Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CUMPAR Tenergy 05/05fx

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • CUMPAR Tenergy 05/05fx

    Cumpar urmatoarele fete[/B][/FONT]: Tenergy 05 fx 2.1mm , Tenergy 05 2.1mm . Nu imi permit momentan sa cumpar unele noi pentru ca joc doar de pasiune. As dori ca fetele sa fie cat mai aproape de noi si cu un pret adecvat. Precizez ca le voi folosi pe un Timo Boll ALC

  • #2
    DACA TE AJUTA CUMVA AMBELE AU DIM.149\151 SI AU FOST LIPITE CU SPEED GLUE ,BURETELE FIIND PERFECT(DACA LE RELIPESTI TOT CU SPEED GLUE ELE SE INTIND ) .PRET 160 LEI\PERECHEA (CU POSTA)


    LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

    Comentariu


    • #3
      As vinde si eu tenergy-urile mele actuale cu care joc, desi sunt in stare ff buna si inca mai merg multa vreme dar as fi tentat sa incerc noile fete o5 hard. Daca esti interesat pot face cateva imagini la paleta mea, am una neagra 05 FX , cea rosie este 05, ambele 2.1

      Comentariu


      • #4
        Sunt si eu curios .. care e diferenta intre 05 si 05 hard sau 05 fx si care e diferenta intre 1.9mm si 2.1mm sper sa fiu lamurit subiectiv
        Iubesc sportul mai mult decat orice si cei care vor sa afle povestile mele .. vizitati: http://alexone.ro
        Forehand: DHS Hurricane Neo Blue Sponge - Backhand: DHS Hurricane Neo Orange Sponge

        Comentariu


        • #5
          Ti-am trimis mesaj privat

          Comentariu


          • #6
            Am eu 05 hard aproape noi,cer 300 pe ele desi am dat pe ele mult mai mult,am si 05+05fx in stare f buna,pret 150.Ms


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Salut! 0763160009, discutam pe whatapp mai multe

              - - - Actualizat - - -

              Ma interesează mai mult control. Nu ma pricep foarte bine dar din ce am citit, 05 hard e mai dura. Am jucat cu R42 și nu ma ?mpac deloc. Per ansamblu, rămân la 05fx sau combinat cu 05. Oricum discutam pe whatapp-0763160009

              - - - Actualizat - - -

              Am deținut fetele următoare de noi: 05fx care e mai de control și 05 normal care e mai de atac, din punctul meu de vedere. Diferența de burete nu stiu sa o explic dar din ce am văzut pe net un burete mai gros ajuta la control. Am jucat cu fete noi Andro R42 ultramax care sunt destul de rapide, ca și 05hard și pot spune ca nu ma ?mpac deloc cu acest gen de fete

              Comentariu


              • #8
                Vrei control, lasă Tenergy
                Blade Buterfly Apolonia Tiago
                FH Tenergy 80
                BH Tenergy 05 FX

                Comentariu


                • #9
                  Ce recomanzi?

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de andreitiron Vezi post
                    Ce recomanzi?
                    Colegu, inainte sa pui intrebari la o sectiune gresita ai tot forumul de unde poti citi care in luna si stele. Esti nou si clar nu stii dar ai destule informatii aici la sectiunile coresp.
                    Ultima editare de eres01; 08.ian.2019, 08:25.
                    FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                    Comentariu


                    • #11
                      Ti-am recomandat rasanter r37 iar daca ti se par prea moi joola rhyzm 425 si joola maxxxp.Sunt medii si controlabile si nu sunt asa sensibile la spinul venit de la adversar.

                      Comentariu


                      • #12
                        UP! Am cumparat. Va multumesc tuturor!

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X