Sencu Victor-elite.
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"WTTD - AmaTur România", Târgoviște - 06.04.2019 (E/O+A/Î)
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator principal
- 15.sep.2011
- 3424
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3219Likes received: 1308
Voi actualiza m?ine cu noul clasament!Blade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3424
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3219Likes received: 1308
Inscrieri Elite_Open - on 4/2/2019 at 8:51:50 AM
1. Ropotan Iulian - București, 82 - 37.57 - EW
2. Dobrin Adrian - Targoviște, 381 - 36.55 - E
3. Pascal Raul - Targoviște, 228 - 36.03 - EW
4. Sencu Victor - Targoviște, 111 - 35.2 - E
5. Darmaz Ion - Targoviște, 85 - 27.64 - OW
6. Istrate Cristian - București, 89 - 26.98 - OW
7. Bratescu Adrian - Targoviște, 97 - 26.88 - OW
8. Ivan Sorin Ioan - Targoviște, 167 - 26.63 - O
9. Ionescu Mihai - Targoviște, 776 - 25.3 - O
10. Noragiu Paul - Targoviște, 1469 - 23.4 - O
11. Manoiu Claudiu - Fieni, 735 - 22.2 - O
12. Bivolaru Stelian - Targoviște, 303 - 17.43 - A
13. Florea Marian - Targoviște, 1186 - 17.17 - A
14. Micu Cosmin - Targoviște, 2062 - 0 - A
Inscrieri Avansati_Incepatori - on 4/2/2019 at 8:52:03 AM
1. Delimart Alexiana - Targoviște, 451 - 16.86 - AF
2. Cristescu Cristian - București, 312 - 16.3 - AW
3. Dinu Gheorghe - București, 325 - 15.99 - AW
4. Grumeza Lucian - București, 455 - 14.08 - A
5. Floarea Adrian - Valea Voievozilor, 1246 - 13.7 - A
6. Dumitru George - Targoviște, 480 - 13.05 - A
7. Bistreanu Armand - București, 550 - 12.32 - AW
8. Radu Dragos - Targoviște, 787 - 11.4 - A
9. Marinescu Nelu - Targoviște, 559 - 10.62 - A
10. Matei Mircea - Targoviște, 635 - 8.65 - IW
11. Lungu Mihai - Targoviște, 976 - 7.64 - I
12. Carpinis Petre Danut - Targoviște, 1203 - 6.47 - I
13. Fabian Mihai - Targoviște, 3001 - 5.8 - I
14. Enescu Sebastian - Vulcana Bai, 1545 - 5.43 - I
15. Grigore Denisa - Targoviște, 1716 - 5 - IF
16. Necsoiu Georgiana - Targoviște, 1302 - 4.68 - IF
17. Militaru Alexandru - Targoviște, 2085 - 4.6 - I
18. Voicu Alexandra - Targoviște, 2458 - 4 - IFBlade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3424
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3219Likes received: 1308
Andrei Bogdan - avansati.Blade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3424
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3219Likes received: 1308
Gavrilă Florin/ AvansatiBlade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3424
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3219Likes received: 1308
Cam târziu te înscrii veterane!Blade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3424
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3219Likes received: 1308
Inscrieri Avansati_Incepatori - on 4/6/2019 at 7:51:52 AM
1. Ene Florin - Ploiești, 252 - 18.53 - A
2. Delimart Alexiana - Targoviște, 451 - 16.86 - AF
3. Lazar Dumitru - Mizil, 331 - 16.44 - A
4. Cristescu Cristian - București, 312 - 16.3 - AW
5. Dinu Gheorghe - București, 325 - 15.99 - AW
6. Grumeza Lucian - București, 455 - 14.08 - A
7. Floarea Adrian - Valea Voievozilor, 1246 - 13.7 - A
8. Dumitru George - Targoviște, 480 - 13.05 - A
9. Bistreanu Armand - București, 550 - 12.32 - AW
10. Radu Dragos - Targoviște, 787 - 11.4 - A
11. Marinescu Nelu - Targoviște, 559 - 10.62 - A
12. Matei Mircea - Targoviște, 635 - 8.65 - IW
13. Lungu Mihai - Targoviște, 976 - 7.64 - I
14. Carpinis Petre Danut - Targoviște, 1203 - 6.47 - I
15. Fabian Mihai - Targoviște, 3001 - 5.8 - I
16. Enescu Sebastian - Vulcana Bai, 1545 - 5.43 - I
17. Grigore Denisa - Targoviște, 1716 - 5 - IF
18. Necsoiu Georgiana - Targoviște, 1302 - 4.68 - IF
19. Militaru Alexandru - Targoviște, 2085 - 4.6 - I
20. Voicu Alexandra - Targoviște, 2458 - 4 - IF
21. Bondila Adrian - Targoviște, 2035 - 0 - A
22. Gavrila Florin - Targoviște, 3406 - 0 - IBlade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3424
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3219Likes received: 1308
Inscrieri Elite_Open - on 4/6/2019 at 7:55:11 AM
1. Buzatu Vasile - Buftea, 7 - 38.6 - EW
2. Dobrin Adrian - Targoviște, 381 - 36.55 - E
3. Sencu Victor - Targoviște, 111 - 35.2 - E
4. Lazaroiu Adrian - Targoviște, 32 - 35.04 - EW
5. Salariu Adrian - Buftea, 450 - 29.42 - O
6. Darmaz Ion - Targoviște, 85 - 27.64 - OW
7. Istrate Cristian - București, 89 - 26.98 - OW
8. Bratescu Adrian - Targoviște, 97 - 26.88 - OW
9. Ivan Sorin Ioan - Targoviște, 167 - 26.63 - O
10. Ionescu Mihai - Targoviște, 776 - 25.3 - O
11. Noragiu Paul - Targoviște, 1469 - 23.4 - O
12. Manoiu Claudiu - Fieni, 735 - 22.2 - O
13. Bivolaru Stelian - Targoviște, 303 - 17.43 - A
14. Florea Marian - Targoviște, 1186 - 17.17 - A
15. Micu Cosmin - Targoviște, 2062 - 0 - ABlade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3424
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3219Likes received: 1308
Gr.inferioara nr. 1 - Avansati_Incepatori
Gr.inferioara nr. 2 - Avansati_IncepatoriNume si prenume Localitate 123456VLoc1 ENE FLORIN PLOIESTI 2 FLOAREA ADRIAN VALEA VOIEVOZILOR 3 BISTREANU ARMAND BUCURESTI 4 ENESCU SEBASTIAN VULCANA BAI 5 GRIGORE DENISA TARGOVISTE
Gr.inferioara nr. 3 - Avansati_IncepatoriNume si prenume Localitate 123456VLoc1 DELIMART ALEXIANA TARGOVISTE 2 DINU GHEORGHE BUCURESTI 3 RADU DRAGOS TARGOVISTE 4 FABIAN MIHAI TARGOVISTE 5 NECSOIU GEORGIANA TARGOVISTE
Gr.inferioara nr. 4 - Avansati_IncepatoriNume si prenume Localitate 123456VLoc1 LAZAR DUMITRU MIZIL 2 GRUMEZA LUCIAN BUCURESTI 3 MARINESCU NELU TARGOVISTE 4 CARPINIS PETRE DANUT TARGOVISTE 5 MILITARU ALEXANDRU TARGOVISTE 6 GAVRILA FLORIN TARGOVISTE
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CRISTESCU CRISTIAN BUCURESTI 2 DUMITRU GEORGE TARGOVISTE 3 MATEI MIRCEA TARGOVISTE 4 LUNGU MIHAI TARGOVISTE 5 VOICU ALEXANDRA TARGOVISTE 6 BONDILA ADRIAN TARGOVISTE Blade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3424
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3219Likes received: 1308
Gr.inferioara nr. 1 - Avansati_Incepatori
Gr.inferioara nr. 2 - Avansati_IncepatoriNume si prenume Localitate 123456VLoc1 ENE FLORIN PLOIESTI 3-03-23-03-0412 FLOAREA ADRIAN VALEA VOIEVOZILOR 0-31-33-10-313 BISTREANU ARMAND BUCURESTI 2-33-13-13-0324 ENESCU SEBASTIAN VULCANA BAI 0-31-31-33-0135 GRIGORE DENISA TARGOVISTE 0-33-00-30-314
Gr.inferioara nr. 3 - Avansati_IncepatoriNume si prenume Localitate 123456VLoc1 DELIMART ALEXIANA TARGOVISTE 2-33-23-03-0322 DINU GHEORGHE BUCURESTI 3-23-03-23-1413 RADU DRAGOS TARGOVISTE 2-30-30-31-304 FABIAN MIHAI TARGOVISTE 0-32-33-01-3145 NECSOIU GEORGIANA TARGOVISTE 0-31-33-13-123
Gr.inferioara nr. 4 - Avansati_IncepatoriNume si prenume Localitate 123456VLoc1 LAZAR DUMITRU MIZIL 3-03-03-03-03-1512 GRUMEZA LUCIAN BUCURESTI 0-33-13-13-13-0423 MARINESCU NELU TARGOVISTE 0-31-33-13-03-0334 CARPINIS PETRE DANUT TARGOVISTE 0-31-31-32-33-215 MILITARU ALEXANDRU TARGOVISTE 0-31-30-33-23-0246 GAVRILA FLORIN TARGOVISTE 1-30-30-32-30-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CRISTESCU CRISTIAN BUCURESTI 1-32-33-03-03-0332 DUMITRU GEORGE TARGOVISTE 3-13-03-13-23-0513 MATEI MIRCEA TARGOVISTE 3-20-33-03-03-2424 LUNGU MIHAI TARGOVISTE 0-31-30-33-02-315 VOICU ALEXANDRA TARGOVISTE 0-32-30-30-30-306 BONDILA ADRIAN TARGOVISTE 0-30-32-33-23-024Blade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3424
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3219Likes received: 1308
Eliminatorii Avansati_Incepatori
1. Ene Florin
-------------------- -
16. Fabian Mihai
----------------------------------- -
9. Enescu Sebastian
-------------------- -
8. Delimart Alexiana
-------------------------------------------------- -
5. Grumeza Lucian
-------------------- -
12. Cristescu Cristian
----------------------------------- -
13. Militaru Alexandru
-------------------- -
4. Dumitru George
----------------------------------------------------------------- -
3. Lazar Dumitru
-------------------- -
14. Bondila Adrian
----------------------------------- -
11. Marinescu Nelu
-------------------- -
6. Matei Mircea
-------------------------------------------------- -
7. Bistreanu Armand
-------------------- -
10. Necsoiu Georgiana
----------------------------------- -
15. Grigore Denisa
-------------------- -
2. Dinu GheorgheBlade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3424
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3219Likes received: 1308
Eliminatorii Avansati_Incepatori
1. Ene Florin
-------------------- Ene Florin 3-0
16. Fabian Mihai
----------------------------------- -
9. Enescu Sebastian
-------------------- Delimart Alexiana 3-0
8. Delimart Alexiana
-------------------------------------------------- -
5. Grumeza Lucian
-------------------- Grumeza Lucian 3-1
12. Cristescu Cristian
----------------------------------- -
13. Militaru Alexandru
-------------------- Dumitru George 3-0
4. Dumitru George
----------------------------------------------------------------- -
3. Lazar Dumitru
-------------------- Lazar Dumitru 3-0
14. Bondila Adrian
----------------------------------- -
11. Marinescu Nelu
-------------------- Matei Mircea 3-1
6. Matei Mircea
-------------------------------------------------- -
7. Bistreanu Armand
-------------------- Bistreanu Armand 3-0
10. Necsoiu Georgiana
----------------------------------- -
15. Grigore Denisa
-------------------- Dinu Gheorghe 3-0
2. Dinu GheorgheBlade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3424
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3219Likes received: 1308
Eliminatorii Avansati_Incepatori
1. Ene Florin
-------------------- Ene Florin 3-0
16. Fabian Mihai
----------------------------------- Ene Florin 3-0
9. Enescu Sebastian
-------------------- Delimart Alexiana 3-0
8. Delimart Alexiana
-------------------------------------------------- -
5. Grumeza Lucian
-------------------- Cristescu Cristian 3-1
12. Cristescu Cristian
----------------------------------- Cristescu Cristian 3-0
13. Militaru Alexandru
-------------------- Dumitru George 3-0
4. Dumitru George
----------------------------------------------------------------- -
3. Lazar Dumitru
-------------------- Lazar Dumitru 3-0
14. Bondila Adrian
----------------------------------- Matei Mircea 3-0
11. Marinescu Nelu
-------------------- Matei Mircea 3-1
6. Matei Mircea
-------------------------------------------------- -
7. Bistreanu Armand
-------------------- Bistreanu Armand 3-0
10. Necsoiu Georgiana
----------------------------------- Dinu Gheorghe 3-0
15. Grigore Denisa
-------------------- Dinu Gheorghe 3-0
2. Dinu GheorgheBlade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 10:29.Procesare...X
Comentariu