tenismasa.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 5 din 5 PrimulPrimul ... 345
Rezultate 61 la 66 din 66

Subiect: Piatra Neamt

cadet
    Data înscrierii
    08.01.2019
    Locație
    Piatra Neamt
    Postări
    37
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    25
    "Nene"@-bubucrys- în mod clar mă confunzi cu careva ...Dacă vrei să discutăm în mod oficial, de ce nu spui aşa?! Ai auzit de insultă?În DEX, definiţia e săracă!Mai sunt o grămadă de "dedesubturi"...dacă insişti! Şi-n felul ăsta putem discuta şi-n mod pe cât de oficial vrei!
    Eram răcit bocnă ar fi o chestie. Şi nu e treaba ta să ştii cât tenis de masă ştiu eu şi nici cu înălţimea nu prea te-am înţeles! Emiţi judecăţi de valoare după cum arată X sau Y? Dezamăgitor, coane!

Nu am schingiuit muierea sau copilul nimănui ca să aflu despre locaţia de la Liceul Forestier. Era afişată pe acest site. Am sunat şi la numărul de telefon precizat, evident. Acel domn mi-a răspuns, politicos, că a predat sala dar că pot să mă duc să joc, fără probleme! Ceea ce am şi făcut, luând de bune toate informaţiile disponibile! Nu s-au precizat pe acest site alte informaţii (că trebuie să fie creştinu' de o anumită înălţime, smerit, cu har, înbisericit etc). Evident, nu am trecut pe acolo să tulbur pacea nimănui. Am vrut doar să joc un tenis de masă cu prietenul meu. Era o masă liberă şi asta m-a nedumerit cel mai tare. Iar domnul care m-a abordat a fost foarte categoric. Prind rapid orice nuanţă în exprimare. Am înţeles, răspicat, că nu pot juca tenis acolo, precum am precizat anterior, în niciun fel, nici pe bani, nici gratis etc.Dar orice daune aş face/ aş fi făcut la acea masă de tenis,sunt genu' ăla că nu plăteşte nimeni după mine!

Dacă vrei să vorbim faţă în faţă, mă găseşti la Tribunalul Neamţ - Secţia comercială. Mă numesc Lupu Gabriel.

Şi pentru că ai insistat atât de mult pe ceea ce nu era relevant (legat la cum arăt, ce tenis ştiu, că-s tare-n gură etc), în loc să dumireşti lumea cum şi-n ce condiţii se poate juca tenis de masă acolo, o să mă interesez şi eu, oficial, care este statutul legal al clubului tău, chit că e privat dar într-o locaţie a unei unităţi de învăţământ!

PS- mai sunt locaţii în oraş unde se poate juca tenis, nu ai exclusivitate pe acest domeniu. Te sfătuiesc să fii atent, foarte atent la exprimare, dacă nu vrei să ajungem să ne cunoaştem pe la vreo sală de judecată. Zic asta de la început, şi eu, ca să nu fie niciun dubiu, nici la mine!

O zi faină!

junior Avatarul lui bogu0191
    Data înscrierii
    03.12.2015
    Locație
    Piatra-Neamt
    Vârstă
    28
    Postări
    77
    Timp total online
    1 z 5 h 9 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    34
    Baieti, baieti cu siguranta a fost o neintelegere. @ Zentai, nu te cunosc, dar iti spun cu siguranta ca-s oameni de nota 10 acolo.

Eu joc in CLUJ si am fost primit cu bratele deschise la sala in preajma sarbatorilor de Craciun, chiar daca exista reticienta de inceput. ''Ca asa-i la noi ''

Cine are de castigat din disputa de mai sus? Lasati orgoliile si bucurati-va de tenis.

Va salut!

cadet
    Data înscrierii
    08.01.2019
    Locație
    Piatra Neamt
    Postări
    37
    Timp total online
    16 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    25
    @bogu- prietene...poate şi eu sunt un băiat de nota 10!
    Nu m-a deranjat, de nici un fel, că era o masă liberă şi că am fost mătrăşit de la uşă! M-a deranjat miştocăreala de după! Dar nici din asta nu mor io! Până la urmă, asta e! Fiecare are îndemânările lui, prietenii lui...etc! Putea să fie un dram de diplomaţie de partea cealaltă a uşii!

Totuşi, eu m-am comportat ştoc! Am intrat pe acest site, am făcut o listă cu locurile unde se poate juca tenis şi am început să verific lista! Am sunat la numărul care era afişat (atunci), m-am dumirit cum stă treaba! Ce-ar mai fi trebuit să fac?! Să intru pe burtă în sala unde se juca tenis şi să încep cu "săru-mâna boierii dumneavoastră!Miluiţi-mă şi pe mine cu un gram de tenis!" )). Aveam portofelul la mine şi am crezut că e un loc unde se poate închiria o masă de tenis. Eroarea mea a fost minimă şi n-a murit nimeni, zic eu, c-am bătut la o uşă crezând că pot juca un tenis în seara cu pricina!

Dar eu nu mai sunt supărat! Viaţa e mult prea faină să ne supărăm dintr-atâta! Ce naiba! )
    Eu tot o să găsesc o masă unde să mă antrenez!

Toate cele bune, la toată lumea! Spor şi baftă la antrenamente!

Gabriel

cadet
    Data înscrierii
    08.01.2019
    Locație
    Piatra Neamt
    Postări
    37
    Timp total online
    16 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    25
    Căci la toţi ne vine rândul să recunoaştem c-am greşit, azi a venit rândul meu să recunosc că am greşit şi m-am pripit în aprecierea situaţiei şi a persoanei, mai ales că l-am cunoscut, în persoană, pe domnul Cristian faţă de care am căpătat toată stima! Mulţumesc pentru tot!

5. Mulțumesc Bubucrys au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place mariomoro le-a plăcut acest mesaj
    organizator turnee
    Data înscrierii
    28.02.2016
    Locație
    Piatra Neamț
    Vârstă
    44
    Postări
    855
    Timp total online
    45 z 16 h 33 m
    Timp online pe zi
    48 m
    Reputație
    1160
    Citat Postat în original de Zentai Vezi post
    Căci la toţi ne vine rândul să recunoaştem c-am greşit, azi a venit rândul meu să recunosc că am greşit şi m-am pripit în aprecierea situaţiei şi a persoanei, mai ales că l-am cunoscut, în persoană, pe domnul Cristian faţă de care am căpătat toată stima! Mulţumesc pentru tot!
    Respectul e reciproc sănătate sa avem.
    Nittaku Acoustic
    FH Tenergy 05
    BH Rakza 7 soft

junior

Data înscrierii
    02.01.2019
    Locație
    București
    Postări
    101
    Timp total online
    5 z 1 h 54 m
    Timp online pe zi
    23 m
    Reputație
    83
    Salutare,

De sambata o sa stau o saptamana prin Piatra-Neamt, la niste rude din partea soacrei, si parca nu as vrea sa patesc ca Zentai, nici macar in gluma, as vrea sa apuc sa bag cateva topspinuri sanatoase inainte de A+ de la Bacau . Exista locuri unde se poate juca?

Subiecte similare

1. piatra neamt 9 ani caut partener
    De leonnschi în forumul Parteneri de antrenament
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 11.02.2013, 01:35
  2. Turneu tip B la Piatra-Neamt 20.08
    De selectia naturala în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 21.08.2008, 13:05
  3. TURNEU A LA PIATRA-NEAMT 5 IULIE
    De selectia naturala în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 48