Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Recomandare paleta

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Recomandare paleta

    Salut,

    As vrea si eu niste recomandari palete ( nivel incepator-mediu ) ... joc foarte mult backhand -topspin si drive cu ceva slice-uri- ( mai greu pe forehand , asa m-am obisnuit ).

    Buget in jur de 350ron max. Am doua comenzi la activ pentru Paleta BUTTERFLY pentru tenis de masă performanta Timo Boll Black concav - 235ron si Paleta tenis de masă Donic Carbotec 7000 2018 350ron. Daca vreuna din acestea sunt ok, cu atat mai bine. Daca nu, rog niste link-uri ( se poate si in privat daca se considera "reclama" ) cu produsul direct asamblat sau si pe bucati daca se livreaza asamblat de catre vanzator. Multumesc anticipat.

  • #2
    nici una dintre cele doua nu cred ca pot fi luate in seama( si nu le lua in seama) Ai sa arunci banii de pomana. La acest buget gasesti destule oferte pentru nivelul tau. Cauta in sectiunea de vanzari, suna(fara frica) pe cei care au materiale scoase la vanzare si gata, o sa ai o paleta profi, nu hobby cum sunt cele doua
    JOOLA Zelebro
    FH Joola Rhyzer Pro 45
    BH Joola Rhyzer Pro 45

    Comentariu


    • #3
      Salut,

      Multumesc frumos de sfat, singura problema ar fi ca nu ma pricep asa bine incat sa stiu pentru care sa optez si la cine sa sun.

      Comentariu


      • #4
        salut,
        daca vrei paleta noua, si sa te incadrezi in acesti bani, poti lua legatura cu Vlad! ttmall.eu
        Viscaria
        FH - tenergy 05
        BH - tenergy 05 fx

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X