tt-shop.ro 468x60 2pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456
Rezultate 76 la 88 din 88

Subiect: Cupa București - Dublu Mixt Ed. a II-a - 24.11.2018

  1. #76
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.066
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 3 h 53 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1142
    Miki Manescu - Barbu Ana , dublu mixt. Manescu si la simplu
    Ultima modificare făcută de TopTenisArena; 23.11.2018 la 17:45.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  2. Îmi place GeorgeDospinescu, - Marcel - le-a plăcut acest mesaj
  3. #77
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.066
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 3 h 53 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1142
    Serban Leonard se retrage
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  4. #78
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.066
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 3 h 53 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1142
    Gavril Angela individual
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  5. #79
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.066
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 3 h 53 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1142
    Barbu Ana Maria individual

    Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  6. #80
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.066
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 3 h 53 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1142
    Grupa 1
    Miki Manescu - Barbu Ana
    Achitei Nicolae - Maria Oprea
    Olimpia Purendea - Adrian Lucaci
    Constantin Gabriela - Saulea Bogdan
    Carmela Vatui - Florin Stoia

    Grupa 2
    Cocala Adriana - Macarenco Andrei
    Oana Acsinte - Marius Petcu
    Teodorescu Catalina - Fodoran Cosmin
    Ciripan Camelia - Cojocaru Nicusor
    Ionica Buzatu - Mihai Gheorghe

    Grupa 3
    Buzatu Vasile - Boroica Ana Maria
    Voinescu Ecaterina - Panea Ovidiu
    Traista Andrei - Oana Lupu
    Ioana Popa - Dogaru Teodor
    Silvia Barbu - Catalin Mihai

    Grupa 4
    Trohonel Dan - Rogoz Nicoleta
    Tigau Andreea Aurelia - Ursu Teodor
    Jaouir Khaled - Bradatan Lenuta
    Niculae Dan - Anisoara Calin
    Marcu Bogdan - Andra

    *se califica primii 4 in eliminatorii.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  7. Îmi place Kantor Imre-Zoltan le-a plăcut acest mesaj
  8. #81
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.066
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 3 h 53 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1142
    Grigore Alexandru

    Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  9. #82
    cadet
    Data înscrierii
    24.10.2009
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    31
    Postări
    32
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 h 50 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    8
    Se retrage de la individual Lazar Alex

  10. #83
    senior

    Data înscrierii
    05.03.2014
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    38
    Postări
    233
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 34 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    374
    pariez pe Micky cu Barbu Ana
    Lemn dă Cireș supranumit și Fix-caria
    FH Cauciuc natural de la Danubiana
    BH Camera de bicicleta de la Luduș

  11. #84
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.066
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 3 h 53 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1142
    Citat Postat în original de Bogdan_TG-JIU Vezi post
    pariez pe Micky cu Barbu Ana
    Au câștigat.

    Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  12. Îmi place Bogdan_TG-JIU le-a plăcut acest mesaj
  13. #85
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.066
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 3 h 53 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1142
    Grupe inferioare

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MANESCU MIHAI BUCURESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 DASOVEANU LIVIU BUCURESTI
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 DUMBRAVA DORU BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 CRACIUNAS BOGDAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 BISTREANU ARMAND BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PARVU MIHAI BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 ANGELESCU MIHAI BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 JIMMY LU BUCURESTI
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 MUSU ANDREI BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 IONITA DANIEL BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PETCU MARIUS BUCURESTI
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 FODORAN COSMIN BUCURESTI
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 MOSOIA STEFAN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 DINA ALEXANDRU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 GHEORGHE MARIAN BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MACARENCO ANDREI BUCURESTI
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 BUTA RADU BUCURESTI
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    2
    3 TRAISTA ANDREI BUCURESTI
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 CALDARARU MIHAI FLORENTIN GIURGIU
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    5 ENCIU MARCEL BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 DOGARU ALEXANDRU TEODOR BUCURESTI
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DINCA DANIEL BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    3
    3 PANTELIMON ANDI BUCURESTI
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 POPESCU GEORGE BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 BORCEA DANIEL BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 ZURZIC ZELJKO BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIGAU DAN BUCURESTI
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 URSU TEODOR BUCURESTI
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 DENA CORNELIU GIURGIU
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 ACHITEI NICOLAE BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 STOICUTA MARIUS ADRIAN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    6 ANGHEL LOUIS BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PANEA OVIDIU BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 RADU DANIEL BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    3 MIRON MIHAI CLUJ NAPOCA
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    0-3
    3
    2
    4 DOSPINESCU GEORGE BUCURESTI
    2-3
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    5 MARIN MARIAN BUCURESTI
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    6 ALP BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BUZATU VASILE BUFTEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 JAOUIR KHALED BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 NICULAE DAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 THEODORESCU ALEX BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    6 CHELU VALENTIN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0



    Eliminatorii
    1. Manescu Mihai
    -------------------- Manescu Mihai 3-0
    32. Musu Andrei
    ---------------------------------------- Manescu Mihai 3-1
    17. Grigore Alexandru
    -------------------- Ursu Teodor 3-2
    16. Ursu Teodor
    ------------------------------------------------------------ Manescu Mihai 3-0
    9. Petcu Marius
    -------------------- Traista Andrei 3-0
    24. Traista Andrei
    ---------------------------------------- Buzatu Vasile 3-1
    25. Alp
    -------------------- Buzatu Vasile 3-2
    8. Buzatu Vasile

    A. -------------------------------------------------------------------------------- Manescu Mihai 3-0

    5. Dinca Daniel
    -------------------- Dinca Daniel 3-0
    28. Achitei Nicolae
    ---------------------------------------- Dinca Daniel 3-0
    21. Dumbrava Doru
    -------------------- Jimmy Lu 3-2
    12. Jimmy Lu
    ------------------------------------------------------------ Macarenco Andrei 3-2
    13. Miron Mihai
    -------------------- Miron Mihai 3-2
    20. Jaouir Khaled
    ---------------------------------------- Macarenco Andrei 3-1
    29. Gheorghe Marian
    -------------------- Macarenco Andrei 3-0
    4. Macarenco Andrei



    3. Fodoran Cosmin
    -------------------- Dogaru Alexandru Teodor 3-2
    30. Dogaru Alexandru Teodor
    ---------------------------------------- Dumitrescu Cornel 3-0
    19. Radu Daniel
    -------------------- Dumitrescu Cornel 3-2
    14. Dumitrescu Cornel
    ------------------------------------------------------------ Dumitrescu Cornel 3-1
    11. Dasoveanu Liviu
    -------------------- Angelescu Mihai 3-0
    22. Angelescu Mihai
    ---------------------------------------- Angelescu Mihai 3-0
    27. Popescu George
    -------------------- Dena Corneliu 3-0
    6. Dena Corneliu

    B. -------------------------------------------------------------------------------- Parvu Mihai 3-1

    7. Panea Ovidiu
    -------------------- Panea Ovidiu 3-0
    26. Niculae Dan
    ---------------------------------------- Mosoia Stefan 3-2
    23. Mosoia Stefan
    -------------------- Mosoia Stefan 3-2
    10. Buta Radu
    ------------------------------------------------------------ Parvu Mihai 3-0
    15. Pantelimon Andi
    -------------------- Pantelimon Andi 3-2
    18. Tigau Dan
    ---------------------------------------- Parvu Mihai 3-1
    31. Craciunas Bogdan
    -------------------- Parvu Mihai 3-0
    2. Parvu Mihai




    Finala -
    Manescu Mihai
    -------------------- Manescu Mihai 3-0
    Parvu Mihai

    Clasament

    1. Manescu Mihai - Bucuresti
    2. Parvu Mihai - Bucuresti
    3 -- 4
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    5 -- 8
    Buzatu Vasile - Buftea
    Mosoia Stefan - Bucuresti
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Angelescu Mihai - Bucuresti
    9 -- 16
    Ursu Teodor - Bucuresti
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Miron Mihai - Cluj Napoca
    Dogaru Alexandru Teodor - Bucuresti
    Traista Andrei - Bucuresti
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Jimmy Lu - Bucuresti
    Dena Corneliu - Giurgiu
    17 -- 32
    Musu Andrei - Bucuresti
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    Gheorghe Marian - Bucuresti
    Radu Daniel - Bucuresti
    Alp - Bucuresti
    Buta Radu - Bucuresti
    Achitei Nicolae - Bucuresti
    Dasoveanu Liviu - Bucuresti
    Grigore Alexandru - Campina
    Tigau Dan - Bucuresti
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Fodoran Cosmin - Bucuresti
    Petcu Marius - Bucuresti
    Niculae Dan - Bucuresti
    Dumbrava Doru - Bucuresti
    Popescu George - Bucuresti
    33 -- 38 1v gr.inf.
    Dospinescu George - Bucuresti
    Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
    Stoicuta Marius Adrian - Ploiesti
    Marin Marian - Bucuresti
    Theodorescu Alex - Bucuresti
    Zurzic Zeljko - Bucuresti
    39 -- 45 0v gr.inf.
    Dina Alexandru - Bucuresti
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Ionita Daniel - Bucuresti
    Enciu Marcel - Bucuresti
    Borcea Daniel - Bucuresti
    Chelu Valentin - Bucuresti
    Anghel Louis - Bucuresti
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  14. Îmi place Cornel 67 le-a plăcut acest mesaj
  15. #86
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.066
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 3 h 53 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1142
    Grupe inferioare

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TEPELEA IOANA BUCURESTI
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 ACSINTE OANA BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 TIGAU ANDREEA AURELIA BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    4 OPREA MARIA BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    3
    5 GAVRIL ANGELA BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1-3
    1
    6 CALIN ANISOARA BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARBU ANA MARIA BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 BRADATAN LENUTA BUCURESTI
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 POPA IOANA BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 VATUI CARMELA BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    4
    5 VOINESCU ECATERINA BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    6 BUZATU IONICA BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0

    Eliminatorii
    1. Tepelea Ioana
    -------------------- Tepelea Ioana 3-0
    8. Vatui Carmela
    ---------------------------------------- Tepelea Ioana 3-1
    5. Oprea Maria
    -------------------- Bradatan Lenuta 3-1
    4. Bradatan Lenuta
    ------------------------------------------------------------ Barbu Ana Maria 3-2
    3. Acsinte Oana
    -------------------- Acsinte Oana 3-0
    6. Voinescu Ecaterina
    ---------------------------------------- Barbu Ana Maria 3-0
    7. Calin Anisoara
    -------------------- Barbu Ana Maria 3-0
    2. Barbu Ana Maria

    Clasament

    1. Barbu Ana Maria - Bucuresti
    2. Tepelea Ioana - Bucuresti
    3 -- 4
    Acsinte Oana - Bucuresti
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    5 -- 8
    Calin Anisoara - Bucuresti
    Vatui Carmela - Bucuresti
    Voinescu Ecaterina - Bucuresti
    Oprea Maria - Bucuresti
    9 -- 10 1v gr.inf.
    Popa Ioana - Bucuresti
    Gavril Angela - Bucuresti
    11 -- 12 0v gr.inf.
    Tigau Andreea Aurelia - Bucuresti
    Buzatu Ionica - Bucuresti
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  16. #87
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.066
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 3 h 53 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1142
    Grupa nr. 1

    Nume si prenume 1 2 3 4 5 Victorii LOC
    1 Miki Manescu - Barbu Ana 3/0 3/0 3/0 3/0 4 1
    2 Achitei Nicolae - Maria Oprea 0/3 3/2 3/0 3/2 3 2
    3 Olimpia Purendea - Adrian Lucaci 0/3 2/3 3/0 2/3 1 3
    4 Constantin Gabriela - Ionita Daniel 0/3 0/3 0/3 3/1 1 4
    5 Carmela Vatui - Florin Stoia 0/3 2/3 3/2 1/3 1 5

    Grupa nr. 2

    Nume si prenume 1 2 3 4 5 Victorii LOC
    1 Cocala Adriana - Macarenco Andrei 3/0 3/0 3/1 3/0 4 1
    2 Oana Acsinte - Marius Petcu 0/3 3/1 3/0 3/0 3 2
    3 Teodorescu Catalina - Fodoran Cosmin 0/3 1/3 1/3 3/1 1 4
    4 Ciripan Camelia - Miron Mihai 1/3 0/3 3/1 3/0 2 3
    5 Ionica Buzatu - Mihai Gheorghe 0/3 0/3 1/3 0/3 0 5

    Grupa nr. 3

    Nume si prenume 1 2 3 4 5 Victorii LOC
    1 Buzatu Vasile - Boroica Ana Maria 3/0 3/0 3/0 3/0 4 1
    2 Voinescu Ecaterina - Panea Ovidiu 0/3 1/3 3/0 3/0 2 3
    3 Traista Andrei - Oana Lupu 0/3 3/1 3/1 3/0 3 2
    4 Ioana Popa - Dogaru Teodor 0/3 0/3 1/3 3/0 1 4
    5 Silvia Barbu - Catalin Mihai 0/3 0/3 0/3 0/3 0 5

    Grupa nr. 4

    Nume si prenume 1 2 3 4 5 Victorii LOC
    1 Trohonel Dan - Rogoz Nicoleta 3/0 3/1 3/0 3 1
    2 Tigau Andreea Aurelia - Ursu Teodor 0/3 0/3 1/3 0 4
    3 Jaouir Khaled - Bradatan Lenuta 1/3 3/0 1/3 1 3
    4 Niculae Dan - Anisoara Calin 0/3 3/1 3/1 2 2
    5 Marcu Bogdan - Andra
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  17. #88
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.066
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 3 h 53 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1142
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

Subiecte similare

  1. Cupa București - Dublu Mixt Ed. a III-a - 02.03.2019
    De TopTenisArena în forumul Competiții
    Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 02.03.2019, 14:38
  2. Turneu A "Cupa Table Tennis Team", București - 18.08.2018
    De Dan2 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 383
    Ultimul post: 03.09.2018, 20:16
  3. Campionatul european de dublu mixt,Buzau 14-16 iunie 2013
    De Teodorus în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 15.06.2013, 21:16
  4. Campionatul European de Dublu Mixt - Buzau - 22-24 iunie 2012
    De rasvan în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 20
    Ultimul post: 24.06.2012, 18:26
  5. Campionatul European-dublu mixt
    De Teodorus în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 45
    Ultimul post: 17.09.2011, 10:17

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •