tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 16 la 24 din 24

Subiect: "Cupa Moș Crăciun", Ploiesti - 21.12.2018

  1. #16
    organizator turnee
    Avatarul lui Marian Bogdan
    Data înscrierii
    19.07.2012
    Locație
    Ploiesti, Romania, Romania
    Vârstă
    51
    Postări
    2.791
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    33 z 19 h 27 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    8745



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
    George Bernard Shaw

  2. Mulțumesc george60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ClaudiuManoiu, Dan2 le-a plăcut acest mesaj
  3. #17
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.12.2009
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    58
    Postări
    2.701
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 2 h 12 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    4781
    Gr.inferioara nr. 1 - copii 7-10
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 EPARU MATEI PLOIESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 RIZOIU CLAUDIU FILIPESTII DE TARG
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 APOSTOL MARIA FILIPESTII DE TARG
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    4 TAVARU EDUARD PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - copii 7-10
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOCANU LUCA FILIPESTII DE TARG
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CUDALBU TIBERIU PLOIESTI
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
    3 MODRISAN MIRUNA FILIPESTII DE TARG
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    3
    4 GHITA SOFIA PLOIESTI
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2

  4. #18
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.12.2009
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    58
    Postări
    2.701
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 2 h 12 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    4781
    Eliminatorii copii 7-10

    1. Eparu Matei
    -------------------- Eparu Matei 3-0
    8. Cudalbu Tiberiu
    ----------------------------------- Eparu Matei 3-0
    5. Apostol Maria
    -------------------- Apostol Maria 3-0
    4. Ghita Sofia
    -------------------------------------------------- Eparu Matei 3-1
    3. Rizoiu Claudiu
    -------------------- Rizoiu Claudiu 3-2
    6. Modrisan Miruna
    ----------------------------------- Mocanu Luca 3-0
    7. Tavaru Eduard
    -------------------- Mocanu Luca 3-0
    2. Mocanu Luca

  5. Îmi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  6. #19
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.12.2009
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    58
    Postări
    2.701
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 2 h 12 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    4781
    Clasament copii 7-10

    1. Eparu Matei - Ploiesti
    2. Mocanu Luca - Filipestii de Targ
    3 -- 4
    Apostol Maria - Filipestii de Targ
    Rizoiu Claudiu - Filipestii de Targ
    5 -- 6
    Ghita Sofia - Ploiesti
    Modrisan Miruna - Filipestii de Targ
    7 -- 8 0v gr.inf.
    Cudalbu Tiberiu - Ploiesti
    Tavaru Eduard - Ploiesti

  7. Îmi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  8. #20
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.12.2009
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    58
    Postări
    2.701
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 2 h 12 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    4781
    Gr.inferioara nr. 1 - Copii 11-14 ani
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STOIAN RARES FILIPESTII DE TARG
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SARBULESCU FLORIN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
    3 CATRINESCU MIHNEA PLOIESTI
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    4 OSAIN RARES VALENII DE MUNTE
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    3
    Gr.inferioara nr. 2 - Copii 11-14 ani
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GIUREA MIHAELA FILIPESTII DE TARG
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    2 TACHE ALEXANDRU PLOIESTI
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    3 PANTELIMON ALEXANDRU PLOIESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 STOIENESCU CELESTIN VALENII DE MUNTE
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 3 - Copii 11-14 ani
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PANA STEFAN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
    2 BUNEA CLAUDIU PLOIESTI
    3-0
    3-0
    0-3
    0-3
    2
    3
    3 MIHAIU DAMIAN VALENII DE MUNTE
    3-0
    0-3
    2-3
    0-3
    1
    4
    4 DUMITRU SEBASTIAN VALENII DE MUNTE
    3-0
    3-0
    3-2
    0-3
    3
    2
    5 DASCALESCU EDI FILIPESTII DE TARG
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    Gr.inferioara nr. 4 - Copii 11-14 ani
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ILIE BOGDAN PLOIESTI
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 BUZILA CODRUT PLOIESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    3 STROIE TEODOR VALENII DE MUNTE
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 STOICA STEFAN ANDREI BOLDESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4

  9. #21
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.12.2009
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    58
    Postări
    2.701
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 2 h 12 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    4781
    Eliminatorii Copii 11-14 ani

    1. Stoian Rares
    -------------------- Stoian Rares 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Stoian Rares 3-0
    17. Loc 5 Gr. 1
    -------------------- Stoienescu Celestin 3-0
    16. Stoienescu Celestin
    -------------------------------------------------- Stoian Rares 3-0
    9. Osain Rares
    -------------------- Osain Rares 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- Tache Alexandru 3-0
    25. Bye
    -------------------- Tache Alexandru 3-0
    8. Tache Alexandru

    ----------------------------------------------------------------- Stoian Rares 3-0

    5. Dumitru Sebastian
    -------------------- Dumitru Sebastian 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Dumitru Sebastian 3-2
    21. Bye
    -------------------- Buzila Codrut 3-0
    12. Buzila Codrut
    -------------------------------------------------- Dumitru Sebastian 3-2
    13. Mihaiu Damian
    -------------------- Mihaiu Damian 3-0
    20. Loc 5 Gr. 4
    ----------------------------------- Stroie Teodor 3-0
    29. Bye
    -------------------- Stroie Teodor 3-0
    4. Stroie Teodor

    -------------------------------------------------------------------------------- Stoian Rares 3-0

    3. Dascalescu Edi
    -------------------- Dascalescu Edi 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Dascalescu Edi 3-0
    19. Pana Stefan
    -------------------- Pana Stefan 3-0
    14. Stoica Stefan Andrei
    -------------------------------------------------- Dascalescu Edi 3-0
    11. Bunea Claudiu
    -------------------- Bunea Claudiu 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------- Ilie Bogdan 3-2
    27. Bye
    -------------------- Ilie Bogdan 3-0
    6. Ilie Bogdan

    ----------------------------------------------------------------- Dascalescu Edi 3-1

    7. Catrinescu Mihnea
    -------------------- Catrinescu Mihnea 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Catrinescu Mihnea 3-0
    23. Bye
    -------------------- Giurea Mihaela 3-0
    10. Giurea Mihaela
    -------------------------------------------------- Pantelimon Alexandru 3-0
    15. Sarbulescu Florin
    -------------------- Sarbulescu Florin 3-0
    18. Loc 5 Gr. 2
    ----------------------------------- Pantelimon Alexandru 3-0
    31. Bye
    -------------------- Pantelimon Alexandru 3-0
    2. Pantelimon Alexandru

  10. #22
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.12.2009
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    58
    Postări
    2.701
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 2 h 12 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    4781
    Clasament Copii 11-14 ani

    1. Stoian Rares - Filipestii de Targ
    2. Dascalescu Edi - Filipestii de Targ
    3 -- 4
    Dumitru Sebastian - Valenii de Munte
    Pantelimon Alexandru - Ploiesti
    5 -- 8
    Tache Alexandru - Ploiesti
    Ilie Bogdan - Ploiesti
    Stroie Teodor - Valenii de Munte
    Catrinescu Mihnea - Ploiesti
    9 -- 16
    Stoienescu Celestin - Valenii de Munte
    Pana Stefan - Ploiesti
    Buzila Codrut - Ploiesti
    Sarbulescu Florin - Ploiesti
    Osain Rares - Valenii de Munte
    Bunea Claudiu - Ploiesti
    Mihaiu Damian - Valenii de Munte
    Giurea Mihaela - Filipestii de Targ
    17 -- 0v gr.inf.
    Stoica Stefan Andrei - Boldesti

  11. Îmi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  12. #23
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.12.2009
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    58
    Postări
    2.701
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 2 h 12 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    4781
    Cel mai frumos turneu din 2018 ! Bravo copii ! Ati jucat cu daruire, cu placere si cu zambetul pe fata, ati demonstrat inca o data ca se poate ....juca TENIS DE MASA ! Va multumesc ca practicati acest sport ! Craciun si sarbatori fericite !

    P.s. Multumim lui Mos Craciun, Florin, Liviu, Dragos, Ion Visan !

  13. Îmi place Johnny Plaiasu, Bogdan V, Kantor Imre-Zoltan, Dan2 le-a plăcut acest mesaj
  14. #24
    organizator turnee
    Avatarul lui Marian Bogdan
    Data înscrierii
    19.07.2012
    Locație
    Ploiesti, Romania, Romania
    Vârstă
    51
    Postări
    2.791
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    33 z 19 h 27 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    8745



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
    George Bernard Shaw

  15. Mulțumesc george60 au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Moș Crăciun", Fălticeni - 22.12.2018
    De cata_60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 250
    Ultimul post: 09.04.2019, 12:07
  2. "Cupa Moș Crăciun", Agnita - 22.12.2018
    De csabazedler în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 28.12.2018, 10:07
  3. Turneu B "Cupa Moș Crăciun", Slobozia - 15.12.2018
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 80
    Ultimul post: 16.12.2018, 12:58
  4. Turneu B "Cupa de Crăciun", Botoșani - 15.12.2018
    De popescu doru viorel în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 43
    Ultimul post: 16.12.2018, 10:37
  5. Turneu B "Cupa Moș Crăciun", Arad - 08.12.2018
    De Pitzi în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 80
    Ultimul post: 08.12.2018, 19:04

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •