vivasportshop.ro 2 468x60tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 21 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 302

Subiect: "Cupa Petrodava", Piatra Neamț - 13.04.2019

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    9.119
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    394 z 18 h 33 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    32549

    "Cupa Petrodava", Piatra Neamț - 13.04.2019

    Turneu A "Cupa Petrodava", Ediția a IV-a, Piatra Neamț - Sâmbătă 13.04.2018

    LOCALITATEA: Piatra Neamț, str. Mihai Viteazul;
    DATA: Sâmbătă 13 Aprilie 2018;
    CATEGORII: Elite + Open + Avansați + Începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    -Elite+Avansați+Începători: 08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    -Open: 13.30 - 13.45 – validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;
    SALA: Sala Polivalentă - Piatra Neamț;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 16 mese (Donic Waldner 25), mingi Andro***;
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri;
    TAXA: 40 Lei, un leu de participant se va dona către AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri, masă de prânz;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe + diplome;
    Locurile 5÷8 – medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 12.04.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite – maxim 18 participanți;
    - Open – maxim 48 participanți;
    - Avansați – maxim 42 participanți;
    - Începători – maxim 36 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - În funcție de dinamica înscrierilor numărul de locuri alocate unei categorii pot fi modificate, fără a se depăși 96 de jucători dimineața, respectiv 48 de jucători după masa.
    ORGANIZATOR:
    - ACS Kamarad Piatra Neamț
    - Bubulac Cristi, tel. 0740.697.281;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Ursulescu Ioan, tel. 0751.041.997;
    ECHIPAMENT SPORTIV:
    GEORGE DURDUN
    reprezentant andro Romania

    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    +40765.777.747
    SPONSOR:
    SC EDELVAIS SRL
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 28.03.2019 la 14:32.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  2. Mulțumesc Bubucrys, Durdun Gheorghe au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui puiu
    Data înscrierii
    22.01.2009
    Locație
    Bacau
    Vârstă
    56
    Postări
    1.003
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 2 h 22 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    2931

    Rezervat Înscrieri

    Inscrieri Elite - on 4/13/2019 at 9:56:39 AM

    1. Simon Csaba, Targu Mures, 33 - 43.83 - E
    2. Hasna Cosmin, Straja, 306 - 42.5 - EL
    3. Albu Vlad, Iasi, 6 - 41.68 - E
    4. Sumanaru Catalin, Iasi, 15 - 40.96 - E
    5. Ursulean Florin, Straja, 420 - 40.33 - E
    6. Cozma Catalin, Falticeni, 16 - 38.35 - EW
    7. Marola Mihai, Bacau, 14 - 37.67 - E
    8. Spanu Vasile, Vicovu de Jos, 1252 - 37.1 - E
    9. Ilies Ioan, Radauti, 411 - 36.2 - E
    10. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 55 - 34.36 - E
    11. Tipu Vlad, Iasi, 733 - 33.2 - E
    12. Rojnita Sebastian, Bacau, 566 - 32.77 - O
    13. Atomei Armand, Piatra Neamt, 272 - 31.37 - OW
    14. Carpovici Boris, Falticeni, 965 - 30.2 - OW
    15. Corneanu Sorin, Botosani, 190 - 26.59 - OW
    16. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 191 - 25.65 - O
    17. Carpovici Sergiu, Falticeni, 1945 - 18 - A








    Inscrieri Open - on 4/13/2019 at 2:47:24 PM

    1. Batranu Vlad, Iasi, 824 - 32.4 - O
    2. Catricicau Adrian, Baia Mare, 401 - 30.74 - O
    3. Ciortescu Cristi, Iasi, 59 - 30.56 - O
    4. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 75 - 29.31 - O
    5. Motorga Dorin, Targu Mures, 121 - 29.22 - O
    6. Filip Dan, Comanesti, 887 - 28.9 - OW
    7. Dragan Petru Ioan, Iasi, 81 - 28.65 - O
    8. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 80 - 28.6 - OW
    9. Trandafir Vasile, Targu Mures, 128 - 28.38 - O
    10. Braniste George, Bacau, 115 - 28.37 - O
    11. Stolearenco Igor, Galati, 186 - 28.06 - O
    12. Ursulean Vasile, Straja, 157 - 28.03 - O
    13. Hariuc Costica, Vaslui, 1103 - 27.75 - O
    14. Bogza Dragos, Iasi, 365 - 27.67 - O
    15. Marola Dan, Bacau, 100 - 27.12 - O
    16. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 220 - 26.98 - O
    17. Ticu Dorin, Bacau, 123 - 26.73 - OW
    18. Pinzar Alin, Suceava, 178 - 25.88 - O
    19. Veres Janos, Targu Mures, 213 - 25.72 - OW
    20. Ivanov Sorin, Piatra Neamt, 949 - 25.35 - O
    21. Buruiana Mihai, Marasesti, 533 - 25.32 - OW
    22. Pralea Marius Dan, Botosani, 127 - 25.18 - O
    23. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 436 - 24.06 - O
    24. Janosi Attila, Targu Mures, 133 - 23.89 - O
    25. Serban Liviu, Onesti, 296 - 23.27 - O
    26. Bacosca Catalin, Bacau, 1266 - 22.7 - O
    27. Postelnicu Mihai, Focsani, 443 - 22.56 - O
    28. Leteanu Marius, Bacau, 302 - 22.41 - O
    29. Stroe Ionel, Bacau, 328 - 21.18 - O
    30. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret, 506 - 21.13 - O
    31. Oancea Marian, Bacau, 438 - 20.57 - O
    32. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 310 - 20.02 - OW
    33. Iacob Gabriel, Iasi, 394 - 18.09 - AW
    34. Gatea Marius, Piatra Neamt, 985 - 17.65 - AW
    35. Halbedel Marcel, Bacau, 1140 - 16 - AW
    36. Fulop Laszlo, Targu Mures, 363 - 15.76 - A
    37. Salavastru Petru, Botosani, 332 - 15.49 - AW
    38. Budescu Marian, Galati, 565 - 15.19 - A
    39. Olteanu Gabriel, Vaslui, 849 - 13.08 - A
    40. Codreanu George, Tecuci, 1173 - 11.06 - A
    41. Buruiana Petru, Piatra Neamt, 1608 - 0 - O
    42. Opincaru Marius, Piatra Neamt, 5001 - 0






    Inscrieri Avansati - on 4/13/2019 at 10:01:48 AM

    1. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 349 - 19.48 - AW
    2. Paval Mihai, Iasi, 1101 - 19.4 - A
    3. Gherghel Petru, Bacau, 1579 - 19.4 - A
    4. Fotia Iulian, Bacau, 270 - 19.22 - A
    5. Donisan Costel, Pascani, 457 - 18.57 - AW
    6. Ene Florin, Ploiesti, 252 - 18.53 - A
    7. Nitu Serban, Paulesti, 277 - 18.39 - AW
    8. Sofian Corneliu, Suceava, 364 - 18.31 - AW
    9. Iordachi Adrian, Adjud, 479 - 18.3 - A
    10. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 244 - 18.2 - A
    11. Petrescu Claudiu, Putna, 493 - 17.94 - A
    12. Lucic Corneliu, Suceava, 340 - 17.89 - AWH
    13. Socaci Sorin, Panciu, 423 - 17.81 - AW
    14. Dior Dorin, Iasi, 317 - 17.72 - A
    15. Kurennoi Andrei, Moldova, 519 - 17.03 - A
    16. Lazar Dumitru, Mizil, 331 - 16.44 - A
    17. Acriva Marian, Mizil, 406 - 16.41 - A
    18. Pristavu Bogdan Constantin, Iasi, 1104 - 16.2 - A
    19. Cazacu Florin, Vatra Dornei, 1661 - 16 - A
    20. State Constantin, Targu Neamt, 1230 - 15.87 - A
    21. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 471 - 15.51 - A
    22. Subtirelu Marius, Onesti, 657 - 15.2 - A
    23. Ilie Aurelian, Botosani, 788 - 15 - A
    24. Albu Constantin, Suceava, 883 - 14.77 - AW
    25. Galatanu Silviu, Bacau, 2713 - 14.5 - A
    26. Nutu Catalin, Targu Neamt, 1385 - 14.25 - A
    27. Terente Catalin, Piatra Neamt, 1541 - 12.3 - A
    28. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 569 - 12.2 - AW
    29. Suciu Dragos, Constanta, 1094 - 10.75 - A
    30. Simon Alexandru, Roman, 1102 - 10.5 - A
    31. Simon Gheorghe, Roman, 940 - 10.15 - A
    32. Ghitu Liviu, Onesti, 541 - 10.13 - A
    33. Sarcani Andrei, Targu Mures, 1050 - 9.36 - IW
    34. Lungu Lucian, Onesti, 973 - 9.18 - I
    35. Tronciu Gabriel, Roman, 772 - 9.08 - I
    36. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 760 - 8.52 - I
    37. Plamada Aurelian, Botosani, 1251 - 8.15 - I
    38. Ghet Ionut, Bacau, 3516 - 6 - I
    39. Dimitriu Vasile, Bacau, 1589 - 0 - A
    40. Golai Gheorghe, Piatra Neamt, 1731 - 0 - A





    Inscrieri Incepatori - on 4/13/2019 at 10:05:22 AM

    1. Boariu Timofte Danut, Borsec, 781 - 9.99 - IW
    2. Cervicescu Laurentiu, Botosani, 1037 - 9.6 - I
    3. Varvara Ionel, Targu Neamt, 2109 - 9.6 - I
    4. Sisca Nicusor, Comanesti, 842 - 9.42 - IW
    5. Suciu Andrei, Borsec, 793 - 9.3 - I
    6. Spircu Alexandru, Botosani, 1003 - 9.26 - I
    7. Olaru Miruna Andreea, Comanesti, 797 - 8.72 - IF
    8. Lazar Ionel, Pufesti, 3299 - 8.5 - I
    9. Grusca Narcis, Gura Humorului, 856 - 8.26 - IW
    10. Filip Cristi, Comanesti, 1097 - 8.18 - IW
    11. Zamfirache Ioan, Botosani, 669 - 8.08 - IW
    12. Stavarache Florentin, Pascani, 1626 - 8 - I
    13. Amariei Lucian, Piatra Neamt, 3418 - 7.5 - I
    14. Luca Ioan, Piatra Neamt, 1096 - 7.44 - I
    15. Mikk Aurelian Victor, Borsec, 1641 - 7.1 - I
    16. Iordache Catalin, Comanesti, 1347 - 6.63 - IW
    17. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 1163 - 6.46 - I
    18. Minca Paul, Comanesti, 2031 - 6.35 - I
    19. Geamanu Pompiliu, Adjud, 3513 - 6 - I
    20. Ungureanu Adrian, Piatra Neamt, 1473 - 5.63 - I
    21. Savina Dan, Piatra Neamt, 1014 - 5.62 - I
    22. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos, 1193 - 5.36 - IJ
    23. Colceru Paul, Comanesti, 2368 - 5.2 - I
    24. Rogin Florin, Piatra Neamt, 3742 - 5 - I
    25. Stancu Maricel, Focsani, 2289 - 4.7 - I
    26. Grosu Gheorghita, Targu Neamt, 1334 - 4.5 - I
    27. Lita Iulian Bogdan, Bacau, 4000 - 0 - I
    28. Stan Alexandru, Bacau, 4004 - 0 - I
    29. Ailioaiie Bogdan, Comanesti, 5002 - 0
    30. Isac Daniel, Iasi, 5003 - 0
    31. Iacob Liviu Iulian, Bacau, 5004 - 0
    32. Compot Eugen, Bacau, 5005 - 0
    33. Serban Felix Teodor, Panciu, 5008 - 0








    Ultima modificare făcută de puiu; 13.04.2019 la 14:47.

  4. Îmi place PaliHR, marian oancea le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui puiu
    Data înscrierii
    22.01.2009
    Locație
    Bacau
    Vârstă
    56
    Postări
    1.003
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 2 h 22 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    2931

    Rezervat Clasament

    Clasament Elite

    1. Simon Csaba - Targu Mures
    2. Albu Vlad - Iasi
    3 -- 4
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Hasna Cosmin - Straja
    5 -- 8
    Cozma Catalin - Falticeni
    Carpovici Boris - Falticeni
    Marola Mihai - Bacau
    Ursulean Florin - Straja
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Spanu Vasile - Vicovu de Jos
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Atomei Armand - Piatra Neamt
    13 -- 14 1v gr.inf.
    Ilies Ioan - Radauti
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    15 -- 16 0v gr.inf.
    Tipu Vlad - Iasi
    Corneanu Sorin - Botosani
    Clasament Open

    1. Opincaru Marius - Piatra Neamt
    2. Ursulean Vasile - Straja
    3 -- 4
    Batranu Vlad - Iasi
    Motorga Dorin - Targu Mures
    5 -- 8
    Ticu Dorin - Bacau
    Stroe Ionel - Bacau
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
    9 -- 16
    Iacob Gabriel - Iasi
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    Catricicau Adrian - Baia Mare
    Braniste George - Bacau
    Buruiana Mihai - Marasesti
    Pinzar Alin - Suceava
    17 -- 26 1v gr.sup.
    Filip Dan - Comanesti
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Bogza Dragos - Iasi
    Marola Dan - Bacau
    Veres Janos - Targu Mures
    Ivanov Sorin - Piatra Neamt
    Janosi Attila - Targu Mures
    Postelnicu Mihai - Focsani
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Buruiana Petru - Piatra Neamt
    27 -- 32 0v gr.sup.
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Stolearenco Igor - Galati
    Hariuc Costica - Vaslui
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    Bacosca Catalin - Bacau
    Leteanu Marius - Bacau
    33 -- 37 1v gr.inf.
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Serban Liviu - Onesti
    Oancea Marian - Bacau
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Budescu Marian - Galati
    38 -- 42 0v gr.inf.
    Gatea Marius - Piatra Neamt
    Halbedel Marcel - Bacau
    Salavastru Petru - Botosani
    Olteanu Gabriel - Vaslui
    Codreanu George - Tecuci
    Clasament Avansati

    1. Badaluta Marian - Vatra Dornei
    2. Burghelea Florin - Piatra Neamt
    3 -- 4
    Iordachi Adrian - Adjud
    Dior Dorin - Iasi
    5 -- 8
    Petrescu Claudiu - Putna
    Lucic Corneliu - Suceava
    Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    Kurennoi Andrei - Moldova
    9 -- 14
    Acriva Marian - Mizil
    Lazar Dumitru - Mizil
    Fotia Iulian - Bacau
    Nutu Catalin - Targu Neamt
    Donisan Costel - Pascani
    Tronciu Gabriel - Roman
    15 -- 16 2v gr.sup.
    Simon Gheorghe - Roman
    Dimitriu Vasile - Bacau
    17 -- 23 1v gr.sup.
    Nitu Serban - Paulesti
    Sofian Corneliu - Suceava
    Socaci Sorin - Panciu
    Pristavu Bogdan Constantin - Iasi
    Cazacu Florin - Vatra Dornei
    Ilie Aurelian - Botosani
    Terente Catalin - Piatra Neamt
    24 -- 27 0v gr.sup.
    Ene Florin - Ploiesti
    Albu Constantin - Suceava
    Ailioaie Gheorghe - Comanesti
    Simon Alexandru - Roman
    28 -- 29 2v gr.inf.
    Gherghel Petru - Bacau
    Subtirelu Marius - Onesti
    30 -- 34 1v gr.inf.
    State Constantin - Targu Neamt
    Lungu Lucian - Onesti
    Plamada Aurelian - Botosani
    Ghet Ionut - Bacau
    Golai Gheorghe - Piatra Neamt
    35 -- 39 0v gr.inf.
    Galatanu Silviu - Bacau
    Suciu Dragos - Constanta
    Ghitu Liviu - Onesti
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    Clasament Incepatori

    1. Boariu Timofte Danut - Borsec
    2. Suciu Andrei - Borsec
    3 -- 4
    Grusca Narcis - Gura Humorului
    Iordache Catalin - Comanesti
    5 -- 8
    Colceru Paul - Comanesti
    Olaru Miruna Andreea - Comanesti
    Cervicescu Laurentiu - Botosani
    Spircu Alexandru - Botosani
    9 -- 12
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Isac Daniel - Iasi
    Ailioaiie Bogdan - Comanesti
    Sisca Nicusor - Comanesti
    13 -- 2v gr.sup.
    Serban Felix Teodor - Panciu
    14 -- 20 1v gr.sup.
    Varvara Ionel - Targu Neamt
    Lazar Ionel - Pufesti
    Stavarache Florentin - Pascani
    Marin Bogdan Mihail - Bacau
    Vlaisan Georgica - Vicovu de Jos
    Rogin Florin - Piatra Neamt
    Stancu Maricel - Focsani
    21 -- 24 0v gr.sup.
    Filip Cristi - Comanesti
    Amariei Lucian - Piatra Neamt
    Luca Ioan - Piatra Neamt
    Mikk Aurelian Victor - Borsec
    25 -- 2v gr.inf.
    Minca Paul - Comanesti
    26 -- 28 1v gr.inf.
    Geamanu Pompiliu - Adjud
    Savina Dan - Piatra Neamt
    Stan Alexandru - Bacau
    29 -- 33 0v gr.inf.
    Ungureanu Adrian - Piatra Neamt
    Grosu Gheorghita - Targu Neamt
    Lita Iulian Bogdan - Bacau
    Iacob Liviu Iulian - Bacau
    Compot Eugen - Bacau
    Ultima modificare făcută de puiu; 13.04.2019 la 22:46.

  6. Mulțumesc Bubucrys, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    senior
    Avatarul lui nicusor bulubasa
    Data înscrierii
    17.10.2011
    Locație
    comanesti
    Vârstă
    52
    Postări
    178
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 17 h 9 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    245
    Bulubașa Nicușor - Comănești - Open
    Mincă Paul - Comănești - Începători

    Trimis de pe al meu ONEPLUS A5000 folosind Tapatalk

  8. Mulțumesc Bubucrys au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    senior

    Data înscrierii
    26.08.2017
    Locație
    Miercurea-Ciuc
    Vârstă
    11
    Postări
    322
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 6 h 34 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    486
    Se inscrie Tamas Vivien,din Miercurea-Ciuc,la categoria Începatori.
    Se inscrie Tamas Szilard,din Miercurea-Ciuc,la categoria Open.

  10. Mulțumesc Bubucrys au mulțumit pentru mesaj
  11. #6
    organizator turnee

    Data înscrierii
    31.07.2007
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    31
    Postări
    639
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    304
    Pal Zoltan,Miercurea Ciuc, Elite.
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

  12. Mulțumesc Bubucrys au mulțumit pentru mesaj
  13. #7
    senior
    Avatarul lui nicusor bulubasa
    Data înscrierii
    17.10.2011
    Locație
    comanesti
    Vârstă
    52
    Postări
    178
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 17 h 9 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    245
    Munteanu Ion - Comănești - Open

    Trimis de pe al meu ONEPLUS A5000 folosind Tapatalk

  14. Mulțumesc Bubucrys au mulțumit pentru mesaj
  15. #8
    junior

    Data înscrierii
    31.10.2014
    Locație
    iasi
    Vârstă
    29
    Postări
    88
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 8 h 32 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    146
    dorin dior - iasi - avansati

  16. Mulțumesc Bubucrys au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place RaduAndrei le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    senior
    Avatarul lui RaduAndrei
    Data înscrierii
    03.06.2017
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    29
    Postări
    154
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    228
    andrei radu alexandru - iasi - avansati

    multumesc
    Do. Or do not. There is no try.

  18. Mulțumesc Bubucrys au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Bogdan A le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    junior

    Data înscrierii
    20.11.2017
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    26
    Postări
    62
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 h N/A
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    105
    Pristavu Bogdan Constantin - Iasi - avansanti
    Blade: Viscaria
    Faces: Tenergy 80fx + 05fx

  20. Mulțumesc Bubucrys au mulțumit pentru mesaj
  21. #11
    junior

    Data înscrierii
    20.11.2017
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    26
    Postări
    62
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 h N/A
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    105
    Holostenco Andrei - Iasi - avansati
    Blade: Viscaria
    Faces: Tenergy 80fx + 05fx

  22. Mulțumesc Bubucrys au mulțumit pentru mesaj
  23. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui Bubucrys
    Data înscrierii
    28.02.2016
    Locație
    Piatra Neamț
    Vârstă
    44
    Postări
    802
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    42 z 2 h 51 m
    Timp online pe zi
    46 m
    Reputație
    1071
    Piatra Neamț:
    Opincaru Marius- open
    Opincaru Marcel- avansati
    Nittaku Acoustic
    FH Tenergy 05
    BH Rakza 7 soft

  24. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    junior

    Data înscrierii
    20.11.2017
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    26
    Postări
    62
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 h N/A
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    105
    Razvan Stan - Iasi - avansati
    Blade: Viscaria
    Faces: Tenergy 80fx + 05fx

  26. Mulțumesc Bubucrys au mulțumit pentru mesaj
  27. #14
    junior

    Data înscrierii
    24.04.2017
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    41
    Postări
    81
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 11 h 17 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    100
    Bună ziua. Se înscrie Barabancea Lili, Iași, începători. Mulțumesc.

  28. Mulțumesc Bubucrys au mulțumit pentru mesaj
  29. #15
    senior
    Avatarul lui RaduAndrei
    Data înscrierii
    03.06.2017
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    29
    Postări
    154
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    228
    tronciu gabriel - roman - avansati
    Do. Or do not. There is no try.

Subiecte similare

  1. Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Piatra Neamț - 06.04.2019 (E/O+A/I)
    De sorin_client în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 60
    Ultimul post: 07.04.2019, 10:52
  2. Turneu B "Cupa Pietricica", Piatra Neamț - 23.02.2019
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 116
    Ultimul post: 24.02.2019, 18:53
  3. Turneu A "Cupa Petrodava", Piatra Neamț - 28.04.2018
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 267
    Ultimul post: 02.05.2018, 11:23
  4. Turneu B "Cupa Petrodava", Piatra Neamț - 20.01.2018
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 166
    Ultimul post: 25.01.2018, 13:12
  5. Turneu B "Cupa Petrodava", Piatra Neamț - 26.08.2017
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 137
    Ultimul post: 31.08.2017, 22:18

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •