Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Drobeta Turnu Severin - 18.05.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Am primit incuviintarea si, in acelasi timp, rugamintea organizatorilor de a asterne, in numele lor,
    cateva cuvinte despre evenimentul trecutului sfarsit de saptamana, desfasurat in Sala Polivalenta.
    Vorbele, evident, sunt de multumire, indreptate catre toti cei care au binevoit a ne onora cu prezenta,
    indiferent daca au fost localnici, din regiune sau, chiar, de la mai multe sute de kilometri, majoritatea,
    insa, figuri dragi, prieteni apropiati.
    Adresam felicitari ocupantilor podiumurilor celor patru categorii, ca de fapt, tuturor participantilor,
    care au oferit meciuri interesante, viu disputate, insa intr-un total spirit de fair-play.
    Le multumim, de asemenea, celor care, prin postarile, ulterioare turneului, s-au aratat satisfacuti
    de organizare, de locatie, de zona noastra, dunareana, si-i asguram ca vom incerca, si pe viitor,
    sa ne ridicam la inaltimea pretentiilor unui turneu A.
    Ii multumim lui Sandu Nef pentru logistica si lui Florin Toma, fara al caror aport, in organizarea
    tehnica a evenimentului, nu cred ca am fi reusit sa ducem actiunea la bun sfarsit.
    Si, nu in ultimul rand, multumim Primariei municipiului Drobeta Turnu-Severin care, prin
    implicarea, la cel mai inalt nivel, a facut posibila aceasta manifestare de sport si voie buna.
    Sa ne (re)vedem, sanatosi!
    Lemne: Butterfly Joo SaeHyuk/ Butterfly Petr Korbel
    FH :Butterfly Tenergy 64/Butterfly Tenergy 05 FX
    BH :Tibhar Grass D.TecS 1.2/Butterfly Feint Long II 1.3

    Comentariu


    • Festivitate de premiere incepatori















      Lemne: Butterfly Joo SaeHyuk/ Butterfly Petr Korbel
      FH :Butterfly Tenergy 64/Butterfly Tenergy 05 FX
      BH :Tibhar Grass D.TecS 1.2/Butterfly Feint Long II 1.3

      Comentariu


      • Festivitate de premiere avansati
















        Lemne: Butterfly Joo SaeHyuk/ Butterfly Petr Korbel
        FH :Butterfly Tenergy 64/Butterfly Tenergy 05 FX
        BH :Tibhar Grass D.TecS 1.2/Butterfly Feint Long II 1.3

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X