Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B in Curtea de Argeș

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B in Curtea de Argeș

    Vreau sa anunt ca in mod oficial renunt la organizarea turneelor de tip B din Curtea de Argeș, datorita unor probleme pe care nu pot sa le enunt ca ar trebui sa scriu 2 ore incontinuu.
    Primul turneu a avut loc dar, datorita acestor probleme nu vreau sa mai comunic rezultatele, si sa se stie ca nu le public din cauza ca nu am castigat sau mai stiu eu ce (eu personal am terminat pe locul 2 refuzand sa joc doua meciuri: unul in grupa semifinala si meciul decisiv in grupa finala cu un baiat care nu stie sa piarda si nu are nici un pic de fair play).
    Butterfly M. Maze Carbon
    Butterfly Bryce- Fx

  • #2
    WOW! Se pare ca s-a lasat cu "ruperi de baraje" la Curtea de Argeș.

    Pacat! Aveam senzatia ca macar in tenis exista fairplay total.
    Asa e unii!!! Sunt de acord ca e bine sa fii ambitios si sa dai totul ca sa castigi, dar de aici si pana la a face "magarii" e cale lunga.
    Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
    FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
    BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

    Comentariu


    • #3
      Eu nu inteleg de ce oamenii seriosi si de treaba renunta mereu din cauza unora carora nu ar trebui sa le dea atata importanta. Bogdane, esti al doilea caz de genul asta de care am auzit in interval de o saptamana.
      Sper sa te razgandesti pentru ca daca lucrurile o sa mearga tot asa....inseamna ca magarii o sa faca ce vor.

      Comentariu


      • #4
        mai ce veste trista...................
        nu te poti razgandi cumva?

        Comentariu


        • #5
          "Daca stii sa pierzi,e un lucru mare"
          ...oare cine a spus asta?
          Mizutani SZLC
          Dignics 05

          Comentariu


          • #6
            sub nici o forma nu ma razgandesc.
            apropo filo pot sa particip la turnee de tip B in alta locatie spre exemplu bucuresti??
            sau daca nu pot sa particip la turneele de tip A fara sa am puncte in turnee de tip B?
            merci
            Butterfly M. Maze Carbon
            Butterfly Bryce- Fx

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de bogdan
              sub nici o forma nu ma razgandesc.
              apropo filo pot sa particip la turnee de tip B in alta locatie spre exemplu bucuresti??
              sau daca nu pot sa particip la turneele de tip A fara sa am puncte in turnee de tip B?
              merci
              Pai eu zic in felul urmator:
              -daca te-a suparat unul asa de tare il dai afara dintre inscrisii din Curtea de Argeș si faci turneele fara el. Eu zic ca e mai bine decat sa renunti la organizare si noi ca circuit sa renuntam la un oras, si atunci iti omologhez rezultatul de la concursul asta asa cum a fost si pe restul cum.

              Daca nu vrei nici cum atunci poti sa participi unde vrei la turneele B si poti de asemenea sa participi la turnee A fara sa ai prezente la turneele B dar atunci punctajul tau ar fi mult mai mic.

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X