Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Materiale Dr. Neubauer de Vanzare

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VÂND Materiale Dr. Neubauer de Vanzare

    De vanzare:
    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	SUBHD-dr-n-bloodhound.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	68,1 KB 
ID:	780588
    1-Lemn Dr Neubauer Bloodhound (Fabricatie 2018 ) NOU SIGILAT PRET 280 LEI
    Categorie: ALL-
    Greutate: appr. 77 grame
    Grosime Lama: 6mm
    Maner: Drept
    Viteza:78
    Control:93
    Dimensiuni 15,7 x 15,3cm

    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	tischtennisbelag_dr_neubauer_desperado_zwei.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	12,8 KB 
ID:	780589
    Dr Neubauer Desperado 2 (Iarba) OX
    2 BUCATI :
    1 ROSU PRET 180 LEI
    1 NEGRU PRET 180 LEI
    Ambele NOI si SIGILATE

    Materialele nu sunt ale mele, sunt ale unui prieten si daca doriti detalii va rog sunati la numarul de mai jos!
    Se pot aduce materiale Dr. Neubauer la comanda ,
    detalii pret si pentru comenzi la nr de telefon: 0722777606 Sorin

    Multumesc pentru intelegere.
    Ultima editare de Adrian Veres; 22.ian.2019, 08:28.
    Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?


  • #2
    Valabil!

    Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk
    Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

    Comentariu


    • #3
      Valabil!
      Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

      Comentariu


      • #4
        Valabil!
        Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Adrian Veres Vezi post
          De vanzare:
          [ATTACH=CONFIG]15302[/ATTACH]
          1-Lemn Dr Neubauer Bloodhound (Fabricatie 2018 ) NOU SIGILAT PRET 280 LEI
          Categorie: ALL-
          Greutate: appr. 77 grame
          Grosime Lama: 6mm
          Maner: Drept
          Viteza:78
          Control:93
          Dimensiuni 15,7 x 15,3cm

          [ATTACH=CONFIG]15303[/ATTACH]
          Dr Neubauer Desperado 2 (Iarba) OX
          2 BUCATI :
          1 ROSU PRET 180 LEI
          1 NEGRU PRET 180 LEI
          Ambele NOI si SIGILATE

          Materialele nu sunt ale mele, sunt ale unui prieten si daca doriti detalii va rog sunati la numarul de mai jos!
          Se pot aduce materiale Dr. Neubauer la comanda ,
          detalii pret si pentru comenzi la nr de telefon: 0722777606 Sorin

          Multumesc pentru intelegere.
          Salut Adrian,
          Am 2 intrebari, daca esti amabil:
          1. Stii cumva, doar daca ai probat, nu din review-uri, ce caracteristici are lemnul Dr Neubauer Bloodhound ?
          2. Chiar daca am mai incercat si eu, dar fara rezultat, "stric" o intrebare: Ar fi posibila achizitia de la Dr. Neubauer a unui Lemn Bulldozer ALL ( nu se mai fabrica, mie mi-a transmis ca pentru fabricarea lui are nevoie de bambus si fabricarea acestui lemn ar fi fiabila de la minim 50 bc.). Poate colegul tau are alte informatii.
          Multumesc !

          Comentariu


          • #6
            Buna ziua,

            1. Da am probat lemnul Bloodhound, are chiar prietenul meu acest lemn. Un lemn interesant , am jucat cu el avand ca setup XIOM OMEGA PRO 7 pe forehand si Desperado 2 (Neubauer) ox, daca ati jucat cu lemnele facute de NEUBAUER este practic aceeasi partitura, un lemn All + as zice eu optimizat pentru jocul cu materiale. Desperado 2 parca este facuta pentru acest lemn , arunca jos si rapid cu mult efect perturbator, control mare si la iarba si la soft, topspin cu mult efect, viteza medie spre mare. Bun la jocul scurt pe partea de soft, pe partea de iarba as putea zice chiar fantastic, insa aici nu stiu cum se comporta cu alte ierburi eu referindu-ma strict la Desperado 2. Un lemn bun pentru "materialisti" cu reale abilitati de atac.
            2. Aici nu stiu, o sa vorbesc cu colegul meu si daca Neubauer mai are cu siguranta va poate aduce.
            Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Adrian Veres Vezi post
              Buna ziua,

              1. Da am probat lemnul Bloodhound, are chiar prietenul meu acest lemn. Un lemn interesant , am jucat cu el avand ca setup XIOM OMEGA PRO 7 pe forehand si Desperado 2 (Neubauer) ox, daca ati jucat cu lemnele facute de NEUBAUER este practic aceeasi partitura, un lemn All + as zice eu optimizat pentru jocul cu materiale. Desperado 2 parca este facuta pentru acest lemn , arunca jos si rapid cu mult efect perturbator, control mare si la iarba si la soft, topspin cu mult efect, viteza medie spre mare. Bun la jocul scurt pe partea de soft, pe partea de iarba as putea zice chiar fantastic, insa aici nu stiu cum se comporta cu alte ierburi eu referindu-ma strict la Desperado 2. Un lemn bun pentru "materialisti" cu reale abilitati de atac.
              2. Aici nu stiu, o sa vorbesc cu colegul meu si daca Neubauer mai are cu siguranta va poate aduce.
              Multumesc mult pentru comentariu ! Eu m-am acomodat destul de bine cu Spinlord D.Glz.( pe Dr.Neub. Combination Effect si Levi Combi ) si astept si un Bomb Talent ( e f. ieftin si merita sa il incerc, apropo de comentariile tale anterioare ). Nu am probat niciodata Desperado 2, se aseamana cu cele 2 fete ?

              Comentariu


              • #8
                Desperado 2 nu se aseamana nici cu Dornenglanz nici cu Bomb, are 2 viteze in functie de cum se loveste.Insa ca si efect perturbator este aproape la acelasi nivel cu Dornenglanz . Dornenglanz merge bine pe lemnele domnului Levi, Desperado 2 face simbioza perfecta cu lemnul Neubauer.Bomb talent exceleaza la chop block si la folosirea mai multa a incheieturii, Dornenglanz si Desperado 2 exceleaza la jocul pasiv si lovituri din drop.

                Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk
                Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Adrian Veres Vezi post
                  Desperado 2 nu se aseamana nici cu Dornenglanz nici cu Bomb, are 2 viteze in functie de cum se loveste.Insa ca si efect perturbator este aproape la acelasi nivel cu Dornenglanz . Dornenglanz merge bine pe lemnele domnului Levi, Desperado 2 face simbioza perfecta cu lemnul Neubauer.Bomb talent exceleaza la chop block si la folosirea mai multa a incheieturii, Dornenglanz si Desperado 2 exceleaza la jocul pasiv si lovituri din drop.

                  Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk
                  Thank you again !

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X