tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 10 din 10 PrimulPrimul ... 8910
Rezultate 136 la 143 din 143

Subiect: GRAND TURNEU "Cupa Costel Totan", Mediaș – 3-5.05.2019

  1. #136
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.668
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    176 z 4 h 49 m
    Timp online pe zi
    1 h 47 m
    Reputație
    15540
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  2. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy, Cornel 67, Kis Istvan, iuliu zedler, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  3. #137
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.168
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    113 z 11 h 9 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10200
    Cate ceva spicuite si de pe la copii din turneul de Vineri.

    Gr.inferioara nr. 1 - Juniori II
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PINZAR ANDREI MEDIAS
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 MOGA MADALINA MEDIAS
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    3 WEISZ ZSOFIA TARGU MURES
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
    4 SANDU ANDREI SIBIU
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 MOSOIU MARIUS DUMBRAVENI SB
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2 - Juniori II
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CUESDEAN RARES REGHIN
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 CINDEA CRISTIAN MEDIAS
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 BARDAS PATRICK DUMBRAVENI SB
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 VIOREANU CRISTIAN DUMBRAVENI SB
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 ILIE ARIANA MEDIAS
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - Juniori II
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HILA BEATRICE MEDIAS
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 MOCA MARA MEDIAS
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 GRIF MARIA TARGU MURES
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    4 DUDA DANIEL DUMBRAVENI SB
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 GRIGORE COSMIN SLATINA
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 4 - Juniori II
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOCA ALINA MEDIAS
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    2 AMBRUS SZILARD LUDUS
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 HERCIU GABRIELA MEDIAS
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 DECUSEARA VLAD MEDIAS
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 VIRLONOVICI DAVID DUMBRAVENI SB
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4


    Gr.superioara nr. 1 - Juniori II
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PINZAR ANDREI MEDIAS
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 HERCIU GABRIELA MEDIAS
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 GRIGORE COSMIN SLATINA
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4 VIOREANU CRISTIAN DUMBRAVENI SB
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Juniori II
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CUESDEAN RARES REGHIN
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 WEISZ ZSOFIA TARGU MURES
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3 MOCA ALINA MEDIAS
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    4 GRIF MARIA TARGU MURES
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Juniori II
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HILA BEATRICE MEDIAS
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 CINDEA CRISTIAN MEDIAS
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    3 MOGA MADALINA MEDIAS
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    4 VIRLONOVICI DAVID DUMBRAVENI SB
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Juniori II
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 AMBRUS SZILARD LUDUS
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    2 MOCA MARA MEDIAS
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 BARDAS PATRICK DUMBRAVENI SB
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4 SANDU ANDREI SIBIU
    2-3
    0-3
    3-0
    1


    Eliminatorii Juniori II

    1. Pinzar Andrei
    -------------------- Pinzar Andrei 3-1
    8. Moca Alina
    ----------------------------------- Pinzar Andrei 3-1
    5. Hila Beatrice
    -------------------- Moca Mara 3-2
    4. Moca Mara
    -------------------------------------------------- Pinzar Andrei 3-1
    3. Moga Madalina
    -------------------- Moga Madalina 3-1
    6. Ambrus Szilard
    ----------------------------------- Cuesdean Rares 3-2
    7. Herciu Gabriela
    -------------------- Cuesdean Rares 3-0
    2. Cuesdean Rares


    Clasament Juniori II

    1. Pinzar Andrei - Medias
    2. Cuesdean Rares - Reghin
    3 -- 4
    Moca Mara - Medias
    Moga Madalina - Medias
    5 -- 8
    Moca Alina - Medias
    Herciu Gabriela - Medias
    Hila Beatrice - Medias
    Ambrus Szilard - Ludus
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Cindea Cristian - Medias
    Weisz Zsofia - Targu Mures
    Sandu Andrei - Sibiu
    Grigore Cosmin - Slatina
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Grif Maria - Targu Mures
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    Vioreanu Cristian - Dumbraveni SB
    Virlonovici David - Dumbraveni SB
    17 -- 20 0v gr.inf.
    Duda Daniel - Dumbraveni SB
    Decuseara Vlad - Medias
    Ilie Ariana - Medias
    Mosoiu Marius - Dumbraveni SB

  4. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  5. #138
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.168
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    113 z 11 h 9 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10200
    Juniori III

    Gr.inferioara nr. 1 - Juniori III
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    V
    Loc
    1 KISS BENCE ODORHEIU SECUIESC
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    7
    2
    2 ZAJZON PAL TARGU MURES
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    4
    5
    3 BEDO BALINT ODORHEIU SECUIESC
    3-2
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    7
    1
    4 GYORGY NICOLETT TARGU MURES
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    6
    5 ANCA VALENTIN LUDUS
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    6
    3
    6 VAJDA ATTILA ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    7
    7 TAMAS LILLA ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    9
    8 PAP TETENY TARGU MURES
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    4
    9 KAJTAR ADRIENN TARGU MURES
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    8


    Clasament Juniori III

    1. Bedo Balint - Odorheiu Secuiesc
    2. Kiss Bence - Odorheiu Secuiesc
    3 -- 4
    Anca Valentin - Ludus
    Pap Teteny - Targu Mures
    5 -- 8
    Zajzon Pal - Targu Mures
    Gyorgy Nicolett - Targu Mures
    Vajda Attila - Odorheiu Secuiesc
    Kajtar Adrienn - Targu Mures
    9 -- 0v gr.inf.
    Tamas Lilla - Odorheiu Secuiesc

  6. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  7. #139
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.168
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    113 z 11 h 9 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10200
    Juniori IV

    Gr.inferioara nr. 1 - Juniori IV
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SEBOK MARTON ODORHEIU SECUIESC
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 GLIGORAS IANIS TARNAVENI
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 DECSEI EMMA LUDUS
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4 POSTOLACHE IGOR SLATINA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    5 MEDESAN ANDREI MEDIAS
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 VASS PETER UNGURAS DEJ
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Juniori IV
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TORO DAVID ODORHEIU SECUIESC
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 TANASE VIVIEN DEJ
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    3 NAGY SOPHIA TARNAVENI
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 FELEKI BALINT ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    5 FESTEU DAVID MEDIAS
    0-3
    3-0
    0-3
    0-3
    3-0
    2
    4
    6 BUDIU IOAN MEDIAS
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - Juniori IV
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POP ALEXANDRU CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 COSTACHE DAVID CISNADIE
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 GELEI KRISTOF ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 BAN TAMAS ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5 DECUSEARA DAVID MEDIAS
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    6 CUCERZAN SONIA MEDIAS
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - Juniori IV
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ANCA ANA MARIA LUDUS
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    2 PORUMB ALEXANDRU SIBIU
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 LASZLO ANKOS ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    4 JANOS TAMAS ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    5 LUKACS AVARKA TARGU MURES
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    6 NAGY RAUL MEDIAS
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 5 - Juniori IV
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CATANA ALBERT CISNADIE
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 BARDAS MARK DUMBRAVENI SB
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 SARKANY LEVENTE ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    4 SZOVERDI KRISZTIAN ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    5 SZILAGYI BENCE TARGU MURES
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    4
    6 PORUMB CRISTIAN SIBIU
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    3

    Gr.superioara nr. 1 - Juniori IV
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POSTOLACHE IGOR SLATINA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 LASZLO ANKOS ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    3 GELEI KRISTOF ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 FESTEU DAVID MEDIAS
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 2 - Juniori IV
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TORO DAVID ODORHEIU SECUIESC
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CATANA ALBERT CISNADIE
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 JANOS TAMAS ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 DECUSEARA DAVID MEDIAS
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    Gr.superioara nr. 3 - Juniori IV
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POP ALEXANDRU CLUJ NAPOCA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 SEBOK MARTON ODORHEIU SECUIESC
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 PORUMB CRISTIAN SIBIU
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 NAGY RAUL MEDIAS
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Juniori IV
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PORUMB ALEXANDRU SIBIU
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    2 NAGY SOPHIA TARNAVENI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 GLIGORAS IANIS TARNAVENI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 SZILAGYI BENCE TARGU MURES
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    Gr.superioara nr. 5 - Juniori IV
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BARDAS MARK DUMBRAVENI SB
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 COSTACHE DAVID CISNADIE
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    3 FELEKI BALINT ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 VASS PETER UNGURAS DEJ
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2


    Gr.superioara nr. 1 - Juniori IV
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POSTOLACHE IGOR SLATINA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 LASZLO ANKOS ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    3 GELEI KRISTOF ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 FESTEU DAVID MEDIAS
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 2 - Juniori IV
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TORO DAVID ODORHEIU SECUIESC
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CATANA ALBERT CISNADIE
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 JANOS TAMAS ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 DECUSEARA DAVID MEDIAS
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    Gr.superioara nr. 3 - Juniori IV
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POP ALEXANDRU CLUJ NAPOCA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 SEBOK MARTON ODORHEIU SECUIESC
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 PORUMB CRISTIAN SIBIU
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 NAGY RAUL MEDIAS
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Juniori IV
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PORUMB ALEXANDRU SIBIU
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    2 NAGY SOPHIA TARNAVENI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 GLIGORAS IANIS TARNAVENI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 SZILAGYI BENCE TARGU MURES
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    Gr.superioara nr. 5 - Juniori IV
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BARDAS MARK DUMBRAVENI SB
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 COSTACHE DAVID CISNADIE
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    3 FELEKI BALINT ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 VASS PETER UNGURAS DEJ
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2

    Clasament Juniori IV

    1. Postolache Igor - Slatina
    2. Sebok Marton - Odorheiu Secuiesc
    3 -- 4
    Bardas Mark - Dumbraveni SB
    Toro David - Odorheiu Secuiesc
    5 -- 8
    Pop Alexandru - Cluj Napoca
    Vass Peter Unguras - Dej
    Gligoras Ianis - Tarnaveni
    Porumb Alexandru - Sibiu
    9 -- 10
    Catana Albert - Cisnadie
    Festeu David - Medias
    11 -- 15 1v gr.sup.
    Costache David - Cisnadie
    Laszlo Ankos - Odorheiu Secuiesc
    Decuseara David - Medias
    Szilagyi Bence - Targu Mures
    Porumb Cristian - Sibiu
    16 -- 19 0v gr.sup.
    Nagy Sophia - Tarnaveni
    Gelei Kristof - Odorheiu Secuiesc
    Janos Tamas - Odorheiu Secuiesc
    Feleki Balint - Odorheiu Secuiesc
    20 -- 5v gr.inf.
    Anca Ana Maria - Ludus
    21 -- 3v gr.inf.
    Lukacs Avarka - Targu Mures
    22 -- 23 2v gr.inf.
    Tanase Vivien - Dej
    Decsei Emma - Ludus
    24 -- 25 1v gr.inf.
    Sarkany Levente - Odorheiu Secuiesc
    Ban Tamas - Odorheiu Secuiesc
    26 -- 30 0v gr.inf.
    Szoverdi Krisztian - Odorheiu Secuiesc
    Medesan Andrei - Medias
    Nagy Raul - Medias
    Cucerzan Sonia - Medias
    Budiu Ioan - Medias

  8. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  9. #140
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.168
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    113 z 11 h 9 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10200
    La juniori IV dupa grupele inferioara am despartit fetele de baieti chiar daca sau calificat mai departe la dorinta antrenorilor de a avea un clasament separat si totusi o repriza de meciuri mai sustinute.

    Gr.inferioara nr. 1 - Juniori IV Fete
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 ANCA ANA MARIA LUDUS
    3-0
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    2
    2 TANASE VIVIEN DEJ
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    5
    3 NAGY SOPHIA TARNAVENI
    1-3
    3-0
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    3
    4 DECSEI EMMA LUDUS
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    6
    1
    5 LUKACS AVARKA TARGU MURES
    0-3
    3-0
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    6 CUCERZAN SONIA MEDIAS
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    6
    7 BUDIU IOANA MEDIAS
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    7

    Clasament Juniori IV Fete

    1. Decsei Emma - Ludus
    2. Anca Ana Maria - Ludus
    3 -- 4
    Nagy Sophia - Tarnaveni
    Lukacs Avarka - Targu Mures
    5 -- 6
    Tanase Vivien - Dej
    Cucerzan Sonia - Medias
    7 -- 0v gr.inf.
    Budiu Ioana - Medias

  10. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  11. #141
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.168
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    113 z 11 h 9 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10200
    A doua zi la copii am facut un OPEN in Sistem Elvetian

    Inscrieri Open Copii - on 5/8/2019 at 7:09:16 AM

    1. Cuesdean Rares, Reghin, 156
    2. Hila Beatrice, Medias, 1457
    3. Moca Mara, Medias, 1744
    4. Cindea Cristian, Medias, 760
    5. Moga Madalina, Medias, 2279
    6. Herciu Gabriela, Medias, 1182
    7. Sandu Andrei, Sibiu, 648
    8. Dumitru Ovidiu, Tarnaveni, 2319
    9. Pop Alexandru, Cluj Napoca, 3543
    10. Monu Claudiu, Tarnaveni, 3153
    11. Tanase Vivien, Dej, 3462
    12. Ilie Ariana, Medias, 4774
    13. Cucerzan Sonia, Medias, 5002
    14. Budiu Ioana, Medias, 5003
    15. Vass Peter, Dej, 5004
    16. Festeu David, Medias, 5005

    J Numele Local 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 V1 V2 V3 V4 V5 V6 V LOC
    1 Cuesdean Rares Reghin 2--3 3--0 3--0 2--3 3--0 1 1 0 0 1 3 5
    2 Hila Beatrice Medias 3--1 3--1 3--2 3--1 3--0 1 1 1 1 1 5 1
    3 Moca Mara Medias 3--2 1--3 1--3 3--0 3--0 1 1 1 0 0 3 4
    4 Cindea Cristian Medias 0--3 1--3 3--1 3--0 3--0 1 1 0 1 0 3 6
    5 Moga Madalina Medias 0--3 2--3 3--0 3--0 3--0 1 0 1 1 0 3 3
    6 Herciu Gabriela Medias 3--2 1--3 3--1 3--0 3--0 1 0 1 1 1 4 2
    7 Sandu Andrei Sibiu 0--3 1--3 3--0 3--0 3--0 1 0 1 0 1 3 7
    8 Dumitru Ovidiu Tarnaveni 0--3 0--3 0--3 3--0 3--0 1 0 1 0 0 2 10
    9 Pop Alexandru Cluj Napoca 0--3 0--3 3--0 3--0 3--0 0 1 0 1 1 3 8
    10 Monu Claudiu Tarnaveni 0--3 0--3 3--0 3--0 3--0 0 1 0 1 1 3 9
    11 Tanase Vivien Dej 0--3 0--3 3--0 2--3 1--3 0 0 1 0 0 1 15
    12 Ilie Ariana Medias 0--3 0--3 0--3 3--0 3--0 0 1 0 0 1 2 11
    13 Cucerzan Sonia Medias 0--3 0--3 3--2 0--3 0--3 0 0 0 1 0 1 14
    14 Budiu Ioana Medias 0--3 0--3 0--3 0--3 2--3 0 0 0 0 0 0 16
    15 Vass Peter Dej 0--3 0--3 0--3 3--2 3--0 0 1 0 0 1 2 12
    16 Festeu David Medias 0--3 0--3 3--1 0--3 3--0 0 0 1 1 0 2 13


    G L1 L2 Jucator 1 Jucator 2 Scor
    1 1 9 Cuesdean Rares Pop Alexandru 3--0
    2 2 10 Hila Beatrice Monu Claudiu 3--0
    3 3 11 Moca Mara Tanase Vivien 3--0
    4 4 12 Cindea Cristian Ilie Ariana 3--0
    5 5 13 Moga Madalina Cucerzan Sonia 3--0
    6 6 14 Herciu Gabriela Budiu Ioana 3--0
    7 7 15 Sandu Andrei Vass Peter 3--0
    8 8 16 Dumitru Ovidiu Festeu David 3--0
    G L1 L2 Juc1 Juc2 Scor
    1 1 5 Cuesdean Rares Moga Madalina 3--0
    2 2 6 Hila Beatrice Herciu Gabriela 3--1
    3 3 7 Moca Mara Sandu Andrei 3--0
    4 4 8 Cindea Cristian Dumitru Ovidiu 3--0
    5 9 13 Pop Alexandru Cucerzan Sonia 3--0
    6 10 14 Monu Claudiu Budiu Ioana 3--0
    7 11 15 Tanase Vivien Vass Peter 2--3
    8 12 16 Ilie Ariana Festeu David 3--0
    G L1 L2 Juc1 Juc2 Scor
    1 1 3 Cuesdean Rares Moca Mara 2--3
    2 2 4 Hila Beatrice Cindea Cristian 3--1
    3 5 9 Moga Madalina Pop Alexandru 3--0
    4 6 10 Herciu Gabriela Monu Claudiu 3--0
    5 7 12 Sandu Andrei Ilie Ariana 3--0
    6 8 15 Dumitru Ovidiu Vass Peter 3--0
    7 11 14 Tanase Vivien Budiu Ioana 3--0
    8 13 16 Cucerzan Sonia Festeu David 0--3
    G L1 L2 Juc1 Juc2 Scor
    1 2 3 Hila Beatrice Moca Mara 3--1
    2 1 6 Cuesdean Rares Herciu Gabriela 2--3
    3 4 7 Cindea Cristian Sandu Andrei 3--1
    4 5 8 Moga Madalina Dumitru Ovidiu 3--0
    5 9 12 Pop Alexandru Ilie Ariana 3--0
    6 10 15 Monu Claudiu Vass Peter 3--0
    7 11 16 Tanase Vivien Festeu David 1--3
    8 13 14 Cucerzan Sonia Budiu Ioana 3--2
    G L1 L2 Juc1 Juc2 Scor
    1 2 5 Hila Beatrice Moga Madalina 3--2
    2 3 6 Moca Mara Herciu Gabriela 1--3
    3 4 1 Cindea Cristian Cuesdean Rares 0--3
    4 7 8 Sandu Andrei Dumitru Ovidiu
    3--0
    5 10 16 Monu Claudiu Festeu David 3--0
    6 9 11 Pop Alexandru Tanase Vivien 3--0
    7 13 15 Cucerzan Sonia Vass Peter 0--3
    8
    14 12 Budiu Ioana Ilie Ariana 0--3
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 08.05.2019 la 09:43.

  12. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place FlorinBN, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  13. #142
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.168
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    113 z 11 h 9 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10200
    Gr.inferioara nr. 1 - Master
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    V
    Loc
    1 SORESCU DEIAN RESITA
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    1-3
    3-0
    3-1
    7
    4
    2 SIMON CSABA TARGU MURES
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    8
    2
    3 TAMAS SZABOLCS ODORHEIU SECUIESC
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    1-3
    5
    5
    4 VERDET ADRIAN TIMISOARA
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    0-3
    2
    8
    5 STEREA VIOREL CONSTANTA
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    2-3
    3-1
    1-3
    4
    6
    6 CORBUREAN IOANA MEDIAS
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-2
    1-3
    2-3
    0-3
    2
    7
    7 PINZAR ANDREI MEDIAS
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    9
    8 DRAGOMAN ANDREEA MEDIAS
    3-1
    0-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    1-3
    7
    3
    9 MUNTEAN DIANA MEDIAS
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    0-3
    0-3
    1
    10
    10 DAN DANIEL MEDIAS
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    8
    1

    Clasament Master

    1. Dan Daniel - Medias
    2. Simon Csaba - Targu Mures
    3 -- 4
    Dragoman Andreea - Medias
    Sorescu Deian - Resita
    5 -- 8
    Tamas Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Sterea Viorel - Constanta
    Corburean Ioana - Medias
    Verdet Adrian - Timisoara
    9 -- 10
    Pinzar Andrei - Medias
    Muntean Diana - Medias

  14. Îmi place PaliHR, Kis Istvan, Johnny Plaiasu, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  15. #143
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.168
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    113 z 11 h 9 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10200
    La Open Duminica voi posta dupa ce voi prelucra un pic datele.Multumim.

  16. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kis Istvan, vasile fodoran le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. GRAND TURNEU "Cupa Dumbravita", Dumbravita – 8-9.06.2019
    De Zosim1 în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 94
    Ultimul post: 09.06.2019, 22:30
  2. Răspunsuri: 667
    Ultimul post: 24.06.2017, 22:57
  3. Cupa " COSTEL TOTAN " 1-2 Aprilie Medias
    De Zosim1 în forumul Competiții
    Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 02.04.2017, 13:30
  4. Răspunsuri: 222
    Ultimul post: 24.03.2017, 12:52
  5. "In memoriam -Costel Totan"
    De csabazedler în forumul Competiții
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 22.03.2016, 15:13

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •