Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Calendar Amatur 2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneul A de la Tg Jiu din 12 octombrie se anuleaza.
    Organizatorii locali vor sa-si canalizeze toata energia si fondurile pentru Turneul Campionilor....

    Comentariu


    • Asta este... Când prinsesem și eu loc... Scuze, dar, după părerea mea este mai grav decât ce s-a întâmplat cu turneul de la Chiajna de sâmbătă asta...

      Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

      Comentariu


      • Daca isi da Comitetul Director acordul, as dori sa preiau eu organizarea unui Turneu A in 12-13 octombrie la Topoloveni. Distanțele față de celelalte turnee sunt ok, iar jucatorii din zonele noastre nu trebuie privați dr completarea grilei de turnee. Aștept aprobare! Mulțumesc frumos!

        Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
        www.clubarena08.ro

        Comentariu


        • Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
          Daca isi da Comitetul Director acordul, as dori sa preiau eu organizarea unui Turneu A in 12-13 octombrie la Topoloveni. Distanțele față de celelalte turnee sunt ok, iar jucatorii din zonele noastre nu trebuie privați dr completarea grilei de turnee. Aștept aprobare! Mulțumesc frumos!

          Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
          Având în vedere anularea turneelor de la București (Viva) și Targu Jiu, ceea ce afecteaza sansele de completare a grilelor in vederea participarii la Turneul Campionilor a jucatorilor din sudul țării, Comitetul Director este de acord cu organizarea unui Turneu A la Topoloveni în week-end-ul 12/13 Octombrie.
          Turneul poate fi postat imediat ce va aparea in Calendarul AmaTur 2019 de pe site-ul www.amatur.ro.
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
            Având în vedere anularea turneelor de la București (Viva) și Targu Jiu, ceea ce afecteaza sansele de completare a grilelor in vederea participarii la Turneul Campionilor a jucatorilor din sudul țării, Comitetul Director este de acord cu organizarea unui Turneu A la Topoloveni în week-end-ul 12/13 Octombrie.
            Turneul poate fi postat imediat ce va aparea in Calendarul AmaTur 2019 de pe site-ul www.amatur.ro.
            Fara sarmale si tuica nu se pune

            Comentariu


            • Postat în original de GeorgeDospinescu Vezi post
              Asta este... Când prinsesem și eu loc... Scuze, dar, după părerea mea este mai grav decât ce s-a întâmplat cu turneul de la Chiajna de sâmbătă asta...

              Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk
              George, nu fi suparat..prinzi loc la Topoloveni.
              Mai o sarmaluta, mai o tuiculita....si daca esti pe podium, pleci si cu un magiun...
              Stii cum se spune: tot raul e spre bine...

              Comentariu


              • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                Turneul de la Cluj din 21 septembrie se anuleaza iar cel din 16 noiembrie de la Apahida se va numi `Memorialul Paneth Farkas`.
                Memorialul se va desfasura pe 2 zile,
                Sambata - Elite si Open, Duminica - Avansati si Incepatori,
                vor incepe toti dimineata pe 14 mese.


                Modificare: se inverseaza zilele
                TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                Comentariu


                • Am o mica problemă referitor la Turneul A de la Sibiu
                  in data de 23.11.2019 este turul II la alegerile prezidentiale si nu se poate tine turneul in nici o Scoala sau sala de sport

                  asi dori sa mut turneul in 07.12.2019

                  DACA SE POATE

                  stiu ca distanta intre Sibiu și celelalte doua localitati nu este de 300 km dar nu mai exista nici o alta data la care sa pot tine turneul in celelalte date distanta este si mai mica

                  Sibiu - Ploiești 252 km

                  Sibiu - Ditrau 223 Km

                  sau daca exista o alta solutie astept sugestii

                  Comentariu


                  • Postat în original de adof Vezi post
                    Am o mica problemă referitor la Turneul A de la Sibiu
                    in data de 23.11.2019 este turul II la alegerile prezidentiale si nu se poate tine turneul in nici o Scoala sau sala de sport

                    asi dori sa mut turneul in 07.12.2019

                    DACA SE POATE

                    stiu ca distanta intre Sibiu și celelalte doua localitati nu este de 300 km dar nu mai exista nici o alta data la care sa pot tine turneul in celelalte date distanta este si mai mica

                    Sibiu - Ploiești 252 km

                    Sibiu - Ditrau 223 Km

                    sau daca exista o alta solutie astept sugestii
                    Atât Dl. Heja, cât și Avram Nicolae sunt de acord cu programarea Turneului A de la Sibiu pe data de 7 Decembrie 2019. Mulțumim frumos!
                    Se poate face modificarea în calendar.
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                      Memorialul se va desfasura pe 2 zile,
                      Sambata - Elite si Open, Duminica - Avansati si Incepatori,
                      vor incepe toti dimineata pe 14 mese.
                      pe pagina calendar e afisat asa:
                      16 - 17
                      Nov
                      M

                      Apahida
                      Memorialul `Paneth Farkas`
                      1st day - A, I
                      2nd day - E, O


                      Adica exact invers, o mica clarificare va rog....sa stim cum sa ne facem programul...Multumesc

                      Comentariu


                      • La ultima discutie de acu' o saptamana s-a hotarat sa fie cum apare in calendar:
                        1st day - A, I
                        2nd day - E, O
                        TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                        Comentariu


                        • In 23 noiembrie se va organiza un Turneu A, in premiera, la Ilia (jud. Hunedoara). Sala tip Nastase, cu incalzire, geamuri acoperite cu prelatele zonei 7. Organizatori: Szemciuk Istvan (0729.641.786) si Mureșan Florin (0729.512.593).

                          Comentariu


                          • Postat în original de GeluBv Vezi post
                            Pali impreună cu băieții din zonă doresc un turneu A la Sovata , in data de 9 nov 2019 , odată cu Fieni. Claudiu Mănoiu, băiat finuț , este de acord, asa că turneul poate fi trecut in calendar.
                            Am fost intrebat ieri de cativa jucatori daca se tine turneul de la Sovata.

                            Se mai ocupa cineva de organizare?
                            TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                            Comentariu


                            • Se va tine. Luni vom face postarea turneului.

                              Comentariu


                              • Respect. Se tine turneul din o6.11.2019 ?

                                Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                                Ai perfecta dreptate Cristi. Eu as zice ca titlul de globetrotter ar trebui sa fie acordat, in ordinea importantei, imediat dupa titlul de campion Amatur. Acest circuit are succes in primul rand datorita celor care se deplaseaza sute de Km pentru turnee in cele mai indepartate locatii. Nu pot decat sa te felicit, si pe tine si pe nea Gigi Spin (Dinu Gheorghe) si evident si pe alti globetrotteri ,pentru atasamentul fața de acest circuit.

                                Comentariu


                                • Scuze. 16.11.2019 - GIURGIU.

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Gigi Spin Vezi post
                                    Scuze. 16.11.2019 - GIURGIU.
                                    Nea Gigi, iar vorbești pe limba ta... Tradu-ne și nouă! [emoji16]

                                    Trimis de pe al meu Huawei P30 Pro folosind Tapatalk
                                    Blade: Andro Treiber H
                                    Fh: Nittaku Fastarc G-1
                                    Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Gigi Spin Vezi post
                                      Scuze. 16.11.2019 - GIURGIU.
                                      Nu se mai tine nea Gigi.

                                      Comentariu


                                      • Pacat. Multumesc totusi pt promptitudine. Sa auzim de bine.

                                        Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                                        Nu se mai tine nea Gigi.

                                        Comentariu


                                        • Având în vedere anularea turneelor de la Giurgiu și Sun Plaza + cele de la Chiajna organizate de Viva, un turneu în apropiere ar fi indicat, se pare că cei de la Top Tenis vor rămâne singurii care ar putea organiza ceva la anul.

                                          Comentariu


                                          • Nici la Topoloveni nu se va mai tine turneul din decembrie intrucat am facut deja 3 anul acesta. Ar trebui data o derogare de catre Comitetul Director.
                                            In alta ordine de idei sper sa gasim o sala pe la Pitești unde sa putem face. Altfel, ne vedem la începutul lui 2020 la Topoloveni.

                                            Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
                                            www.clubarena08.ro

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                                              Nici la Topoloveni nu se va mai tine turneul din decembrie intrucat am facut deja 3 anul acesta. Ar trebui data o derogare de catre Comitetul Director.
                                              In alta ordine de idei sper sa gasim o sala pe la Pitești unde sa putem face. Altfel, ne vedem la începutul lui 2020 la Topoloveni.

                                              Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
                                              Ar trebui să nu se mai țină cont de nr de turnee deja organizate, atunci când se organizează un turneu în locul unuia cu cruce pe el. Cel de la Topoloveni din octombrie a salvat golul lăsat de cei de la Viva.

                                              Comentariu


                                              • Nu este corect, ca cei din Topoloveni, sa nu poata organiza turneul din decembrie, doar pentru ca s-au oferit sa preia un turneu care se anulase. Sustin turneul de la Topoloveni din decembrie.
                                                Blade : Harimoto Tomokazu Innerforce Super ZLC;
                                                FH: Glayzer 05;
                                                BH: Glayzer 05;

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Negulescu Cristi Vezi post
                                                  Nu este corect, ca cei din Topoloveni, sa nu poata organiza turneul din decembrie, doar pentru ca s-au oferit sa preia un turneu care se anulase. Sustin turneul de la Topoloveni din decembrie.
                                                  Organizează
                                                  Hobby: Motoare si ski !
                                                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de GeluBv Vezi post
                                                    Organizează
                                                    Pot eu la Top Tenis. Merge?

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X