tt-shop.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 9 din 9 PrimulPrimul ... 789
Rezultate 121 la 131 din 131

Subiect: World Table Tennis Day 2019 - WTTD 2019

  1. #121
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    59
    Postări
    2.070
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    78 z 13 h 17 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4324
    Anul acesta,cele 8 evenimente omagiale WTTD 2019 organizate in Agnita si localitatile limitrofe au contabilizat cca 250 de participanti,in mare parte copii si elevi.
    Cei mai multi au fost in comuna Chirpar,cca 100,adica toti elevii si profesorii prezenti in scoala vineri la ora amiezii s-au delectat timp de o ora in compania ping-pongului!CHAPEAU!
    I love table tennis !

  2. #122
    senior
    Avatarul lui ioan.dragomir64
    Data înscrierii
    24.09.2013
    Locație
    CRISTIAN,SIBIU
    Vârstă
    55
    Postări
    259
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    29 z 10 h 42 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    475
    Citat Postat în original de csabazedler Vezi post
    Anul acesta,cele 8 evenimente omagiale WTTD 2019 organizate in Agnita si localitatile limitrofe au contabilizat cca 250 de participanti,in mare parte copii si elevi.
    Cei mai multi au fost in comuna Chirpar,cca 100,adica toti elevii si profesorii prezenti in scoala vineri la ora amiezii s-au delectat timp de o ora in compania ping-pongului!CHAPEAU!
    Da, cam asta insemna pasiune si implicare la maximum, dle Zedler, vorba dvs. : CHAPEAU! Sanatate deplina si suces mai departe !
    MAZUNOV-FL-109GR.
    DONIC BLUEFIRE M2
    DONIC BLUEFIRE M2

  3. Îmi place iuliu zedler le-a plăcut acest mesaj
  4. #123
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.961
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    391 z 5 h 18 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    32280

    Centralizator WTTD 2019

    WTTD - AmaTur România 2019
    No. County City Organiser 1 Organiser 2 Venue Event data Tables No. Categ. Categories Players Prezență
    1 Sibiu Agnita Zedler Csaba La Prut Arena 05.04.2019 4 1 Old Boys 8 11
    2 Sibiu Agnita Zedler Csaba GD Teuch School 06.04.2019 3 3 Mini AmaTur 30 26
    3 Sibiu Agnita Zedler Csaba GD Teuch School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 10
    4 Alba Aiud Dîrlea Ioan Polivalent Hall 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 30
    5 Alba Alba Iulia Pralea Constantin Apulum Hall 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 29
    6 Arad Arad Lăcătiș Ghiță Neamț Doru CSM Arena 06.04.2019 8 3 E/O+A+Î 60 51
    7 Arad Arad Kapostă Victor CSM Arena 03.04.2019 8 2 E/O+A/Î 48 36
    8 Arad Arad Herteg Doru CSM Arena 02.04.2019 8 2 Marțienii 48 44
    9 Arad Arad Herteg Doru CSM Arena 05.04.2019 8 2 Vinerenii 48 36
    10 Arad Arad Roman Bogdan Children`s Palace 03.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12
    11 Arad Arad Roman Bogdan Children`s Palace 04.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12
    12 Arad Arad Roman Bogdan Children`s Palace 05.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12 20
    13 Bacău Bacău Rojniță Sebastian Miron Călin No. 10 School 06.04.2019 9 2 E/O+A+Î 54 48
    14 Bacău Bacău Cârnu Eugen Dumitru Mangeron High School 07.04.2019 9 2 E/O+A/Î 54 31
    15 Prahova Băicoi Bozga Lucian Visan Bogdan Băicoi Arena 06.04.2019 16 3 E/O+A+Î 96 31
    16 Prahova Băicoi Bozga Lucian Visan Bogdan Băicoi Arena 06.04.2019 16 1 Double 32 14
    17 Sibiu Bârghiș Toader Cecilia Timar Doina Bârghiș School 05.04.2019 2 1 Different School 20 38
    18 Bistrița Năsăud Bistrița Apian Florin Garaz Mircea Gheorghe Bozga Arena 03.04.2019 16 2 E/O+A/Î 64 35
    19 Bistrița Năsăud Bistrița Apian Florin Garaz Mircea Gheorghe Bozga Arena 10.04.2019 10 1 Double 36 34
    20 Alba Blaj Comșa Cristian Pavel P. Aron School 03.04.2019 3 1 Mini AmaTur 48 60
    21 Alba Blaj Balu Dan I.M. Clain High School 03.04.2019 4 1 Bosch Corporate 16 8
    22 Alba Blaj Zedler Iuliu Avram Iancu Park 04.04.2019 3 1 Funny TT Games 16 42
    23 Alba Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 04.04.2019 6 1 Mini AmaTur 48 27
    24 Alba Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 29
    25 Alba Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 07.04.2019 6 1 Veterans Simple 36 12
    26 Alba Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 07.04.2019 6 1 Veterans Double 32 14
    27 Botoșani Botoșani ACS Ardex Popescu Doru Ardex Arena 06.04.2019 7 2 E/O+A/Î 49 14
    28 Botoșani Botoșani ACS Ardex Popescu Doru Ardex Arena 07.04.2019 3 1 Double 42 10
    29 Botoșani Botoșani Corneanu Sorin Elsabeta Lipă Arena 06.04.2019 10 4 E+O+A+Î 60 63
    30 Botoșani Botoșani Corneanu Sorin Elsabeta Lipă Arena 10.04.2019 10 4 Double 16 14
    31 Hunedoara Brad Oprean Andrei Sava Teodor HCC School 07.04.2019 3 1 Joyson Safety Sistems 18 21
    32 Sibiu Brădeni Lacatus Telu Bradeni School 05.04.2019 2 1 Different School 20 24
    33 Brăila Brăila Ion Marius Giosan Marcel Magenta 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 36 28
    34 Brașov Brașov Vladoiu Gelu Gry Club 04.04.2019 2 1 E/O 12 8
    35 Brașov Brașov Bondoc Alexandru Energetic High School 06.04.2019 8 2 E/O+A/Î 24 39
    36 Brașov Brașov Antal Denes Polivalent Hall 04.04.2019 2 1 E/O/A/Î 12 12
    37 Bucuresti Bucuresti Duțu Cătălin Top Tenis Arena 06.04.2019 22 2 A+Î 132 64
    38 Bucuresti Bucuresti Duțu Cătălin Top Tenis Arena 07.04.2019 16 2 E+O 96 70
    39 Sibiu Chirpar Aldea Mihaela Nitescu Horea Chirpar School 05.04.2019 2 1 Different School 20 100
    40 Bihor Chișineu Criș Meszar Rasvan Mihai Veliciu High School 06.04.2019 4 4 Mini AmaTur 25 20
    41 Sibiu Cisnădie Govoreanu Florin Tehnologic High School 07.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 18
    42 Bacău Comănești Roșu Gabriel Ciprian Porumbescu School 06.04.2019 9 2 E/O+A/Î 54 40
    43 Bacău Comănești Roșu Gabriel Dimitrie Ghika High School 05.04.2019 3 1 Mini AmaTur 20
    44 Bacău Comănești Roșu Gabriel Ciprian Porumbescu School 07.04.2019 9 1 Double 36 8
    45 Constanta Constanta Lica George Panaite Ionel Eden Club 07.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 40
    46 Dolj Craiova Răducan Bogdan CSS Hall 06.04.2019 4 1 E/O/A/Î 24 21
    47 Sibiu Cristian Dragomir Ioan Pampu Nicolae Polivalent Hall 04.04.2019 6 4 Mini AmaTur 36 41
    48 Sibiu Cristian Dragomir Ioan Pampu Nicolae Polivalent Hall 04.04.2019 6 1 Double 20 42
    49 Argeș Curtea de Argeș Vladu Nicolae AS Dacia Service 06.04.2019 2 2 E/O+A/Î 24 17
    50 Cluj Dej Pop Dănuț Dezso Attila CS Dej Club 06.04.2019 10 3 E/O+A+Î 60 41
    51 Hunedoara Deva Szakacs Raul Andrei Muresanu School 06.04.2019 2 1 Mini AmaTur 14 11
    52 Hunedoara Deva Boznea Daniel Grigore Moisil High School 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 40 36
    53 Harghita Ditrău Heja Zoltan Heja Zsolt Gal Ferenc Arena 06.04.2019 10 2 E/O+A/Î 60 70
    54 Harghita Ditrău Heja Zoltan Heja Zsolt Gal Ferenc Arena 06.04.2019 10 1 Double 60 32
    55 Mehedinți Drobeta Tr. Severin Vijaica Florin Draghici Dumitru Titeica High Schol 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 24 21
    56 Sibiu Dumbraveni Holom Dorin Refresh Dumbrăveni 07.04.2019 3 1 Mini AmaTur 18 15
    57 Suceava Fălticeni Cozma Cătălin Băcescu High School 07.04.2019 6 2 E+O 36
    58 Prahova Filipestii de Targ Mos Florin Avram Nicolae Filipestii de Targ School 04.04.2019 2 2 Mini AmaTur 16 16
    59 Vrancea Focșani Corcoz Costin Ghe. Asachi High School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 29
    60 Vrancea Focșani Corcoz Costin Ghe. Asachi High School 06.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12 10
    61 Galați Galați Petrin Mitică CS Activ Arena 04.04.2019 6 1 Double 36 36
    62 Galați Galați Petrin Mitică CS Activ Arena 06.04.2019 6 1 Î 36 19
    63 Galați Galați Petrin Mitică CS Activ Arena 07.04.2019 6 1 E/O/A 36 21
    64 Sibiu Iacobeni Zamacau Vasile Veza Alex Iacobeni School 05.04.2019 2 1 Different School 20 42
    65 Iași Iași Axinte Bogdan Gasner Paul TopSpin Arena 06.04.2019 2 1 E/O/A/Î 12 12
    66 Iași Iași Părăscuță Daniel Club Viper 07.04.2019 4 1 A 24 14
    67 Iași Iași Drăgan Petru Ioan Club Viper 08.04.2019 4 1 E/O 24 24
    68 Iași Iași Plamadă Lucian Club Viper 06.04.2019 4 1 O/A 24 14
    69 Iași Iași Pristavu Bogdan Petru Poni High School 06.04.2019 6 1 Î 24 18
    70 Iași Iași Ciobotaru Gigi CSM Iași 06.04.2019 8 2 Open+Amatori 48 28
    71 Alba Jidvei Gaspar Andras Jidvei Hall 06.04.2019 3 1 Village Cup 48 42
    72 Timiș Lugoj Ignat Cristian Harul School 06.04.2019 4 3 Mini AmaTur 30 16
    73 Timiș Lugoj Ignat Cristian Harul School 07.04.2019 4 1 Double 28 16
    74 Timiș Lugoj Clubul Maraton 93 Vargatu Dorina C. Brediceanu High School 04.04.2019 4 4 Mini AmaTur 50 38
    75 Sibiu Medias Victor Ilie Zedler Csaba TM Romgaz 07.04.2019 12 2 E/O+A/Î 48 30
    76 Harghita Miercurea Ciuc Incze Levente Tamas Szilard Magtar Arena 07.04.2019 12 2 E/O+A/Î 72 44
    77 Argeș Mioveni Toma Florin Liviu Rebreanu School 07.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 26
    78 Bistrița Năsăud Năsăud Spaller Tiberiu Mihai Eminescu School 06.04.2019 4 1 A/Î 24
    79 Bistrița Năsăud Năsăud Spaller Tiberiu Mihai Eminescu School 05.04.2019 4 1 Double 24
    80 Harghita Odorheiu Secuiesc Balint Gabor Fit Feel & Wellness Club 08.04.2019 6 1 E/O/A/Î 16 16
    81 Bihor Oradea Sferlea Marius PinPongMania Real 02.04.2019 12 1 A/Î 36 18
    82 Bihor Oradea Balogh Gergo King Pong Arena 03.04.2019 12 1 Double 32 22
    83 Bihor Oradea Balogh Gergo King Pong Arena 05.04.2019 12 2 E/O+A/Î 72 50
    84 Bihor Oradea Sferlea Marius PinPongMania Real 06.04.2019 12 1 E/O 36 8
    85 Caraș Severin Oravița Put Gabriel Romul Ladea School 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 24 24
    86 Iași Pașcani Albu Catalin Ifrim Radu CFR Pascani Arena 06.04.2019 10 2 E/O/A+Î 60 41
    87 Sibiu Pelișor Kolbel Valentina Zedler Csaba Market 05.04.2019 1 1 TT4FUN 20 19
    88 Neamț Piatra Neamț Bubulac Cristi Forestier High School 06.04.2019 4 2 E/O/A+Î 32 22
    89 Argeș Pitești Toma Florin No. 19 School 06.04.2019 9 2 E/O+A/Î 54 30
    90 Argeș Pitești Pribeagu Claudiu Matei Basarab School 07.04.2019 9 3 Mini AmaTur S. 30 59
    91 Argeș Pitești Pribeagu Claudiu Matei Basarab School 07.04.2019 9 1 Mini AmaTur D. 30 32
    92 Prahova Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 02.04.2019 6 1 Journalists 12 9
    93 Prahova Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 03.04.2019 6 1 Double 18 12
    94 Prahova Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 04.04.2019 6 1 Teams 15 16
    95 Prahova Ploiești Iancu George Visan Bogdan Indoor Table Tennis 05.04.2019 6 2 E/O+A/Î 30 22
    96 Prahova Ploiești Marian Bogdan Avram Nicolae Tel George Jr. 02.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 28
    97 Prahova Ploiești Marian Bogdan Avram Nicolae Tel George Jr. 07.04.2019 16 3 E/O +A+Î 96 103
    98 Prahova Ploiești Marian Bogdan Avram Nicolae Tel George Jr. 07.04.2019 16 1 Double 32 32
    99 Prahova Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 01.04.2019 6 1 E/O+A/Î 36 25
    100 Vâlcea Râmnicu Vâlcea Lupșa Bogdan CET Ostroveni 07.04.2019 6 2 E/O+A/Î 48 48
    101 Mureș Reghin Kantor Imre Zoltan Marian Florin Reghin Arena 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 28 22
    102 Mureș Reghin Kantor Imre Zoltan Marian Florin Reghin Arena 06.04.2019 4 1 Double 28 12
    103 Caraș Severin Reșița Csaky Tiberiu Craiovan Victor No. 7 School 07.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 32
    104 Neamț Roman Baisan Paul CFR Arena 06.04.2019 2 1 E/O/A/Î 16 16
    105 Suceava Salcea Morosan Marian Galateanu Sorin Salcea School 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 20 20
    106 Suceava Salcea Morosan Marian Scoala Salcea 06.04.2019 3 1 Mini AmaTur 15 12
    107 Covasna Sf. Gheorghe Olah Oliver TopSpin St. George 06.04.2019 8 2 E/O+A/Î 48 32
    108 Covasna Sf. Gheorghe Olah Oliver TopSpin St. George 06.04.2019 8 1 Double 48 32
    109 Sibiu Sibiu Filea Adonis Muresanu Alex No. 9 School 06.04.2019 9 1 E/O/A/Î 54 38
    110 Sibiu Sibiu Barac Marius Transilvania Hall 03.04.2019 7 1 E/O/A/Î 42 42
    111 Mureș Sighișoara Tipser Gabriel Oneț Nicolae Mircea Eliade High School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 36
    112 Ialomița Slobozia Vlase Gheorghe Polivalent Hall 03.04.2019 12 4 E+O+A+Î 72 81
    113 Vrancea Straoane Popescu A. Mihai Manolache Mihalea No. 1 School 05.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12 12
    114 Vrancea Straoane Popescu A. Mihai Ragea Costică No. 2 School 07.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12 10
    115 Suceava Suceava Cojocaru Adrian Stefan cel Mare High School 06.04.2019 12 1 Double 96 40
    116 Suceava Suceava Cojocaru Adrian Stefan cel Mare High School 07.04.2019 12 2 E+O+A+Î 96 65
    117 Dâmbovița Târgoviște Lăzăroiu Adrian Darmaz Ion IHR High School 06.04.2019 5 2 E/O+A/Î 55 36
    118 Gorj Târgu Jiu Cruceru Sergiu T. Vladimirescu High School 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 16
    119 Mureș Târgu Mureș Șarcani Andrei Ciurca Ovidiu TT Concept Adial Arena 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 39
    120 Neamț Târgu Neamț Bobu Ștefan Minodor Grigore Ghica School 06.04.2019 6 2 E/O/A+Î 36 10
    121 Covasna Târgu Secuiesc Canea Kocsis Andras Kerekes Barnabas Nagy Mozes High School 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 24
    122 Covasna Târgu Secuiesc Canea Kocsis Andras Kerekes Barnabas Nagy Mozes High School 06.04.2019 6 1 Double 36 12
    123 Mureș Târnăveni Chibulcutean Ioan 06.04.2019 2 2 E/O+A/Î 24 26
    124 Constanța Techirghiol Fratea Aurel Leolea Andrei Polivalent Hall 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 32 32
    125 Galați Tecuci Cristovici Viorel Romstal Arena 06.04.2019 4 1 E/O/A/Î 24 24
    126 Timiș Timișoara Dănescu Bogdan Club 11 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 50 32
    127 Timiș Timișoara Dănescu Bogdan Club 11 07.04.2019 6 1 Double 36 20
    128 Timiș Timișoara Mihalca Eleonora Vela Claudiu West High School 04.04.2019 4 1 A/Î 24 16
    129 Timiș Timișoara Mihalca Eleonora Vela Claudiu West High School 05.04.2019 4 1 E/O 24 20
    130 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian Manea Mihaita Club Iberom 05.04.2019 4 1 Double 32 26
    131 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian Manea Mihaita Club Iberom 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 36 35
    132 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian Manea Mihaita Club Iberom 05.04.2019 4 1 Mini AmaTur 24 10
    133 Cluj Turda Pop Cosmin Liviu Rebreanu High School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 36
    134 Iași Valea Lupului Plamada Lucian Valea Lupului Arena 07.04.2019 4 1 Double 16 16
    135 Maramureș Vișeu de Sus Galbăn Călin Polivalent Hall 06.04.2019 12 2 E/O+A/Î 72 26
    136 Sălaj Zalău Ciupe Alin Ciupe Sport Arena 27.03.2019 4 1 E/O/A/Î 30 22
    859 214 4961 3767
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  5. #124
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.961
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    391 z 5 h 18 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    32280

    Bilanț 2019

    Din 136 de turnee anunțate s-au ținut 130, distribuite astfel:
    - Turnee B+ punctate - 76;
    - Turnee Mini AmaTur - 18;
    - Turnee Dublu - 19;
    - Turnee TT4FUN - 17.

    Participanți - 3767 persoane.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  6. Mulțumesc Marian Bogdan, iuliu zedler, Antal Denes au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place mandelafree, Space, Pinzar Alin, Kantor Imre-Zoltan, macocco le-a plăcut acest mesaj
  7. #125
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.961
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    391 z 5 h 18 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    32280

    Link-uri albume poze Facebok sau www.amatur.ro

    WTTD - AmaTur România 2019
    No. City Venue Event data Categories Link www.amatur.ro or Facebook AmaTur România - Photo
    1 Agnita La Prut Arena 05.04.2019 Old Boys https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343827455741920
    2 Agnita GD Teuch School 06.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1344291392362193
    3 Agnita GD Teuch School 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2183
    4 Aiud Polivalent Hall 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2183
    5 Alba Iulia Apulum Hall 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2185
    6 Arad CSM Arena 06.04.2019 E/O+A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2186
    7 Arad CSM Arena 03.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2172
    8 Arad CSM Arena 02.04.2019 Marțienii https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1345114075613258
    9 Arad CSM Arena 05.04.2019 Vinerenii https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1345251912266141
    10 Arad Children`s Palace 03.04.2019 Mini AmaTur Canceled!
    11 Arad Children`s Palace 04.04.2019 Mini AmaTur Canceled!
    12 Arad Children`s Palace 05.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343831859074813
    13 Bacău No. 10 School 06.04.2019 E/O+A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2187
    14 Bacău Dumitru Mangeron High School 07.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2230
    15 Băicoi Băicoi Arena 06.04.2019 E/O+A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2188
    16 Băicoi Băicoi Arena 06.04.2019 Double No photos available!
    17 Bârghiș Bârghiș School 05.04.2019 Different School No photos available!
    18 Bistrița Gheorghe Bozga Arena 03.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2173
    19 Bistrița Gheorghe Bozga Arena 10.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1350056458452353
    20 Blaj Pavel P. Aron School 03.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1339603169497682
    21 Blaj I.M. Clain High School 03.04.2019 Bosch Corporate https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1339597949498204
    22 Blaj Avram Iancu Park 04.04.2019 Funny TT Games https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343842569073742
    23 Blaj I.M. Clain High School 04.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343845659073433
    24 Blaj I.M. Clain High School 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2189
    25 Blaj I.M. Clain High School 07.04.2019 Veterans Simple https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1347876192003713
    26 Blaj I.M. Clain High School 07.04.2019 Veterans Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1347883068669692
    27 Botoșani Ardex Arena 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2190
    28 Botoșani Ardex Arena 07.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1347888065335859
    29 Botoșani Elsabeta Lipă Arena 06.04.2019 E+O+A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2191
    30 Botoșani Elsabeta Lipă Arena 10.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1350059915118674
    31 Brad HCC School 07.04.2019 Joyson Safety Sistems https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1347892342002098
    32 Brădeni Bradeni School 05.04.2019 Different School No photos available!
    33 Brăila Magenta 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2192
    34 Brașov Gry Club 04.04.2019 E/O http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2178
    35 Brașov Energetic High School 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2193
    36 Brașov Polivalent Hall 04.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2177
    37 Bucuresti Top Tenis Arena 06.04.2019 A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2194
    38 Bucuresti Top Tenis Arena 07.04.2019 E+O No photos available!
    39 Chirpar Chirpar School 05.04.2019 Different School https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343868509071148
    40 Chișineu Criș Mihai Veliciu High School 06.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1345681108889888
    41 Cisnădie Tehnologic High School 07.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2232
    42 Comănești Ciprian Porumbescu School 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2195
    43 Comănești Dimitrie Ghika High School 05.04.2019 Mini AmaTur Canceled!
    44 Comănești Ciprian Porumbescu School 07.04.2019 Double https://www.facebook.com/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1347902402001092
    45 Constanta Eden Club 07.04.2019 E/O+A/Î
    46 Craiova CSS Hall 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2196
    47 Cristian Polivalent Hall 04.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343848935739772
    48 Cristian Polivalent Hall 04.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343854172405915
    49 Curtea de Argeș AS Dacia Service 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2197
    50 Dej CS Dej Club 06.04.2019 E/O+A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2198
    51 Deva Andrei Muresanu School 06.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1345709738887025
    52 Deva Grigore Moisil High School 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2199
    53 Ditrău Gal Ferenc Arena 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2200
    54 Ditrău Gal Ferenc Arena 06.04.2019 Double No photos available!
    55 Drobeta Tr. Severin Titeica High Schol 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2201
    56 Dumbraveni Refresh Dumbrăveni 07.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1347910288666970
    57 Fălticeni Băcescu High School 07.04.2019 E+O Canceled!
    58 Filipestii de Targ Filipestii de Targ School 04.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343856642405668
    59 Focșani Ghe. Asachi High School 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2202
    60 Focșani Ghe. Asachi High School 06.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1346585578799441
    61 Galați CS Activ Arena 04.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343860032405329
    62 Galați CS Activ Arena 06.04.2019 Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2203
    63 Galați CS Activ Arena 07.04.2019 E/O/A http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2234
    64 Iacobeni Iacobeni School 05.04.2019 Different School https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343873129070686
    65 Iași TopSpin Arena 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2204
    66 Iași Club Viper 07.04.2019 A http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2235
    67 Iași Club Viper 08.04.2019 E/O http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2243
    68 Iași Club Viper 06.04.2019 O/A http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2205
    69 Iași Petru Poni High School 06.04.2019 Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2206
    70 Iași CSM Iași 06.04.2019 Open+Amatori No photos available!
    71 Jidvei Jidvei Hall 06.04.2019 Village Cup https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1346608025463863
    72 Lugoj Harul School 06.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1346612262130106
    73 Lugoj Harul School 07.04.2019 Double No photos available!
    74 Lugoj C. Brediceanu High School 04.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1345133735611292
    75 Medias TM Romgaz 07.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2236
    76 Miercurea Ciuc Magtar Arena 07.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2237
    77 Mioveni Liviu Rebreanu School 07.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2238
    78 Năsăud Mihai Eminescu School 06.04.2019 A/Î Canceled!
    79 Năsăud Mihai Eminescu School 05.04.2019 Double Canceled!
    80 Odorheiu Secuiesc Fit Feel & Wellness Club 08.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2244
    81 Oradea PinPongMania Real 02.04.2019 A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2174
    82 Oradea King Pong Arena 03.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343839832407349
    83 Oradea King Pong Arena 05.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2180
    84 Oradea PinPongMania Real 06.04.2019 E/O http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2207
    85 Oravița Romul Ladea School 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2208
    86 Pașcani CFR Pascani Arena 06.04.2019 E/O/A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2209
    87 Pelișor Market 05.04.2019 TT4FUN No photos available!
    88 Piatra Neamț Forestier High School 06.04.2019 E/O/A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2210
    89 Pitești No. 19 School 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2211
    90 Pitești Matei Basarab School 07.04.2019 Mini AmaTur S. https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1347947435329922
    91 Pitești Matei Basarab School 07.04.2019 Mini AmaTur D. https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1347952231996109
    92 Ploiești Indoor Table Tennis 02.04.2019 Journalists https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1339543042837028
    93 Ploiești Indoor Table Tennis 03.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1339578386166827
    94 Ploiești Indoor Table Tennis 04.04.2019 Teams https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343862719071727
    95 Ploiești Indoor Table Tennis 05.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2181
    96 Ploiești Tel George Jr. 02.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2171
    97 Ploiești Tel George Jr. 07.04.2019 E/O +A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2239
    98 Ploiești Tel George Jr. 07.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1350012868456712
    99 Ploiești Indoor Table Tennis 01.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2170
    100 Râmnicu Vâlcea CET Ostroveni 07.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2240
    101 Reghin Reghin Arena 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2212
    102 Reghin Reghin Arena 06.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1346663585458307
    103 Reșița No. 7 School 07.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2241
    104 Roman CFR Arena 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2213
    105 Salcea Salcea School 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2214
    106 Salcea Scoala Salcea 06.04.2019 Mini AmaTur No photos available!
    107 Sf. Gheorghe TopSpin St. George 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2215
    108 Sf. Gheorghe TopSpin St. George 06.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1346685368789462
    109 Sibiu No. 9 School 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2216
    110 Sibiu Transilvania Hall 03.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2175
    111 Sighișoara Mircea Eliade High School 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2217
    112 Slobozia Polivalent Hall 03.04.2019 E+O+A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2176
    113 Straoane No. 1 School 05.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1343877289070270
    114 Straoane No. 2 School 07.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1350029165121749
    115 Suceava Stefan cel Mare High School 06.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1346703958787603
    116 Suceava Stefan cel Mare High School 07.04.2019 E+O+A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2242
    117 Târgoviște IHR High School 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2218
    118 Târgu Jiu T. Vladimirescu High School 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2219
    119 Târgu Mureș TT Concept Adial Arena 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2220
    120 Târgu Neamț Grigore Ghica School 06.04.2019 E/O/A+Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2221
    121 Târgu Secuiesc Nagy Mozes High School 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2222
    122 Târgu Secuiesc Nagy Mozes High School 06.04.2019 Double https://www.facebook.com/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1346814688776530
    123 Târnăveni 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2223
    124 Techirghiol Polivalent Hall 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2224
    125 Tecuci Romstal Arena 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2225
    126 Timișoara Club 11 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2226
    127 Timișoara Club 11 07.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1350051335119532
    128 Timișoara West High School 04.04.2019 A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2179
    129 Timișoara West High School 05.04.2019 E/O http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2182
    130 Tulcea Club Iberom 05.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1345292162262116
    131 Tulcea Club Iberom 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2227
    132 Tulcea Club Iberom 05.04.2019 Mini AmaTur https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1345285792262753
    133 Turda Liviu Rebreanu High School 06.04.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2228
    134 Valea Lupului Valea Lupului Arena 07.04.2019 Double https://www.facebook.com/pg/AmaTurRomania/photos/?tab=album&album_id=1350042215120444
    135 Vișeu de Sus Polivalent Hall 06.04.2019 E/O+A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2229
    136 Zalău Ciupe Sport Arena 27.03.2019 E/O/A/Î http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2162
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  8. Mulțumesc Marian Bogdan, iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Aurel Fratea, macocco le-a plăcut acest mesaj
  9. #126
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.961
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    391 z 5 h 18 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    32280

    Materiale de premiere

    WTTD - AmaTur România 2019
    No. City Organiser 1 Venue Event data Tables No. Categ. Categories Players Medalii 7 cm Balls Medalii 6 cm Diplomas
    1 Agnita Zedler Csaba La Prut Arena 05.04.2019 4 1 Old Boys 8 4 4
    2 Agnita Zedler Csaba GD Teuch School 06.04.2019 3 3 Mini AmaTur 30 4 12 12
    3 Agnita Zedler Csaba GD Teuch School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 4 4 4
    4 Aiud Dîrlea Ioan Polivalent Hall 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 4 6 4
    5 Alba Iulia Pralea Constantin Apulum Hall 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 8 6 8
    6 Arad Lăcătiș Ghiță CSM Arena 06.04.2019 8 3 E/O+A+Î 60 12 6 12
    7 Arad Kapostă Victor CSM Arena 03.04.2019 8 2 E/O+A/Î 48 8 6 8
    8 Arad Herteg Doru CSM Arena 02.04.2019 8 2 Marțienii 48 6 8 8
    9 Arad Herteg Doru CSM Arena 05.04.2019 8 2 Vinerenii 48 6 8 8
    10 Arad Roman Bogdan Children`s Palace 03.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12 2 4 4
    11 Arad Roman Bogdan Children`s Palace 04.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12 2 4 4
    12 Arad Roman Bogdan Children`s Palace 05.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12 0 4 4
    13 Bacău Rojniță Sebastian No. 10 School 06.04.2019 9 2 E+O+A+Î 54 8 6 8
    14 Bacău Cârnu Eugen Dumitru Mangeron High School 07.04.2019 9 2 E/O+A/Î 54 8 6 8
    15 Băicoi Bozga Lucian Băicoi Arena 06.04.2019 16 3 E/O+A+Î 96 12 10 12
    16 Băicoi Bozga Lucian Băicoi Arena 06.04.2019 16 1 Double 32 4 4 4
    17 Bârghiș Toader Cecilia Bârghiș School 05.04.2019 2 1 Different School 20
    18 Bistrița Apian Florin Gheorghe Bozga Arena 03.04.2019 16 2 E/O+A/Î 64 8 12 8
    19 Bistrița Apian Florin Gheorghe Bozga Arena 03.04.2019 10 1 D 36
    20 Blaj Comșa Cristian Pavel P. Aron School 03.04.2019 3 1 Mini AmaTur 48 2 4 4
    21 Blaj Balu Dan I.M. Clain High School 03.04.2019 4 1 Bosch Corporate 16 2 4 4
    22 Blaj Zedler Iuliu Avram Iancu Park 04.04.2019 3 1 Funny TT Games 16 2 4 4
    23 Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 04.04.2019 6 1 Mini AmaTur 48 4 4 4
    24 Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 4 4 4
    25 Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 07.04.2019 6 1 Veterans Simple 36 2 4 4
    26 Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 07.04.2019 6 1 Veterans Double 32 2 4 4
    27 Botoșani ACS Ardex Ardex Arena 06.04.2019 7 2 E/O+A/Î 49 8 4 8
    28 Botoșani ACS Ardex Ardex Arena 07.04.2019 3 1 Double 42 4 4 4
    29 Botoșani Corneanu Sorin Elsabeta Lipă Arena 06.04.2019 10 4 E+O+A+Î 60 16 8 16
    30 Botoșani Corneanu Sorin Elsabeta Lipă Arena 06.04.2019 10 4 Double 16
    31 Brad Oprean Andrei HCC School 07.04.2019 3 1 Joyson Safety Sistems 18 4 4 4
    32 Brădeni Lacatus Telu Bradeni School 05.04.2019 2 1 Different School 20
    33 Brăila Ion Marius Magenta 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 36 4
    34 Brașov Vladoiu Gelu Gry Club 06.04.2019 2 1 E/O 12 4 2 4
    35 Brașov Bondoc Alexandru Energetic High School 06.04.2019 8 2 E/O+A/Î 24 8 8 8
    36 Brașov Antal Denes Polivalent Hall 04.04.2019 2 1 E/O/A/Î 12
    37 Bucuresti Duțu Cătălin Top Tenis Arena 06.04.2019 22 2 A+Î 132 8 12 8
    38 Bucuresti Duțu Cătălin Top Tenis Arena 07.04.2019 16 2 E+O 96 8 8 8
    39 Chirpar Aldea Mihaela Chirpar School 05.04.2019 2 1 Scoala Altfel 20
    40 Chișineu Criș Meszar Rasvan Mihai Veliciu High School 06.04.2019 4 4 Mini AmaTur 25 4 16 16
    41 Cisnădie Govoreanu Florin Tehnologic High School 07.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 4 4 4
    42 Comănești Roșu Gabriel Ciprian Porumbescu School 06.04.2019 9 2 E/O+A/Î 54 8 6 8
    43 Comănești Roșu Gabriel Dimitrie Ghika High School 05.04.2019 3 1 Mini AmaTur 20 2 4 4
    44 Comănești Roșu Gabriel Ciprian Porumbescu School 07.04.2019 9 1 Double 36 4 4 4
    45 Constanta Lica George Eden Club 07.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 8 6 8
    46 Craiova Răducan Bogdan CSS Hall 06.04.2019 4 1 E/O/A/Î 24 4 4 4
    47 Cristian Dragomir Ioan Polivalent Hall 06.04.2019 6 4 Mini AmaTur 36 6 16 16
    48 Cristian Dragomir Ioan Polivalent Hall 06.04.2019 6 1 Double 20
    49 Curtea de Argeș Vladu Nicolae AS Dacia Service 06.04.2019 2 2 E/O+A/Î 24 8 2 8
    50 Dej Pop Dănuț CS Dej Club 06.04.2019 10 3 E/O+A+Î 60 12 6 12
    51 Deva Szakacs Raul Andrei Muresanu School 06.04.2019 2 1 Mini AmaTur 14 2 4 4
    52 Deva Boznea Daniel Grigore Moisil High School 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 40 8 4 8
    53 Ditrău Heja Zoltan Gal Ferenc Arena 06.04.2019 10 2 E/O+A/Î 60 8 8 8
    54 Ditrău Heja Zoltan Gal Ferenc Arena 06.04.2019 10 1 Double 60 2 4 4
    55 Drobeta Tr. Severin Vijaica Florin Titeica High Schol 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 24 8 4 8
    56 Dumbraveni Holom Dorin Refresh Dumbrăveni 07.04.2019 3 1 Mini AmaTur 18 3
    57 Fălticeni Cozma Cătălin Băcescu High School 07.04.2019 6 2 E+O 36 8 4 8
    58 Filipestii de Targ Mos Florin Filipestii de Targ School 04.04.2019 2 2 Mini AmaTur 16 2 8 8
    59 Focșani Corcoz Costin Ghe. Asachi High School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 4 6 4
    60 Focșani Corcoz Costin Ghe. Asachi High School 06.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12 2 4 4
    61 Galați Petrin Mitică CS Activ Arena 04.04.2019 6 1 Double 36 4
    62 Galați Petrin Mitică CS Activ Arena 06.04.2019 6 1 Î 36 4
    63 Galați Petrin Mitică CS Activ Arena 07.04.2019 6 1 E/O/A 36 4
    64 Iacobeni Zamacau Vasile Iacobeni School 05.04.2019 2 1 Different School 20 4
    65 Iași Axinte Bogdan TopSpin Arena 06.04.2019 2 1 E/O/A/Î 12 4 2 4
    66 Iași Părăscuță Daniel Club Viper 07.04.2019 4 1 A 24 4 4 4
    67 Iași Drăgan Petru Ioan Club Viper 08.04.2019 4 1 E/O 24 4 4 4
    68 Iași Plamadă Lucian Club Viper 06.04.2019 4 1 O/A 24 4 4 4
    69 Iași Pristavu Bogdan Petru Poni High School 06.04.2019 6 1 Î 24 4 4 4
    70 Iași Ciobotaru Gigi CSM Iași 06.04.2019 8 2 Open+Amatori 48
    71 Jidvei Gaspar Andras Jidvei Hall 06.04.2019 3 1 Village Cup 48 4 4
    72 Lugoj Ignat Cristian Harul School 06.04.2019 4 3 Mini AmaTur 30 4 12 12
    73 Lugoj Ignat Cristian Harul School 07.04.2019 4 1 Double 28 2 4 4
    74 Lugoj Clubul Maraton 93 C. Brediceanu High School 04.04.2019 4 4 Mini AmaTur 50 4 16 16
    75 Medias Victor Ilie TM Romgaz 07.04.2019 12 2 E/O+A/Î 48
    76 Miercurea Ciuc Incze Levente Magtar Arena 07.04.2019 12 2 E/O+A/Î 72 8 8 8
    77 Mioveni Toma Florin Liviu Rebreanu School 07.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 8 6 8
    78 Năsăud Spaller Tiberiu Mihai Eminescu School 06.04.2019 4 1 A/Î 24 4 4 4
    79 Năsăud Spaller Tiberiu Mihai Eminescu School 05.04.2019 4 1 Double 24 2 4 4
    80 Odorheiu Secuiesc Balint Gabor Fit Feel & Wellness Club 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 16 4 2 4
    81 Oradea Sferlea Marius PinPongMania Real 02.04.2019 12 1 A/Î 36 4 6 4
    82 Oradea Balogh Gergo King Pong Arena 03.04.2019 12 1 Double 32 6 4 4
    83 Oradea Balogh Gergo King Pong Arena 05.04.2019 12 2 E/O+A/Î 72 8 6 8
    84 Oradea Sferlea Marius PinPongMania Real 06.04.2019 12 1 E/O 36 4
    85 Oravița Put Gabriel Romul Ladea School 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 24 8 4 8
    86 Pașcani Albu Catalin CFR Pascani Arena 06.04.2019 10 2 E/O/A+Î 60 8 8
    87 Pelișor Kolbel Valentina Market 05.04.2019 1 1 TT4FUN 20 4
    88 Piatra Neamț Bubulac Cristi Forestier High School 06.04.2016 4 2 E/O/A+Î 32 8 4 8
    89 Pitești Toma Florin No. 19 School 06.04.2019 9 2 E/O+A/Î 54 8 8 8
    90 Pitești Pribeagu Claudiu Matei Basarab School 07.04.2019 9 3 Mini AmaTur S. 30 6 12 12
    91 Pitești Pribeagu Claudiu Matei Basarab School 07.04.2019 9 1 Mini AmaTur D. 30 4 4 4
    92 Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 02.04.2019 6 1 Journalists 12 4 4 4
    93 Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 03.04.2019 6 1 Double 18 4 4 4
    94 Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 04.04.2019 6 1 Teams 15 4 4 4
    95 Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 03.04.2019 6 2 E/O+A/Î 30 8 6 8
    96 Ploiești Marian Bogdan Tel George Jr. 02.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 4 6 4
    97 Ploiești Marian Bogdan Tel George Jr. 07.04.2019 16 3 E/O +A+Î 96 12 6 12
    98 Ploiești Marian Bogdan Tel George Jr. 07.04.2019 16 1 Double 32 4 4 4
    99 Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 01.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36
    100 Râmnicu Vâlcea Lupșa Bogdan CET Ostroveni 07.04.2019 6 2 E/O+A/Î 48 8 4 8
    101 Reghin Kantor Imre Zoltan Reghin Arena 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 28 8 4 8
    102 Reghin Kantor Imre Zoltan Reghin Arena 06.04.2019 4 1 Double 28 4 4 4
    103 Reșița Csaky Tiberiu No. 7 School 07.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 8 6 8
    104 Roman Baisan Paul CFR Arena 06.04.2019 2 1 E/O/A/Î 16 4 2 4
    105 Salcea Morosan Marian Salcea School 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 20 8 4 8
    106 Salcea Morosan Marian Scoala Salcea 06.04.2019 3 1 Mini AmaTur 15 4 4
    107 Sf. Gheorghe Olah Oliver TopSpin St. George 06.04.2019 8 2 E/O+A/Î 48 8 4 8
    108 Sf. Gheorghe Olah Oliver TopSpin St. George 06.04.2019 8 1 Double 48 4 4 4
    109 Sibiu Filea Adonis No. 9 School 06.04.2019 9 1 E/O/A/Î 54 6 4
    110 Sibiu Barac Marius Transilvania Hall 03.04.2019 7 1 E/O/A/Î 42 6 4
    111 Sighișoara Tipser Gabriel Mircea Eliade High School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 4 6 4
    112 Slobozia Vlase Gheorghe Polivalent Hall 03.04.2019 12 4 E+O+A+Î 72 16 8 16
    113 Straoane Popescu A. Mihai No. 1 School 05.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12 2 4 4
    114 Straoane Popescu A. Mihai No. 2 School 07.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12 2 4 4
    115 Suceava Cojocaru Adrian Stefan cel Mare High School 06.04.2019 12 1 Double 96 4 4 4
    116 Suceava Cojocaru Adrian Stefan cel Mare High School 07.04.2019 12 2 A+Î 96 8 6 8
    117 Târgoviște Lăzăroiu Adrian IHR High School 06.04.2019 5 2 E/O+A/Î 55 8 5 8
    118 Târgu Jiu Cruceru Sergiu T. Vladimirescu High School 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 8 4 8
    119 Târgu Mureș Șarcani Andrei TT Concept Adial Arena 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 8 6 8
    120 Târgu Neamț Bobu Ștefan Minodor Grigore Ghica School 06.04.2019 6 2 E/O/A+Î 36 8 6 8
    121 Târgu Secuiesc Canea Kocsis Andras Nagy Mozes High School 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36 8 6 8
    122 Târgu Secuiesc Canea Kocsis Andras Nagy Mozes High School 06.04.2019 6 1 Double 36 2 4 4
    123 Târnăveni Chibulcutean Ioan 06.04.2019 2 2 E/O+A/Î 24 8 2 8
    124 Techirghiol Fratea Aurel Polivalent Hall 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 32 8 4 8
    125 Tecuci Cristovici Viorel Romstal Arena 06.04.2019 4 1 E/O/A/Î 24 4
    126 Timișoara Dănescu Bogdan Club 11 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 50 8 6 8
    127 Timișoara Dănescu Bogdan Club 11 07.04.2019 6 1 Double 36 2 4 4
    128 Timișoara Mihalca Eleonora West High School 04.04.2019 4 1 A/Î 24 4 4 4
    129 Timișoara Mihalca Eleonora West High School 05.04.2019 4 1 E/O 24 4 4 4
    130 Tulcea Gherasim Iulian Club Iberom 05.04.2019 4 1 Double 32 2 4 4
    131 Tulcea Gherasim Iulian Club Iberom 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 36 8 4 8
    132 Tulcea Gherasim Iulian Club Iberom 05.04.2019 4 1 Mini AmaTur 24 2 4 4
    133 Turda Pop Cosmin Liviu Rebreanu High School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36 4 6 4
    134 Valea Lupului Plamada Lucian Valea Lupului Arena 07.04.2019 4 1 Double 16
    135 Vișeu de Sus Galbăn Călin Polivalent Hall 06.04.2019 12 2 E/O+A/Î 72 8 6 8
    136 Zalău Ciupe Alin Ciupe Sport Arena 27.03.2019 4 1 E/O/A/Î 30

    P.S.
    Localitatile la care apare fond alb la materialele de premiere au anuntat destul de tarziu turneele si au primit ulterior Turneului A+ de la Arad medalii, diplome în format .pdf și cu mingile s-au descurcat singuri sau prin bunăvoința altor organizatori care au înțeles să împartă din puținul pe care l-au primit.
    Mulțumim tuturor!
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  10. #127
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.961
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    391 z 5 h 18 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    32280

    Istoric WTTD în România!

    WTTD - 2017, 2018, 2019
    Nr. Crt.
    An
    Număr total turnee
    B+
    Mini-AmaTur
    Dublu
    TT4Fun
    Locuri disponibile
    Total participanți
    %
    1
    2017
    112
    75
    21
    10
    6
    3889
    3400
    87.43
    2
    2018
    161
    79
    25
    33
    24
    5974
    4424
    74.05
    3
    2019
    130
    76
    18
    19
    17
    4961
    3767
    75.93
    4
    2020
    3
    403
    230
    64
    62
    47
    14824
    11591
    78.19
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  11. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
  12. #128
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.961
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    391 z 5 h 18 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    32280

    Buget WTTD - 2019

    Buget WTTD 2019
    Nr. Crt
    Item
    buc.
    lei/buc.
    Total
    1
    Diplome WTTD
    780
    1.50
    1,170.00
    2
    Medalii mari (7 cm)
    500
    7.50
    3,750.00
    3
    Medalii mici (6 cm)
    260
    6.00
    1,560.00
    4
    Curier Nemo
    1
    160.00
    160.00
    5
    Medalii mari (7 cm)
    24
    7.50
    180.00
    6
    Medalii mici (6 cm)
    40
    6.00
    240.00
    7,060.00
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  13. #129
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.961
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    391 z 5 h 18 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    32280

    Buget comparativ 2017, 2018, 2019

    Buget WTTD 2017
    4.500 lei
    Buget WTTD 2018
    11.338 lei
    Buget WTTD 2019
    7.060 lei
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  14. #130
    organizator turnee
    Avatarul lui iuliu zedler
    Data înscrierii
    19.10.2010
    Locație
    Blaj
    Vârstă
    61
    Postări
    5.577
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    96 z 14 h 55 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    10401
    Multumiri, Marcel ! Felicitari !
    Neobosit, migalos, transparent, responsabil !
    Stima ! Respect !

  15. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy, Aurel Fratea, csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  16. #131
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.961
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    391 z 5 h 18 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    32280
    Am primit 29 de tricouri din partea ITTF Foundation pentru participarea AmaTur România la evenimentul global din 2018.
    Momentul vine după WTTD 2019 așa că ne-am gândit să recompensăm într-un fel entuziasmul unor Organizatori de Turnee care au făcut mai mult decât să organizeze un turneu la ei în localitate, printre cei mai muncitori fiind frații Zedler, Csoby și Iuliu, care au pus pe roate în cei trei ani de când sărbătorim Ziua Internațională a Tenisului de Masă nu mai puțin de 30 de evenimente.



    Tricourile vor fi oferite la Turneu A+ de la Brașov - Cheile Grădiștei conform tabel:

    Tricouri WTTD 2019
    Nr. Crt. Nume si Prenume Localitatea Evenimente coordonate + organizate Tricou ITTF Nr. Buc.
    1 Giosan Marcel Galati 14 XXXL 1
    2 Vela Claudiu Timisoara 14 XXXL 1
    3 Zedler Iuliu Blaj 13 XXL + L + 3M 5
    4 Zedlar Csaba Agnita 11 XXL + L + 3M 5
    5 Toma Florin Pitesti 7 XL + M 2
    6 Apian Florin Bistrita 6 XL 1
    7 Gasner Paul Iasi 5 XXXL 1
    8 Iancu George Ploiesti 5 XXL + L 2
    9 Avram Nicolae Ploiesti 4 XL + L 2
    10 Visan Bogdan Ploiesti 4 XXL 1
    11 Filea Adonis Sibiu 4 XXL 1
    12 Marian Bogdan Ploiesti 4 XXXL 1
    13 Petrin Mitica Galati 3 L 1
    14 Cojocaru Stefan Suceava 3 XXL 1
    15 Gherasim Iulian Tulcea 3 XL 1
    16 Ursulescu Ioan Bacau 3 L 1
    17 Vladoiu Gelu Brasov 3 XL 1
    18 Popescu Mihai Straoane 2 XL 1

    La Turneul Campionilor 2019 vom premia toți Organizatorii de Turnee care au spus DA Zilei Internaționale a Tenisului de Masă în 2019.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  17. Mulțumesc iuliu zedler, macocco au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place sorin_client, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Liebherr 2019 ITTF World Table Tennis Championships
    De iuliu zedler în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 71
    Ultimul post: 17.05.2019, 12:30
  2. Răspunsuri: 46
    Ultimul post: 10.04.2019, 12:38
  3. Răspunsuri: 57
    Ultimul post: 03.04.2019, 12:08
  4. Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 20.04.2018, 12:28
  5. WTTD - World Table Tennis Day - AmaTur România
    De marcelgiosan în forumul Turnee B+ WTTD
    Răspunsuri: 136
    Ultimul post: 26.11.2017, 08:17

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •