tt-shop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 32

Subiect: Cupa Municipiului Pitești - 10.03.2019

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.555
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 10 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462

    Cupa Municipiului Pitești - 10.03.2019

    Cupa Municipiului Pitești - 10.03.2019

    Ediţia a III-a 10 Martie 2019


    Continuăm GRAND PRIX-ul : Octombrie – Iunie 2019
    Punctele se acorda astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, si tot asa pana la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeste 2 pct.

    Dupa fiecare ediție primii doi de la Avansați si Începători promovează ( dacă promovează de 2 ori la aceeași categorie, în luni diferite se scad câte 2 puncte ) iar ultimii doi de la Open si Avansați retrogradează la grupa superioară sau inferioară

    La sfârșitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar câștigătorul va primi trofeul pe anul școlar 2018-2019.

    LOCALITATEA: Pitești - jud. Argeș
    DATA: DUMINICĂ 10 Martie 2019
    ORA: 12.30 (ATENȚIE LA ORĂ...)
    SALA : Sala de sport a Sc. Gimn. "Matei Basarab" (fosta Șc. nr. 19 ) cartier Găvana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5
    INDICAȚII ACCES:
    Din centrul orașului, când se merge spre Bascov, imediat după stația MOL, înainte de Kaufland-ul din Găvana se face la stânga siși se urcă în cartier. A doua stradă la dreapta se gasește Sc. Gimn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urcă în cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gimn. "Matei Basarab ;

    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 12.30 ....până se termină turneul
    NR. MESE: 10

    SE VOR ORGANIZA 3 CATEGORII :
    Începători
    Avansați
    Open
    La toate categoriile au voie sa joace copiii nascuți între anii 2012 - 2000

    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.

    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii

    Facem și un turneu de dublu

    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    ÎNSCRIEREA PARTICIPANȚILOR: PE FORUM, TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joaca

    Va asteptam cu drag!

  2. Îmi place Daniel SIMA le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.555
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 10 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gimn „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 10 pct
    Loc II – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gimn „M. Basarab” ) - 8 pct
    Loc III – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gimn „M. Basarab” ) - 6 pct


    Începători :

    Loc I – Corneliu Şerban - Curtea de Argeş – 10 pct
    Loc II –Mihai Cătălin Iordan – Bucureşti – 9 pct
    Loc III – Rareş Ceauşescu – Şc Gimn „M. Basarab” – 8 pct
    Loc IV – Bianca Pribeagu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 7 pct
    5 – Petre Laurenţiu - Şc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    6 – Maria Stoenescu (Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ ) – 5 pct
    7. Niță Andrei – Pitesti – 4 pct
    8. Tudoraș Soledad – Pitesti – 3 pct
    9. Ticu Ianis – Pitesti – 2 pct
    10 – Ştefania Vlad – Şc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    11. Andrei Popescu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 2 pct
    12. Patricia Grigore - Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 2 pct

    Avansaţi :

    Loc I – Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
    Loc II – Gabriela Podină - Şc. Gimn. ,,A. Păunescu’’ – 9 pct
    Loc III - Gabriel Stan - (Sc Gimn „M. Basarab” ) - 8 pct
    Loc IV – Edi Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 7 pct
    5. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 6 pct
    6. Andrei Lungu (Sc Gimn „M. Eminescu” ) - 5 pct
    7 – Gabriel Vlad - (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 4 pct
    8. Ioana Stoenescu - (Sc Gimn „M. Basarab” ) – 3 pct
    9. Mihaela Giurea - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    10. Andrei Şerban – Curtea de Argeş – 2 pct
    11. Elena Soare - (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 2 pct
    12. Ioana Stana – Piteşti – 2 pct



    Open :
    Loc I –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 10 pct
    Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 9 pct
    Loc III. Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” ) – 8 pct
    Loc IV. Alin Bucuroiu – FC Arges – 7 pct
    5. Macarie Alexandru – Mioveni – 6 pct
    6 Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 5 pct
    7. Eparu Matei – Ploieşti – 4 pct
    8. Alexandru Iordan – Bucureşti – 3 pct
    9. Mario Nuţă - (Sc Gimn „M. Basarab” – FC Argeş) - 2 pct
    10. Alexandru Oroşanu (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 2 pct
    11. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 2 pct
    12. Rareş Stoian - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    13. Claudiu Rizoiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    14. Ion Ana Ştefania (F.C. Argeş ) = 2 pct
    15. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    16 – Sima Daniel – Mioveni – 2 pct




    La următoarea ediţie , primii doi urcă la categoria superioară
    Ultimii doi de la Open şi Avansaţi retrogradează la categoria inferioară

    CLASAMENT GENERAL Ediţia I-îi + ediţia a II-a + ediţia a III-a

    DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 28 pct
    Loc II – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gimn „M. Basarab” ) - 22 pct
    Loc III – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gimn „M. Basarab” ) - 18 pct
    Loc IV – Ana Maria Stancu – Cristina Rizea (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 12 pct
    5 – Stănescu Raluca – Eparu Matei (F.C. Argeş – Ploieşti ) – 2 pct
    5 – Alexandru Lupaşcu – Maria Niţă – CSS Buzău - 2 pct
    5 – Alexandru Oroşanu – Ştefan Turcescu ( Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gimn. ,,I. Pillat’’ ) - 2 pct
    8 – Andrei Lungu – Ana Ion( Şc. Gimn. ’’M. Eminescu’’ – Şc. Gimn ’’N. Iorga’’ Piteşti ) - 1 pct
    8 – Gabriel Vlad – Gabriela Podină (Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gimn. ,,A. Păunescu’’ ) - 1 pct
    8 –Macarie Alexandru – Turcescu (Mioveni) - 1 pct
    8 –Bădărău David – Sima Vlad (Mioveni)- 1 pct

    Începători :
    Loc I – Bianca Pribeagu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 19 pct
    Loc II – Şerban Corneliu - Curtea de Argeş – 18 pct
    Loc III – Ştefania Vlad – Sc Gimn „M. Basarab” – 17 pct
    Loc IV – Maria Stoenescu (Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ ) – 15 pct
    5 – Sonia Popescu– (Şc. Gimn. ’’Traian’’ - 13 pct
    6 – Petre Laurenţiu - Şc Gimn „M. Basarab” – 12 pct
    7. Andrei Popescu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 11 pct
    8 –Mihai Cătălin Iordan – Bucureşti – 9 pct
    9 – Rareş Ceauşescu – Şc Gimn „M. Basarab” – 8 pct
    10. Niță Andrei – Pitesti – 4 pct
    11. Tudoraș Soledad – Pitesti – 3 pct
    12. Gagione Răzvan – Piteşti – 2 pct
    12. Ungureanu Marius - Curtea de Argeş – 2 pct
    12. Ticu Ianis – Pitesti – 2 pct
    12. Patricia Grigore - Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 2 pct

    Avansaţi :

    Loc I - Gabriela Podină - Şc. Gimn. ,,A. Păunescu’’ – 22 pct
    Loc II. Gabriel Stan - (Sc Gimn „M. Basarab” ) - 21 pct
    Loc III – Gabriel Vlad - (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 15 pct
    Loc IV – Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
    Loc IV –Arucsandei Vlad – Bucureşti – 10 pct
    6 – Bădoiu Ştefan – Curtea de Argeş – 9 pct
    6. Andrei Lungu (Sc Gimn „M. Eminescu” ) - 9 pct
    8 – Bădărău David – Mioveni – 8 pct
    9 – Edi Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 7 pct
    10. Gabriel Drăgan - (Sc Gimn „N. Bălcescu” ) - 6 pct
    10. Ana Costache - (Sc Gimn „M. Basarab” ) - 6 pct
    10. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 6 pct
    13 - Baciu Sebastian – Curtea de Argeş – 5 pct
    13. Ioana Stoenescu - (Sc Gimn „M. Basarab” ) - 5 pct
    15. Şerban Andrei - Curtea de Argeş – 4 pct
    16. David Ştefănescu - Şc. Gimn. ,,A. Păunescu’’ – 2 pct
    16. Mihaela Giurea - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    16. Elena Soare - (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 2 pct
    16. Ioana Stana – Piteşti – 2 pct

    Open :

    Loc I –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 29 pct
    Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 28 pct
    Loc III. Alin Bucuroiu – FC Arges – 23 pct
    Loc IV. Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” ) – 21 pct
    5 – Alexandru Oroşanu (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 14 pct
    6 Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 13 pct
    7 – Ana Ion Ştefania - (Sc Gimn „N. Iorga” ) = 13 pct
    8 – Sima Daniel – Mioveni – 12 pct
    9. Macarie Alexandru – Mioveni – 10 pct
    10 – Iordan Marc – Bucureşti – 9 pct
    10. Cristina Rizea – FC Arges – 9 pct
    12. Eparu Matei – Ploieşti – 7 pct
    13. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 6 pct
    13. Mario Nuţă - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 6 pct
    13. Stănescu Raluca – FC Argeş – 6 pct
    14. Alexandru Lupaşcu – CSS Buzău – 5 pct
    15. Maria Niţă – CSS buzău – 4 pct
    15. Ştefan Turcescu – ( Şc. Gimn. ’’I. Pillat’’ – 4 pct
    17. Alexandru Iordan – Bucureşti – 3 pct
    18. Rareş Stoian - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    18. Claudiu Rizoiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    18. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Ultima modificare făcută de pribeagu; 11.03.2019 la 16:03.

  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.555
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 10 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Incepatori :
    Pribeagu Bianca

    Open :
    Sebastian Pribeagu

  5. #4
    junior Avatarul lui Daniel SIMA
    Data înscrierii
    01.10.2018
    Locație
    Mioveni / Argeș
    Postări
    74
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 21 h 34 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    46
    Bună seara!

    Daniel SIMA / Avansați / Mioveni

    Mulțumim!

    Trimis de pe al meu LYA-L29 folosind Tapatalk

  6. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.555
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 10 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Din Pitești la Open:
    Corbu Cosmin
    Dima Alexia

  7. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.555
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 10 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Din Pitești la Open:
    Mihăescu Nicola
    Nuță Mario

  8. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.555
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 10 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Din Pitești , la Avansati:

    Vlad Gabriel
    Stan Gabriel
    Ultima modificare făcută de pribeagu; 05.03.2019 la 14:27.

  9. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.555
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 10 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Din Pitești la Avansați:
    Stoenescu Ioana
    Lungu Andrei

  10. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.555
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 10 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Din Pitești la Începători:
    Petre Laurențiu
    Stoenescu Maria
    Niță Andrei

  11. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.555
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 10 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Din Pitești la Începători:
    Tudoraș Soledad
    Ticu Ianuș
    Popescu Andrei

  12. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.555
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 10 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Din Pitești la Începători:
    Vlad Ștefania

  13. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.555
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 10 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Incepatori :
    Iordan Mihai Catalin - Bucuresti

  14. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.555
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 10 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Daniel Sima a luat Locul I in Decembrie
    Conform regulamentului , joaca la aceasta editie la Open

  15. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.555
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 10 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1462
    Din Bucuresti la Avansati :
    Iordan Alexandru Constantin

  16. #15
    junior Avatarul lui Daniel SIMA
    Data înscrierii
    01.10.2018
    Locație
    Mioveni / Argeș
    Postări
    74
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 21 h 34 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    46
    Citat Postat în original de pribeagu Vezi post
    Daniel Sima a luat Locul I in Decembrie
    Conform regulamentului , joaca la aceasta editie la Open
    Bună ziua,

    Am notat.
    Mulțumim!

    Trimis de pe al meu LYA-L29 folosind Tapatalk

Subiecte similare

  1. Cupa Municipiului Pitești - 17.11.2019 - Ediția a III-a
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 21.11.2019, 00:04
  2. Cupa Municipiului Pitești - 06.10.2019 - Ediţia a II-a
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 24.10.2019, 22:30
  3. Cupa Municipiului Pitești - 22.09.2019 - Ediţia a I-a
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 27.09.2019, 07:32
  4. Cupa Municipiului Pitești - Ediția a V-a 18 Mai 2019
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 22
    Ultimul post: 18.05.2019, 23:47
  5. Cupa Municipiului Pitești - 20.01.2019 - Anulat!
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 13
    Ultimul post: 09.01.2019, 15:52

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •