Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa CSM", Slobozia - 02.02.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Mult succes tuturor si drumuri bune sa avem.
    Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
    FH: Butterfly Dignics 05
    BH: Tibhar Grass D.TecS

    Comentariu


    • Doua locuri libere la Open și două la începători.
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
        Doua locuri libere la Open și două la începători.
        Multumesc, atunci inscrieti.ma, va rog la incepatori, dk se poate.

        Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

        Comentariu


        • Ba nu i nevoie, ma scuzati...acum am vazut ca am intrat pe lista la avansati.lasati.na asa..ms

          Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

          Comentariu


          • Babus Liviu-Ploiești-Open. Multumesc

            Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
            "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

            Comentariu


            • Buna seara.Eu m-am retras ieri seara si inca apar pe lista

              Comentariu


              • Desfășurare ostilități dimineață:
                1. Avansați:
                - 9 grupe inferioare x (5) 6 jucători - o grupă la masă, se califică primii 4;
                -12 grupe superioare x 3 jucători - 3 grupe la masă, se califică primii 2;
                2. începători:
                - 9 grupe inferioare x (5) 6 jucători - o grupă la două mese, se califică primii 4;
                -12 grupe superioare x 3 jucători - 1 grupă la masă, se califică primii 2

                Intenționăm să terminăm grupele superioare la începători până la ora 14,15 când începe Elite-ul și Open-ul (eventual și unul sau două tururi eliminatorii).
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • Materiale sportive și Consultanță gratuită

                  GEORGE DURDUN
                  reprezentant andro Romania

                  www.pingpongshop.ro
                  https://facebook.com/pingpongshopromania
                  comenzi@pingpongshop.ro
                  +40765.777.747
                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                    Din păcate am racit(sper sa fie doar o răceală) Am făcut și testul de gripă însă rezultatul vine m?ine între orele 08.00-09.00.Daca iese negativ vin și joc indiferent de starea în care ma aflu atunci mai ales ca i_am promis lui Gica ca vin mort-copt!
                    Daca iese pozitiv ma retrag în jur de ora 9.00 ca nu-mi permit sa bag în spital o sala-ntreaga. Același lucru ar treb făcut de toți care vin cu simptome de răceală sau gripa mai ales acum când s-a declarat stare epidemica. Un banal test de gripa în val de 50 de roni ne va pune la adăpost pe toți participanții mai ales ca e spațiu închis.
                    Deci rămân pe lista pana m?ine dim când aflu rezultatul.
                    vasile eu te stiu un om puternic si gratios la masa !

                    Comentariu


                    • Sunt cel mai frumos din orașul acesta!

                      Nu uităm, înainte de a pleca la drum, că la Slobozia s-a născut poetul Mircea Dinescu și la fel cum declama Florian Pittiș poezia de mai jos vom spune și noi:

                      Suntem cei mai frumoși (m?ine) în orașul acesta!

                      Sunt cel mai frumos din orasul acesta,
                      Pe strazile pline cand ies n-am pereche,
                      Atat de gratios port inelu-n ureche
                      Si-atat de-nflorite cravata si vesta.
                      Sunt cel mai frumos din orasul acesta.

                      Nascut din incestul luminii cu-amurgul,
                      Privirile mele dezmiarda genunea,
                      De mine vorbeste-n oras toata lumea,
                      De mine se teme in taina tot burgul.
                      Sunt Printul penumbrelor, eu sunt amurgul?

                      Nu-i chip sa ma scap de priviri patimase,
                      Prin parul meu vanat, subtiri trec ca ata,
                      Si toti ma intreaba: sunt moartea, sunt viata?
                      De ce-am ciorapi verzi, pentru ce fes de pase?
                      Si nu-i chip sa scap nici pe strazi marginase?

                      Panglici, cordelute, nimicuri m-acopar,
                      Cand calc, parca trec pe pamant de pe-un soclu.
                      Un ochi (pe cel roz) il ascund sub monoclu
                      Si-ntregul picior cand pasesc il descopar,
                      Dar iute-l acopar, ca iar sa-l descopar?

                      Celalalt ochi (cel galben) il las sa s-amuze
                      Privind cum se tin toti ca scaiul de mine.
                      Ha! Ha! Dac-ati sti cat va sade de bine
                      Sarind, topaind dupa negrele-mi buze.
                      Cellalt ochi s-amuza si-l las sa s-amuze

                      C-un tainic creion imi sporesc frumusetea,
                      Fac baie in cidru de trei ori pe noapte
                      Si-n loc de scuipat am ceva ca un lapte,
                      Pantofi cu bareta-mi ajuta zveltetea
                      Si-un drog scos din sange de scroafa, nobletea.

                      Toti dintii din gura pudrati mi-s cu aur,
                      Mijlocul mi-e supt in corset sub camase,
                      Fumez numai pipe de opiu uriase,
                      Pe bratul meu drept tatuat-am un taur
                      Si fruntea mi-e-ncinsa cu frunze de laur.

                      Prin lungile, tainice, unghii vopsite,
                      Umbrela cu cap de pisica ranjeste
                      Si nu stiu de ce, cand plimbarea-mi prieste,
                      Cand sunt multumit c-am starnit noi ispite,
                      Din mine ies limbi si naparci otravite.

                      Din mine cresc crengi ca pe pomi, matasoase,
                      Si insasi natura atotstiutoare
                      Ea insasi nu stie ce sunt: om sau floare?
                      Sau numai un turn ratacit printre case,
                      Un turn de pe care cad pietre pretioase?

                      Sunt cel mai frumos din orasul acesta,
                      Pe strazile pline cand ies n-am pereche,
                      Atat de gratios port inelu-n ureche
                      Si-atat de-nflorite cravata si vesta.
                      Sunt cel mai frumos din orasul acesta.

                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • Buna seara, se retrage Lazar Ion, Open. Un turneu reusit !

                        Comentariu


                        • Buna seara. Se inscrie la categoria ''Avansati'' Hutanu Adrian - Slobozia. Multumesc frumos.
                          Când vulturii tac, papagalii încep să trăncănească.

                          Comentariu


                          • Postat în original de GabryAdi Vezi post
                            Buna seara. Se inscrie la categoria ''Avansati'' Hutanu Adrian - Slobozia. Multumesc frumos.
                            Vedem dimineață la sală dacă convingem un începător să migreze de la Avansați la începători. P?nă atunci pe lista de așteptare.
                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                            Comentariu


                            • Stop Retrageri!

                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu


                              • Simulare grupe Avansați

                                Grupe inferioare Avansați
                                1 Dinu Cristian Stoian Sorin Zaharia Puiu Comis Marian Grumeza Lucian Aihan Velula
                                2 Codreanu Laurentiu Cristescu Cristian Acriva Marian Giosan Marcel Tudor Florian Rosoga Ana
                                3 Ilie Cristian Todi Dumitru Baluta Silviu Hulpan Cristian Stoian Nicolae Constantin Eduard
                                4 Iordache Eugen Constantin Cristina Amarinei Sorin Ion Radu Tudor Emil Bran Florin
                                5 Lica George Stoica Mihai Visan Victor Panait Adrian Bistreanu Armand Stefan Mihaela
                                6 Cuna Gheorghe Badea Ionut Mihu Florin Cotet Nicolae Popa Vlad Stoica Liviu Gabriel
                                7 Socaci Sorin Cristofor Razvan Glavan Niculae Huica Petre Dragu Fanel Ceobotaru Daniel
                                8 Popescu George Ene Florin Lazar Dumitru Coclea Ionel Popescu Apreotesei Mihai Comsa George Alexandru
                                9 Dinu Gheorghe Nitu Serban Enculescu Mihaita Mihaila George Asmarandei Petru Marinescu Nelu
                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                Comentariu


                                • Simulare grupe începători

                                  Grupe inferioare începători
                                  1 Popa Sandu Moise Viorel Avram Ionut Soarece Marius Ceausu Stefan
                                  2 Plesoianu Stefan Serban Nicolae Dutu Constantin Popa Grigore Ipate Andrei Vlad Hoinaru Mihai
                                  3 Trandafir Catalin Baciu Stefan Bobolea Dragos Sutei Marian Portase Raluca
                                  4 Pascu Gabriel Tonciu Costin Dumitru George Voicu Nicu Popa Silviu Gheorghita Vasile
                                  5 Bolozan Laurentiu Cornea Marian Balaban Daniel Ciulei Adrian Mihailescu Antonel Popa Florin
                                  6 Geanta Mihai Stan Constantin Caranfilian Migo Arama Gicu Ghita Dobre Tudora Sebastian
                                  7 Pralea Constantin Boboc Viorel Rotaru Costin Dragu Eduard Andrei Budea Andra Boraciu Relu
                                  8 Stoian Sebastian Bizga Romeo Dumitru Florin Ciobanu Marius Dinu Paul Iordache Petru Mihai
                                  9 Sezciuc Codrin Podlovschi Bogdan Botea Mihai Portase Daria Vlase Nicolae Costache Laurentiu
                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                  Comentariu


                                  • "Cupa CSM", Slobozia - 02.02.2018

                                    Am o intrebare. De ce nu este Popa Florin Incepatori in grupe? Cand s a inscris erau destule locuri.


                                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                                    Ultima editare de poppas; 01.feb.2019, 21:18.

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                      Nu uităm, înainte de a pleca la drum, că la Slobozia s-a născut poetul Mircea Dinescu și la fel cum declama Florian Pittiș poezia de mai jos vom spune și noi:

                                      Suntem cei mai frumoși (m?ine) în orașul acesta!

                                      Sunt cel mai frumos din orasul acesta,
                                      Pe strazile pline cand ies n-am pereche,
                                      Atat de gratios port inelu-n ureche
                                      Si-atat de-nflorite cravata si vesta.
                                      Sunt cel mai frumos din orasul acesta.

                                      Nascut din incestul luminii cu-amurgul,
                                      Privirile mele dezmiarda genunea,
                                      De mine vorbeste-n oras toata lumea,
                                      De mine se teme in taina tot burgul.
                                      Sunt Printul penumbrelor, eu sunt amurgul…

                                      Nu-i chip sa ma scap de priviri patimase,
                                      Prin parul meu vanat, subtiri trec ca ata,
                                      Si toti ma intreaba: sunt moartea, sunt viata?
                                      De ce-am ciorapi verzi, pentru ce fes de pase?
                                      Si nu-i chip sa scap nici pe strazi marginase…

                                      Panglici, cordelute, nimicuri m-acopar,
                                      Cand calc, parca trec pe pamant de pe-un soclu.
                                      Un ochi (pe cel roz) il ascund sub monoclu
                                      Si-ntregul picior cand pasesc il descopar,
                                      Dar iute-l acopar, ca iar sa-l descopar…

                                      Celalalt ochi (cel galben) il las sa s-amuze
                                      Privind cum se tin toti ca scaiul de mine.
                                      Ha! Ha! Dac-ati sti cat va sade de bine
                                      Sarind, topaind dupa negrele-mi buze.
                                      Cellalt ochi s-amuza si-l las sa s-amuze

                                      C-un tainic creion imi sporesc frumusetea,
                                      Fac baie in cidru de trei ori pe noapte
                                      Si-n loc de scuipat am ceva ca un lapte,
                                      Pantofi cu bareta-mi ajuta zveltetea
                                      Si-un drog scos din sange de scroafa, nobletea.

                                      Toti dintii din gura pudrati mi-s cu aur,
                                      Mijlocul mi-e supt in corset sub camase,
                                      Fumez numai pipe de opiu uriase,
                                      Pe bratul meu drept tatuat-am un taur
                                      Si fruntea mi-e-ncinsa cu frunze de laur.

                                      Prin lungile, tainice, unghii vopsite,
                                      Umbrela cu cap de pisica ranjeste
                                      Si nu stiu de ce, cand plimbarea-mi prieste,
                                      Cand sunt multumit c-am starnit noi ispite,
                                      Din mine ies limbi si naparci otravite.

                                      Din mine cresc crengi ca pe pomi, matasoase,
                                      Si insasi natura atotstiutoare
                                      Ea insasi nu stie ce sunt: om sau floare?
                                      Sau numai un turn ratacit printre case,
                                      Un turn de pe care cad pietre pretioase?

                                      Sunt cel mai frumos din orasul acesta,
                                      Pe strazile pline cand ies n-am pereche,
                                      Atat de gratios port inelu-n ureche
                                      Si-atat de-nflorite cravata si vesta.
                                      Sunt cel mai frumos din orasul acesta.

                                      radu stanca......minunat.

                                      Comentariu


                                      • Este. Scuze


                                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • Sunt tânăr, "Domnule"!

                                          Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
                                          Radu Stanca......minunat.
                                          Așa este. Mea culpa! Dar sună atât de dinescian!

                                          Mă gîndeam de fapt că: Sunt tânăr!

                                          Sunt tanar, Doamna, vinul ma stie pe de rost
                                          si ochiul sclav imi cara fecioarele prin sange,
                                          cum as putea intoarce copilul care-am fost
                                          cand carne-mi infloreste si doar uitarea plange.

                                          Sunt tanar, Doamna, lucruri am asezat destul
                                          ca sa pricep caderea din somn spre echilibru,
                                          dar bulgari de lumina dac-as manca, satul
                                          nu m-as incape inca in pielea mea de tigru.

                                          Sunt tanar, Doamna, tanar cu spatele frumos
                                          si vreau drept hrana lapte din sfarcuri de cometa,
                                          sa-mi creasca ceru-n suflet si stele in os
                                          si sa dezmint zapada pierdut in piureta.

                                          Sunt tanar, Doamna, inca aripile ma tin
                                          chiar de ating pamantul pe aproape cu genunchii,
                                          aceasta putrezire ma-mbata ca un vin
                                          caci simt curgand printr-insa bunicile si unchii.

                                          Sunt tanar, Doamna, tanar, de-aceea nu te cred,
                                          oricat mi-ai spune, timpul nu-si ascute gheara
                                          desi arcasi cetii spre mine isi reped
                                          sagetile vestirii, sunt tanar. Buna seara!

                                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                            Așa este. Mea culpa! Dar sună atât de dinescian!

                                            Mă gîndeam de fapt că: Sunt tânăr!

                                            Sunt tanar, Doamna, vinul ma stie pe de rost
                                            si ochiul sclav imi cara fecioarele prin sange,
                                            cum as putea intoarce copilul care-am fost
                                            cand carne-mi infloreste si doar uitarea plange.

                                            Sunt tanar, Doamna, lucruri am asezat destul
                                            ca sa pricep caderea din somn spre echilibru,
                                            dar bulgari de lumina dac-as manca, satul
                                            nu m-as incape inca in pielea mea de tigru.

                                            Sunt tanar, Doamna, tanar cu spatele frumos
                                            si vreau drept hrana lapte din sfarcuri de cometa,
                                            sa-mi creasca ceru-n suflet si stele in os
                                            si sa dezmint zapada pierdut in piureta.

                                            Sunt tanar, Doamna, inca aripile ma tin
                                            chiar de ating pamantul pe aproape cu genunchii,
                                            aceasta putrezire ma-mbata ca un vin
                                            caci simt curgand printr-insa bunicile si unchii.

                                            Sunt tanar, Doamna, tanar, de-aceea nu te cred,
                                            oricat mi-ai spune, timpul nu-si ascute gheara
                                            desi arcasi cetii spre mine isi reped
                                            sagetile vestirii, sunt tanar. Buna seara!

                                            o seara frumoasa plina de tinerete.

                                            Comentariu


                                            • Comentariu


                                              • înscrieri finale

                                                Inscrieri Avansați - on 02.02.2019 at 9:23:19

                                                1. Dinu Cristian, Mizil, 614 - 19,48 - A
                                                2. Codreanu Laurentiu, Buzău, 390 - 19,18 - A
                                                3. Ilie Cristian, Constanța, 1030 - 18,95 - A
                                                4. Iordache Eugen, Brăila, 1058 - 18,9 - A
                                                5. Lica George, Eforie, 1127 - 18,4 - AW
                                                6. Cuna Gheorghe, Buzău, 806 - 18,32 - A
                                                7. Socaci Sorin, Panciu, 385 - 18,28 - AW
                                                8. Popescu George, București, 803 - 18,13 - AW
                                                9. Dinu Gheorghe, București, 241 - 17,79 - AW
                                                10. Nitu Serban, Paulesti, 245 - 17,45 - AW
                                                11. Ene Florin, Ploiești, 243 - 17,3 - A
                                                12. Cristofor Razvan, Moinesti, 365 - 17,29 - AW
                                                13. Badea Ionut, București, 1214 - 17,17 - A
                                                14. Stoica Mihai, Mioveni, 307 - 16,94 - AW
                                                15. Constantin Cristina, București, 310 - 16,89 - AF
                                                16. Todi Dumitru, Slobozia, 754 - 16,84 - A
                                                17. Cristescu Cristian, București, 338 - 16,62 - AW
                                                18. Stoian Sorin, Curtea de Argeș, 391 - 16,56 - A
                                                19. Zaharia Puiu, București, 1091 - 16,5 - A
                                                20. Acriva Marian, Mizil, 420 - 16,43 - A
                                                21. Baluta Silviu, București, 524 - 16,21 - AW
                                                22. Amarinei Sorin, Galați, 727 - 16,15 - AW
                                                23. Visan Victor, Slobozia, 547 - 16,04 - A
                                                24. Mihu Florin, Pitești, 314 - 16,01 - A
                                                25. Glavan Niculae, Constanța, 961 - 15,87 - AW
                                                26. Lazar Dumitru, Mizil, 321 - 15,85 - A
                                                27. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 532 - 15,22 - A
                                                28. Mihaila George, București, 444 - 14,89 - A
                                                29. Coclea Ionel, Brăila, 583 - 14,77 - AW
                                                30. Ion Radu, Slobozia, 1043 - 14,75 - A
                                                31. Cotet Nicolae, Brăila, 605 - 14,64 - AW
                                                32. Huica Petre, București, 462 - 14,25 - A
                                                33. Panait Adrian, Brăila, 464 - 14,22 - AW
                                                34. Hulpan Cristian, Galați, 615 - 14,14 - A
                                                35. Giosan Marcel, Galați, 687 - 13,62 - A
                                                36. Comis Marian, Slobozia, 2023 - 13,6 - A
                                                37. Grumeza Lucian, București, 579 - 13,56 - A
                                                38. Tudor Florian, București, 1672 - 13,3 - A
                                                39. Stoian Nicolae, Brăila, 1092 - 12,67 - A
                                                40. Tudor Emil, București, 1557 - 11,6 - AW
                                                41. Bistreanu Armand, București, 560 - 11,56 - AW
                                                42. Popa Vlad, București, 1155 - 11,45 - A
                                                43. Hutanu Adrian, Slobozia, 1205 - 11,2 - A
                                                44. Dragu Fanel, Slobozia, 1146 - 10,85 - A
                                                45. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 697 - 10,48 - A
                                                46. Asmarandei Petru, Constanța, 850 - 10,47 - AW
                                                47. Marinescu Nelu, Targoviște, 621 - 10,35 - A
                                                48. Comsa George Alexandru, Tulcea, 1222 - 10,15 - A
                                                49. Ceobotaru Daniel, Galați, 755 - 10,1 - A
                                                50. Bran Florin, Tulcea, 870 - 10,08 - A
                                                51. Stefan Mihaela, București, 842 - 10,01 - AF
                                                52. Stoica Liviu Gabriel, Slobozia, 1808 - 9,65 - I
                                                53. Constantin Eduard, București, 794 - 9,56 - I
                                                54. Aihan Velula, Constanța, 1498 - 7,4 - I
                                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                Comentariu


                                                • Grupe inferioare Avansați
                                                  1 Dinu Cristian Stoian Sorin Zaharia Puiu Panait Adrian Grumeza Lucian Aihan Velula
                                                  2 Codreanu Laurentiu Cristescu Cristian Acriva Marian Giosan Marcel Tudor Florian Stoica Liviu Gabriel
                                                  3 Ilie Cristian Todi Dumitru Baluta Silviu Hulpan Cristian Stoian Nicolae Constantin Eduard
                                                  4 Iordache Eugen Constantin Cristina Amarinei Sorin Comis Marian Tudor Emil Comsa George Alexandru
                                                  5 Lica George Stoica Mihai Visan Victor Huica Petre Bistreanu Armand Bran Florin
                                                  6 Cuna Gheorghe Badea Ionut Mihu Florin Cotet Nicolae Popa Vlad Ceobotaru Daniel
                                                  7 Socaci Sorin Cristofor Razvan Glavan Niculae Ion Radu Popescu Apreotesei Mihai Stefan Mihaela
                                                  8 Popescu George Ene Florin Lazar Dumitru Coclea Ionel Dragu Fanel Marinescu Nelu
                                                  9 Dinu Gheorghe Nitu Serban Enculescu Mihaita Mihaila George Hutanu Adrian Asmarandei Petru
                                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                  Comentariu


                                                  • înscrieri finale începători

                                                    Inscrieri începători - on 02.02.2019 at 9:27:52

                                                    1. Popa Sandu, Slobozia, 2343 - 9,1 - I
                                                    2. Plesoianu Stefan, Constanța, 897 - 8,94 - IW
                                                    3. Trandafir Catalin, Slobozia, 1486 - 8,93 - I
                                                    4. Pascu Gabriel, Brăila, 757 - 8,47 - IW
                                                    5. Bolozan Laurentiu, Brăila, 1210 - 8,22 - I
                                                    6. Geanta Mihai, Slobozia, 1966 - 8,15 - I
                                                    7. Pralea Constantin, Alba Iulia, 742 - 7,95 - IW
                                                    8. Stoian Sebastian, Slobozia, 2019 - 7,95 - I
                                                    9. Sezciuc Codrin, Slobozia, 1061 - 7,83 - I
                                                    10. Rosoga Ana, Constanța, 899 - 7,77 - IF
                                                    11. Podlovschi Bogdan, București, 797 - 7,7 - I
                                                    12. Bizga Romeo, Galați, 1165 - 7,53 - I
                                                    13. Boboc Viorel, Slobozia, 1003 - 7,4 - I
                                                    14. Stan Constantin, Slobozia, 2332 - 7,05 - I
                                                    15. Cornea Marian, Constanța, 1518 - 7 - I
                                                    16. Tonciu Costin, București, 986 - 6,9 - I
                                                    17. Baciu Stefan, Mioveni, 1535 - 6,8 - I
                                                    18. Serban Nicolae, Slobozia, 2385 - 6,8 - I
                                                    19. Pantaze Andrei, Slobozia, 3467 - 6,8 - I
                                                    20. Moise Viorel, Brăila, 824 - 6,44 - IW
                                                    21. Avram Ionut, Galați, 1173 - 6,4 - I
                                                    22. Dutu Constantin, Galați, 1024 - 6,32 - I
                                                    23. Bobolea Dragos, București, 3493 - 6 - I
                                                    24. Botea Mihai, Brăila, 3494 - 6 - I
                                                    25. Balaban Daniel, București, 2327 - 5,7 - I
                                                    26. Caranfilian Migo, București, 975 - 5,69 - I
                                                    27. Rotaru Costin, București, 2646 - 5,6 - I
                                                    28. Dumitru Florin, Slobozia, 2994 - 5,5 - I
                                                    29. Dumitru George, Slobozia, 3702 - 5,5 - I
                                                    30. Arama Gicu, Brăila, 1810 - 5,37 - IW
                                                    31. Portase Daria, Galați, 1124 - 5,36 - IJF
                                                    32. Dragu Eduard Andrei, Slobozia, 2815 - 5,25 - I
                                                    33. Ciobanu Marius, București, 2032 - 5,2 - I
                                                    34. Ciulei Adrian, Movila, 3103 - 5,2 - I
                                                    35. Popa Grigore, București, 2299 - 5 - I
                                                    36. Sutei Marian, Slobozia, 2820 - 5 - I
                                                    37. Soarece Marius, București, 3246 - 5 - I
                                                    38. Portase Raluca, Galați, 1232 - 4,9 - IJF
                                                    39. Budea Andra, Galați, 1440 - 4,8 - IJF
                                                    40. Ceausu Stefan, Slobozia, 3339 - 4 - I
                                                    41. Popa Silviu, Slobozia, 3341 - 4 - I
                                                    42. Ipate Andrei Vlad, Tulcea, 3163 - 0 - I
                                                    43. Ghita Dobre, Ograda, 3382 - 0 - I
                                                    44. Mihailescu Antonel, Slobozia, 3456 - 0 - I
                                                    45. Dinu Paul, Slobozia, 3474 - 0 - I
                                                    46. Vlase Nicolae, Slobozia, 3478 - 0 - I
                                                    47. Popa Florin, Slobozia, 3993 - 0 - I
                                                    48. Tudora Sebastian, Slobozia, 5001 - 0
                                                    49. Iordache Petru Mihai, Brăila, 5002 - 0
                                                    50. Boraciu Relu, Urziceni, 5003 - 0
                                                    51. Costache Laurentiu, Buzău, 5005 - 0
                                                    52. Gheorghita Vasile, Buzău, 5006 - 0
                                                    53. Hoinaru Mihai, Slobozia, 5007 - 0
                                                    54. Barbu Alexandru, București, 5008 - 0

                                                    Absente N - începători
                                                    Voicu Nicu - București
                                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X