Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Secret Santa", Brăila - 23.12.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Clasament E+O

    1. Constantinescu Rares - Brăila
    2. Neculai Alexandru - Tulcea
    3 -- 4
    Toma Iulian - Brăila
    Voinea Emil - Brăila
    5 -- 8
    Osman Metin - Tulcea
    Iordache Eugen - Brăila
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Capus Giani - Galați
    9 -- 10 0v gr.inf.
    Budescu Marian - Galați
    Serban Mihai - Brăila
    Ultima editare de marcelgiosan; 25.dec.2018, 15:46.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #52
      S a terminat ultimul concurs din acest an in Sala Lipan facut cu daruire,cu rabdare si sper cu eficienta .Meciuri disputate , eforturi mari ...credem ca fost o reusita.Multumim lui Marcel Giosan si tuturor participantilor.Un turneu tare la ambele categorii.Craciun Fericit...

      Comentariu


      • #53
        Felicitări pentru buna organizare a concursului, o atmosfera de sărbătoare unde ne-am simțit foarte bine. Vom reveni oricând cu placere!
        Sărbători fericite!
        ARTICOLE TENIS DE MASĂ



        Comentariu


        • #54
          Imi pare rau ca nu am ratat acest concurs de la Brăila. Mi-ar fi facut placere sa ma intalnesc din nou cu voi. Felicitari castigatorilor si urez tuturor sarbatori fericite, la multi ani si sa ne vedem sanatosi la masa de joc in 2019.
          Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
          FH: Butterfly Dignics 05
          BH: Tibhar Grass D.TecS

          Comentariu


          • #55
            Salutare... cred ca in clasamentul de la categoria E+O s-a strecurat o eroare de calcul, de plasament, de transcriere, etc... Cred ca o convorbire telefonica intre dl. Pascu si dl. Marcel Giosan ar rezolva "problema" semnalata de mine... Asta e, deh...toata lumea e cu gandul la Secret Santa !

            Comentariu


            • #56
              Felicitări organizatorilor., participanților, premianților! Felicit Tulcenii pentru consecventa cu care participa la concursul nostru! M-am simțit excelent. Un moment deosebit de a ne reuni înainte de Sărbători și Noul An!
              Va doresc Sărbători fericite! La mulți ani!

              Trimis de pe al meu RNE-L21 folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #57
                Postat în original de emil,braila Vezi post
                Salutare... cred ca in clasamentul de la categoria E+O s-a strecurat o eroare de calcul, de plasament, de transcriere, etc... Cred ca o convorbire telefonica intre dl. Pascu si dl. Marcel Giosan ar rezolva "problema" semnalata de mine... Asta e, deh...toata lumea e cu gandul la Secret Santa !
                Da, parca Emil a jucat semifinala cealaltă cu Alexandru...

                Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
                Iulian Toma

                Comentariu


                • #58
                  Felicitări domnului prof. Panait Adrian pentru titlul de vicecampion. Nu e de mirare că sunt ceva invidios pentru acest frumos rezultat pe care l-ați obținut.
                  Sărbători fericite tuturor!

                  Comentariu


                  • #59
                    clar s-a strecurat o greseala in afisarea rezultatelor la E/O , chiar si in fotografia premierilor , apare premiat la locul lll , Emil Voinea si nu Capus Giani

                    Comentariu


                    • #60
                      Am depistat in cele din urmă eroarea si am repostat Clasamentul corectat.


                      http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls...u.php?idt=2107
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X