tt-shop.ro 468x60 2vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60
Rezultate 1 la 15 din 15

Subiect: Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Agnita Mini-AmaTur - 06.04.2019

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    80 z 4 h 40 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4366

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Agnita Mini-AmaTur - 06.04.2019

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Agnita Mini-AmaTur - 06.04.2019

    AmaTur România și ITTF organizează:
    World Table Tennis Day 2019

    UN eveniment promovat de:
    ITTF Foundation:

    LOCALITATEA: Agnita, str.Noua, nr.9
    DATA: Sambata 6 Aprilie 2019;
    CATEGORII: Clasele:I-IV; V-VIII; IX-XII
    ORA DE ÎNCEPERE: 12:00 încep meciurile;
    SALA:de antrenamente de "La Prut"
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 3 mese Joola
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars S40+;
    SPAȚIU DE JOC: 35 mp/masă;
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare, grupuri sanitare separate fete/baieti;
    TAXA: fără taxă de afiliere;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷3 - medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum, telefonic si la sala
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere 05.04.2019, ora 21,00;
    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - pe categoriile mentionate – maxim 30 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (4), (5), 6 jucători – se califică primii (3) 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generează automat;
    ORGANIZATOR:
    - Zedler Csaba-0766.293.569
    - prof. Tely Lacatus-0753.839.613
    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 26.03.2019 la 08:59.
    I love table tennis !

  2. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ADN le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    senior

    Data înscrierii
    01.07.2009
    Locație
    Tg Mures
    Vârstă
    52
    Postări
    498
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 23 h 7 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    438
    Din Tg Mures Farkas Bence - cl IX-XII
    blade:timo boll tamca 5000
    fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
    bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

  4. Îmi place csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    80 z 4 h 40 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4366
    Rezervat înscrieri:
    Cl.I-IV
    1.Zedler Ianis
    2.Avram David
    3.Joanta Bianca
    4.Terbea Sonia

    Cl.V-VIII
    1.Dalbea Nikol
    2.Lemnaru Alexandra
    3.Suciu Luciana
    4.Itu Horea
    5.Danaila Alexandru
    6.Flesariu Mihai
    7.David Razvan
    8.Terbea Maia
    9.Manta Iulia
    10.Lemnaru Bogdan
    11.Bela Paul
    12.Fodor Timotei
    13.Roman Cristian
    14.Filip Vladut
    15.Costea Sergiu
    16.Cruceru Cristina
    17.Barsan Andrei
    18.San Flavius Paul
    19.Lacatus Petric
    20.Marcu Bodi
    21.Zlatar Sebastian

    Cl.IX-XII
    1.Farkas Bence
    2.Toader Valentin
    3.Cioca Sergiu
    4.Dragan Alexandra
    5.Stefan Sanda
    6.Selar Adelina
    7.Comiza Adriana
    Ultima modificare făcută de csabazedler; 05.04.2019 la 15:55. Motiv: Inscrieri

  6. Îmi place ADN, iuliu zedler le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    80 z 4 h 40 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4366
    Se inscriu la categoria Cl.V-VIII:
    Cruceru Cristina Ioana
    Barsan Andrei
    San Flavius Paul
    I love table tennis !

  8. #5
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    80 z 4 h 40 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4366
    Se inscriu,din Pelisor:
    cl.V-VIII
    Marcu Bodi,Lacatus Petric si Zlatar Sebastian
    cl.IX-XII
    Selar Adelina si Comiza Adriana
    I love table tennis !

  9. #6
    junior

    Data înscrierii
    10.03.2015
    Locație
    Agnita, Romania
    Vârstă
    20
    Postări
    130
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 39 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    159
    Inscrieri Clasele 9-12 - on 4/6/2019 at 5:50:56 PM

    1. Farkas Bence, Targu Mures, 284 - 27.7 - O
    2. Toader Valentin, Agnita, 1071 - 19.4 - A
    3. Dragan Alexandra, Agnita, 2593 - 4 - IF
    4. Selar Adelina, Pelisor, 5001 - 0
    5. Ionas Adriana, Agnita, 5002 - 0

  10. #7
    junior

    Data înscrierii
    10.03.2015
    Locație
    Agnita, Romania
    Vârstă
    20
    Postări
    130
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 39 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    159
    Gr.inferioara nr. 1 - Clasele 9-12
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FARKAS BENCE TARGU MURES
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 TOADER VALENTIN AGNITA
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 DRAGAN ALEXANDRA AGNITA
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 SELAR ADELINA PELISOR
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    5
    5 IONAS ADRIANA AGNITA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4

  11. #8
    junior

    Data înscrierii
    10.03.2015
    Locație
    Agnita, Romania
    Vârstă
    20
    Postări
    130
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 39 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    159
    Grupe inferioare Clasele 5-8
    1 Dalbea Nikol Lemnaru Alexandra Suciu Luciana Itu Horea
    2 San Flavius Lacatus Petric Marcu Bodi Zlatar Sebastian
    3 Daian Alex Flesariu Mihai Manta Iulia Terbea Maia
    4 Herciu Catalin Heves Emanuel Rogozan Alex Terbea Sonia
    Ultima modificare făcută de Cioca Raul; 06.04.2019 la 19:10.

  12. #9
    junior

    Data înscrierii
    10.03.2015
    Locație
    Agnita, Romania
    Vârstă
    20
    Postări
    130
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 39 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    159
    Gr.inferioara nr. 1 - Clasele 5-8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DALBEA NIKOL AGNITA
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    1
    2 LEMNARU ALEXANDRA AGNITA
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    2
    3 SUCIU LUCIANA AGNITA
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    4 ITU HOREA AGNITA
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    Gr.inferioara nr. 2 - Clasele 5-8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAN FLAVIUS AGNITA
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    2 LACATUS PETRIC PELISOR
    2-1
    0-2
    0-2
    1
    3 MARCU BODI PELISOR
    2-0
    2-0
    1-2
    2
    2
    4 ZLATAR SEBASTIAN PELISOR
    2-0
    2-0
    2-1
    3
    1
    Gr.inferioara nr. 3 - Clasele 5-8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DAIAN ALEX AGNITA
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    2
    2 FLESARIU MIHAI AGNITA
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    1
    3 MANTA IULIA AGNITA
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    4 TERBEA MAIA AGNITA
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    Gr.inferioara nr. 4 - Clasele 5-8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HERCIU CATALIN AGNITA
    2-0
    0-2
    2-1
    2
    2
    2 HEVES EMANUEL AGNITA
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    3 ROGOZAN ALEX AGNITA
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    1
    4 TERBEA SONIA AGNITA
    1-2
    2-1
    0-2
    1

  13. #10
    junior

    Data înscrierii
    10.03.2015
    Locație
    Agnita, Romania
    Vârstă
    20
    Postări
    130
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 39 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    159
    Eliminatorii Clasele 5-8

    1. Dalbea Nikol
    -------------------- Dalbea Nikol 3-0
    8. Daian Alex
    ----------------------------------- Rogozan Alex 3-0
    5. Marcu Bodi
    -------------------- Rogozan Alex 3-0
    4. Rogozan Alex
    -------------------------------------------------- Rogozan Alex 3-0
    3. Flesariu Mihai
    -------------------- Flesariu Mihai 3-0
    6. Herciu Catalin
    ----------------------------------- Flesariu Mihai 3-1
    7. Lemnaru Alexandra
    -------------------- Lemnaru Alexandra 3-1
    2. Zlatar Sebastian

  14. #11
    junior

    Data înscrierii
    10.03.2015
    Locație
    Agnita, Romania
    Vârstă
    20
    Postări
    130
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 39 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    159
    Clasament Clasele 5-8

    1. Rogozan Alex - Agnita
    2. Flesariu Mihai - Agnita
    3 -- 4
    Dalbea Nikol - Agnita
    Herciu Catalin - Agnita
    5 -- 8
    Marcu Bodi - Pelisor
    Lemnaru Alexandra - Agnita
    Daian Alex - Agnita
    Zlatar Sebastian - Pelisor
    9 -- 12 1v gr.inf.
    Itu Horea - Agnita
    Lacatus Petric - Pelisor
    Terbea Maia - Agnita
    Terbea Sonia - Agnita
    13 -- 16 0v gr.inf.
    Suciu Luciana - Agnita
    San Flavius - Agnita
    Manta Iulia - Agnita
    Heves Emanuel - Agnita

  15. #12
    junior

    Data înscrierii
    10.03.2015
    Locație
    Agnita, Romania
    Vârstă
    20
    Postări
    130
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 39 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    159













  16. #13
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    80 z 4 h 40 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4366
    Clasamente:
    Cl.V-VIII
    Fete
    1.Dâlbea Nikol-Agnita
    2.Lemnaru Alexandra-Agnita
    3.Țerbea Sonia-Agnita
    4.Țerbea Maia-Agnita
    5.Suciu Luciana-Agnita
    6.Manta Iulia-Agnita
    Cl.V-VIII
    Băieți
    1.Rogozan Alexandru-Agnita
    2.Fleșariu Mihai-Agnita
    3.Herciu Cătălin-Agnita
    4.Marcu Bodi-Pelișor
    5.Dăian Alexandru-Agnita
    6.Zlătar Sebastian-Pelișor
    7.Itu Horia-Agnita
    8.Lăcătuș Petric-Pelișor
    9.Sân Flavius Paul-Agnita
    10.Heveș Emanuel-Agnita

    Cl.IX-XII
    1.Farkas Bence-Tg.Mureș
    2.Toader Valentin-Agnita
    3.Drăgan Alexandra-Agnita
    4.Ionaș Adriana-Agnita
    5.Șelar Adelina-Pelișor

  17. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  18. #14
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    80 z 4 h 40 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4366
    Din motive obiective,turneul de copii cl.I-IV s-a desfasurat ieri,Sonia(cl.a III a) impunandu-se in fata "bobocilor" Ianis si David(cl.a I a)
    Clasament:
    1.Terbea Sonia
    2.Zedler Ianis
    3.Avram David
    Joanta Bianca nu a participat,fiind bolnava.
    Pentru medalia de campion,la categoria fete cl.V-VIII,s-a disputat un meci de baraj intre Dalbea Nikol si Lemnaru Alexandra,Nikol impunandu-se cu scorul de 3-0!
    Felicitari tuturor!
    I love table tennis !

  19. #15
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.456
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 2 h 48 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33352
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  20. Mulțumesc csabazedler au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 12
    Ultimul post: 10.04.2019, 16:27
  2. Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 09.04.2019, 23:23
  3. Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 09.04.2019, 23:21
  4. Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 21.04.2018, 14:25
  5. Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 11.04.2017, 01:50

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •