tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 19 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 277

Subiect: "Zilele Orașului", Vălenii de Munte - 04.05.2019

  1. #1
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.816
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    74 z 10 h 22 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    6939

    "Zilele Orașului", Vălenii de Munte - 04.05.2019

    TURNEU A - "ZILELE ORASULUI" Valenii de Munte, Sambata 04.05.2019, I+A+O/E



    LOCALITATEA: Valenii de Munte, Prahova;

    DATA: Sâmbătă 04.05.2019;

    CATEGORII: Incepatori + Amatori + Open/Elite;

    ORA DE ÎNCEPERE:

    INCEPATORI +AMATORI : 08:15 - 09:15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    OPEN/ELITE - 12:15 - 13:15 – validare înscrieri, la 13:30 încep meciurile;

    SALA: Sala de Sport Stelian Manolescu. Bulevardul Nicolae Iorga, in Piata Garii;

    INDICAȚII DE ACCES:





    LOGISTICĂ: 16 mese aprobate ITTF, mingea de joc Andro SPEEDBALL 3S *** 40+


    SPAȚIU DE JOC: 800 mp;

    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet

    FACILITĂȚI: Vestiare

    ASISTENȚĂ MEDICALĂ: asistent Ionut Voicu, colegul nostru, care vi fi prezent la sala cu trusa medicala

    TAXA: adulți 35 Lei, copii 15 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi donați în contul AmaTur;

    Se asigură: apă plată – 2 litri
    MASA – contra cost, in incinta salii, pe baza de comanda;


    MATERIALE DE PREMIERE:

    Locurile 1-4 – cupe/medalii/diplome;


    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:

    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 03.05.2019, ora 21,00;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza personele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC***:

    Incepatori (ora incepere turneu 9:30):

    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică sau egala cu 9,99;
    - Număr maxim de participanţi: 24;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5, 6 sau 7 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 sau 3 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1342;
    - Tablou eliminatoriu automat;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;


    Amatori (ora incepere turneu 9:30):

    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică sau egala cu 19.99;
    - Număr maxim de participanţi: 60;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5, 6 sau 7 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 sau 3 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1342;
    - Tablou eliminatoriu automat;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;

    Open/Elite (ora incepere turneu 13:30):

    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egala cu 20
    - Număr maxim de participanţi: 48;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 (5) jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Fara grupe superioare
    - Tablou eliminatoriu automat;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare;


    *** In functie de dinamica inscrierilor organizatorii isi rezerva dreptul de a face permutari (ora de incepere, locuri alocate) intre categorii, acestea urmand a fi anuntate in timp util, pana Joi 02.05.2019, ora 22:00;


    ORGANIZATOR:

    - Valentin Soare tel. 0766 454264

    ORGANIZATOR TEHNIC:

    - Bogdan Visan tel. 0729 983 041





    PING PONG SHOP, reprezentant Andro, DHS si Der Materialspezialist in Romania, va fi prezent cu un stand bogat de materiale de tenis de masa. Totodata va poate oferi sfaturi utile in alegerea sau schimbarea paletei in functie de jocul practicat si de nivelul la care sunteti sau ati dori sa ajungeti.




    www.pingpongshop.ro | official andro - DHS - der Materialspezialist dealer
    https://facebook.com/magazinonlinetenisdemasa



    CAZARE:
    Pentru participantii care doresc sa cunoasca mai bine zona, precum si pentru cei care doresc sa deguste dupa turneu renumita licoare din zona Teleajenului, recomandam rezervarea unei camere din timp, camerele fiind de obicei ocupate:
    Hotelul Capitol 0244281965
    Pensiunea Vera si Livia 0762423262/0729023989
    Hotel Ciucas 0244280425
    Hotel Afrodita 0344 111 484



    Va asteptam cu drag!
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 19.04.2019 la 19:04.

  2. #2
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.816
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    74 z 10 h 22 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    6939
    Clasament Incepatori

    1. Mocanu Luca - Filipestii de Targ
    2. Lambru Iustinian - Ploiesti
    3 -- 4
    Fusca Georgian - Targoviste
    Radu Bogdan Florin - Campina
    5 -- 8
    Lungu Mihai - Targoviste
    Balasescu Ionut - Campina
    Sterczer Zalan - Sanzieni
    Moldovan Mircea - Campina
    9 -- 2v gr.sup.
    Militaru Alexandru - Targoviste
    10 -- 13 1v gr.sup.
    Rusu Andrei - Strejnicu
    Carpinis Petre Danut - Targoviste
    Vilcu Dragos - Bucuresti
    Pantelimon Alexandru - Ploiesti
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Sezciuc Codrin - Slobozia
    Popa Silviu - Slobozia
    Brabeceanu Ionel - Plopeni
    17 -- 22 1v gr.inf.
    Grigore Madalin - Cocorastii Mislii
    Ene Adrian - Ploiesti
    Popa Florin - Slobozia
    Radulescu Catalin - Ploiesti
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Craja Gina Alexandra - Bucuresti
    23 -- 24 0v gr.inf.
    Movileanu Adrian - Brasov
    Stoicescu Gheorghe - Iedera



    Clasament Avansati

    1. Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    2. Mihu Florin - Pitesti
    3 -- 4
    Nedescu Adrian - Ramnicu Valcea
    Loghin Florin - Brasov
    5 -- 8
    Visan Victor - Slobozia
    Lazar Dumitru - Mizil
    Coman Emil - Breaza
    Acriva Marian - Mizil
    9 -- 16
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Ene Florin - Ploiesti
    Socaci Sorin - Panciu
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Veris Dumitru - Brasov
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Botoc Ovidiu - Paulesti
    17 -- 28
    Trif Florin - Cocorastii Mislii
    Grigore Marian - Cocorastii Mislii
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Preda Gheorghe - Cocorastii Mislii
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Guluta Florin - Bucuresti
    Vajeu Ionut - Busteni
    Apostu Laurentiu - Focsani
    Piperea Florin - Campina
    Rusea Ionut - Breaza
    Simion Silviu - Cocorastii Mislii
    Amarinei Sorin - Galati
    29 -- 31 1v gr.sup.
    Panait Adrian - Braila
    Marin Iulian - Campina
    Mihaila Robert - Breaza
    32 -- 42 0v gr.sup.
    Nitu Serban - Paulesti
    Marandici Adrian - Brasov
    Stoica Mihai - Mioveni
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Dragos Marian - Bucuresti
    Popa Andrei Mihai - Bucuresti
    Mihaila George - Bucuresti
    Botea Marian - Fieni
    Bizga Romeo - Galati
    Neagu Costin - Targoviste
    Popa Sandu - Slobozia
    43 -- 44 2v gr.inf.
    Covataru Loredan - Brasov
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    45 -- 53 1v gr.inf.
    Ipate Virgil - Bucuresti
    Mocanu Georgian - Filipestii de Targ
    Marica Dan - Brasov
    Movileanu Neculae - Brasov
    Cornita Mario - Campina
    Gheorghe Daniel - Braila
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Boboc Viorel - Slobozia
    Matei Mircea - Targoviste
    54 -- 59 0v gr.inf.
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Moraru Marius - Bucuresti
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    Olaru Viorel - Cocorastii Mislii
    Moise Viorel - Braila
    Boboc Adam - Slobozia


    Clasament Elite/Open

    1. Fratila Robert - Baicoi
    2. Radu Costica - Galati
    3 -- 4
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    5 -- 8
    Sencu Victor - Targoviste
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Voicu Ionut - Ploiesti
    9 -- 16
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Stefan Patrick - Brasov
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Galiu Mihai - Brasov
    Panait Genu - Teisani
    Bozga Razvan - Baicoi
    Pascal Raul - Targoviste
    Iancu George - Ploiesti
    17 -- 32
    Padurariu Costel - Brasov
    Darmaz Ion - Targoviste
    Motoroi Costin - Bucuresti
    Hutanu Alin - Brasov
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Potarniche Bianca - Buzau
    Voin Doru - Bucuresti
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Laur Boro - Sinaia
    Ivan Valentin - Campina
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Finna Gabor - Targu Secuiesc
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    Grigore Alexandru - Campina
    Anita Dorel - Brasov
    33 -- 2v gr.inf.
    Pop Alexandru - Campina
    34 -- 40 1v gr.inf.
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Orac Teodor - Slobozia
    Brulea Petre - Paulesti
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Niculescu Daniel - Pitesti
    41 -- 48 0v gr.inf.
    Balaban Catalin - Bucuresti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Antal Denes - Brasov
    Popa Mircea - Brasov
    Marin Marian - Bucuresti
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Eparu Matei - Ploiesti
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 04.05.2019 la 23:06.

  3. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    senior
    Avatarul lui tobyas69
    Data înscrierii
    18.05.2011
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    50
    Postări
    339
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 9 h 9 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    1024
    Toboșaru Gheorghe din Brașov
    Avansați

    Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk
    Blade: Joola Rossi Emotion;
    FH: Butterfly Tenergy 05;
    BH: Victas Stiff.

  5. #4
    senior

    Data înscrierii
    29.03.2016
    Locație
    Cernica
    Vârstă
    52
    Postări
    848
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 7 h 25 m
    Timp online pe zi
    23 m
    Reputație
    3507
    Salutare tuturor, Cristian Istrate open Bucuresti.

  6. #5
    maestru
    Avatarul lui Oktaw Marius
    Data înscrierii
    08.06.2015
    Locație
    Brașov
    Vârstă
    33
    Postări
    960
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 15 h 20 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    1330

  7. #6
    cadet
    Avatarul lui lazarici_79
    Data înscrierii
    21.02.2017
    Locație
    Ploiești
    Vârstă
    39
    Postări
    29
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 7 h 14 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    116
    Lazar Alin începători. Breaza

    Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

  8. Îmi place Brulea Petre, B.Liviu le-a plăcut acest mesaj
  9. #7
    senior

    Data înscrierii
    05.07.2012
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    57
    Postări
    825
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    78 z 4 h 48 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    3221
    Sarbu Dan, Ploiesti, Open

  10. #8
    junior

    Data înscrierii
    10.10.2017
    Locație
    sanzieni jud covasna
    Vârstă
    39
    Postări
    141
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 22 h 50 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    271
    Se inscriu sterczer sandor la categoria avansati si sterczer zalan la categoria incepatori

  11. Îmi place Mihai905, Brulea Petre, tobyas69, Marian Bogdan, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  12. #9
    senior
    Avatarul lui Tzupy
    Data înscrierii
    28.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    211
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 11 h 8 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    866
    Constantin Cristina, Bucuresti, avansati

  13. #10
    senior

    Data înscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vârstă
    54
    Postări
    983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 7 h 33 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4114
    Brulea Petre -Paulesti- open
    Rusea Gheorghe- Breaza- open

  14. #11
    senior

    Data înscrierii
    18.05.2015
    Locație
    Străoane, Vrancea
    Vârstă
    37
    Postări
    732
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 16 h 56 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    669
    Popescu Apreotesei Mihai din Straoane la avansati
    Socaci Sorin din Panciu la avansati
    Lemn: Butterfly Marcos Freitas ALC
    FH: Butterfly Dignics 05
    BH: Tibhar Grass D.TecS

  15. Îmi place Brulea Petre, Oktaw Marius, mihais mioveni le-a plăcut acest mesaj
  16. #12
    senior
    Avatarul lui Adi Panait
    Data înscrierii
    20.06.2013
    Locație
    Braila, Romania
    Vârstă
    63
    Postări
    307
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    41 z 8 h 9 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    653
    Panait Adrian, Brăila,avansaţi ,Coteț Nicu, Brăila, avansaţi,Manole Dan,Brăila,avansaţi, Iordache Eugen, Brăila,open.

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

  17. #13
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    511
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 22 h 41 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    1669
    Sursilov Constantin - Bucuresti - Amatori

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku Fastarc P-1

  18. #14
    senior
    Avatarul lui B.Liviu
    Data înscrierii
    03.05.2015
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    53
    Postări
    455
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 7 h 3 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    1768
    Babus Liviu- Ploiesti- Open

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
    "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

  19. #15
    senior
    Avatarul lui Victor Sencu
    Data înscrierii
    20.07.2015
    Locație
    Targoviste
    Vârstă
    43
    Postări
    513
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 22 h 51 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    1343
    Șencu Victor
    Elite
    Târgoviște


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. Îmi place Brulea Petre, Marian Bogdan, meme6513, B.Liviu, ivamaistru le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Zilele Orașului", Comănești - 03.08.2019
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 132
    Ultimul post: 05.08.2019, 10:12
  2. Turneu B "Zilele Orașului", Pitești - 19.05 2019
    De florin toma în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 66
    Ultimul post: 04.06.2019, 15:19
  3. Turneu A "Zilele Orașului", Vălenii de Munte - 05.05.2018
    De Bogdan V în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 287
    Ultimul post: 08.05.2018, 23:15
  4. Turneu A "Serbările Toamnei", Vălenii de Munte - 28.10.2017
    De Bogdan V în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 276
    Ultimul post: 29.10.2017, 17:02
  5. Răspunsuri: 252
    Ultimul post: 08.05.2017, 13:59

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •