tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60 3
Rezultate 1 la 15 din 15

Subiect: Cupa MARTISOR - Sibiu 17.03.2019

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 13 h 23 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4883

    Cupa MARTISOR - Sibiu 17.03.2019

    "Cupa MARTISOR 2019 - SIBIU "

    LOCALITATEA: SIBIU
    DATA: 17 Martie 2019 , Ziua Duminica

    SALA : TRANSILVANIA – pe holuri
    ADRESA: Str. Octavian Goga nr. 1, Sibiu 550370



    SPONSOR:

    SALA TRANSILVANIA http://www.salatransilvania.ro/
    ART-RO http://art-ro.com/


    TOTAL NR. MESE: LOGISTICA: 6 mese: Sponeta, Tibhar, Donic
    MINGI: - Plastic
    SPAŢIU DE JOC: - iluminat natural – NU SE POT ACOPERI GEAMURILE
    - suprafaţă de joc ATENTIE pe jos este GRESIE
    DURATĂ APROXIMATIVĂ : 9:30 - până la terminare
    NUMĂR MAXIM PARTICIPANŢI: in functie de participanti


    ORGANIZATORI
    Barac Marius Ioan - Intreprindere Individuala - 0763607729
    Anton Calin - 0740242899



    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum până în data de 15.03.2019 ora 21 – în ordinea înscrierilor
    - Se joacă în sistemul 2 din 3, sau 3 din 5 in functie de numarul de participanti inscrisi
    In eliminatorii se joaca 3 din 5;
    - Grupe INFERIOARE de câte 5 – 6 jucători– se califică primii 4;
    - Tablou ELIMINATORIU;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare
    Grupele se vor efectual in functie de numarul de jucatori prezenti la sala

    Sectiuni:Clase
    I-II - fete, I – II baieti
    III-IV - fete, III-IV baieti
    V - VI - fete, V - VI baieti
    VII - VIII - fete, VII - VIII baieti


    Concursul este destinat copiilor nelegitimati din JUDETUL SIBIU


    MATERIALE DE PREMIERE: Cupe, diplome şi medalii
    Locul I – Cupa + diploma
    Locul II – III Medalie + diploma
    Locul IV - diploma

    ORGANIZATOR Tehnic
    - Filea Adonis - 0747297093 adonisfilea@gmail.com


    Spor la antrenamente şi vă aşteptăm!
    Ultima modificare făcută de adof; 11.03.2019 la 17:00.

  2. Îmi place ioan.dragomir64 le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 13 h 23 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4883
    Cupa MARTISOR - Turneu - Local - Sibiu - 17.03.2019
    Lista înscrieri - Baieti - 16.03.2019 22:04

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT Categorie - Obs1 "Semnatura
    declaratie" Obs.2
    1 . Bardas Mark - - Dumbraveni - - - - Cls I-II
    2 . Bardas Patrik - - Dumbraveni - - - - Cls V-VI
    3 . Catana Albert - - Cisnadie - - - - Cls I-II
    4 . Catoiu Cristian - - Cristian Sibiu - - - - Cls V-VI
    5 . Cioran Raul - - Sibiu - - - - Cls V-VI
    6 . Costache David - - Cisnadie - - - - Cls I-II
    7 . Daian Alexandru - - Agnita - - - - Cls V-VI
    8 . David Razvan - - Agnita - - - - Cls VII-VIII
    9 . Duda Daniel - - Dumbraveni - - - - Cls VII-VIII
    10 . Flesariu Mihai - - Agnita - - - - Cls VII-VIII
    11 . Frunteanu Sebastian - - Cristian Sibiu - - - - Cls V-VI
    12 . Itu Horea - - Agnita - - - - Cls III-IV
    13 . Lazureanu Rares - - Sibiu - - - - Cls III-IV
    14 . Luncean Robert - - Sibiu - - - - Cls I-II
    15 . Lupu Vladimir - - Sibiu - - - - Cls III-IV
    16 . Matei Claudiu - - Cristian Sibiu - - - - Cls V-VI
    17 . Mihai Tony - - Sibiu - - - - Cls I-II
    18 . Musoiu Marius - - Dumbraveni - - - - Cls VII-VIII
    19 . Nastase Radu - - Sibiu - - - - Cls VII-VIII
    20 . Nedelea Liviu - - Sibiu - - - - Cls V-VI
    21 . Nica Radu - - Sibiu - - - - Cls I-II
    22 . Nica Tudor - - Sibiu - - - - Cls III-IV
    23 . Oprica Robert - - Cristian Sibiu - - - - Cls V-VI
    24 . Osan Cristian - - Sibiu - - - - Cls VII-VIII
    25 . Pasca Ionut - - Cisnadie - - - - Cls V-VI
    26 . Porumb Alexandru - - Sibiu - - - - Cls III-IV
    27 . Porumb Cristian - - Sibiu - - - - Cls I-II
    28 . Sandu Andei - - Sibiu - - - - Cls VII-VIII
    29 . Sopa Ioanis - - Sibiu - - - - Cls III-IV
    30 . Stoia Claudiu - - Sibiu - - - - Cls VII-VIII
    31 . Tolciu Cornel - - Cristian Sibiu - - - - Cls VII-VIII
    32 . Tolciu Flavius - - Cristian Sibiu - - - - Cls VII-VIII
    33 . Varlanovici David - - Dumbraveni - - - - Cls VII-VIII
    34 . Vioreanu Cristi - - Dumbraveni - - - - Cls VII-VIII



    Cupa MARTISOR - Turneu - Local - Sibiu - 17.03.2019
    Lista înscrieri - Fete - 17.03.2019 09:01

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT Categorie - Obs1
    1 . Vlad Daria - - Cisnadie - - - - Cls III-IV
    2 . Ciortea Miruna - - Sibiu - - - - Cls III-IV
    3 . Terbea Sonia - - Agnita - - - - Cls III-IV
    4 . Cioconea Elena - - Sibiu - - - - Cls V-VI
    5 . Dalbea Nikol - - Agnita - - - - Cls V-VI
    6 . Lemnaru Alexandra - - Agnita - - - - Cls V-VI
    7 . Suciu Luciana - - Agnita - - - - Cls V-VI
    8 . Birsan Alessia - - Cristian Sibiu - - - - Cls V-VI
    9 . Savescu Larisa - - Cristian Sibiu - - - - Cls V-VI
    10 . Paraian Giorgiana - - Sibiu - - - - Cls VII-VIII
    11 . Lazar Nicol - - Sibiu - - - - Cls VII-VIII
    12 . Opris Dariana - - Cristian Sibiu - - - - Cls VII-VIII
    13 . Sitoianu Delia - - Cristian Sibiu - - - - Cls VII-VIII
    14 . Comsa Maria - 150 - Sibiu - - 0,00 - - Cls VII-VIII
    Ultima modificare făcută de adof; 17.03.2019 la 10:01.

  4. #3
    junior
    Data înscrierii
    20.03.2018
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    14
    Postări
    69
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 18 h 56 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    49
    Sandu Andrei VII-VIII Baieti

  5. Mulțumesc marius1964 au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    senior

    Data înscrierii
    10.03.2011
    Locație
    cisnadie
    Vârstă
    41
    Postări
    232
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 9 h 53 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    239
    Din Cisnadie: cls 1-2 baieti; Cătanä Albert și Costache David
    Cls a 4 a , fete ; Vlad Daria
    Cls a 5 a, baieti; Pasca Ionuț.

  7. Mulțumesc marius1964 au mulțumit pentru mesaj
  8. #5
    boboc
    Data înscrierii
    10.02.2019
    Postări
    1
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 h 51 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    1
    Pop Alexandru, 7 ani, Cluj-Napoca

  9. Mulțumesc marius1964 au mulțumit pentru mesaj
  10. #6
    senior
    Avatarul lui neluturap
    Data înscrierii
    01.03.2015
    Locație
    Dumbraveni-Sighisoara
    Vârstă
    43
    Postări
    311
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 12 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    219
    Bărdaș Mark cl 1-a
    Bărdaș Patrick cl 5-a
    Vârlanovici David cl 7-a
    Duda Daniel cl 7-a
    Musoiu Marius cl 8-a
    Vioreanu Cristi cl 8-a.

  11. Mulțumesc marius1964 au mulțumit pentru mesaj
  12. #7
    senior
    Avatarul lui neluturap
    Data înscrierii
    01.03.2015
    Locație
    Dumbraveni-Sighisoara
    Vârstă
    43
    Postări
    311
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 12 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    219
    Citat Postat în original de neluturap Vezi post
    Bărdaș Mark cl 1-a
    Bărdaș Patrick cl 5-a
    Vârlanovici David cl 7-a
    Duda Daniel cl 7-a
    Musoiu Marius cl 8-a
    Vioreanu Cristi cl 8-a.
    Dumbraveni toti 6.

  13. #8
    junior
    Data înscrierii
    20.03.2018
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    14
    Postări
    69
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 18 h 56 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    49
    Năstase Radu VII-VIII Baieti Sibiu

  14. Mulțumesc marius1964 au mulțumit pentru mesaj
  15. #9
    senior
    Avatarul lui ioan.dragomir64
    Data înscrierii
    24.09.2013
    Locație
    CRISTIAN,SIBIU
    Vârstă
    55
    Postări
    264
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    29 z 19 h 13 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    479
    Din Cristian-Sibiu , la rugamintea dlui prof.Nicu Pampu, se inscriu:
    Cls V- VI : - fete - BIRSAN ALESSIA si SAVESCU LARISA
    -baieti - MATEI CLAUDIU , CATOIU CRISTIAN, FRUNTEANU SEBASTIAN si OPRICA ROBERT.

    Cls. VII- VIII : - fete - OPRIS DARIANA si SITOIANU DELIA.
    -baieti - TOLCIU CORNEL si TOLCIU FLAVIUS.

    Multumim si succes tuturor !
    MAZUNOV-FL-109GR.
    DONIC BLUEFIRE M2
    DONIC BLUEFIRE M2

  16. Mulțumesc marius1964 au mulțumit pentru mesaj
  17. #10
    senior

    Data înscrierii
    05.07.2005
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    49
    Postări
    224
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 20 h 41 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    175

    Cupa MARTISOR - Sibiu 17.03.2019

    Comșa Maria,clasa VII - VIII fete , Școala gen.nr.13


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    blade : tbs st / fh : joola rhyzm 48 2.0 / bh : bty brycespeed fx

  18. #11
    senior
    Avatarul lui neluturap
    Data înscrierii
    01.03.2015
    Locație
    Dumbraveni-Sighisoara
    Vârstă
    43
    Postări
    311
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 12 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    219
    Vioreanu Cristian nu mai poate veni,scz ptr retragere.

  19. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui marius1964
    Data înscrierii
    19.02.2012
    Locație
    sibiu
    Vârstă
    55
    Postări
    401
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 16 h N/A
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1285







































































































































































  20. Mulțumesc ioan.dragomir64 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Barbulescu Dan le-a plăcut acest mesaj
  21. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui marius1964
    Data înscrierii
    19.02.2012
    Locație
    sibiu
    Vârstă
    55
    Postări
    401
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 16 h N/A
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1285
    Acestea sunt foile cu rezultatele din concurs pt. toate cele 7 categorii la care am avut participanti si pe care le-am organizat :




















  22. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui marius1964
    Data înscrierii
    19.02.2012
    Locație
    sibiu
    Vârstă
    55
    Postări
    401
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 16 h N/A
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1285







































































































    Multumim sponsorilor acestui turneu , firmele Art-ro si Decathlon care au oferit premiile pentru acest concurs si omului de la butoane , d-nul Filea Adonis care a sustinut partea tehnica a turneului .
    Ultima modificare făcută de marius1964; 17.03.2019 la 21:47.

  23. Îmi place dan comsa, Barbulescu Dan le-a plăcut acest mesaj
  24. #15
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.107
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    80 z 10 h 14 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4373
    Felicitari tuturor pentru contributia adusa la reusita evenimentuluirganizatorilor,sponsorilor,antrenorilor,insotitori lor si,mai ales,copiilor pentru prestatiile oferite.
    A fost o duminica placuta pentru toti zi stralucitoare de adevarata primavara,o zi binecuvintata de "caldura" soarelui de afara si de "lumina" din ochii copiilor la mesele de joc ..........pentru ca,invingatori sau invinsi,copiii s-au bucurat impreuna de frumusetea si magia tenisului de masa!
    I love table tennis !

  25. Mulțumesc dan comsa au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marius1964, Barbulescu Dan le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. "Cupa ULBS", Sibiu - 08.12.2019
    De adof în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 13.11.2019, 18:04
  2. Turneu B "Cupa Transilvania", Sibiu - 12.10.2019
    De adof în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 73
    Ultimul post: 15.10.2019, 12:27
  3. Turneu A "Cupa Perpetuum Activ", Sibiu - 18.05.2019
    De adof în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 226
    Ultimul post: 20.05.2019, 23:56
  4. Turneu B "Cupa Transilvania", Sibiu - 02.02.2019
    De adof în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 82
    Ultimul post: 06.02.2019, 15:06
  5. Răspunsuri: 98
    Ultimul post: 10.03.2014, 23:39

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •