postat în original de fulop Vezi post
                        Fulop Attila ko la apendicita acum am iesit din opeatie .Pe data viitore,bafta tuturor!!
                        Sa te faci bine borat,pacat ca nu putem bea o palinca la Alba Iulia....

                        Comentariu


                        • #62
                          Postat în original de Dan Universal Vezi post
                          duminica începând cu ora 10 vom face un turneu b pt icepatori si copii cine doreste se poate inscrie pe un alt topic pe care al va deschide florin !!
                          La cat la-ti tot frecat turneul asta de la Dej putea-ti sa-l faceti turneu A daca tot l-ati intins pe doua zile,oricum a-ti stricat planurile multor participanti care din aceasta cauza nu vor putea participa la turneul campionilor ,poate chiar si eu o sa fiu in aceasta situatie....

                          Comentariu


                          • #63
                            La Alba barat prezent!!

                            Comentariu


                            • #64
                              vb frumos tibi ca te inscriu la incepatori
                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                              Comentariu


                              • #65
                                e greu cu sala aia si cu dl antrenor daca era dupa mine era altceva !!
                                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                Comentariu


                                • #66
                                  Postat în original de fulop Vezi post
                                  La Alba barat prezent!!
                                  De abia astept sa te vad, sa povestim, si sa bem o bere impreuna !!!!!

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Postat în original de Dan Universal Vezi post
                                    e greu cu sala aia si cu dl antrenor daca era dupa mine era altceva !!
                                    Ai imbatat lumea de cap,de o luna de zile a aparut in calendar ca turneu A , multi si-au facut diferite planuri pt.turneul final ,si apoi a aparut ca turneu B,care pe uni ii dezavantajeaza, inclusiv pe mine....Ex. eu daca particip trebuie sa apar 17 pct.deci trebuie sa ajung pana in finala,daca prind o zii proasta si pierd vreo 4-5 puncte risc sa nu mai prind loc la turneul final unde deja mi-am rezervat camera pt. doua zile ,asa ca va pup din mers si ma retrag, impreuna cu colegii mei din NASAUD....Daca era turneu A aveam sansa sa mai urc putin in clasament si sa-mi creasca MP, si unul din Nasaudeni sa ajunga campion judetean la incepatori ,si sa participe la turneul final(ca si-ar fi dorit din toata inima),dar asta este....gandeste de doua ori inainte,si nu mai imbata lumea de cap(sau,probabil,.. nu te mai lasa influentat de sefii astia din amatur)....oricum eu va iubesc, si o sa particip la DEJ ori de cate ori o sa apara ocazia...Daca l-ai programat A pai A sa fieeeeee, ca B uri, fac astia in toata tara ca sa mai creasca in clasament,(care nu au grila completa) dar tot degeaba, sau altii participa la B. uri ca sa ajunga campioni judeteni...asta este...fiecare cu sansa lui..BAFTA SI SUCCES IN CONTINUARE !!!!!!

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Postat în original de spaller Vezi post
                                      Ai imbatat lumea de cap,de o luna de zile a aparut in calendar ca turneu A , multi si-au facut diferite planuri pt.turneul final ,si apoi a aparut ca turneu B,care pe uni ii dezavantajeaza, inclusiv pe mine....Ex. eu daca particip trebuie sa apar 17 pct.deci trebuie sa ajung pana in finala,daca prind o zii proasta si pierd vreo 4-5 puncte risc sa nu mai prind loc la turneul final unde deja mi-am rezervat camera pt. doua zile ,asa ca va pup din mers si ma retrag, impreuna cu colegii mei din NASAUD....Daca era turneu A aveam sansa sa mai urc putin in clasament si sa-mi creasca MP, si unul din Nasaudeni sa ajunga campion judetean la incepatori ,si sa participe la turneul final(ca si-ar fi dorit din toata inima),dar asta este....gandeste de doua ori inainte,si nu mai imbata lumea de cap(sau,probabil,.. nu te mai lasa influentat de sefii astia din amatur)....oricum eu va iubesc, si o sa particip la DEJ ori de cate ori o sa apara ocazia...Daca l-ai programat A pai A sa fieeeeee, ca B uri, fac astia in toata tara ca sa mai creasca in clasament,(care nu au grila completa) dar tot degeaba, sau altii participa la B. uri ca sa ajunga campioni judeteni...asta este...fiecare cu sansa lui..BAFTA SI SUCCES IN CONTINUARE !!!!!!
                                      Poate n'ai citit cu atentie!... http://www.tenisdemasa.ro/forum/showthread.php?p=441343

                                      Trimis de pe al meu SM-G390F folosind Tapatalk
                                      LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        nea tibi ia incearca dumneata sa organizezi un concurs sa vezi cum e când ti s promite ca sala va fi libera cu o saptamana mai devreme dai anuntul pe forum si dupa 3 -4 zile ti se spune ca de fapt sala nu mai este libera!!? ce puteam face? desi am incercat pe la alte sali sa facem nu sau potrivit ! deci asa ca lam anulat ,dar am dorit totusi sa facem un turneu la dej ! imi pare rau ca tiam stricat eu planurile !! succes la tf!!
                                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Postat în original de alx_vass Vezi post
                                          Poate n'ai citit cu atentie!... http://www.tenisdemasa.ro/forum/showthread.php?p=441343

                                          Trimis de pe al meu SM-G390F folosind Tapatalk
                                          Cred ca Tibi a citit corect doar ca Florin specificase ca va posta sambata noul turneu B si l-a postat vineri seara, Tibi nu a mai prins loc din cauza asta si de aici supararea. Face si Danut ce poate in conditiile care le are la dispozitie. 😉
                                          Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Se retrage Pop Sorin Dej de la amatori
                                            T80FX // DWSC //T80FX

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Postat în original de spaller Vezi post
                                              Ai imbatat lumea de cap,de o luna de zile a aparut in calendar ca turneu A , multi si-au facut diferite planuri pt.turneul final ,si apoi a aparut ca turneu B,care pe uni ii dezavantajeaza, inclusiv pe mine....Ex. eu daca particip trebuie sa apar 17 pct.deci trebuie sa ajung pana in finala,daca prind o zii proasta si pierd vreo 4-5 puncte risc sa nu mai prind loc la turneul final unde deja mi-am rezervat camera pt. doua zile ,asa ca va pup din mers si ma retrag, impreuna cu colegii mei din NASAUD....Daca era turneu A aveam sansa sa mai urc putin in clasament si sa-mi creasca MP, si unul din Nasaudeni sa ajunga campion judetean la incepatori ,si sa participe la turneul final(ca si-ar fi dorit din toata inima),dar asta este....gandeste de doua ori inainte,si nu mai imbata lumea de cap(sau,probabil,.. nu te mai lasa influentat de sefii astia din amatur)....oricum eu va iubesc, si o sa particip la DEJ ori de cate ori o sa apara ocazia...Daca l-ai programat A pai A sa fieeeeee, ca B uri, fac astia in toata tara ca sa mai creasca in clasament,(care nu au grila completa) dar tot degeaba, sau altii participa la B. uri ca sa ajunga campioni judeteni...asta este...fiecare cu sansa lui..BAFTA SI SUCCES IN CONTINUARE !!!!!!
                                              nu tea pus nimeni sa te inscrii la dej puteai sa alegi alt concurs din tara care sa te avantajeze sunt concursuri A IN TOATE COOLTURILE TARII !!
                                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Se retrage Stahoveanu Daniel Bistrița
                                                Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Se retrage ,cu parere de rau,Vass Sandor -Beclean

                                                  Trimis de pe al meu SM-G390F folosind Tapatalk
                                                  LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Postat în original de adishorul Vezi post
                                                    Cred ca Tibi a citit corect doar ca Florin specificase ca va posta sambata noul turneu B si l-a postat vineri seara, Tibi nu a mai prins loc din cauza asta si de aici supararea. Face si Danut ce poate in conditiile care le are la dispozitie. ��
                                                    Eu nu sunt suparat ca nu am prins loc , sunt suparat de ce s-a schimbat din turneu A in turneu B. Nu se putea face turneu A pe 10 mese??? ,poate nu cunosc eu bine regulamentul ,si atunci scuzele de rigoare....Plus de asta Adisorul are dreptate s-a postat vineri seara pt.cei de-ai casei si sambata dimineata au vazut si fraierii, dar asta este,,,,,oricum la turneu B nu participam si daca prindeam loc. Bafta tuturor!!!!!!!!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X