Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Indisciplina...

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Am inteles trucul cu Ursulean Vasile asa ca revin cu subiectul suspendarii mele. Eu pe grupul creeat de mine am criticat faptul ca la Slobozia s-au limitat numarul de meciuri facandu-se grupe inferioare de 5 jucatori. Asta este motiv de suspendare Marcele?

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de Cornel 67 Vezi post
      Am inteles trucul cu Ursulean Vasile ...
      Eu nu!
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de Cornel 67 Vezi post
        Eu pe grupul creeat de mine am criticat faptul ca la Slobozia s-au limitat numarul de meciuri facandu-se grupe inferioare de 5 jucatori. Asta este motiv de suspendare Marcele?
        Evident că NU!

        Sistemul de joc ales la Slobozia, ca de altfel si la Turneul A+ de la Cheile Gradistei si Turneul Campionilor poate fi criticat fara probleme si pe forum.
        Cu un limbaj adecvat, care sa permita schimbul de idei.
        Comitetul Director, unde, intre noi fie vorba, eu am un singur vot, a suspendat doi jucatori, conform Regulamentului AmaTur, pentru jignirile si calomniile proferate: cretin, vataf, securisti, martafoi, paranoici, profitori, grup infractional, etc.
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #29
          ?n primul rand eu am scris toate astea într-un grup închis care este ?nființat de mine, este ca la mine în casă, adică intimitatea mea, la fel cum și tu ai tot dreptul când vorbești despre mine la tine în casa sa ma faci în toate felurile, ai recunoscut asta. Eu nu pot sa ?ți cant osanale când tu de ceva vreme încoace ți-ai propus sa ma înlături din Amatur. Și Amatur-ul asta nu este în intimitatea ta ca să excluzi pe cine vrei, sau pe cine vreți voi. Pe forum după cum ai văzut m-am potolit, v-am lăsat în pace, oricum ștergeți postările care nu va convin. Eu unul nu sunt răzbunător și nu am nimic cu tine sau cu altcineva atâta timp cât ma lăsați în pace. Din păcate tu ești foarte răzbunător și nu uiți, ții neapărat sa îmi arăți ca tu ești șeful și eu sluga. în rest va respect munca depusa în cadrul Amatur, am spus asta de mai multe ori. Totuși aveți tendința sa ii luați la șuturi pe cei care nu va convin și sa ii ocrotiți pe ai voștri, vezi cazul Topoloveni cu spălarea lui Botarca. Eu nu am făcut vreo greșeală ca organizator și totuși mi-ați luat dreptul de organizator Amatur fără nici o explicație. Nu e corect deloc. Am muncit ca și voi pentru amaturisti și nu puteți voi sa mă împiedicați sa o fac în continuare

          Comentariu


          • #30
            In concluzie: Eu, Dena, am voie sa injur, sa denigrez, sa incit, sa aț?ț. Voi, respectati-ma!
            Subiect inchis!

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X