Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Anului Nou", Botoșani - 05.01.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Turneul foarte bine organizat dar cu probleme din partea jucătorilor...Ei bine este pentru prima oară când domnul Popescu (organizatorul turneului)La plecare ne-a rugat sincer sa postam la rece orice problema care ar distorsiona cumva turneul....tin sa precizez cu toată răspunderea de a fi criticat:
    Am vrut de multe ori ....La mai multe turnee sa atrag atentia la un aspect si anume la serviciul de mana!!!!!Sa stiti ca in momentul in care am spus asa ceva vreunui jucător am primit un zâmbet fals....desconsiderator...ca si cum as fi mințit eu....nu este corect...nu mai stiu jucătorii de fail-play...etc...Va rog sa ma scuzati!!!mi-am expus doleanta in aceasta problema!!!La multi ani si sa ne vedem sanatosi!!!

    Comentariu


    • #77
      Felicitari! Un concurs reusit ,organizatorii au fost la inaltime bravo.

      Comentariu


      • #78
        Bogdane dacă jucătorii mi-ar sesiza aceste aspecte cu siguranță aș rezolva aceste mici probleme. Eu am demonstrat de sute de ori că atunci cand am fost sesizat cu referire la orice fel de abateri am rezolvat imediat problema. Pe viitor rog pe toți care se consideră nedreptațiți in timpul jocului să mă imformeze și rezolvăm imediat. Nu ai de ce să te scuzi. Pe viitor voi incerca și eu să supervizez mai atent astfel de lucruri, pentru că și ptr. mine e greu să urmăresc 7 meciuri deodată la 7 mese diferite. Cel mai important lucru din punctul meu de vedere este că : noi toți jucătorii trebuie să respectăm regulamentul , să devenim mult mai fair-play, și să dispară orgoliile , pentru că in sport fair play-ul este prioritatea zero. Nu te va critica nimeni , este un adevăr chiar dacă pe unii ii doare. Ptr. mine personal va fi o prioritate respectarea cu strictețe a regulamentului, chiar dacă unora nu le va place. Te salut și vă salut pe toți cu deosebit respect !

        Comentariu


        • #79
          Mulțumesc colegului Robu Mihai pentru felicitări . Te salut si te felicit și eu personal ptr. locul ocupat astăzi. Cu deosebit respect.

          Comentariu


          • #80
            Postat în original de popescu doru viorel Vezi post
            Felicitări caștigătorilor și tuturor participanților !!!! Vă mulțumesc tuturor pentru această zi minunată !!! FOARTE IMPORTANT : Sa uitat la sală : 1 husa verde cu negru ce conține o paletă și un lemn de paletă și 1 husă negru cu roșu ce nu știu ce conține că nu am deschis-o , dar o să văd maine. Vă rog să mă sunați să vedem cum fac să vi le trimit. O seară bună.
            , husa rosie dubla e a mea , contine lemnul Kreanga cu antispin intr-o alta husa mica

            Comentariu


            • #81
              OK , vorbim maine, te sun eu și o rezolvăm repejor. Te salut.

              Comentariu


              • #82
                Multumim frumos pentru toate cele bune si frumoase!
                Se vede ca puneti trup si suflet in acest sport ca sa iasa totul bine si de aceasta data ati reusit... BRAVOOO!!! LA MAI MARE!!! si LA MULTI ANI CU SANATATE!!!
                Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                FH: Tenergy 05 FX
                BH: Tenergy 05 FX

                Comentariu


                • #83
                  Ultima editare de ursuleanvasile; 06.ian.2019, 03:08.
                  Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                  FH: Tenergy 05 FX
                  BH: Tenergy 05 FX

                  Comentariu


                  • #84
                    Frumos turneul, felicitări pentru organizare!

                    Comentariu


                    • #85
                      Astăzi am inmanat personal colegului Polo de la Suceava 1 husă de culoare roșu cu negru ce conținea o paletă și un prosop de culoare galbenă ce-i aparțineau . Mai am in custodie 1 husă de culoare verde cu negru ce conține o paletă și un lemn de paletă. Vă rog să luați legătura cu mine ptr. a intra in posesia lor. Vă salut.

                      Comentariu


                      • #86
                        Felicitari domnului Lucic si tutror celorlalti.

                        Comentariu


                        • #87
                          Am gasit si posesorul celei dea doua huse , colegul nostru Ursulean de la Straja. Sambata 12.01. o vom lasa la Salcea la Morosan Marian iar ulterior o va lua colegul nostru de la el. Toate cele bune.

                          Comentariu


                          • #88
                            Postat în original de Oblio Vezi post
                            ....La mai multe turnee sa atrag atentia la un aspect si anume la serviciul de mana!!!!!Sa stiti ca in momentul in care am spus asa ceva vreunui jucător am primit un zâmbet fals....desconsiderator...ca si cum as fi mințit eu....nu este corect...nu mai stiu jucătorii de fail-play...etc...
                            Bogdan, regulamentul nu prevede ca n-ai voie sa servesti de mana, se poate atentiona acest lucru (mai ales daca este prezent si un arbitru) dar nu-l poti obliga. Chestiunea tine doar de fairplay. Cred ca stiu la cine te referi dar sa stii ca uneori unii jucatori "nu doresc neaparat" sa serveasca de mana, NU STIU altfel s-o faca. In acest caz chiar n-ai variante. Daca nu poate, nu poate. Poate si ca nu-i in stare sa poata invata. Nu se pot adapta. Se-ntampla. Nu fi suparat.
                            De apreciat efortul d-lui Popescu de a face in fiecare luna concursuri, ma gandesc ca acei jucatori prin straduinta si participare vor reusi sa-nvete si sa serveasca. Chestiune de timp.

                            Respect.
                            Blade: lemn off...ce lemn !
                            Bh: cu tepi
                            Fh: fara tepi

                            Comentariu


                            • #89
                              Voi returna cu mare drag ceea ce trebuie . Cu bine si spor la antrenamente si-n viata ...

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X