tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 56 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 831

Subiect: "Memorialul Ionuț Nica", Cheile Grădiștei (Bv.) - 01/02.06.2019

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data nscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vrstă
    55
    Postări
    5.696
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    130 z 14 h 50 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15662

    "Memorialul Ionuț Nica", Cheile Grădiștei (Bv.) - 01/02.06.2019

    Turneu A+ "Memorialul Ionuț Nica", Cheile Grădiștei, jud. Brașov- 01.06.2019 -02.06.2019

    LOCALITATEA:
    Resort Cheile Grădiștei, Fundata, jud. Brasov;

    CATEGORII:
    Elite + Open: Smbăta - 01.06.2019;
    Avansați + ncepători: Duminică - 02.06.2019;
    ORA DE NCEPERE:
    Open: (Smbăta) 08.15 - 08.45 nscrieri, la 9.00 ncep meciurile;
    Elite: (Smbăta) 13.30 - 13.45 nscrieri, la 14.00 incep meciurile

    Avansați: (Duminică) 08.15 - 08.45 nscrieri, la 9.00 ncep meciurile;
    Incepători: (Duminică) 13.30 - 13.45 nscrieri, la 14.00 incep meciurile;

    SALA: Sala Polivalenta din Resort Cheile Grădiștei, jud. Brașov

    INDICAȚII DE ACCES:

    LOGISTICĂ:
    20 mese ITTF, mingi Gewo Ultra Slp 40+ ***, oferite de Emi-tt;
    SPAȚIU DE JOC: 1142 mp
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri etc.;

    TAXA:
    - Adulți - 50 Lei;
    - Copii sub 14 ani - 30 lei;
    - Persoane cu dizabilităţi - fără taxă;
    - Un leu de participant se va dona către AmaTur;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 13 (doua locuri 3) cupa + medalie + diplomă;
    Locurile 58 diplomă;
    Se asigură apă plată 2 litri, cafea, țuică, sărățele, alune, sandwich consistent; Cei care au cazare au si cele trei mese incluse. După grupele superioare la open sau avansati se face pauză de masă timp de o oră. Se revine la eliminatorii la ora 15.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    -- pe forum --
    Prioritate la nscriere, cei mai bine clasați (fiecare din categoria din care face parte) n clasamentul AmaTur din 01.05.2019.

    Ultima nscriere conform clasamentului AmaTur va fi Luni, 27.05.2019, ora 21:00! După aceasta dată nscrierea se va face după modelul primul venit, primul servit!
    - ultima retragere Joi 30.05.2019, ora 21.00;
    - retragere după termen = absență nemotivată (N);
    - organizatorii și rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a mpiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    CATEGORIILE:

    NCEPĂTORI
    - poate participa orice jucator cu media de pnă la 9,99 inclusiv;
    Număr maxim de jucători: 55 (53 + 2 Wild Card )
    - mese alocate = 11 buc., grupe inferioare de 5;

    AVANSAȚI
    - poate participa orice jucator cu media ntre 10 și 19,99 inclusiv;
    Număr maxim de jucători: 100 (98 + 2 Wild Card)
    - mese alocate = 20 buc., grupe inferioare de 5;

    OPEN
    - poate participa orice jucător cu media cuprinsă ntre 20 și 32,99 inclusiv;
    Număr maxim de jucători: 100 (98 + 2 Wild Card);
    - mese alocate = 20 buc., grupe inferioare de 5;

    ELITE
    - poate participa orice jucător cu media mai mare de 33 inclusiv;
    Număr maxim de jucători: 55 (53 + 2 Wild Card);
    - mese alocate = 11 buc., grupe inferioare de 5;

    SISTEM DE DESFASURARE pentru toate categoriile:
    - grupe inferioare: 5 jucători n functie de MP aplicnd regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita ntlnirea mai multor jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimbă). Se califică primii 4;
    - grupe superioare de 3 jucatori, se califica primii 2;
    - tabloul eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joacă finala mică;

    Alte informații:
    - Pentru incasări (partea fiscală) se face un proces verbal după nchiderea nscrierilor (Vineri seara) se emite o factură și o chitanță, toate documentele vor fi afișate la sală, taxa de inscriere se achită nainte de nceperea meciurilor;
    - Listele/grupele cu cei nscriși (12 ore nainte de turneu) sunt gata printate, dimineața le găsiti afișate pe pereți + forum, inclusiv pe mese. Asadar, pentru o mai bună organizare, ncălzirea se face numai la masa de care aparține fiecare;
    - Organizatorul decide cine ncepe primul meci, nu este obligatoriu să nceapă locul 1 cu loc 6. După primul meci se intră napoi pe schema de joc. Astfel meciurile ncep nainte de ora 9.00. Cei care refuză să nceapă meciul sau refuză să joace la altă masă dect cea initială nu fac dect să ngreuneze desfășurarea turneului sau mai pe romnește sabotează organizatorii. Dacă unul din cei doi jucători refuză nceperea unui meci pe altă masă dect cea stabilită inițial, celălalt jucător este cștigător cu 3-0. Dacă ambii jucători refuză jocul pe altă masă, ambii jucători sunt descalificați.
    - După grupele inferioare și superioare, la ora 14.00 se face pauză pentru masă pnă la ora 15.00.

    ORGANIZATORI:
    Alex Bondoc, tel. 0743.086.313;
    Vlădoiu Gelu, tel. 0722.315.757;

    Tehnic Elite/Open - Florin Apian, tel. 0748.143.566;
    Tehnic Avansați - Marcel Giosan, tel. 0723.283.701;
    Tehnic ncepători - Claudiu Vela, tel. 0726.487.357;

    Pnă acum avem patru distribuitori de materiale:

    1.Emi-tt distribuitor Gewo in Romania ofera pentru acest turneu A+ tuturor celor ce comanda pana in data de 25 Mai un discound de 30% de pe http://www.gewo-tt.ro sau telefonic 0724962982 si pana la 20% de pe http://www.contra.de doar telefonic la 0747630959.Va asteptam cu un stand bogat si reduceri pe masura.




    2.PING PONG SHOP, reprezentant Andro, DHS si Der Materialspezialist in Romania, va fi prezent cu un stand bogat de materiale de tenis de masa. Totodata va poate oferi sfaturi utile in alegerea sau schimbarea paletei in functie de jocul practicat si de nivelul la care sunteti sau ati dori sa ajungeti.




    www.pingpongshop.ro | official andro - DHS - der Materialspezialist dealer
    https://facebook.com/magazinonlinetenisdemasa
    3. Xiom
    4. Viva


    FACEBOOK:
    - www.facebook.com/AmaTurRomania

    VĂ AȘTEPTĂM CU DRAG!
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 02.05.2019 la 09:33.

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data nscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vrstă
    55
    Postări
    5.696
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    130 z 14 h 50 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15662

    Rezervat Organizatori

    Memorialul Ionuț Nica!






    Clasament Elite

    1. Simon Csaba - Targu Mures
    2. Durdun George - Bucuresti
    3 -- 4
    Roman Iulian - Brasov
    Petrescu Liviu - Pitesti
    5 -- 8
    Albu Vlad - Iasi
    Roman Bogdan - Arad
    Iana Remus - Timisoara
    Toma Florin - Pitesti
    9 -- 16
    Avram Victor - Arad
    Chiscop Bogdan - Galati
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    Fratila Robert - Baicoi
    Constantinescu Rares - Braila
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Verdet Adrian - Timisoara
    17 -- 30
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Morosanu Vasile - Suceava
    Tic Ioan - Oradea
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    Neculai Alexandru - Tulcea
    Radu Costica - Galati
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Marola Mihai - Bacau
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Tigau Dan - Bucuresti
    Corcoz Costin - Focsani
    31 -- 1v gr.sup.
    Cozma Catalin - Falticeni
    32 -- 45 0v gr.sup.
    Raducan Bogdan - Craiova
    Buzatu Vasile - Buftea
    Savu Cristian - Oradea
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    Pavunev Dan - Bucuresti
    Aron Darie - Sibiu
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Apian Florin - Bistrita
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Totpal Marius - Busteni
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Mican Nicolae - Dej
    46 -- 1v gr.inf.
    Postelnicu Mihai - Focsani
    47 -- 55 0v gr.inf.
    Grigore Alexandru - Campina
    Sencu Victor - Targoviste
    Oprea Adrian - Lugoj
    Galiu Mihai - Brasov
    Birtalan Robert - Oradea
    Bondoc Alexandru - Brasov
    Antal Denes - Brasov
    Iordache Eugen - Braila
    Pelaghie Ioan - Targu Mures




    Clasament Open

    1. Barsa Ioan - Moinesti
    2. Bozga Razvan - Baicoi
    3 -- 4
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Mitrea Silviu - Navodari
    5 -- 8
    Macovei Cristi - Iasi
    Kaposta Victor - Arad
    Migea Cornel - Sibiu
    Baiburi Levent - Tulcea
    9 -- 16
    Samoila Ion - Babadag
    Vaida Sorin - Oradea
    Fratea Aurel - Constanta
    Ursulean Vasile - Straja
    Braniste George - Bacau
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    Buta Radu - Bucuresti
    17 -- 32
    Ciuca Dan - Pitesti
    Stefan Patrick - Brasov
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Panait Genu - Teisani
    Colcer Nicolae - Toplita
    Potarniche Bianca - Buzau
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    Szalay Liviu - Oradea
    Denes Ferenc - Praid
    Lacatis Ghita - Arad
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Morosan Marian - Suceava
    Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    33 -- 54
    Stancalie Doru, Craiova
    Costache Rosioru Cristian - Timisoara
    Darmaz Ion - Targoviste
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Ticu Dorin - Bacau
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Voicu Ionut - Ploiesti
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Staicu Dan - Constanta
    Gecse Alpar - Chibed
    Corneanu Sorin - Botosani
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    55 -- 59 1v gr.sup.
    Petrov Dan - Bucuresti
    Padurariu Costel - Brasov
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Popa Mircea - Brasov
    Cecan Vasile - Timisoara
    60 -- 81 0v gr.sup.
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Avram Nicolae - Nedelea
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Cinca Daniel - Craiova
    Capus Giani - Galati
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Stolearenco Igor - Galati
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Negrean Ioan - Sibiu
    Nagy Iosif - Arad
    Marola Dan - Bacau
    Silivestru Nicu - Tulcea
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Orac Teodor - Slobozia
    Brulea Petre - Paulesti
    Pinzar Alin - Suceava
    Ivan Valentin - Campina
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Janosi Attila - Targu Mures
    Dospinescu George - Bucuresti
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Maerean Claudiu - Bistrita
    82 -- 93 1v gr.inf.
    Voin Doru - Bucuresti
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Visan Bogdan - Targoviste
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Nicola Marian - Constanta
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    94 -- 100 0v gr.inf.
    Leolea Andrei - Constanta
    Campean Adrian - Bucuresti
    Osman Metin - Tulcea
    Tanc Florin, Oradea
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Veres Adrian - Timisoara


    Clasament Avansați

    1. Dumitru Florin - Arad
    2. Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    3 -- 4
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Vieru Costica - Botosani
    5 -- 8
    Visan Victor - Slobozia
    Baltatu Marius - Pitesti
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    Radu Constantin - Sibiu
    9 -- 16
    Loghin Florin - Brasov
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Garaz Mircea - Bistrita
    Salavastru Petru - Botosani
    Morariu Marius - Sibiu
    Iacob Gabriel - Iasi
    Fulop Attila - Aiud
    17 -- 32
    Simion Silviu - Cocorastii Mislii
    Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
    Docan Cristian - Bucuresti
    Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Chivu Cornel - Craiova
    Mihu Florin - Pitesti
    Manitiu Florin - Sibiu
    Balau Laurentiu - Falticeni
    Lazar Dumitru - Mizil
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Szivery Adrian - Arad
    Botoc Ovidiu - Paulesti
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Bedo Jozsef - Suseni
    33 -- 54
    Giosan Marcel - Galati
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Stoica Mihai - Mioveni
    Kis Istvan - Brasov
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Darjan Daniel - Brasov
    Nitu Serban - Paulesti
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Heja Zoltan - Ditrau
    Fotia Iulian - Bacau
    Cristea Virgil - Cugir
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Carata Catalin - Tulcea
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Damian Mircea - Bistrita
    Trif Florin - Cocorastii Mislii
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Dumitru George - Targoviste
    Socaci Sorin - Panciu
    Constantin Cristina - Bucuresti
    55 -- 56 1v gr.sup.
    Huica Petre - Bucuresti
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    57 -- 81 0v gr.sup.
    Niculescu Daniel - Pitesti
    Burghelea Florin - Piatra Neamt
    Bucur Dan - Cisnadie
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Ene Florin - Ploiesti
    Bozosan Petre - Sibiu
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Vajda Erno - Reghin
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Panait Adrian - Braila
    Ciky Cornel - Fagaras
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Balaj Roland - Arad
    Guluta Florin - Bucuresti
    Subtirelu Marius - Onesti
    Ipate Virgil - Bucuresti
    Gherman Romulus - Arad
    Caraus Sorin - Deva
    Vajeu Ionut - Busteni
    Bucsoiu Vlad - Brasov
    Movileanu Neculae - Brasov
    Sandu Andrei - Sibiu
    Gheorghe Daniel - Braila
    82 -- 85 1v gr.inf.
    Piper Petru - Luna CJ
    Acriva Marian - Mizil
    Dragos Marian - Bucuresti
    Bucur Mario - Bucuresti
    86 -- 100 0v gr.inf.
    Matei Dumitru - Deva
    Benyovski Bela - Sibiu
    Petre Cristian - Pitesti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Ileanu Bogdan - Bucuresti
    Barbos Florin - Bistrita
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Ceobotaru Daniel - Galati
    Mihaila George - Bucuresti
    Serban Leonard - Bucuresti
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Ghitu Liviu - Onesti


    Clasament Incepatori

    1. Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
    2. Avramescu Bogdan - Bucuresti
    3 -- 4
    Constantin Filip - Sinaia
    Ciobanu Adrian - Brasov
    5 -- 8
    Tirlea Gheorghe - Brasov
    Fusca Georgian - Targoviste
    Butunoiu Dorin - Brasov
    Angi Zoltan - Gheorgheni
    9 -- 16
    Matei Mircea - Targoviste
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Sterczer Zalan - Sanzieni
    Ambrus Zoltan - Miercurea Ciuc
    Contiu Mircea - Brasov
    Lungu Mihai - Targoviste
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    Susman Dan - Alba Iulia
    17 -- 30
    Popovici Mircea - Caracal
    Budea Andra - Galati
    Silviu Niculae - Bucuresti
    Bizga Romeo - Galati
    Sima Daniel - Mioveni
    Dobinda Dinu - Arad
    Suciu Andrei - Borsec
    Portase Raluca - Galati
    Malene Petru - Fagaras
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    Dobinda Alexandru - Arad
    Baciu Stefan - Mioveni
    Tanasov Marius - Bucuresti
    Morun Marian - Braila
    31 -- 32 1v gr.sup.
    Ojog Petrisor - Bacau
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    33 -- 45 0v gr.sup.
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    Baltatu Eduard Laurentiu - Pitesti
    Iordache Catalin - Comanesti
    Creta Petru - Luna CJ
    Vela Gabriel - Timisoara
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Portase Daria - Galati
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Carpinis Petre Danut - Targoviste
    Georgescu Cristian - Pitesti
    Sarbu Romulus - Ploiesti
    Toader Petru - Bucuresti
    Hodivoianu Marius - Bucuresti
    46 -- 47 1v gr.inf.
    Pascu Gabriel - Braila
    Filip Cristi - Comanesti
    48 -- 55 0v gr.inf.
    Barabancea Lili - Iasi
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Sandu Cristian - Sibiu
    Movileanu Adrian - Brasov
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 03.06.2019 la 13:01.

  3. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data nscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vrstă
    48
    Postări
    8.358
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    512 z 18 h 26 m
    Timp online pe zi
    3 h 52 m
    Reputație
    17323
    Citat Postat n original de GeluBv Vezi post
    Repet sistemul de joc

    Open sau Avansati (dimineata)

    20 mese x 5 = 100 locuri
    se califica primi 4
    20 x 4 =80 + 1

    81: 3 = 27, se califica si locul 5 cel mai bine clasat in turneu, la egalitate ramane cel mai bine clasat in Amatur

    3 grupe de 3 la o masa, necesar 9 mese, restul de 11 raman pt elite (sambata) sau incepatori (duminica)


    Elite sau Incepatori (după amiaza)

    11 mese x 5 = 55,
    se califica primi 4
    11 x 4= 44+1

    45: 3 = 15 grupe
    Idem, se califica si locul 5 , cel mai bine clasat in turneu, la egalitate ramane cel mai bine clasat in Amatur
    Citat Postat n original de GeluBv Vezi post
    Avnd in vedere că toți dorim să avem un timp de așteptare ct mai redus intre partide, vă rog să rețineți următoarele:

    -dimineața (Open sau Amatori), aveti mesele de joc pregătite pentru nceperea primului meci, cu tabel/grupă pe masă, incălzirea se face numai la masa care sunteți repartizați, astfel primul meci se dispută intre cei care sunt incălziti, prioritate 1 cu 5 dar nu obligatoriu, ci se poate orice meci intre primii veniti, după care se intra pe schema din tabel;

    -dacă ncepem meciurile la 8,55-9,oo (si le vom incepe), terminăm grupa inferioară de 5 pnă la orele 12,oo. In felul acesta dăm repede drumul la superioare de 3 si nu mai avem 3 grupe pe o masă, ci 13 grupe/13 mese si 14 grupe/7 mese, astfel cnd vin cei de după-amiază (elite sau incepători) nu mai avem probleme cu aglomerația

    Servitul mesei, cel putin la cei care au brățară, cazati prin organizatori, se face astfel:
    - cei de dimineată (open sau amatori)merg in restaurant imediat după superioare (există pauză de o oră) ;
    - cei de după-amiaza (elite sau incepători) servesc masa pană la ora 13,30 cnd trebuie să ajungă la sală;

    Programul de masă al celor cazați cu masa inclusă, bufet suedez, a fost stabilit intre organizatori si responsabilii resortului astfel:

    7,45 mic dejun (9,45)
    12,30 prnz (14,30)
    19,00 cina (20,30)


    Se incepe cu ”cina” (vineri) si se termină cu ”prnz” duminica, m-am gndit să nu ncepem cu ”prnz” pentru că cei care joacă duminică să aibe masa de prnz asigurată duminica.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  4. #4
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data nscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vrstă
    48
    Postări
    8.358
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    512 z 18 h 26 m
    Timp online pe zi
    3 h 52 m
    Reputație
    17323

    Inscrieri Elite

    Inscrieri Elite - on 01-Jun-19 at 11:17:25

    1. Petrescu Liviu, Pitesti, 119 - 47.03 - ELW
    2. Roman Iulian, Brasov, 53 - 46.61 - EMW
    3. Simon Csaba, Targu Mures, 30 - 44.73 - E
    4. Durdun George, Bucuresti, 278 - 44.6 - EL
    5. Cruceru Sergiu, Targu Jiu, 88 - 43.23 - E
    6. Fratila Robert, Baicoi, 5 - 43.17 - E
    7. Enciu Alexandru, Slobozia, 1 - 42.78 - EL
    8. Iana Remus, Timisoara, 24 - 42.73 - E
    9. Avram Victor, Arad, 68 - 42.56 - E
    10. Mutrescu Eugen, Timisoara, 2 - 42.36 - E
    11. Roman Bogdan, Arad, 54 - 41.83 - E
    12. Albu Vlad, Iasi, 6 - 41.8 - EM
    13. Chiscop Bogdan, Galati, 11 - 41.16 - E
    14. Toma Florin, Pitesti, 3 - 41.14 - EW
    15. Verdet Adrian, Timisoara, 17 - 41.07 - E
    16. Sumanaru Catalin, Iasi, 4 - 40.97 - EM
    17. Corcoz Costin, Focsani, 25 - 40.09 - EM
    18. Constantinescu Rares, Braila, 29 - 40.06 - EJ
    19. Radu Costica, Galati, 57 - 39.4 - E
    20. Raducan Bogdan, Craiova, 101 - 39.28 - E
    21. Neculai Alexandru, Tulcea, 44 - 39.13 - E
    22. Dinca Daniel, Bucuresti, 13 - 38.81 - ELH
    23. Cozma Catalin, Falticeni, 16 - 38.73 - EW
    24. Buzatu Vasile, Buftea, 9 - 38.6 - EW
    25. Savu Cristian, Oradea, 34 - 38.5 - E
    26. Constantin Teodor, Bucuresti, 8 - 38.31 - E
    27. Marola Mihai, Bacau, 10 - 38.16 - E
    28. Daneliuc Gabi, Selimbar, 14 - 37.84 - EW
    29. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 26 - 37.64 - E
    30. Sufletel Radu, Alba Iulia, 15 - 37.61 - EW
    31. Govoreanu Florin, Cisnadie, 12 - 37.56 - EW
    32. Morosanu Vasile, Suceava, 46 - 37.03 - EW
    33. Neagoe Costin, Bucuresti, 38 - 37.02 - E
    34. Navacioiu Marian, Bucuresti, 232 - 36.93 - EW
    35. Tigau Dan, Bucuresti, 32 - 36.82 - ELW
    36. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 21 - 36.79 - E
    37. Tic Ioan, Oradea, 41 - 36.42 - E
    38. Pavunev Dan, Bucuresti, 22 - 36.2 - E
    39. Aron Darie, Sibiu, 125 - 36.02 - EW
    40. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 132 - 36 - E
    41. Apian Florin, Bistrita, 35 - 35.76 - E
    42. Vlase Gheorghe, Slobozia, 23 - 35.66 - EW
    43. Grigore Alexandru, Campina, 31 - 35.65 - E
    44. Sencu Victor, Targoviste, 124 - 34.87 - E
    45. Totpal Marius, Busteni, 174 - 34.82 - E
    46. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 49 - 34.8 - EW
    47. Oprea Adrian, Lugoj, 43 - 34.63 - E
    48. Mican Nicolae, Dej, 82 - 34.6 - E
    49. Galiu Mihai, Brasov, 233 - 33.69 - E
    50. Birtalan Robert, Oradea, 449 - 32.06 - O
    51. Bondoc Alexandru, Brasov, 310 - 31.78 - O
    52. Antal Denes, Brasov, 260 - 25.16 - OW
    53. Iordache Eugen, Braila, 528 - 24.65 - O
    54. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 423 - 23.84 - O
    55. Postelnicu Mihai, Focsani, 377 - 22.28 - O
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  5. Mulțumesc GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    mi place Kis Istvan, ivisuc, macocco, mihai mita le-a plăcut acest mesaj
  6. #5
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data nscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vrstă
    47
    Postări
    9.119
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    394 z 18 h 33 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    32549

    nscrieri Open

    Inscrieri Open - on 5/31/2019 at 6:48:45 AM

    1. Buta Radu, Bucuresti, 143 - 32.85 - O
    2. Ciuca Dan, Pitesti, 48 - 32.65 - OW
    3. Baiburi Levent, Tulcea, 142 - 31.98 - O
    4. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 63 - 31.89 - O
    5. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 69 - 31.75 - OW
    6. Vaida Sorin, Oradea, 55 - 31.73 - OW
    7. Kaposta Victor, Arad, 70 - 31.15 - O
    8. Fratea Aurel, Constanta, 50 - 31.12 - OW
    9. Dumbrava Daniel, Focsani, 72 - 31.08 - OLW
    10. Barsa Ioan, Moinesti, 227 - 30.59 - O
    11. Stefan Patrick, Brasov, 62 - 30.51 - O
    12. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 163 - 30.37 - O
    13. Ciortescu Cristi, Iasi, 60 - 30.02 - O
    14. Dracea Gabriel, Sinaia, 130 - 29.73 - O
    15. Mihaila Nicolae, Breaza, 149 - 29.72 - OW
    16. Voicu Ionut, Ploiesti, 154 - 29.67 - O
    17. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 65 - 29.62 - O
    18. Mitzea Alexandru, Sibiu, 243 - 29.5 - O
    19. Migea Cornel, Sibiu, 73 - 29.48 - OW
    20. Voin Doru, Bucuresti, 84 - 29.48 - O
    21. Denes Ferenc, Praid, 242 - 29.46 - OW
    22. Mitrea Silviu, Navodari, 98 - 29.35 - OW
    23. Leolea Andrei, Constanta, 80 - 29.33 - OW
    24. Avram Nicolae, Nedelea, 67 - 29.31 - O
    25. Motorga Dorin, Targu Mures, 91 - 29.19 - O
    26. Sorescu Mircea, Paulesti, 66 - 29.02 - OW
    27. Szalay Liviu, Oradea, 114 - 28.9 - O
    28. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 206 - 28.79 - O
    29. Ursulean Vasile, Straja, 136 - 28.67 - O
    30. Gherasim Iulian, Tulcea, 74 - 28.66 - O
    31. Dragan Petru Ioan, Iasi, 85 - 28.65 - O
    32. Colcer Nicolae, Toplita, 177 - 28.63 - O
    33. Bozga Razvan, Baicoi, 157 - 28.57 - O
    34. Dena Corneliu, Giurgiu, 94 - 28.53 - OW
    35. Cinca Daniel, Craiova, 141 - 28.51 - O
    36. Braniste George, Bacau, 118 - 28.42 - O
    37. Jichici Svetozar, Timisoara, 107 - 28.35 - OW
    38. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 76 - 28.33 - OW
    39. Trandafir Vasile, Targu Mures, 109 - 28.33 - O
    40. Capus Giani, Galati, 104 - 28.27 - O
    41. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 151 - 28.26 - O
    42. Macovei Cristi, Iasi, 81 - 28.12 - O
    43. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 77 - 28.11 - O
    44. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 100 - 27.95 - OW
    45. Craciun David Mihai, Bucuresti, 113 - 27.74 - OJ
    46. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 93 - 27.71 - O
    47. Stolearenco Igor, Galati, 155 - 27.71 - O
    48. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 122 - 27.59 - O
    49. Lacatis Ghita, Arad, 382 - 27.52 - O
    50. Micuda Mihai, Bucuresti, 160 - 27.43 - O
    51. Negrean Ioan, Sibiu, 135 - 27.4 - O
    52. Corbu Darius, Valenii de Munte, 131 - 27.39 - O
    53. Ticu Dorin, Bacau, 126 - 27.37 - OW
    54. Potarniche Bianca, Buzau, 199 - 27.37 - OLJF
    55. Nagy Iosif, Arad, 121 - 27.31 - OW
    56. Vladoiu Gelu, Brasov, 87 - 27.15 - OW
    57. Darmaz Ion, Targoviste, 90 - 27.15 - OW
    58. Marola Dan, Bacau, 97 - 27.08 - O
    59. Silivestru Nicu, Tulcea, 190 - 27.06 - O
    60. Ciobanu Daniel, Blaj, 95 - 27.04 - OW
    61. Morosan Marian, Suceava, 185 - 26.94 - O
    62. Istrate Cristian, Bucuresti, 89 - 26.93 - OW
    63. Petrov Dan, Bucuresti, 123 - 26.81 - OW
    64. Staicu Dan, Constanta, 161 - 26.71 - OW
    65. Orac Teodor, Slobozia, 99 - 26.69 - O
    66. Brulea Petre, Paulesti, 252 - 26.64 - OW
    67. Padurariu Costel, Brasov, 106 - 26.62 - O
    68. Corneanu Sorin, Botosani, 165 - 26.41 - OW
    69. Samoila Ion, Babadag, 184 - 26.36 - O
    70. Campean Adrian, Bucuresti, 134 - 26.21 - OW
    71. Pinzar Alin, Suceava, 144 - 26.09 - O
    72. Visan Bogdan, Targoviste, 203 - 25.91 - O
    73. Osman Metin, Tulcea, 137 - 25.83 - O
    74. Gecse Alpar, Chibed, 139 - 25.78 - O
    75. Macelaru Eugen, Bucuresti, 254 - 25.73 - O
    76. Ivan Valentin, Campina, 225 - 25.64 - OW
    77. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 110 - 25.52 - O
    78. Pralea Marius Dan, Botosani, 129 - 25.37 - O
    79. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 127 - 25.33 - OW
    80. Curpas Ioan, Oradea, 133 - 25.32 - OW
    81. Jurescu Sorin, Timisoara, 138 - 25.01 - OW
    82. Trocan Nicolae, Mioveni, 162 - 24.9 - OW
    83. Plaiasu Ion, Plopeni, 147 - 24.51 - O
    84. Colesniuc Romeo, Botosani, 173 - 24.38 - OW
    85. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 178 - 24.28 - OW
    86. Birtalan Laszlo, Oradea, 213 - 24.13 - OW
    87. Gavrila Aurel, Bucuresti, 236 - 24.04 - OWH
    88. Panait Genu, Teisani, 258 - 24.02 - O
    89. Janosi Attila, Targu Mures, 140 - 23.96 - O
    90. Popa Mircea, Brasov, 164 - 22.89 - OW
    91. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 201 - 22.78 - O
    92. Lovin Eusebiu, Comanesti, 244 - 22.58 - OW
    93. Barbulescu Dan, Sibiu, 257 - 22.58 - OW
    94. Veres Adrian, Timisoara, 253 - 22.53 - O
    95. Nicola Marian, Constanta, 180 - 22.36 - O
    96. Dospinescu George, Bucuresti, 188 - 22.09 - OW
    97. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 245 - 21.83 - O
    98. Cecan Vasile, Timisoara, 237 - 20.62 - O
    99. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 208 - 20.55 - O
    100. Maerean Claudiu, Bistrita, 968 - 17.63 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Beches Andrei, Sibiu, 271 - 28.84 - O
    2. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 289 - 26.76 - O
    3. Stancalie Doru, Craiova, 291 - 23.55 - OW
    4. Nistor Florin, Comanesti, 302 - 24.92 - O
    5. Plamada Lucian, Iasi, 305 - 28.71 - O
    6. Degianschi Obrad, Resita, 326 - 25.96 - O
    7. Nicu Constantin, Iasi, 335 - 25.48 - O
    8. Munteanu Octavian, Tecuci, 340 - 20.6 - OW
    9. Tanc Florin, Oradea, 343 - 24.33 - O
    10. Turburan Ion, Resita, 394 - 27.2 - O
    11. Cioboiu Dan, Craiova, 410 - 25.69 - O
    12. Nicula Florin, Constanta, 438 - 20.79 - OW
    13. Kramarsic Milos, Belgrad, 452 - 28.28 - O
    14. Motoroi Costin, Bucuresti, 497 - 30.1 - OW
    15. Comsa Dan, Sibiu, 693 - 24.03 - O
    16. Bacanu Paulian, Brasov, 699 - 22.47 - O
    17. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 814 - 27 - O
    18. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 819 - 25.05 - OW
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 31.05.2019 la 06:48.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  7. Mulțumesc GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
  8. #6
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data nscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vrstă
    47
    Postări
    9.119
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    394 z 18 h 33 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    32549

    nscrieri Avansați

    Inscrieri Avansați - on 5/30/2019 at 9:38:40 PM

    1. Iacob Gabriel, Iasi, 319 - 19.84 - AW
    2. Niculescu Daniel, Pitesti, 580 - 19.69 - AW
    3. Vieru Costica, Botosani, 268 - 19.65 - AW
    4. Garaz Mircea, Bistrita, 552 - 19.42 - AW
    5. Dumitru Florin, Arad, 321 - 19.27 - A
    6. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 219 - 19.2 - A
    7. Fotia Iulian, Bacau, 261 - 19.17 - A
    8. Bucur Dan, Cisnadie, 592 - 19.16 - A
    9. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 435 - 19.03 - A
    10. Docan Cristian, Bucuresti, 274 - 19 - A
    11. Carata Catalin, Tulcea, 436 - 18.89 - AW
    12. Fulop Attila, Aiud, 248 - 18.81 - AW
    13. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 531 - 18.66 - A
    14. Codreanu Laurentiu, Buzau, 364 - 18.63 - A
    15. Bejan Alexandru, Tecuci, 275 - 18.52 - A
    16. Nitu Serban, Paulesti, 240 - 18.35 - AW
    17. Morariu Marius, Sibiu, 441 - 18.35 - A
    18. Ene Florin, Ploiesti, 262 - 18.33 - A
    19. Sursilov Constantin, Bucuresti, 300 - 18.28 - A
    20. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 432 - 18.16 - A
    21. Damian Mircea, Bistrita, 311 - 18.14 - A
    22. Bozosan Petre, Sibiu, 286 - 18.06 - A
    23. Socaci Sorin, Panciu, 417 - 18.01 - AW
    24. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 281 - 17.88 - A
    25. Cristofor Razvan, Moinesti, 333 - 17.85 - AW
    26. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 427 - 17.85 - AW
    27. Visan Victor, Slobozia, 451 - 17.83 - A
    28. Bivolaru Stelian, Targoviste, 297 - 17.78 - A
    29. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 270 - 17.77 - A
    30. Matei Dumitru, Deva, 287 - 17.76 - AW
    31. Constantin Cristina, Bucuresti, 295 - 17.75 - AF
    32. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 393 - 17.73 - AW
    33. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 578 - 17.69 - A
    34. Benyovski Bela, Sibiu, 456 - 17.68 - AW
    35. Darjan Daniel, Brasov, 463 - 17.6 - A
    36. Piper Petru, Luna CJ, 314 - 17.57 - AH
    37. Manitiu Florin, Sibiu, 684 - 17.54 - A
    38. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 337 - 17.41 - A
    39. Loghin Florin, Brasov, 273 - 17.38 - A
    40. Chivu Cornel, Craiova, 339 - 17.31 - A
    41. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 685 - 17.26 - A
    42. Botoc Ovidiu, Paulesti, 380 - 17.23 - A
    43. Vajda Erno, Reghin, 383 - 17.22 - AW
    44. Bedo Jozsef, Suseni, 316 - 17.21 - A
    45. Radu Constantin, Sibiu, 412 - 17.18 - AW
    46. Szivery Adrian, Arad, 455 - 17.15 - A
    47. Lazar Dumitru, Mizil, 322 - 17.14 - A
    48. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 700 - 17.12 - A
    49. Preda Nicolae, Curtea de Arges, 663 - 16.94 - AW
    50. Heja Zoltan, Ditrau, 351 - 16.87 - A
    51. Kis Istvan, Brasov, 312 - 16.83 - AW
    52. Balau Laurentiu, Falticeni, 569 - 16.81 - AW
    53. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 553 - 16.79 - A
    54. Acriva Marian, Mizil, 402 - 16.74 - A
    55. Petre Cristian, Pitesti, 437 - 16.71 - A
    56. Huica Petre, Bucuresti, 388 - 16.28 - A
    57. Cristescu Cristian, Bucuresti, 309 - 16.23 - AW
    58. Sterczer Sandor, Sanzieni, 387 - 16.15 - A
    59. Ilie Octavian Marius, Brasov, 323 - 16.13 - A
    60. Panait Adrian, Braila, 429 - 16.13 - AW
    61. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 346 - 15.94 - A
    62. Cristea Virgil, Cugir, 594 - 15.91 - A
    63. Ciky Cornel, Fagaras, 385 - 15.9 - AW
    64. Todor Csaba, Gheorgheni, 505 - 15.79 - AH
    65. Fulop Laszlo, Targu Mures, 368 - 15.61 - A
    66. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 315 - 15.58 - AW
    67. Balaj Roland, Arad, 408 - 15.49 - A
    68. Salavastru Petru, Botosani, 360 - 15.18 - AW
    69. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 375 - 15.18 - A
    70. Guluta Florin, Bucuresti, 434 - 14.96 - A
    71. Mihu Florin, Pitesti, 341 - 14.9 - A
    72. Ileanu Bogdan, Bucuresti, 575 - 14.9 - A
    73. Subtirelu Marius, Onesti, 596 - 14.74 - A
    74. Barbos Florin, Bistrita, 625 - 14.61 - A
    75. Giosan Marcel, Galati, 674 - 14.1 - A
    76. Grumeza Lucian, Bucuresti, 459 - 14.06 - A
    77. Stoica Mihai, Mioveni, 381 - 13.95 - AW
    78. Dragos Marian, Bucuresti, 500 - 13.79 - A
    79. Mitrofan Petrica, Brasov, 633 - 13.63 - AW
    80. Ipate Virgil, Bucuresti, 527 - 13.54 - A
    81. Lupescu Nicolae, Reghin, 518 - 13.5 - A
    82. Bucur Mario, Bucuresti, 498 - 13.45 - A
    83. Gherman Romulus, Arad, 519 - 13.34 - A
    84. Ceobotaru Daniel, Galati, 566 - 13.34 - A
    85. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 487 - 13.33 - A
    86. Mihaila George, Bucuresti, 514 - 13.31 - A
    87. Caraus Sorin, Deva, 532 - 13.31 - A
    88. Baltatu Marius, Pitesti, 732 - 13.23 - AW
    89. Dumitru George, Targoviste, 491 - 12.95 - A
    90. Serban Leonard, Bucuresti, 621 - 12.77 - A
    91. Vajeu Ionut, Busteni, 560 - 12.25 - A
    92. Bucsoiu Vlad, Brasov, 1562 - 12.2 - A
    93. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 605 - 12.03 - A
    94. Movileanu Neculae, Brasov, 540 - 11.95 - A
    95. Sandu Andrei, Sibiu, 648 - 11.78 - A
    96. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 611 - 11.11 - A
    97. Gheorghe Daniel, Braila, 603 - 11.07 - A
    98. Dumitrescu Sorin, Brasov, 733 - 10.66 - A
    99. Marinescu Nelu, Targoviste, 559 - 10.59 - A
    100. Ghitu Liviu, Onesti, 557 - 10.13 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Radu Dragos, Targoviste, 763 - 10.98 - A
    2. Nedescu Adrian, Ramnicu Valcea, 801 - 19.85 - A
    3. Kovacs Istvan, Miercurea Ciuc, 827 - 19.17 - A
    4. Preda Gheorghe, Cocorastii Mislii, 841 - 15.62 - A
    5. Franculescu Marius, Sinaia, 884 - 15.32 - A
    6. Suciu Dragos, Constanta, 926 - 10.07 - A
    7. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 995 - 12.18 - A
    8. Socaci Marian, Braila, 1002 - 16.2 - A
    9. Grigore Marian, Cocorastii Mislii, 1014 - 12.84 - A
    10. Gusan Boris, Turda, 1028 - 15.8 - AW
    11. Tutoveanu Razvan, Brasov, 1099 - 15.47 - AW
    12. Codreanu George, Tecuci, 1122 - 10.55 - A
    13. Popescu Adrian, Valcanesti, 1282 - 12.25 - A
    14. Marica Dan, Brasov, 1308 - 12.7 - A
    15. Lazar Catalin, Brasov, 1875 - 16.5 - A
    16. Marandici Adrian, Brasov, 1906 - 18 - AW
    17. Rusea Ionut, Breaza, 2005 - 0 - A
    18. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 2065 - 0 - A
    19. Vatui Carmela, Bucuresti, 2177 - 13.2 - AF
    20. Musu Andrei, Bucuresti, 2959 - 12 - A
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 30.05.2019 la 21:38.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  9. Mulțumesc GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    mi place Kis Istvan, ivisuc, macocco le-a plăcut acest mesaj
  10. #7
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data nscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.612
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    399 z 8 h 29 m
    Timp online pe zi
    3 h 1 m
    Reputație
    8242
    Inscrieri Incepatori - on 30.05.2019 at 06:37:30

    1. Sterczer Zalan, Sanzieni, 960 - 9,98 - I
    2. Ciobanu Adrian, Brasov, 1364 - 9,9 - I
    3. Suciu Andrei, Borsec, 753 - 9,81 - I
    4. Contiu Mircea, Brasov, 1584 - 9,8 - I
    5. Silviu Niculae, Bucuresti, 1341 - 9,75 - IW
    6. Dobinda Alexandru, Arad, 645 - 9,73 - IW
    7. Tanasov Marius, Bucuresti, 1257 - 9,65 - I
    8. Sisca Nicusor, Comanesti, 837 - 9,56 - IW
    9. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 657 - 9,55 - I
    10. Ojog Petrisor, Bacau, 1133 - 9,5 - I
    11. Morun Marian, Braila, 1062 - 9,23 - I
    12. Tirlea Gheorghe, Brasov, 1076 - 9,1 - I
    13. Malene Petru, Fagaras, 725 - 8,99 - I
    14. Bizga Romeo, Galati, 804 - 8,8 - I
    15. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 756 - 8,78 - I
    16. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 744 - 8,75 - I
    17. Matei Mircea, Targoviste, 616 - 8,7 - IW
    18. Susman Dan, Alba Iulia, 1380 - 8,65 - I
    19. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 882 - 8,63 - I
    20. Baltatu Eduard Laurentiu, Pitesti, 1110 - 8,6 - I
    21. Pascu Gabriel, Braila, 735 - 8,49 - IW
    22. Fusca Georgian, Targoviste, 671 - 8,48 - I
    23. Butunoiu Dorin, Brasov, 1250 - 8,35 - I
    24. Angi Zoltan, Gheorgheni, 737 - 8,26 - I
    25. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 940 - 8,2 - I
    26. Filip Cristi, Comanesti, 1142 - 8,18 - IW
    27. Barabancea Lili, Iasi, 791 - 8,11 - IF
    28. Iordache Catalin, Comanesti, 1294 - 7,9 - IW
    29. Constantin Filip, Sinaia, 947 - 7,7 - I
    30. Popovici Mircea, Caracal, 815 - 7,69 - I
    31. Lungu Mihai, Targoviste, 992 - 7,56 - I
    32. Creta Petru, Luna CJ, 821 - 7,22 - I
    33. Dobinda Dinu, Arad, 951 - 7,04 - I
    34. Vela Gabriel, Timisoara, 1083 - 6,98 - I
    35. Ontoiu Catalin, Pitesti, 769 - 6,92 - IW
    36. Pralea Constantin, Alba Iulia, 787 - 6,77 - IW
    37. Baciu Stefan, Mioveni, 1071 - 6,77 - I
    38. Portase Daria, Galati, 1053 - 6,63 - IJF
    39. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1117 - 6,6 - IF
    40. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 877 - 6,56 - IW
    41. Carpinis Petre Danut, Targoviste, 1094 - 6,29 - I
    42. Caranfilian Migo, Bucuresti, 878 - 6,05 - I
    43. Georgescu Cristian, Pitesti, 889 - 6,02 - I
    44. Sarbu Romulus, Ploiesti, 3549 - 6 - I
    45. Portase Raluca, Galati, 1143 - 5,91 - IJF
    46. Toader Petru, Bucuresti, 1858 - 5,9 - I
    47. Budea Andra, Galati, 1163 - 5,84 - IJF
    48. Sima Daniel, Mioveni, 1628 - 5,6 - I
    49. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 1518 - 5,4 - I
    50. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare, 1291 - 5,24 - I
    51. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1080 - 5,11 - I
    52. Sandu Cristian, Sibiu, 1576 - 5,08 - I
    53. Movileanu Adrian, Brasov, 1552 - 5,04 - I
    54. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 1164 - 4,6 - IF
    55. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1466 - 4,38 - I
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Nicula Bogdan, Bucuresti, 1868 - 4 - I
    2. Serbanica Eugen, Targoviste, 1991 - 5,6 - I
    3. Patrascu Dorin, Pitesti, 2069 - 6,9 - I
    4. Fabian Mihai, Targoviste, 2096 - 6,6 - I
    5. Balan Claudia, Brasov, 2128 - 5 - IF
    6. Meregiu Gheorghe, Tulcea, 2298 - 8 - I
    7. Nedescu Sorin, Ramnicu Valcea, 2314 - 5,45 - I
    8. Marinescu Crenguta, Onesti, 2342 - 4 - IF
    9. Rusu Andrei, Strejnicu, 2372 - 9,7 - I
    10. Vaida Octav, Oradea, 2567 - 6 - I
    11. Mihai Gabriel, Galati, 2589 - 0 - I
    12. Apopei Rares Gabriel, Brasov, 2601 - 4 - I
    13. Stoia Florin, Bucuresti, 3035 - 5,85 - I
    14. Ionita Adrian, Brasov, 3315 - 0 - A
    15. Tarau Vasile, Brasov, 3717 - 5,4 - I
    16. Coldea David, Cluj Napoca, 3829 - 4 - I
    17. Gheorghe Marian, Bucuresti, 5001 - 0
    18. Guluta Tudor Alexandru, Bucuresti, 5002 - 0
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 26.05.2019 la 21:51.

  11. Mulțumesc GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    mi place Kis Istvan, Moise Viorel, macocco le-a plăcut acest mesaj
  12. #8
    maestru
    Avatarul lui Oktaw Marius
    Data nscrierii
    08.06.2015
    Locație
    Brașov
    Vrstă
    33
    Postări
    986
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    3 z 12 h 1 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    1364

  13. Mulțumesc marcelgiosan, GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  14. #9
    cadet
    Data nscrierii
    08.06.2018
    Locație
    Brasov
    Postări
    48
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    2 z 13 h 34 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    65
    Se inscrie Mircea Contiu din Brasov.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  15. mi place tobyas69, Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  16. #10
    senior
    Avatarul lui tobyas69
    Data nscrierii
    18.05.2011
    Locație
    Brasov
    Vrstă
    50
    Postări
    357
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    6 z 16 h 25 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    1050
    Toboșaru Gheorghe din Brașov
    Avansați

    Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk
    Blade: Joola Rossi Emotion;
    FH: Butterfly Tenergy 05;
    BH: Victas Stiff.

  17. #11
    junior
    Avatarul lui danjan
    Data nscrierii
    31.01.2012
    Locație
    BRASOV
    Vrstă
    42
    Postări
    91
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    9 z 4 h 5 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    166
    Darjan Daniel, din Brasov - Avansați

  18. Mulțumesc marcelgiosan, GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    mi place Constantin Sursilov, tobyas69, Kis Istvan, Oktaw Marius le-a plăcut acest mesaj
  19. #12
    junior

    Data nscrierii
    23.10.2017
    Locație
    Braila
    Vrstă
    52
    Postări
    73
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    4 z 10 h 9 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    83
    Gheorghe Daniel - avansați - Braila

    Trimis de pe al meu RNE-L21 folosind Tapatalk

  20. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  21. #13
    junior
    Avatarul lui Veris Dumitru
    Data nscrierii
    22.09.2016
    Locație
    Brasov
    Vrstă
    48
    Postări
    74
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    1 z 2 h 40 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    123
    Veris Dumitru - Avansati.

  22. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  23. #14
    senior
    Avatarul lui ghiliv
    Data nscrierii
    26.09.2017
    Locație
    onesti
    Vrstă
    46
    Postări
    150
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    9 z 15 h 19 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    214
    GhituLiviu din Onești se nscrie la avansați !

    Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk

  24. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    mi place Kis Istvan, Oktaw Marius, marian oancea le-a plăcut acest mesaj
  25. #15
    cadet
    Data nscrierii
    08.06.2018
    Locație
    Brasov
    Postări
    48
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    2 z 13 h 34 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    65
    Citat Postat n original de mircea.contiu Vezi post
    Se inscrie Mircea Contiu din Brasov.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Imi cer scuze, nu am specificat categoria.

    Mircea Contiu, Brasov - Incepatori

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  26. mi place Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Memorialul Costel Lefter", Galați - 06/07.07.2019
    De petrinmitica n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 73
    Ultimul post: 08.07.2019, 21:31
  2. Turneu A "Cupa Ionuț Iftimoaie", Comănești - 18.05.2019
    De marcelgiosan n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 334
    Ultimul post: 27.05.2019, 14:51
  3. Turneu A "Memorialul Dan Leorda", Reghin - 11.05.2019
    De leordarares n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 270
    Ultimul post: 13.05.2019, 14:01
  4. Turneu A+ "Memorialul Eugen Roman", Arad - 30.03.2019
    De Pitzi n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 505
    Ultimul post: 05.04.2019, 13:41
  5. Răspunsuri: 158
    Ultimul post: 12.02.2011, 11:22

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •