Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Andro LIGNA OFF (aproape nou)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VÂND Andro LIGNA OFF (aproape nou)

    Andro Ligna OFF,scurta prezentare (pentru cei care nu stiu este lemnul cu care joaca domnul George Durdun,la recomandarea dumnealui l-am achizitionat):
    "Acest lemn ofensiv convinge prin caracteristicile lui care aduc o saritura deosebita a mingii. Astfel, mingea care pleaca din paleta formeaza un arc in saritura, aducand loviturilor agresive si celor la punct fix un impact considerabil. Straturile de furnir din fibre sintetice plasate deasupra stratului de lemn de la interior produc un puternic efect, fara a pierde insa din caracteristicile generale ale lemnului - un raspuns excelent la minge si un simt considerabil in atac".

    Starea lemnul este una foarte buna,a fost jucat maxim 10 antrenamente.A fost lipita o singura pereche de fete pe el,Andro Rasanter r42 cu care s-a "impacat" de minune.
    Provenienta lemnului este reprezentanta Andro in Romania (ca sa nu las linkuri de reclama).Detin factura originala unde se vede pretul de achizitie (630 lei) si magazinul de unde provin.
    Accept livrare cu verificare la plata in cont a transportului,in București ne putem intalnii personal pentru predare.
    Nu sunt interesat de schimburi,il vand pentru ca nu mai pot sa joc juca tenis o perioada,nu pentru ca as avea vreo nemultumire din partea lemnului.
    Pt cei interesati de greutate il pot cantarii exact(are aproximativ 85g, +- 3g).
    Pret:500 lei negociabil in limita bunului simt.
    Telefon:0745468576 (trimit mai multe poze ,pe whats up, la cerere, celor interesati).


  • #2
    up,valabil

    - - - Actualizat - - -

    up,valabil 490 lei

    Comentariu


    • #3
      Salut,
      Lemnul este modelul nou (TP_Ligna OFF+) sau vechi (Ligna OFF)?
      Este CI (carbon la interior) sau CO (carbon la exterior)?
      Manerul este FL sau ST?
      Poti sa pui si poze cu lemnul.
      Mersi,
      Vlad

      Comentariu


      • #4
        Anunțul cu lemnu andro ligna mai e disponibil mulțumesc


        Trimis de pe al meu SM-J610FN folosind Tapatalk

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X