Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Zhang jike super superzlc+tenergy05+tenergy 64

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Zhang jike super superzlc+tenergy05+tenergy 64

    Vand setup format din zhang jike super zlc plus tenergy 05 negru (fața a fost taiata pe lemn) plus tenergy 64(lipita ulterior).
    Lemnul nu este cumparat de nou de mine, dar eu am dat doar cateva mingi cu el. Cred ca are aproximativ un an de zile.Din poze se vede acea lovitura in margine, nu este deloc adanca, si nu influenteaza jocul. Cutia nu o am.
    Fețele sunt intr-o stare foarte buna, se poate vedea in poze.
    Greutate lemnului nu o stiu, deoarece nu am dat fețele jos.
    O vand deoarece nu ma pot obisnui cu priza pe maner, prefer un maner mai plat la deget.
    Accept schimb cu timo ball alc in special, si diferenta.
    Pentru mai multe detalii si poze mai clare imi puteti scrie pe whatsupp la 0757716336.
    O trimit in tara doar cu plata in cont. Prefer sa ma intalnesc cu cumparatorul in București.

  • #2
    Frumoase pozele si pretul este unul bun, spor la vanzare.
    Sanwei F3 PRO--------------.----.-----.------------------XVT Black Knight 7
    LOKI T3 High Speed Carbo ---.----Backup---------Palio AK47 RED
    LOKI T3 High Speed Carbo-------------.--------------Palio AK47 BLUE

    Comentariu


    • #3




















      - - - Actualizat - - -

      Prețul este de 1200 ron.

      Comentariu


      • #4
        da este frumoasa clona ,,,,,


        ce ma deranjeaza este ca nu este prima data cand ati spun ca este o clona, copie, lemnul,,,, va rog sa Inchide-ti acest anunt, acesta persoana face acst lucru intentionat

        - - - Actualizat - - -

        Postat în original de ovidiu94 Vezi post




















        - - - Actualizat - - -

        Prețul este de 1200 ron.




        da este frumoasa clona ,,,,,


        ce ma deranjeaza este ca nu este prima data cand ati spun ca este o clona, copie, lemnul,,,, va rog sa Inchide-ti acest anunt, acesta persoana face acst lucru intentionat
        Ultima editare de leo33; 23.feb.2019, 21:42.

        Comentariu


        • #5
          Ai putea sa dai fetele jos si sa ne convingem daca e original.Dupa cum arata manerul si fluturele din capul manerului e fake.

          Comentariu


          • #6
            In zilele urmatoare voi da si fețele jos si voi face poze noi cu tot lemnul. Pana atunci ar trebui argumente atunci cand spuneti ca este fake.
            Si nu, nu fac asta intentionat.

            - - - Actualizat - - -

            Paleta este luata de curand, repet , luata sh. Are un simt si un control extraordinar. Singura problema este ca nu ma pot obisnui cu priza pe maner.
            Daca cineva afirma ca este un fake,ar trebui sa se bazeze pe ceva argumente si informatii. O parere nesigura ramane doar o parere personala.

            Comentariu


            • #7
              pai primul lucru care iti sare in ochi este forma de la prasele care se aseamana cu un lemn chinezesc ieftin ,dupa este sigla care este scrisa curat ,plus scrisul j.t.t.a care este scris aproape sters ,si daca o sa dati fetele jos seria va fi putin departata fata de original !asta daca are!


              - - - Actualizat - - -

              v-am pus poza cum trebuie sa arate sigla la lemnul original
              !

              - - - Actualizat - - -



              - - - Actualizat - - -

              acum aveti o poza cu forma praselelor care nu se aseamana cu lemnul pe care il aveti dvs la vanzare!

              - - - Actualizat - - -

              http://mytabletennis.net/forum/not-f...opic79226.html

              - - - Actualizat - - -

              si mai aveti un link cu un lemn fake care se aseamana cu lemnul dvs!in cazul in care aveti nevoie si de alte argumente va stau la dispozitie!seara buna!
              tb alc t05/t05 fx

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de nduviscaria Vezi post
                pai primul lucru care iti sare in ochi este forma de la prasele care se aseamana cu un lemn chinezesc ieftin ,dupa este sigla care este scrisa curat ,plus scrisul j.t.t.a care este scris aproape sters ,si daca o sa dati fetele jos seria va fi putin departata fata de original !asta daca are!


                - - - Actualizat - - -

                v-am pus poza cum trebuie sa arate sigla la lemnul original
                !

                - - - Actualizat - - -



                - - - Actualizat - - -

                acum aveti o poza cu forma praselelor care nu se aseamana cu lemnul pe care il aveti dvs la vanzare!

                - - - Actualizat - - -

                http://mytabletennis.net/forum/not-f...opic79226.html

                - - - Actualizat - - -

                si mai aveti un link cu un lemn fake care se aseamana cu lemnul dvs!in cazul in care aveti nevoie si de alte argumente va stau la dispozitie!seara buna!
                Foarte bun, argumentat si detaliat.
                Kiss

                Comentariu


                • #9
                  Niste argumente foarte bune si consider ca aveti dreptate. Eu nu am pus paleta la vanzare in scopul de a vinde o replica pentru ca eu nu cunosc toate aceste detalii.
                  Mai departe, lasand toate comentariile de mai sus ( fara a le sterge) voi pastra anuntul de vanzare al paletei cu lemnul zhang jike care NU este original dar voi scadea pretul.
                  Pret Nou 750 ron. Repet, nu este original dar consider ca este un lemn superior.

                  Comentariu


                  • #10
                    Cum sa cereți banii ăștia pe o clona de 20 de $?
                    Blade Buterfly Apolonia Tiago
                    FH Tenergy 80
                    BH Tenergy 05 FX

                    Comentariu


                    • #11
                      Va rog sa imi cauti si mie un astfel de fake la 20$. Decat sa faceti asemenea afirmatii mai bine va abtineti.
                      Astept un link sa vad de unde ati scos acest pret.

                      Comentariu


                      • #12
                        https://www.aliexpress.com/item/-/32527211082.html

                        - - - Actualizat - - -

                        Eu zic ca ar trebui sa luati legatura cu persoana de la care a-ti cumparat lemnul si sa va rerurneze banii asa e cel mai simplu!
                        tb alc t05/t05 fx

                        Comentariu


                        • #13
                          Da, cam seamana.
                          O sa inchid anuntul dar nu il voi sterge.
                          Ar trebui sa ramana pe aici pentru a citi si alti utilizatori toata discutia.
                          Real vs fake.
                          Multumesc tuturor

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X