tt-shop.ro 468x60ttmall.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567
Rezultate 91 la 101 din 101

Subiect: Offtopic la Cupa centenar Dumbravita

ͲЯѺՆՆ

Data înscrierii
    02.11.2018
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    72
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 2 h 27 m
    Timp online pe zi
    1 h 45 m
    Reputație
    96

junior

Data înscrierii
    10.06.2014
    Locație
    Constanta
    Vârstă
    51
    Postări
    59
    Timp total online
    16 h 12 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    204
    Lasa-ti amaturul sa mearga mai departe. Au iesit jucatori din aceasta miscare. N-are rost sa-i nominalizez. Cei care sustin cum pot aceasta miscare trebuiesc felicitati. Vant la pupa cum se spune la mare!

- - - Actualizat - - -

Am spus ca nu nominalizez dar nu stiu daca ati auzit de Dumitra de la Tirgoviste sau V. Marcu de la Vatra Dornei care nu erau pe harta tenisului de masa si au facut jucatori de lot national. Despre ce vorbim?

ͲЯѺՆՆ

Data înscrierii
    02.11.2018
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    72
    Timp total online
    3 z 2 h 27 m
    Timp online pe zi
    1 h 45 m
    Reputație
    96
    Citat Postat în original de viorel sterea Vezi post
    Lasa-ti amaturul sa mearga mai departe. Au iesit jucatori din aceasta miscare. N-are rost sa-i nominalizez. Cei care sustin cum pot aceasta miscare trebuiesc felicitati. Vant la pupa cum se spune la mare!

- - - Actualizat - - -

Am spus ca nu nominalizez dar nu stiu daca ati auzit de Dumitra de la Tirgoviste sau V. Marcu de la Vatra Dornei care nu erau pe harta tenisului de masa si au facut jucatori de lot national. Despre ce vorbim?
    Vio ,noi vrem dar nu mai vrea el sincer ce satisfactii aveai tu cind ne regulamentai fara drept de replica cind jucai in circuit

- - - Actualizat - - -

Noroc cu Vasile Fodoran ca ia pus pionieze in calciie lui Cosmin Lungu

- - - Actualizat - - -

Sincer ca om am avut impresia ca esti baiat fain dar ca si sportiv de valoare nu am inteles nici o data cu ce te incalzea pe tine sa vi sa joci cu niste pinguini si sa faci colectie de cupe

- - - Actualizat - - -

Apropo ,saracu Trocan cum a luat si el vreo 3,4,5 cupe gata a sarit lumea pe el , dar pe tine pe Lulu,Marinescu,Craioveanu,Csaby si mai sinteti atunci ce drac de spirit mai are acest circuit de amatori

- - - Actualizat - - -

Poate sint eu mai timpit dar nu stiu ce dreak au ce cauta propunerile domnului Filimon in acest circuit

- - - Actualizat - - -

Mai marii amaturului sint mai rau decit politicienii care cit de cit se mai voteaza,nu ei sau autopropus pe viata parca au primit mostenire acest circuit

junior

Data înscrierii
    10.06.2014
    Locație
    Constanta
    Vârstă
    51
    Postări
    59
    Timp total online
    16 h 12 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    204
    Mi-a placut aia cu pionezele. Ha ha! Nu-l uitati pe Nea Fane Medeleanu.

ͲЯѺՆՆ

Data înscrierii
    02.11.2018
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    72
    Timp total online
    3 z 2 h 27 m
    Timp online pe zi
    1 h 45 m
    Reputație
    96
    Citat Postat în original de viorel sterea Vezi post
    Mi-a placut aia cu pionezele. Ha ha! Nu-l uitati pe Nea Fane Medeleanu.
    Pentru nea Fane tot respectul.

organizator turnee

Data înscrierii
    24.11.2016
    Locație
    Lucieni Db
    Vârstă
    50
    Postări
    205
    Timp total online
    6 z 13 h 31 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    677
    Citat Postat în original de DAN PETROV Vezi post
    Pentru nea Fane tot respectul.
    ... Sincer ca om am avut impresia ca esti baiat fain dar ca si sportiv de valoare nu am inteles nici o data cu ce te incalzea pe tine sa vi sa joci cu niste pinguini si sa faci colectie de cupe

- - -???

maestru
    Data înscrierii
    28.07.2008
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    40
    Postări
    1.094
    Timp total online
    80 z 3 h 43 m
    Timp online pe zi
    39 m
    Reputație
    2638
    Eu mi-as dori sa mai joc cu d-nul Sterea. Mereu castigam experienta dupa un meci cu un asemena om/jucator bun. Nu mai spun, ca una din cele mai frumoase amintiri este legata de meciul cu Andrei Filimon. La categoria Elite, trebuie sa joace oricine pofteste. Eu chiar ma gandeam sa-l invit pe Samsonov ca sunt prieten cu el la un turneu, iar daca prietenul meu Buzatu, nu vrea sa joace, e treaba lui, dar macar sa imi dea indicatii pe margine. Tu Berov nu ai medie de Elite, asa ca nu vorbim insa te Champions League la tine
    Peștele care luptă împotriva curentului moare electrocutat.

senior

Data înscrierii
    14.10.2006
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    587
    Timp total online
    20 z 19 h 56 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    547
    Nu pot sa-ti dau "imi place"(nu ma pricep de ce,poate sunt sanctionat) Noro si mereu mi-au placut mesajele tale pline de umor(cateodata)dar,cu mare intelepciune in el.Sa aveti un wekend superb.Pletea Cristi este in semifinalele campionatului mondial de juniori,deci viitor are Tenisul de Masa romanesc.

senior

Data înscrierii
    20.01.2015
    Locație
    buftea
    Vârstă
    51
    Postări
    826
    Timp total online
    35 z 19 h 36 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    1654
    Citat Postat în original de NoRo Vezi post
    Eu mi-as dori sa mai joc cu d-nul Sterea. Mereu castigam experienta dupa un meci cu un asemena om/jucator bun. Nu mai spun, ca una din cele mai frumoase amintiri este legata de meciul cu Andrei Filimon. La categoria Elite, trebuie sa joace oricine pofteste. Eu chiar ma gandeam sa-l invit pe Samsonov ca sunt prieten cu el la un turneu, iar daca prietenul meu Buzatu, nu vrea sa joace, e treaba lui, dar macar sa imi dea indicatii pe margine. Tu Berov nu ai medie de Elite, asa ca nu vorbim insa te Champions League la tine
    E incitant sa joci un meci cu Samsonov odată-n viata. Și eu as vrea sa trăiesc experienta asta dar în Amatur e cu totul altceva. Cu jucătorii di divizia și Superliga ne vom întâlni mereu.... în inferioare în superioare și mai sus dacă reușim sa aj. În meciul cu Miky Manescu am dat totul sa nu ma fac de ras și nu cred ca m-am facut(seturile s-au terminat la diferența mica și unele chiar la avantaj) dar a doua zi nu am mai fost bun de nimic! Cel puțin veteranii din elite nu mai avem forță și rezistenta necesara sa ducem meciurile la capăt în condiții cât de cât onorabile cu cei din divizii! De aceea consider ca un turneu Masters pe luna ar mulțumi și diviziile și câțiva jucat din elite care vor să-și măsoare forțele. Dar sa jucam împreună la aceeași categorie mi se pare o mare umilință din partea organizatorilor.
    Tu ai putea sa alergi în concurs în aceleași condiții cu un sportiv cu handicap? Dar el? Și nu odată ci mereu!
    Daca tot au propus unii divizionarei sa joace la Elite sa între cu handicap Superliga 5p Div A 4p și Div B 3p. Și AT as vrea să-i vad se mai baga cineva?

senior

Data înscrierii
    14.10.2006
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    587
    Timp total online
    20 z 19 h 56 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    547
    Bine zis tizule...S-ar putea organiza mai multe turnee Masters si cine doreste din categoriile Amatour se pot inscrie si sa joace cu acesti monstrii sacrii)Asta(Muiki Manescu) cred ca este destul de frustrat ca nu s-a prea auzit de el pina acum cativa ani in Tenisul de Masa romanesc si vine sa strice o gramada de turnee de dublu si simplu ca sa mai ia si el o cupa sau o medalie.Asta-i parerea mea.

senior

Data înscrierii
    20.01.2015
    Locație
    buftea
    Vârstă
    51
    Postări
    826
    Timp total online
    35 z 19 h 36 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    1654
    Nea Vasile dacă stăteam la masa juma din timpul cât sta el prob ca ii dădeam eu 5 pct în fata sa fim echilibrati

Subiecte similare

1. Răspunsuri: 377
    Ultimul post: 12.12.2018, 22:01
  2. Turneul Campionilor "Cupa Centenar", Alba Iulia - 03.11.2018
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 1113
    Ultimul post: 25.11.2018, 13:40
  3. Turneu B "Cupa CENTENAR TRANSILVANIA", Sibiu - 20.10.2018
    De adof în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 56
    Ultimul post: 30.10.2018, 17:32
  4. Offtopic - Cupa Prahova", Blejoi