tt-shop.ro 468x60 2vivasportshop.ro 2 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 31 la 32 din 32

Subiect: Cupa Municipiului Pitești - 10.03.2019

  1. #31
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Open :

    Loc I –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 10 pct
    Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 9 pct
    Loc III. Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” ) – 8 pct
    Loc IV. Alin Bucuroiu – FC Arges – 7 pct
    5. Macarie Alexandru – Mioveni – 6 pct
    6 Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 5 pct
    7. Eparu Matei – Ploieşti – 4 pct
    8. Alexandru Iordan – Bucureşti – 3 pct
    9. Mario Nuţă - (Sc Gimn „M. Basarab” – FC Argeş) - 2 pct
    10. Alexandru Oroşanu (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 2 pct
    11. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 2 pct
    12. Rareş Stoian - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    13. Claudiu Rizoiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    14. Ion Ana Ştefania (F.C. Argeş ) = 2 pct
    15. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    16 – Sima Daniel – Mioveni – 2 pct




    Ultima modificare făcută de pribeagu; 11.03.2019 la 16:02.

  2. #32
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.538
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gimn „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 10 pct
    Loc II – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gimn „M. Basarab” ) - 8 pct
    Loc III – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gimn „M. Basarab” ) - 6 pct


    Începători :

    Loc I – Corneliu Şerban - Curtea de Argeş – 10 pct
    Loc II –Mihai Cătălin Iordan – Bucureşti – 9 pct
    Loc III – Rareş Ceauşescu – Şc Gimn „M. Basarab” – 8 pct
    Loc IV – Bianca Pribeagu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 7 pct
    5 – Petre Laurenţiu - Şc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    6 – Maria Stoenescu (Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ ) – 5 pct
    7. Niță Andrei – Pitesti – 4 pct
    8. Tudoraș Soledad – Pitesti – 3 pct
    9. Ticu Ianis – Pitesti – 2 pct
    10 – Ştefania Vlad – Şc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    11. Andrei Popescu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 2 pct
    12. Patricia Grigore - Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 2 pct

    Avansaţi :

    Loc I – Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
    Loc II – Gabriela Podină - Şc. Gimn. ,,A. Păunescu’’ – 9 pct
    Loc III - Gabriel Stan - (Sc Gimn „M. Basarab” ) - 8 pct
    Loc IV – Edi Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 7 pct
    5. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 6 pct
    6. Andrei Lungu (Sc Gimn „M. Eminescu” ) - 5 pct
    7 – Gabriel Vlad - (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 4 pct
    8. Ioana Stoenescu - (Sc Gimn „M. Basarab” ) – 3 pct
    9. Mihaela Giurea - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    10. Andrei Şerban – Curtea de Argeş – 2 pct
    11. Elena Soare - (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 2 pct
    12. Ioana Stana – Piteşti – 2 pct



    Open :

    Loc I –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 10 pct
    Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 9 pct
    Loc III. Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” ) – 8 pct
    Loc IV. Alin Bucuroiu – FC Arges – 7 pct
    5. Macarie Alexandru – Mioveni – 6 pct
    6 Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 5 pct
    7. Eparu Matei – Ploieşti – 4 pct
    8. Alexandru Iordan – Bucureşti – 3 pct
    9. Mario Nuţă - (Sc Gimn „M. Basarab” – FC Argeş) - 2 pct
    10. Alexandru Oroşanu (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 2 pct
    11. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 2 pct
    12. Rareş Stoian - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    13. Claudiu Rizoiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    14. Ion Ana Ştefania (F.C. Argeş ) = 2 pct
    15. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    16 – Sima Daniel – Mioveni – 2 pct




    La următoarea ediţie , primii doi urcă la categoria superioară
    Ultimii doi de la Open şi Avansaţi retrogradează la categoria inferioară

    CLASAMENT GENERAL Ediţia I-îi + ediţia a II-a + ediţia a III-a

    DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 28 pct
    Loc II – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gimn „M. Basarab” ) - 22 pct
    Loc III – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gimn „M. Basarab” ) - 18 pct
    Loc IV – Ana Maria Stancu – Cristina Rizea (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 12 pct
    5 – Stănescu Raluca – Eparu Matei (F.C. Argeş – Ploieşti ) – 2 pct
    5 – Alexandru Lupaşcu – Maria Niţă – CSS Buzău - 2 pct
    5 – Alexandru Oroşanu – Ştefan Turcescu ( Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gimn. ,,I. Pillat’’ ) - 2 pct
    8 – Andrei Lungu – Ana Ion( Şc. Gimn. ’’M. Eminescu’’ – Şc. Gimn ’’N. Iorga’’ Piteşti ) - 1 pct
    8 – Gabriel Vlad – Gabriela Podină (Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gimn. ,,A. Păunescu’’ ) - 1 pct
    8 –Macarie Alexandru – Turcescu (Mioveni) - 1 pct
    8 –Bădărău David – Sima Vlad (Mioveni)- 1 pct

    Începători :

    Loc I – Bianca Pribeagu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 19 pct
    Loc II – Şerban Corneliu - Curtea de Argeş – 18 pct
    Loc III – Ştefania Vlad – Sc Gimn „M. Basarab” – 17 pct
    Loc IV – Maria Stoenescu (Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ ) – 15 pct
    5 – Sonia Popescu– (Şc. Gimn. ’’Traian’’ - 13 pct
    6 – Petre Laurenţiu - Şc Gimn „M. Basarab” – 12 pct
    7. Andrei Popescu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 11 pct
    8 –Mihai Cătălin Iordan – Bucureşti – 9 pct
    9 – Rareş Ceauşescu – Şc Gimn „M. Basarab” – 8 pct
    10. Niță Andrei – Pitesti – 4 pct
    11. Tudoraș Soledad – Pitesti – 3 pct
    12. Gagione Răzvan – Piteşti – 2 pct
    12. Ungureanu Marius - Curtea de Argeş – 2 pct
    12. Ticu Ianis – Pitesti – 2 pct
    12. Patricia Grigore - Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 2 pct

    Avansaţi :

    Loc I - Gabriela Podină - Şc. Gimn. ,,A. Păunescu’’ – 22 pct
    Loc II. Gabriel Stan - (Sc Gimn „M. Basarab” ) - 21 pct
    Loc III – Gabriel Vlad - (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 15 pct
    Loc IV – Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
    Loc IV –Arucsandei Vlad – Bucureşti – 10 pct
    6 – Bădoiu Ştefan – Curtea de Argeş – 9 pct
    6. Andrei Lungu (Sc Gimn „M. Eminescu” ) - 9 pct
    8 – Bădărău David – Mioveni – 8 pct
    9 – Edi Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 7 pct
    10. Gabriel Drăgan - (Sc Gimn „N. Bălcescu” ) - 6 pct
    10. Ana Costache - (Sc Gimn „M. Basarab” ) - 6 pct
    10. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 6 pct
    13 - Baciu Sebastian – Curtea de Argeş – 5 pct
    13. Ioana Stoenescu - (Sc Gimn „M. Basarab” ) - 5 pct
    15. Şerban Andrei - Curtea de Argeş – 4 pct
    16. David Ştefănescu - Şc. Gimn. ,,A. Păunescu’’ – 2 pct
    16. Mihaela Giurea - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    16. Elena Soare - (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 2 pct
    16. Ioana Stana – Piteşti – 2 pct

    Open :

    Loc I –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 29 pct
    Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 28 pct
    Loc III. Alin Bucuroiu – FC Arges – 23 pct
    Loc IV. Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” ) – 21 pct
    5 – Alexandru Oroşanu (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 14 pct
    6 Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 13 pct
    7 – Ana Ion Ştefania - (Sc Gimn „N. Iorga” ) = 13 pct
    8 – Sima Daniel – Mioveni – 12 pct
    9. Macarie Alexandru – Mioveni – 10 pct
    10 – Iordan Marc – Bucureşti – 9 pct
    10. Cristina Rizea – FC Arges – 9 pct
    12. Eparu Matei – Ploieşti – 7 pct
    13. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 6 pct
    13. Mario Nuţă - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 6 pct
    13. Stănescu Raluca – FC Argeş – 6 pct
    14. Alexandru Lupaşcu – CSS Buzău – 5 pct
    15. Maria Niţă – CSS buzău – 4 pct
    15. Ştefan Turcescu – ( Şc. Gimn. ’’I. Pillat’’ – 4 pct
    17. Alexandru Iordan – Bucureşti – 3 pct
    18. Rareş Stoian - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    18. Claudiu Rizoiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    18. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Ultima modificare făcută de pribeagu; 11.03.2019 la 16:03.

Subiecte similare

  1. Cupa Municipiului Pitești - 17.11.2019 - Ediția a III-a
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 19
    Ultimul post: Ieri, 00:04
  2. Cupa Municipiului Pitești - 06.10.2019 - Ediţia a II-a
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 24.10.2019, 22:30
  3. Cupa Municipiului Pitești - 22.09.2019 - Ediţia a I-a
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 27.09.2019, 07:32
  4. Cupa Municipiului Pitești - Ediția a V-a 18 Mai 2019
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 22
    Ultimul post: 18.05.2019, 23:47
  5. Cupa Municipiului Pitești - 20.01.2019 - Anulat!
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 13
    Ultimul post: 09.01.2019, 15:52

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •