Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand BTY SZLC Zhang Jike

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VÂND Vand BTY SZLC Zhang Jike

    Vand Butterfly SuperZLC Zhang Jike. Semne usoare de contact cu masa . Pret 1000 ron fix. Tel:0749062962





    Bty Mazunov OFF+ FL
    FH - Bty Tenergy 05 FX
    BH - Bty Tenergy 05 FX

  • #2
    M-am gandit mult timp inainte de a posta aici dar totusi o sa postez!l-am sunat pe domnul care a postat acest anunt inainte de sarbatori si i-am zis ca sunt interesat de lemnul din anunt.l-am intrebat de gr ,a zis ca nu stie si i-am cerut mai multe poze ,cu cantul cu ,cantarul sa vad greutatea si am convenit ca imi tr dupa sarbatori!am zis totusi sa nu grabesc omul si am sunat azi ,domnia sa nu a dat nici un semn de viata!il sun azi ii zic ca am vb de lemn si ca doresc sa imi tr pozele asa cum am convenit!si apare replica ca imi tr peste alte 2 saptamani[emoji1787]!si l-am intrebat ce atata deranj sa puna niste poze ca eu pun destule la anunturile mele!si incepe "sa o intoarca ca la Ploiești" ca nu e lemnul la domnia sa ca nu el a,postat anuntul si tot felul de povesti de adormit copii!i-am zis ca mi-am retras interesul pt lemn!Lipsa de respect o sa ii acord domniei sale calificativ negativ!

    Trimis de pe al meu SM-J600FN folosind Tapatalk
    tb alc t05/t05 fx

    Comentariu

    Who has read this thread:
    Procesare...
    X