Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Innerforce layer alc + fete pt. Balsa carbo x5

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • CUMPĂR Innerforce layer alc + fete pt. Balsa carbo x5

    Sunt interesat de un Innerforce layer ALC nou sau fara lovituri. Va rog sa specificati greutatea acestuia si tipul de maner.

    Pana acum am folosit Flared, insa as fi interesat sa stiu opiniile voastre despre Straight sau Anatomic, si care ar fi mai bun pt ce joc eu (FH:T80 si BH:Challenger attack SP; ambele 2.1mm; jucat aproape de masa si in interiorul mesei).

    Pentru Balsa pe care il am, as vrea sa ii pun niste fete pt incepatori, fiindca vreau sa invat pe cineva sa joace.

    Multumesc anticipat.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    BalsaCarbo X5
    Tenergy 80 2.1
    Challenger Attack 2.1

  • #2
    Layer este lemn flexibil și nu te ajută la SP. Am avut și nu a mers bine. Momentan sunt impresionat de Innerforce ALC modelul vechi care este mai stiff și se potrivește cu SP. Sau ceva lemn cu 7 straturi ar merge.
    *** T05/JWM/GD 612

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de phill Vezi post
      Layer este lemn flexibil și nu te ajută la SP. Am avut și nu a mers bine. Momentan sunt impresionat de Innerforce ALC modelul vechi care este mai stiff și se potrivește cu SP. Sau ceva lemn cu 7 straturi ar merge.
      Multam de sfat. Nu stiu cum pot edita subiectul acuma din pacate.

      Ce parere ai atunci despre noul Harimoto Tomakazu Innerforce ALC sau Zhang Jike ALC?




      Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      BalsaCarbo X5
      Tenergy 80 2.1
      Challenger Attack 2.1

      Comentariu


      • #4
        Sună-mă te rog. 0756857942
        *** T05/JWM/GD 612

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de phill Vezi post
          Layer este lemn flexibil și nu te ajută la SP. Am avut și nu a mers bine. Momentan sunt impresionat de Innerforce ALC modelul vechi care este mai stiff și se potrivește cu SP. Sau ceva lemn cu 7 straturi ar merge.
          Nu cunosc fata SP, dar ma intereseaza si pe mine lemnul. Ce fete nu s-ar potrivi pe el? Sau care s-ar potrivi? Va referiti la o anumita duritate a fetei?

          Comentariu


          • #6


            Asta i-l doresti?
            Blade: VECHITURA CU 70 LEI
            FH: FATA DE ROATA DE MASINA
            BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

            Comentariu


            • #7
              Mi'am comandat Harimoto Innerforce ALC. Multumesc tuturor pentru raspunsuri.

              https://www.megaspin.net/store/large...arimoto-if-alc
              BalsaCarbo X5
              Tenergy 80 2.1
              Challenger Attack 2.1

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X