Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Calendar Amatur 2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Postat în original de dragosvix Vezi post
    Se mai tine turneul din 18 mai - București Viva ?? ( sau am ratat eu anularea.....)
    Mutenie absoluta

    Comentariu


    • #52
      Postat în original de Aurelian Mihail Vezi post
      Mutenie absoluta
      Mai asteapta un pic....cred ca azi avem un raspuns...

      Comentariu


      • #53
        Din pacate vestile nu sunt bune: Sala Polivalenta va intra in renovare la 1 iunie si programarile pentru ultimele sambete din mai au fost anulate sau modificate.
        Un ultim raspuns privind utilizarea unei alte sali vom avea astazi sau maine cel tarziu ...

        Comentariu


        • #54
          Turneul Viva Sport din 18 mai se anuleaza, sala Polivalenta Chiajna fiind indisponibila. Pentru a acoperi turneul lipsa din calendar, vom anunta un turneu B la Top Tenis, in organizarea lui Catalin Dutu, in zilele de 18 si 19 mai. Sunteti invitati cu totii, pentru a inlocui turneul anulat cu alta competitie, mai frumoasa si mai luminoasa!

          Comentariu


          • #55
            Postat în original de Dan2 Vezi post
            Turneul Viva Sport din 18 mai se anuleaza, sala Polivalenta Chiajna fiind indisponibila. Pentru a acoperi turneul lipsa din calendar, vom anunta un turneu B la Top Tenis, in organizarea lui Catalin Dutu, in zilele de 18 si 19 mai. Sunteti invitati cu totii, pentru a inlocui turneul anulat cu alta competitie, mai frumoasa si mai luminoasa!
            De ce nu se muta cu totul la TTA, au mai fost turnee A acolo, turnee B tot sunt la TTA

            Comentariu


            • #56
              A fost un întreg scandal pe tema asta... Nu cred ca e cazul sa se redeschidă subiectul...

              Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
              Blade: Andro Treiber H
              Fh: Nittaku Fastarc G-1
              Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

              Comentariu


              • #57
                Postat în original de Dan2 Vezi post
                Turneul Viva Sport din 18 mai se anuleaza, sala Polivalenta Chiajna fiind indisponibila. Pentru a acoperi turneul lipsa din calendar, vom anunta un turneu B la Top Tenis, in organizarea lui Catalin Dutu, in zilele de 18 si 19 mai. Sunteti invitati cu totii, pentru a inlocui turneul anulat cu alta competitie, mai frumoasa si mai luminoasa!
                Se pare ca nu se doreste organizarea turneului.

                Comentariu


                • #58
                  Postat în original de TopTenisArena Vezi post
                  Se pare ca nu se doreste organizarea turneului.
                  Turneul poate fi anuntat dupa efectuarea transferului restant.

                  Comentariu


                  • #59
                    Postat în original de Dan2 Vezi post
                    Turneul poate fi anuntat dupa efectuarea transferului restant.
                    Postat în original de marcelgiosan
                    Taxa de afiliere a turneului se transferă în contul AmaTur în termen maxim de 15 zile.
                    În cazul depășirii termenului de plată de 30 zile Comitetul Director poate lua în discuție retragerea dreptului de a organiza competiții pe o perioadă determinată (maxim 3 luni). Comitetul Director poate retrage/prelungi suspendarea la termen în cazul îndeplinirii/neîndeplinirii obligațiilor restante.
                    Unde este restanta? numaram cate zile sunt de pe 21 aprilie pana pe 9 mai? iar la voi ies mai mult de 30 zile?

                    Comentariu


                    • #60
                      ...si cate zile sunt? Nu sint 15 zile?
                      Dupa 30 zile este altceva. Nu cred că se ajunge acolo.
                      Hobby: Motoare si ski !
                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                      Comentariu


                      • #61
                        Postat în original de GeluBv Vezi post
                        ...si cate zile sunt? Nu sint 15 zile?
                        Cu cele 30 ce facem?

                        Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • #62
                          Postat în original de TopTenisArena Vezi post
                          Cu cele 30 ce facem?

                          Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk
                          Nu este cazul.scrie in regulament. ...sau astepti 30 zile să dai vina tot pe noi.
                          Hobby: Motoare si ski !
                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                          Comentariu


                          • #63
                            Postat în original de GeluBv Vezi post
                            Nu este cazul.
                            Nu va fi cazul deoarece banii vor ajunge la dl Vlase la turneul de la Slobozia, sâmbătă (asa cum aveam programat inițial), indiferent că se reposteaza turneul sau nu. însă, se pare că, este cazul să fiu suspendat după 15 zile, nu 30 , asa cum voi ati scris în regulament.

                            Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • #64
                              Suspenadarea? Este altceva!
                              "30 zile Comitetul Director poate lua în discuție retragerea dreptului de a organiza competiții pe o perioadă determinată "
                              Hobby: Motoare si ski !
                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                              Comentariu


                              • #65
                                Postat în original de GeluBv Vezi post
                                Suspenadarea? Este altceva!
                                "30 zile Comitetul Director poate lua în discuție retragerea dreptului de a organiza competiții pe o perioadă determinată "
                                Și unde scrie în regulament ca se șterge postul concursului dacă nu ai plătit în 15 zile?

                                Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk

                                Comentariu


                                • #66
                                  Este simplu...

                                  Postat în original de Dan2 Vezi post
                                  Turneul poate fi anuntat dupa efectuarea transferului restant.
                                  Daca citesti atent scrie ca prima data anunti turneul, astepti confirmare si dup' aia postezi
                                  Hobby: Motoare si ski !
                                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Postat în original de GeluBv Vezi post
                                    Este simplu...


                                    Daca citesti atent scrie ca prima data anunti turneul, astepti confirmare si dup' aia postezi
                                    Ok... O întrebare mai am și gata, faceți cum vreti voi. Cei care cer turnee și nu le mai fac, cum sunt penalizati?sau dacă sunt...

                                    Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      P?nă acum nu stiu dacă a renunțat cineva doar asa de bășcălie. Nu cred că merită discutat. Stiu unde bați, probabil s-a inchis sala
                                      Hobby: Motoare si ski !
                                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Postat în original de GeluBv Vezi post
                                        P?nă acum nu stiu dacă a renunțat cineva doar asa de bășcălie. Nu cred că merită discutat. Stiu unde bați, probabil s-a inchis sala
                                        Nu bat nicăieri, cred ca sunt mai multe cazuri și nu vreau sa fac referire la ele ca nu am nimic personal cu acei oameni. Mi se pare puțin ciudat faptul că , asa cum am mai spus, unde se poate și se vrea "nu se poate". Și nu este doar cazul meu.


                                        Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Cătălin a spus că trimite taxa restantă la Slobozia, sâmbătă, prin cineva din București. Este OK!
                                          La rugămintea mea Cătălin a fost de acord să păstreze categoria A pentru Turneul din 18/19 Mai pentru București (așa cum era prins în Calendarul AmaTur) și să facă Turneu B în data de 15 Iunie 2015, pentru a da posibilitatea organizării unui Turneu A la Luncavița (Tulcea) în data de 15/16 Iunie 2019.
                                          Mulțumesc frumos de înțelegere, atât în nume personal, cât și în numele colegilor din Tulcea, colegi care vor să dezvolte cu ajutorul oficialităților locale specializate în atragerea fondurilor europene un nou "pol" de dezvoltare AmaTur.
                                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                            Cătălin a spus că trimite taxa restantă la Slobozia, sâmbătă, prin cineva din București. Este OK!
                                            La rugămintea mea Cătălin a fost de acord să păstreze categoria A pentru Turneul din 18/19 Mai pentru București (așa cum era prins în Calendarul AmaTur) și să facă Turneu B în data de 15 Iunie 2015, pentru a da posibilitatea organizării unui Turneu A la Luncavița (Tulcea) în data de 15/16 Iunie 2019.
                                            Mulțumesc frumos de înțelegere, atât în nume personal, cât și în numele colegilor din Tulcea, colegi care vor să dezvolte cu ajutorul oficialităților locale specializate în atragerea fondurilor europene un nou "pol" de dezvoltare AmaTur.
                                            Mulțumesc și eu și sper într-o mai bună colaborare pe viitor pt tenisul de masă.

                                            Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Respectuos solicit organizatorilor din Targoviște sa-si dea acordul organizarii Turneului de la Deda care a fost programat pe 13 iulie sa fie mutat pe data de 6 iulie. Distanta estede 324 km. Normal se respecta distanta de 300 km. Multumesc mult.

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Din motive independente de voința organizatorilor Turneul A+ de la Bacău din 10.08.2019 se decalează cu o săptăm?nă, respectiv 17/18.08.2019.
                                                Cu acordul Dl. Marcu, Turneul A de la Vatra Dornei se va desfășura cu o săptăm?nă mai devreme, pe data de 10.08.2019.
                                                Mulțumim pentru înțelegere!
                                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                                  Din motive independente de voința organizatorilor Turneul A+ de la Bacău din 10.08.2019 se decalează cu o săptăm?nă, respectiv 17/18.08.2019.
                                                  Cu acordul Dl. Marcu, Turneul A de la Vatra Dornei se va desfășura cu o săptăm?nă mai devreme, pe data de 10.08.2019.
                                                  Mulțumim pentru înțelegere!
                                                  buna seara,cu tot respectul pentru organizatori, coordonatori, si colegi de amatur:este vara perioada de concedii rezervari cu mult timp inainte si perioade aproape de ce dragi.nu cred ca lucrurile sunt in regula.respect pentru cei ce pot participa.parerea mea este ca anuntul este un picut intarziat !

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
                                                    buna seara,cu tot respectul pentru organizatori, coordonatori, si colegi de amatur:este vara perioada de concedii rezervari cu mult timp inainte si perioade aproape de ce dragi.nu cred ca lucrurile sunt in regula.respect pentru cei ce pot participa.parerea mea este ca anuntul este un picut intarziat !
                                                    într-adevăr!
                                                    Sebi Rojniță avea bilete la Felix pentru întreaga familie chiar în perioada 17/18 August.
                                                    Când l-a chemat primarul să-i spună că a intervenit ceva/cineva de mai sus și pe 10/11 August e o competiție de Handbal ce și-a spus?
                                                    Hai că mă duc acasă la familie și văd eu cum ?i "aburesc" ca să pot organiza Turneul A+ pe 17/18, că în AmaTur familia e mai mare!

                                                    Mulțumim Sebi că pui înainte de familie, familia!
                                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X