Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Banatului Montan", Reșița - 16.03.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Mulțumim pentru toate aprecierile si felicitari tuturor câștigătorilor! Totodată mulțumesc si tuturor jucătorilor pentru fair play-ul de care au dat dovadă si pentru contribuția la buna desfășurare a turneului.
    Claudiu, ca de obicei, maestrul de la "butoane", a fost la ?nălțime si a inlesnit desfășurarea cursivă a turneului.
    Si nu in ultimul rand vreau sa mai multumesc colegilor de la Reșita si Oravița care ne-au ajutat la organizarea acestei competiții și care, imi doresc să devină una dintre cele mai apreciate din circuitul Amatur, un adevărat turneu al prieteniei.
    Vă așteptăm cu drag la următoarele "Cupe ale Banatului Montan" și sper sa ne revedem la Turneul Regional din 7 septembrie.
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

    Comentariu


    • Chapeau Resita!

      Chiar daca am fost pentru prima data in Resita, m-am simtit ca acasa.
      Gazde extrem de primitoare, jucatori de o valoare mare, conditii de joc foarte bune, un meniu copios, mult bun simt si nu in ultimul rand un turneu care respecta ceea ce inseamna spiritul Amatur.
      Pe aceasta cale vreau sa le multumesc organizatorilor care au fost intr-o alerta continuua pentru a fi cat mai putini timpi morti, iar participantii sa se simta cat mai bine, castigatorilor tuturor categoriilor, cat si colegului meu de la acest turneu Radu Buta pentru ajutor.

      Felicitari Resita!

      Sa ne revedem sanatosi si la alte editii!


      www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
      www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
      https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
      Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
      https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

      Comentariu


      • Felicitari organizatorilor si tuturor participantilor!

        Gazde ospitaliere ,conditii de joc excelente si derularea turneului cursiva.

        A devenit deplasarea mea favorita .Ne vedem la Regional in septembrie !

        Comentariu


        • Radio Resita a fost prezenta la competitie:
          http://www.radioresita.ro/337914/pas...natului-montan

          Comentariu


          • PREMIERE INCEPATORI



            Comentariu


            • PREMIERE AVANSATI







              Comentariu


              • PREMIERE OPEN


                Comentariu


                • PREMIERE ELITE



                  Comentariu



                  • unde se gasesc rezultatele finale ale competitiei?

                    Comentariu


                    • http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...l=1#post467824

                      Comentariu


                      • Csaky Tiberiu aveti filmarea cu finala .Cat ziceati ca era scorul????
                        Blade: Timo Boll Spitit
                        FH:Xiom Vega Japan
                        BH:Butterfly Rozena

                        Comentariu


                        • ?n setul decisiv era 8 la 4 pentru Deian, ceea ce au susținut cei mai mulți dar eu nu am fost prezent de la începutul setului și ca organizator nu am vrut să zică ceilalți că țin cu Deian pentru că este din Reșița.Setul s-a reluat de la scorul de 7 la 4 în dezavantaj pentru Deian.Oricum îl felicit pe Cristănuș pentru că este mai matur și a gestionat mai bine jocul după incidentul cu scorul.La următorul turneu nu se vor mai întâmpla incidente cu scorul pentru că vom pune arbitru cu tabelă de scor cel puțin la meciurile cu probleme și obligatoriu la finale.

                          Comentariu


                          • In momentul in care nu ai arbitru sau un scorer, rezultatul il tin cei doi jucatori in cauza si nu spectatorii de pe margine. Greseli se pot intampla oricand si oricum. Conteaza o anumita atitudine, un bun simt si un fair-play pe care o prezinta persoana ta la masa, intre seturi si in afara mesei si nu o aroganta, fite si aere de vedeta. Iar cand pierzi, tre' sa mai stii si sa pierzi. Asadar, pe langa tabela de scor, tre' si un cronometru oficial si niste cartonase galbene... sa le aiba arbitrul la indemana, asa... pentru orice eventualitate.

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X