tt-shop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 143

Subiect: GRAND TURNEU "Cupa Costel Totan", Mediaș – 3-5.05.2019

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.333
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    115 z 10 h 19 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10329

    GRAND TURNEU "Cupa Costel Totan", Mediaș – 3-5.05.2019

    GRAND TURNEU "Cupa Costel Totan", Mediaș – 3-5.05.2019

    Turneu sub egida “EMI-TT & GEWO TT Romanian TT Race” in memoriam Costel Totan
    Fond de premiere 8.000 lei

    LOCALITATEA: MEDIAS, jud. Sibiu
    Sala Polivalenta.

    CATEGORIILE TURNEULUI:
    1.COPII
    ....-Juniori IV - 8-10 ani (nascuti dupa 1.01.2009.)
    .... -Juniori III - 11-12 ani (nascuti intre 1.01.2007.-31.12.2008.)
    ....-Juniori II - 13-15 ani (nascuti intre 1.01.2004.-31.12.2006.)

    2.AMATORI
    -Hobby A
    .....- Toti jucatorii amatori sau fosti legitimati care au un Mp inregistrat peste 20 sau se confirma valoarea de catre cineva apropiat.
    -Hobby B
    .....- Toti jucatorii amatori sau fosti legitimati care au un Mp inregistrat sub 20 sau se confirma valoarea de catre cineva apropiat.
    3.PROFESIONISTI

    -MASTER...-Toti jucatorii legitimati activi din tara sau strainatate.
    4.OPEN
    -Toti jucatorii indiferent de statutul lor.Se va juca in sistem elvetian.



    Vineri 3.05.2018.

    Locația: Sala Polivalenta Medias

    COPII

    -08.30-09.15 – Acreditare înscrieri si incalzire, la 09.30 încep meciurile.

    -9.30-13.00 - Prima sesiune.
    -16.00-20.00 - A doua sesiune
    Sambata 4.05.2019.

    COPII
    -9.00-12.00 - A treia sesiune
    -12.30-13.00 - Premierea
    MASTER
    -8.00-9.00 - Acreditare inscrieri si incalzire la 9.15 incep meciurile
    -9.15-12.30 - Prima sesiune
    -16.00-20.00 - A doua sesiune
    AMATORI
    HOBBY A
    -12.00-12.30 - Acreditare inscrierilor si incalzirea
    -13.00-21.00 - Sesiunea turneului
    HOBBY B
    -14.15-14.45 - Acreditare inscrierilor si incalzire
    -15.00-21.00 - Sesiunea turneului.

    Duminica 5.05.2019.
    MASTER
    -9.00-13.00 - A treia sesiune
    -13.30 - Premierea
    OPEN
    -8.30-8.45 - Acreditare inscrierilor si incalzire.
    -9.00 -13.30 - Desfasurarea turneului.
    14.00-14.30 – Premiere

    NUMAR PARTICIPANTI.

    Numarul de locuri este orientativ.In functie de interesul aratat putem modifica numarul astfel sa ramanem in sistemul si conditile planificate.
    Cu rezervarea a 2 Wildcarduri pt. fiecare categorie.
    COPII - 108 participanti
    AMATORI
    -HOBBY A - 68 de participanti
    -HOBBY B - 56 de participanti
    MASTER – 18 participanti
    OPEN - 28 de participanti

    INSCRIERI.
    Inscrieri pe forum www.tenisdemasa.ro sectiunea “Competitii”.
    Inscrieri telefonic sau pe mail.
    0747630959 EMI db@emi-tt.ro
    0740092077 Adi Suciu adrian_suciu 2000@yahoo.com
    Termenul limita de inscriere 30 Aprilie 2019.
    Termenul limita de retragere 1 Mai 2019.
    Termenul pentru rezervare cazare 15 Aprilie 2019.

    - Organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, etc.);


    LOGISTICA.
    -18-20 mese ITTF
    -Mingi 3 stele
    -Vor exista si mese de arbitraj, cosuri de prosop si scorere si vom avea si arbitru al turneului, respectiv meciurile finale vor fi arbitrate de un oficial.
    -Sistemul de arbitraj in fazele primare va fi asigurat de un coechipier de grupa si in cazul unor probleme va exista un arbitru oficial al competitiei si 2-3 arbitri de sprijin.


    TAXA DE PARTICIPARE.

    -30 Lei - adulti,femei si persoane cu dezabilitati .

    CAZARE.
    Hotel Binderbubi 4 stele
    1.-Participant copii .O noapte cazare + 3 meniuri =125 lei (in camera dubla sau tripla)
    -Participant adult . O noapte cazare + 3 meniuri =140 lei (in camera dubla sau tripla)
    2.Taxa suplimentara singl 70 lei per noapte.


    FACILITATI.
    Dulciuri,fursecuri, apa,cafea

    SISTEMUL DE JOC.
    -Minim 6 jocuri per jucator ,3 din 5 seturi
    -Grupe inf de 4-6 juc,
    -Grupe sup de 3-4 juc
    -Eliminatori (Pt.MASTER direct eliminatorii)
    -OPEN- Sistem elvetian


    PREMIERE.

    Locurile 1-3- Cupe, medalii, diploma, vouchere, materiale sportive si premiere numerara.
    Locurile 4-8- Diploma

    ORGANIZATORI si PARTENERI.
    Romgaz Medias sectia Tenis de masa
    Primaria Medias
    Csm Medias
    EMI-TT & GEWO TT
    Sindicatul Romgaz Medias
    Hotel Binderbubi
    Costel Totan jr.
    Adi Suciu
    Dumitru Beltechi

    ORGANIZATORI TEHNICI.
    Partea Tehnica va fi asigurata de Pali Tokos si Emi.

    Pe durata turneului participantii vor putea beneficia de oferta standului de materiale EMI-TT & GEWO TT
    Vineri seara si sambata seara va invitam la un Turneu de tenis de masa pe apa in incinta Piscinei Hotelului Binderbubi.Mese Splitpong.
    Va asteptam cu drag.




    Ultima modificare făcută de Zosim1; 01.05.2019 la 14:37.

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.333
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    115 z 10 h 19 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10329
    Rezervat Organizator

    Inscrieri Copiii - on 5/1/2019 at 11:04:07 AM

    1. Pinzar Andrei, Medias, 1678.6
    2. Cuesdean Rares, Reghin, 1590.4
    3. Hila Beatrice, Medias, 1540
    4. Moca Alina, Medias, 1540
    5. Ambrus Szilard, Ludus, 1532.26
    6. Moca Mara, Medias, 1516.6
    7. Cindea Cristian, Medias, 1437.4
    8. Moga Madalina, Medias, 1428.4
    9. Herciu Gabriela, Medias, 1365.4
    10. Kiss Bence, Odorheiu Secuiesc, 1279
    11. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1252.54
    12. Weisz Zsofia, Targu Mures, 1246.6
    13. Sebok Marton, Odorheiu Secuiesc, 1207
    14. Bedo Balint, Odorheiu Secuiesc, 1176.4
    15. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1118.8
    16. Toro David, Odorheiu Secuiesc, 1111.6
    17. Pop Alexandru, Cluj Napoca, 1108
    18. Anca Valentin, Ludus, 1101.7
    19. Vajda Attila, Odorheiu Secuiesc, 1090
    20. Catana Albert, Cisnadie, 1072
    21. Costache David, Cisnadie, 1072
    22. Duda Daniel, Dumbraveni SB, 1072
    23. Vioreanu Cristian, Dumbraveni SB, 1000
    24. Bardas Mark, Dumbraveni SB, 1000
    25. Tanase Vivien, Dej, 1000
    26. Gligoras Ianis, Tarnaveni, 1000
    27. Virlanovici David, Dumbraveni SB, 1000
    28. Mosoiu Marius, Dumbraveni SB, 1000
    29. Vass Peter-Unguras, Dej, 1000
    30. Trif Maria., Ludus, 1000
    31. Nagy Szofia, Tarnaveni, 1000
    32. Anca Maria, Ludus, 1000
    33. Decsei Emma, Ludus, 1000
    34. Gelei Kristof, Odorheiu Secuiesc, 1000
    35. Laszlo Ankos, Odorheiu Secuiesc, 1000
    36. Sarkany Levente, Odorheiu Secuiesc, 1000
    37. Szoverdi Krisztian, Odorheiu Secuiesc, 1000
    38. Janos Tamas, Odorheiu Secuiesc, 1000
    39. Ban Tamas, Odorheiu Secuiesc, 1000
    40. Feleki Balint, Odorheiu Secuiesc, 1000
    41. Tamas Lilla, Odorheiu Secuiesc, 1000
    42. Grigore Cosmin, Slatina, 1000
    43. Postolache Igor, Slatina, 1000
    44. Medesan Andrei, Medias, 1000
    45. Festeu David, Medias, 1000
    46. Decuseara David, Medias, 1000

    Inscrieri Hobby A - on 5/3/2019 at 6:46:00 PM

    1. Muntean Alin, Tarnaveni, 1757.8
    2. Daneliuc Gabi, Selimbar, 1681.12
    3. Aron Darie, Sibiu, 1648.36
    4. Carpaci Alexandru, Ludus, 1618.66
    5. Bleoca Marius, Tarnaveni, 1612
    6. Tipser Gabriel, Sighisoara, 1563.04
    7. Ambrus Szilard, Ludus, 1532.26
    8. Mitzea Alexandru, Sibiu, 1531
    9. Migea Cornel, Sibiu, 1530.64
    10. Denes Ferenc, Praid, 1530.28
    11. Toader George, Agnita, 1512.1
    12. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 1508.68
    13. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 1505.98
    14. Negrean Ioan, Sibiu, 1493.2
    15. Demeny Zoltan, Brasov, 1486.9
    16. Kincses Jozsef, Praid, 1473.22
    17. Zedler Csaba, Agnita, 1463.5
    18. Seceta Andreas, Medias, 1459.9
    19. Decean Darian, Sibiu, 1459.54
    20. Somlea Darian, Cisnadie, 1442.8
    21. Barbulescu Dan, Sibiu, 1406.44
    22. Ivan Catalin, Fagaras, 1402.3
    23. Beltechi Dumitru, Victoria, 1397.8
    24. Dospinescu George, Bucuresti, 1397.62
    25. Dordea Lucian, Medias, 1391.86
    26. Groza Alexandru, Cisnadie, 1382.5
    27. Toader Valentin, Agnita, 1349.2
    28. Bozosan Petre, Sibiu, 1325.08
    29. Nechita Alexandru, Agnita, 1324
    30. Benyovski Bela, Sibiu, 1318.24
    31. Padurariu Ciprian, Roman, 1315
    32. Radu Constantin, Sibiu, 1309.24

    Inscrieri Hobby B - on 5/3/2019 at 6:55:19 PM

    1. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 1333.72
    2. Ivan Ioan, Medias, 1324
    3. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 1320.4
    4. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 1319.86
    5. Manitiu Florin, Sibiu, 1315.72
    6. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 1310.14
    7. Heja Zoltan, Ditrau, 1303.66
    8. Kis Istvan, Brasov, 1302.94
    9. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 1301.32
    10. Sicoe Ioan, Turda, 1287.1
    11. Ciky Cornel, Fagaras, 1286.2
    12. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1252.54
    13. Oltean Octavian, Targu Mures, 1243
    14. Pasca Lucian, Targu Mures, 1242.64
    15. Dumitrescu Sorin, Brasov, 1191.88
    16. Mija Gheorghe, Fagaras, 1191.7
    17. Mita Augustin, Dorohoi, 1190.62
    18. Malene Petru, Fagaras, 1161.82
    19. Sarcani Andrei, Targu Mures, 1160.92
    20. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 1157.5
    21. Butunoiu Dorin, Brasov, 1150.3
    22. Angi Zoltan, Gheorgheni, 1148.68
    23. Neagu Viorel, Medias, 1148.14
    24. Parv Calin, Cluj Napoca, 1147.78
    25. Birtalan Bence, Sovata, 1144
    26. Decuseara Adrian, Medias, 1131.4
    27. Creta Petru, Luna CJ, 1129.96
    28. Ferenczi Robert, Suseni, 1108
    29. Birtalan Levente, Sovata, 1108
    30. Megyes Andras, Sovata, 1108
    31. Cserei Gabor, Sovata, 1108
    32. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 1104.22
    33. Csiki Ioan, Targu Mures, 1100.8
    34. Ilie Victor, Medias, 1097.2
    35. Niculescu Marin, Bucuresti, 1090
    36. Durca Vasile, Medias, 1072
    37. Popa Florin, Medias, 1000
    38. Mihu Dorel, Medias, 1000
    39. Somlea Codrin, Cisnadie, 1000
    40. Botian Radu, Sibiu, 1000
    41. Catalan Marius, Medias, 1000
    42. Tibre Lucian, Cluj Napoca, 1000
    43. Tibre Florina, Cluj Napoca, 1000
    44. Voisian Iulia, Cluj Napoca, 1000

    Inscrieri Hobby B - on 5/3/2019 at 6:55:19 PM

    1. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 1333.72
    2. Ivan Ioan, Medias, 1324
    3. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 1320.4
    4. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 1319.86
    5. Manitiu Florin, Sibiu, 1315.72
    6. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 1310.14
    7. Heja Zoltan, Ditrau, 1303.66
    8. Kis Istvan, Brasov, 1302.94
    9. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 1301.32
    10. Sicoe Ioan, Turda, 1287.1
    11. Ciky Cornel, Fagaras, 1286.2
    12. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1252.54
    13. Oltean Octavian, Targu Mures, 1243
    14. Pasca Lucian, Targu Mures, 1242.64
    15. Dumitrescu Sorin, Brasov, 1191.88
    16. Mija Gheorghe, Fagaras, 1191.7
    17. Mita Augustin, Dorohoi, 1190.62
    18. Malene Petru, Fagaras, 1161.82
    19. Sarcani Andrei, Targu Mures, 1160.92
    20. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 1157.5
    21. Butunoiu Dorin, Brasov, 1150.3
    22. Angi Zoltan, Gheorgheni, 1148.68
    23. Neagu Viorel, Medias, 1148.14
    24. Parv Calin, Cluj Napoca, 1147.78
    25. Birtalan Bence, Sovata, 1144
    26. Decuseara Adrian, Medias, 1131.4
    27. Creta Petru, Luna CJ, 1129.96
    28. Ferenczi Robert, Suseni, 1108
    29. Birtalan Levente, Sovata, 1108
    30. Megyes Andras, Sovata, 1108
    31. Cserei Gabor, Sovata, 1108
    32. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 1104.22
    33. Csiki Ioan, Targu Mures, 1100.8
    34. Ilie Victor, Medias, 1097.2
    35. Niculescu Marin, Bucuresti, 1090
    36. Durca Vasile, Medias, 1072
    37. Popa Florin, Medias, 1000
    38. Mihu Dorel, Medias, 1000
    39. Somlea Codrin, Cisnadie, 1000
    40. Botian Radu, Sibiu, 1000
    41. Catalan Marius, Medias, 1000
    42. Tibre Lucian, Cluj Napoca, 1000
    43. Tibre Florina, Cluj Napoca, 1000
    44. Voisian Iulia, Cluj Napoca, 1000
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 03.05.2019 la 20:57.

  3. Îmi place ADN, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    senior
    Avatarul lui neluturap
    Data înscrierii
    01.03.2015
    Locație
    Dumbraveni-Sighisoara
    Vârstă
    43
    Postări
    315
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 2 h 52 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    221
    Copii 8-10 ani: Bărdaș Mark
    Copii 13-15 ani:
    Vîrlanovici David
    Vioreanu Cristian
    Mosoiu Marius
    Duda Daniel
    Bărdaș Patrick
    toti din Dumbraveni
    Hobby b: Bărdaș Ioan Dumbraveni.


    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

  5. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    senior
    Avatarul lui bobumino1
    Data înscrierii
    14.02.2017
    Locație
    Targu Neamt
    Vârstă
    48
    Postări
    202
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 19 h 10 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    311
    Din Târgu Neamț,
    Se inscrie la categoria amatori,
    Bobu Ștefan Minodor

    Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk

  7. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    junior

    Data înscrierii
    10.06.2014
    Locație
    Constanta
    Vârstă
    52
    Postări
    61
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 h 20 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    207
    Se înscrie la master Dan Daniel și la veterani Master Sterea Viorel.

  9. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place bobumino1, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    înțelept
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.787
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    106 z 20 h 28 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4942
    Petrov Dan și Dena Corneliu - Open. Pentru Sâmbăta și Duminica.

  11. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place GeorgeDospinescu, arjen_robben, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.333
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    115 z 10 h 19 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10329
    Citat Postat în original de Cornel 67 Vezi post
    Petrov Dan și Dena Corneliu - Open. Pentru Sâmbăta și Duminica.
    Va asteptam cu drag!

  13. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
  14. #8
    cadet
    Data înscrierii
    12.07.2011
    Locație
    Roman
    Vârstă
    49
    Postări
    16
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 h 57 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    22
    Padurariu Ciprian - Roman
    Open

  15. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, tavy le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui denesferi
    Data înscrierii
    21.03.2011
    Locație
    Praid, Romania
    Vârstă
    54
    Postări
    617
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 3 h 23 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    816
    Se inscriu din Praid Kincses Jozsef si Denes Ferenc - hobby A.
    Ultima modificare făcută de denesferi; 19.04.2019 la 09:58.

  17. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, Kis Istvan, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.333
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    115 z 10 h 19 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10329
    Citat Postat în original de denesferi Vezi post
    Se inscriu din Praid Kincses Jozsef si Denes Ferenc - Open.
    Va asteptam cu drag si ceva special.
    Feri stie .

  19. Îmi place denesferi, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    senior
    Avatarul lui neluturap
    Data înscrierii
    01.03.2015
    Locație
    Dumbraveni-Sighisoara
    Vârstă
    43
    Postări
    315
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 2 h 52 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    221
    Din Sighisoara:
    Tipser Gabriel hobby a
    Onet Nicolae hobby b


    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

  21. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  22. #12
    senior

    Data înscrierii
    04.12.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    49
    Postări
    308
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 4 h 30 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    363
    Radu Constantin Sibiu
    Bela Benyovski Sibiu
    Mitzea Alexandru Sibiu
    Toti la open.
    Mulțumesc

  23. Îmi place PaliHR, GeorgeDospinescu le-a plăcut acest mesaj
  24. #13
    junior

    Data înscrierii
    31.10.2015
    Locație
    Turda
    Vârstă
    55
    Postări
    139
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 5 h 45 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    132
    Sicoe Ioan din Turda , hobby B.

  25. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, tavy le-a plăcut acest mesaj
  26. #14
    junior
    Data înscrierii
    14.07.2018
    Locație
    Razboieni-cetate jud Alba
    Postări
    122
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 7 h 40 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    58
    Piper Petru si Creța Petru din Luna CJ si Cir Florin , Bumbu Pavel din Razboieni toți la Hoby B

  27. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  28. #15
    senior

    Data înscrierii
    01.07.2009
    Locație
    Tg Mures
    Vârstă
    52
    Postări
    510
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 9 h 1 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    444
    Farkas Gabor , Farkas Bence Tg Mures - Hobby A
    Ultima modificare făcută de FARKAS GABOR; 18.04.2019 la 20:32.
    blade:timo boll tamca 5000
    fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
    bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

  29. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. GRAND TURNEU "Cupa Dumbravita", Dumbravita – 8-9.06.2019
    De Zosim1 în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 94
    Ultimul post: 09.06.2019, 22:30
  2. Răspunsuri: 667
    Ultimul post: 24.06.2017, 22:57
  3. Cupa " COSTEL TOTAN " 1-2 Aprilie Medias
    De Zosim1 în forumul Competiții
    Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 02.04.2017, 13:30
  4. Răspunsuri: 222
    Ultimul post: 24.03.2017, 12:52
  5. "In memoriam -Costel Totan"
    De csabazedler în forumul Competiții
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 22.03.2016, 15:13

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •