Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Joola rhyzm p

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Joola rhyzm p

    Buna!!as vrea sa cer pareri despre aceasta fata,as vrea sa pun in locul fetelor Rakza 7,pe un donic Ovtcharov carbodpeed!!
    Ce parere aveti??multumesc
    Yasaka Sweden Extra - Yasaka Rakza 7 - Yasaka Rakza 7

  • #2
    Chiar nimeni nu foloseste Rhyzm p??o parere despre ea,fata de Rakza7?
    Yasaka Sweden Extra - Yasaka Rakza 7 - Yasaka Rakza 7

    Comentariu


    • #3
      eu joc cu Joola Rhyzm-P , si pot spune ca sunt formidabile. Le recomand cu incredere(cu burete de 2,0). Le folosesc pe un lemn cu carbon, sunt fetele cu care m-am inteles cel mai bine si le folosesc de vreo 2 ani(bine, nu pe aceleasi, am tot comandat altele noi), sunt foarte echilibrate ca si spin, control si viteza
      JOOLA Zelebro
      FH Joola Rhyzer Pro 45
      BH Joola Rhyzer Pro 45

      Comentariu


      • #4
        Multumesc mult pt informatii!!vad ca folosesti si varianta tech,aceea cum e?despre rhyzm p se spune ca sunt si foarte durabile,e adevarat?
        Yasaka Sweden Extra - Yasaka Rakza 7 - Yasaka Rakza 7

        Comentariu


        • #5
          ca si durata , sunt peste media altor fete(dar nici foarte durabile) depinde si de intensitatea si durata antrenamentelor.
          Rhyzm tech l-am luat ca sa testez(atunci cand am facut comanda nu am gasit pe stoc rhyzm-p). Sunt mai moi ca duritate, au mai mult spinsi au un control putin mai mare. La nivelul meu de joc prefer totusi Rhyzm-P, ma simt mai confortabil cu "P"-ul decat cu Tech-ul
          JOOLA Zelebro
          FH Joola Rhyzer Pro 45
          BH Joola Rhyzer Pro 45

          Comentariu


          • #6
            Am inteles!!!!Multumesc si spor la joc!!!
            Yasaka Sweden Extra - Yasaka Rakza 7 - Yasaka Rakza 7

            Comentariu


            • #7
              Rakza 7 este o fata deosebita dar nu este pregatita pentru noile mingi de plastic, daca joci cu 40+ mergi
              pe rhyzm p
              FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

              Comentariu


              • #8
                Multumesc pt sfat!!!👌
                Yasaka Sweden Extra - Yasaka Rakza 7 - Yasaka Rakza 7

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X