Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lemn Bty ZJ SZLC

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VÂND Lemn Bty ZJ SZLC

    Curatenia de primavara:

    1. Butterfly Zhang Jike Super ZLC, FL - 1100 lei (asigur transport gratuit prin curierat rapid la plata in cont)

    Prima serie, fara holograma, fluture inegal, unul mai mic, celalalt mai mare, 89 grame, cu simt deosebit. Lemnul arata impecabil, foarte putin a fost jucat cu el.

    2. Stiga Clipper Wood, FL - 120 lei (transport gratuit cu Posta Romana la plata in cont) VANDUT

    Un lemn rapid, 91 gr, excelent pentru jocul de la distanta si semi-distanta si un control destul de bun pentru viteza pe care o dezvolta.

    3. DHS Kinetic O104A, FL - 80 lei (transport gratuit cu Posta Romana la plata in cont)VANDUT

    Un lemn care este mai mult ALL+, chiar daca are 89 gr, nu exceleaza in viteza, dar este foarte bun la jocul de langa masa, in special la capace.

    4. HM Levi, FL - 100 lei (transport gratuit cu Posta Romana la plata in cont) VANDUT

    Lemn OFF, 87 gr, control extraordinar, viteza buna, se preteaza la orice stil de joc; lemnul a fost facut de maestrul Levi la cererea mea speciala, combinatia este asemanatoare cu Viscaria.


    Preturile sunt fixe, nu ma intereseaza schimburi.

    Conditiile de transport sunt specificate mai sus, personal pot sa livrez lemnele incepand cu saptamana viitoare in judetele BV si SB.

    Alte detalii la telefon 0729 983 041.






































    Ultima editare de Bogdan V; 28.apr.2019, 11:35.

  • #2
    Stiga s-a vandut.

    Comentariu


    • #3
      Domnul de la Constanța care m-a contactat telefonic ieri și căruia trebuia sa ?i trimit astăzi lemnul Stiga este rugat sa ma contacteze din nou, aseară am "beneficiat" de o resetare la setările din fabrică a telefonului și am pierdut toate conversațiile (apeluri, mesagerie, etc.)
      Mulțumesc pentru înțelegere.

      Comentariu


      • #4
        Salut! Lemnul Levi il cumpar eu. Trimite un cont unde sa trimit banii. Adresa mea , 545300 Reghin, str. Cerbului 41, jud. Mureș.

        Comentariu


        • #5
          Neața, m-a contactat un domn prin MP și s-a inscris la acest lemn, urmând să vorbim astăzi. Dacă nu este hotărât, ți-l trimit.

          Comentariu


          • #6
            Lemnul Levi pleaca spre Severin.

            DHS-ul redus la 80 lei.

            Comentariu


            • #7
              DHS vandut, valabil SZLC-ul.

              Comentariu


              • #8
                Valabil.

                Comentariu


                • #9
                  Valabil SZLC-ul, sunt deschis și la unele schimburi dacă dorește cineva...

                  Comentariu


                  • #10
                    Valabil.

                    Comentariu


                    • #11
                      Valabil, fără schimburi, 1100 lei, transport gratuit prin curier.

                      Comentariu


                      • #12
                        Lavabil.

                        Comentariu


                        • #13
                          Valabil.

                          Comentariu


                          • #14
                            Valabil.

                            Comentariu


                            • #15
                              Valabil.

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X