tt-shop.ro 468x60 3vivasportshop.ro 1 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 23 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 335

Subiect: "Cupa Ionuț Iftimoaie", Comănești - 18.05.2019

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data nscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vrstă
    47
    Postări
    8.803
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    386 z 33 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    31970

    "Cupa Ionuț Iftimoaie", Comănești - 18.05.2019

    Turneu A "Cupa Ionuț Iftimoaie", Comănești - Smbătă 18.05.2019

    LOCALITATEA: Comănești, str. Arinilor, nr. 1;
    DATA: Smbătă 18 Mai 2019;
    CATEGORII: Elite + Open + Avansați + ncepători;
    ORA DE NCEPERE:
    08.00 - 09.15 – validare nscrieri, la 9.30 ncep meciurile la Open + Avansați;
    13.15 - 14.00 – validare nscrieri, la 14.15 ncep meciurile la Elite + ncepători;
    INDICAȚII DE ACCES:
    SALA: Sala Polivalentă din cadrul Centrului de Agrement Trotuș "Ionuț Iftimoaie";
    LOGISTICĂ: 20 mese (Donic Waldner, Yasaka), mingi plastic Stiga Perform *** 40+;
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, aer condiționat;
    TAXA: 40 Lei adulții, 25 lei copiii sub 14 ani, 1 leu de participant se va dona către AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri, cafea și masă de prnz;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 14 – cupe + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la nscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima nscriere/retragere Vineri 17.05.2019, ora 21,00;
    - retragerile/absențele nemotivate vor fi penalizate cu 32 puncte: N;
    - organizatorii și rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a mpiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite – maxim 16 + 2WC participanți;
    - Open – maxim 46 + 2WC participanți;
    - Avansați – maxim 70 + 2WC participanți;
    - ncepători – maxim 46 + 2WC participanți;
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte (5) 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de cte 3 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - La Elite - fără grupe superioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Repartizare automată pe tabloul eliminatoriu.
    n funcție de dinamica nscrierilor sistemul de joc și numărul maxim de jucări de categorie pot suferi modificări, care vor fi anunțate n timp util pe forum
    ORGANIZATORI:
    - Darie Gabriel, tel. 0745.626.487;
    - Anastasiu Constantin, tel. 0740.042.710;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Buliga Silviu, tel. 0742.620.860.
    ECHIPAMENT SPORTIV:
    Viva Sport Shop, dealer oficial Stiga, Donic, Yasaka si Tibhar, in Romania.
    Mingea oficiala a turneului: Stiga Perform *** 40+
    MASĂ PRNZ:
    Masterchef Darie Gabriel va pregăti, la fel ca și anii trecuți, un gulaș la ceaun.


    CABINA PHOTO:
    Amatorii de K1 vor putea să ncrucișeze mănușile/paletele cu campionul Ionuț Iftimoaie, dacă n-o fi plecat din localitate n week-end-ul respectiv.
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 07.05.2019 la 22:38.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data nscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vrstă
    47
    Postări
    8.803
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    386 z 33 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    31970

    Rezervat nscrieri

    Inscrieri Elite - on 5/16/2019 at 11:46:42 AM

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 1 - 42.78 - EL
    2. Hasna Cosmin, Straja, 228 - 42.2 - EL
    3. Albu Vlad, Iasi, 6 - 41.8 - EL
    4. Sumanaru Catalin, Iasi, 4 - 40.97 - EL
    5. Ursulean Florin, Straja, 352 - 40.1 - E
    6. Corcoz Costin, Focsani, 25 - 40.09 - EL
    7. Ditu Daniel, Onesti, 298 - 38.88 - E
    8. Cozma Catalin, Falticeni, 16 - 38.73 - EW
    9. Marola Mihai, Bacau, 10 - 38.16 - E
    10. Opincaru Marius, Piatra Neamt, 1105 - 36.6 - E
    11. Vlase Gheorghe, Slobozia, 23 - 35.66 - EW
    12. Parnica Leonid, Moinesti, 765 - 35.45 - EW
    13. Ilies Ioan, Radauti, 358 - 35.16 - E
    14. Finna Gabor, Targu Secuiesc, 414 - 34.43 - E
    15. Valeanu Vlad, Bacau, 544 - 34.1 - E
    16. Rojnita Sebastian, Bacau, 689 - 33.55 - E
    17. Ciubotariu Andrei, Moinesti, 1033 - 32.05 - O
    18. Atomei Armand, Piatra Neamt, 272 - 31.59 - OW
    Inscrieri Open - on 5/16/2019 at 11:47:18 AM

    1. Dumbrava Daniel, Focsani, 72 - 31.08 - OLW
    2. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 158 - 30.84 - OW
    3. Barsa Ioan, Moinesti, 227 - 30.59 - O
    4. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 65 - 29.62 - O
    5. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 817 - 29.6 - O
    6. Pizlaru Ionel, Focsani, 284 - 29.49 - O
    7. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 255 - 29.26 - OW
    8. Plamada Lucian, Iasi, 305 - 28.71 - O
    9. Ursulean Vasile, Straja, 136 - 28.67 - O
    10. Gherasim Iulian, Tulcea, 74 - 28.66 - O
    11. Dragan Petru Ioan, Iasi, 85 - 28.65 - O
    12. Braniste George, Bacau, 118 - 28.42 - O
    13. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 76 - 28.33 - OW
    14. Trandafir Vasile, Targu Mures, 109 - 28.33 - O
    15. Rosu Gabriel, Comanesti, 516 - 28.3 - O
    16. Macovei Cristi, Iasi, 81 - 28.12 - O
    17. Munteanu Ion, Comanesti, 448 - 28.05 - O
    18. Corbu Darius, Valenii de Munte, 131 - 27.39 - O
    19. Ticu Dorin, Bacau, 126 - 27.37 - OW
    20. Marola Dan, Bacau, 97 - 27.08 - O
    21. Filip Dan, Comanesti, 714 - 26.85 - OW
    22. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 205 - 26.65 - O
    23. Trocaru Remus, Tulcea, 195 - 26.63 - O
    24. Samoila Ion, Babadag, 184 - 26.36 - O
    25. Ursulescu Ioan, Bacau, 547 - 26.33 - OW
    26. Chetronie Liviu, Tecuci, 1135 - 26.1 - OW
    27. Buruiana Mihai, Marasesti, 479 - 26.07 - OW
    28. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 182 - 25.88 - O
    29. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 168 - 25.57 - OW
    30. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 110 - 25.52 - O
    31. Nicu Constantin, Iasi, 335 - 25.48 - O
    32. Pralea Marius Dan, Botosani, 129 - 25.37 - O
    33. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 127 - 25.33 - OW
    34. Bodin Ion, Tecuci, 701 - 25.13 - OW
    35. Nistor Florin, Comanesti, 302 - 24.92 - O
    36. Peiu Cosmin, Babadag, 207 - 24.25 - O
    37. Petenchi Edmond, Roman, 537 - 24.1 - OW
    38. Dan Andrei, Piatra Neamt, 609 - 24.03 - OW
    39. Stroe Ionel, Bacau, 301 - 22.66 - O
    40. Leteanu Marius, Bacau, 241 - 22.36 - O
    41. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 447 - 22.35 - OW
    42. Serban Liviu, Onesti, 265 - 22.31 - O
    43. Postelnicu Mihai, Focsani, 377 - 22.28 - O
    44. Munteanu Octavian, Tecuci, 340 - 20.6 - OW
    45. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 208 - 20.55 - O
    46. Oancea Marian, Bacau, 374 - 19.78 - A
    47. Dirdala Catalin, Focsani, 1561 - 18.8 - A
    48. Ticu Mihai, Focsani, 1937 - 18 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Baiburi Levent, Tulcea, 142 - 31.98 - O
    2. Silivestru Nicu, Tulcea, 190 - 27.06 - O
    Inscrieri Avansați - on 5/16/2019 at 11:48:52 AM

    1. Pintilie Vlad, Iasi, 779 - 19.73 - A
    2. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 421 - 19.49 - A
    3. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 219 - 19.2 - A
    4. Fotia Iulian, Bacau, 261 - 19.17 - A
    5. Munteanu Diana, Moinesti, 2450 - 19 - AF
    6. Florea Gigi, Galati, 788 - 18.73 - AW
    7. Bejan Alexandru, Tecuci, 275 - 18.52 - A
    8. Donisan Costel, Pascani, 462 - 18.51 - AW
    9. Iordachi Adrian, Adjud, 467 - 18.51 - A
    10. Nitu Serban, Paulesti, 240 - 18.35 - AW
    11. Ene Florin, Ploiesti, 262 - 18.33 - A
    12. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 432 - 18.16 - A
    13. Socaci Sorin, Panciu, 417 - 18.01 - AW
    14. Cristofor Razvan, Moinesti, 333 - 17.85 - AW
    15. Robu Mihai, Mogosesti, 642 - 17.8 - A
    16. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 393 - 17.73 - AW
    17. Imecs F Attila, Miercurea Ciuc, 941 - 17.57 - A
    18. Padurariu Ciprian, Roman, 1151 - 17.5 - AW
    19. Stoica Sandel, Focsani, 1218 - 17.45 - A
    20. Dodu Costica, Focsani, 828 - 17.4 - AW
    21. Loghin Florin, Brasov, 273 - 17.38 - A
    22. Lazar Dumitru, Mizil, 322 - 17.14 - A
    23. Martz Sebastian, Comanesti, 1077 - 16.9 - A
    24. Kis Istvan, Brasov, 312 - 16.83 - AW
    25. Acriva Marian, Mizil, 402 - 16.74 - A
    26. Rauh Andrei, Moldova, 1070 - 16.4 - A
    27. Dimitriu Vasile, Bacau, 1156 - 16.4 - A
    28. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 428 - 16.33 - A
    29. Sterczer Sandor, Sanzieni, 387 - 16.15 - A
    30. Panait Adrian, Braila, 429 - 16.13 - AW
    31. Halbedel Marcel, Bacau, 1043 - 16 - AW
    32. Negrea Petrut, Comanesti, 1438 - 16 - A
    33. Astefanoaie Vasile, Comanesti, 1835 - 16 - A
    34. Manea Dorinel, Tecuci, 1051 - 15.73 - A
    35. Constantin Ionut, Odobesti, 2688 - 15.2 - A
    36. Ilie Aurelian, Botosani, 694 - 15.1 - A
    37. Ionica Marius, Comanesti, 1011 - 15.03 - A
    38. Maftei Catalin Doru, Comanesti, 778 - 14.85 - AW
    39. Subtirelu Marius, Onesti, 596 - 14.74 - A
    40. State Constantin, Targu Neamt, 1179 - 13.9 - A
    41. Tirdea Ionut, Tecuci, 1085 - 13.53 - A
    42. Bucurel Ion, Comanesti, 1293 - 13.4 - A
    43. Dirlau Ionut, Bacau, 1327 - 13.4 - A
    44. Irimia Sorin, Moinesti, 2874 - 13.2 - A
    45. Apostu Laurentiu, Focsani, 2956 - 12.1 - A
    46. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 589 - 11.91 - AW
    47. Adorjan Zoltan, Miercurea Ciuc, 1504 - 11.7 - A
    48. Olteanu Gabriel, Vaslui, 929 - 11.43 - A
    49. Bucurel Claudiu, Comanesti, 1514 - 11.25 - A
    50. Anastasiu Constantin, Comanesti, 957 - 11.23 - AW
    51. Moisa Costel, Tecuci, 937 - 10.99 - A
    52. Lupascu Dan, Onesti, 2743 - 10.9 - A
    53. Zaharia Catalin, Adjud, 3108 - 10.9 - A
    54. Codreanu George, Tecuci, 1122 - 10.55 - A
    55. Darie Gabriel, Comanesti, 628 - 10.21 - A
    56. Tarcau Tiberiu, Bacau, 1421 - 10.1 - A
    57. Sterczer Zalan, Sanzieni, 960 - 9.98 - I
    58. Tarcau Andrei, Bacau, 1192 - 9.7 - I
    59. Sisca Nicusor, Comanesti, 837 - 9.56 - IW
    60. Lungu Lucian, Onesti, 893 - 9.01 - I
    61. Isaic Radu, Bacau, 1082 - 8.8 - I
    62. Filip Cristi, Comanesti, 1142 - 8.18 - IW
    63. Catana Vasile, Bacau, 1389 - 8.1 - IW
    64. Iordache Catalin, Comanesti, 1294 - 7.9 - IW
    65. Stinga Ovidiu, Tecuci, 1892 - 6.8 - I
    66. Negoita Gheorghe, Marasesti, 1818 - 6.67 - I
    67. Stancu Maricel, Focsani, 2055 - 6.5 - I
    68. Calin Alexandru, Moinesti, 3691 - 5.9 - I
    69. Avram Razvan, Focsani, 3073 - 5 - I
    70. Mihai Denis, Moinesti, 3762 - 5 - I
    71. Gheorghitoi Alexandra, Moinesti, 4426 - 0 - AF
    72. Sebestin Delia, Moinesti, 4582 - 0 - AF
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Jakab Szabolcs, Santimbru, 1612 - 7.15 - I
    2. Socaci Marian, Braila, 1002 - 16.2 - A
    Inscrieri ncepători (46 + 2WC) - on 5/16/2019 at 11:49:21 AM

    1. Albu Iulian, Comanesti, 1523 - 9.9 - IW
    2. Antal Daszkel Jozsef, Miercurea Ciuc, 1320 - 9.7 - I
    3. Cervicescu Laurentiu, Botosani, 953 - 9.68 - I
    4. Bordas Laszlo, Santionlunca, 1174 - 9.65 - I
    5. Dolis Narcis, Comanesti, 1535 - 9.6 - I
    6. Ojog Petrisor, Bacau, 1133 - 9.5 - I
    7. Bizga Romeo, Galati, 804 - 8.8 - I
    8. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 744 - 8.75 - I
    9. Minca Paul, Comanesti, 1661 - 8.7 - I
    10. Musat Viorel, Bacau, 1370 - 8.53 - I
    11. Antal Ionut, Targu Neamt, 2049 - 8.45 - I
    12. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 1392 - 8.4 - I
    13. Zamfirache Ioan, Botosani, 637 - 8.25 - IW
    14. Isac Daniel, Iasi, 3338 - 8.1 - I
    15. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 1007 - 7.61 - I
    16. Colceru Paul, Comanesti, 1817 - 7.55 - I
    17. Luca Ioan, Piatra Neamt, 1038 - 6.97 - I
    18. Parvu Cornel, Moinesti, 2292 - 6.7 - I
    19. Portase Daria, Galati, 1053 - 6.63 - IJF
    20. Irimia Viorel, Comanesti, 2775 - 6.3 - I
    21. Miklos Botond, Miercurea Ciuc, 2951 - 6.2 - I
    22. Portase Raluca, Galati, 1143 - 5.91 - IJF
    23. Budea Andra, Galati, 1163 - 5.84 - IJF
    24. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1411 - 5.78 - I
    25. Rogin Florin, Piatra Neamt, 2246 - 5.75 - I
    26. Savina Dan, Piatra Neamt, 1021 - 5.6 - I
    27. Vass Peter, Miercurea Ciuc, 1246 - 5.52 - I
    28. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos, 1073 - 5.5 - IJ
    29. Geamanu Pompiliu, Adjud, 3069 - 5.5 - I
    30. Aldea Sandrino, Comanesti, 2362 - 5.2 - I
    31. Parvu Robert, Moinesti, 3261 - 5.2 - I
    32. Stan Alexandru, Bacau, 2209 - 5 - I
    33. Parvu Patrik Emanuel, Moinesti, 2210 - 5 - I
    34. Grosu Gheorghita, Targu Neamt, 1340 - 4.5 - I
    35. Lita Iulian Bogdan, Bacau, 1867 - 4 - I
    36. Casuneanu Diana, Moinesti, 3824 - 4 - IF
    37. Vatafu Dan, Comanesti, 4951 - 0 - I
    38. Sandu Vasilica, Moinesti, 5001 - 0
    39. Pavel Delia, Moinesti, 5002 - 0
    40. Crangu Robert, Moinesti, 5003 - 0
    41. Sandu Ion , Moinesti, 5004 - 0
    42. Constantin Marius, Odobesti, 5005 - 0
    43. Cretu Ionut, Bacau, 5006 - 0
    44. Sava Ionut, Bacau, 5007 - 0
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 16.05.2019 la 11:49.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  3. mi place ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data nscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vrstă
    47
    Postări
    8.803
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    386 z 33 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    31970

    Rezervat Clasamente

    Clasament Elite

    1. Enciu Alexandru - Slobozia
    2. Hasna Cosmin - Straja
    3 -- 4
    Corcoz Costin - Focsani
    Sumanaru Catalin - Iasi
    5 -- 8
    Opincaru Marius - Piatra Neamt
    Ursulean Florin - Straja
    Albu Vlad - Iasi
    Finna Gabor - Targu Secuiesc
    9 -- 12
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Valeanu Vlad - Bacau
    Cozma Catalin - Falticeni
    Ditu Daniel - Onesti
    13 -- 14 2v gr.inf.
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Ciubotariu Andrei - Moinesti
    15 -- 17 0v gr.inf.
    Marola Mihai - Bacau
    Parnica Leonid - Moinesti
    Atomei Armand - Piatra Neamt
    Clasament Open

    1. Corbu Darius - Valenii de Munte
    2. Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
    3 -- 4
    Peiu Cosmin - Babadag
    Samoila Ion - Babadag
    5 -- 8
    Plamada Lucian - Iasi
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Stroe Ionel - Bacau
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    9 -- 16
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Buruiana Mihai - Marasesti
    Baiburi Levent - Tulcea
    Ursulean Vasile - Straja
    Macovei Cristi - Iasi
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Marola Dan - Bacau
    17 -- 22
    Ticu Dorin - Bacau
    Nistor Florin - Comanesti
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Pizlaru Ionel - Focsani
    Braniste George - Bacau
    Barsa Ioan - Moinesti
    23 -- 1v gr.sup.
    Postelnicu Mihai - Focsani
    24 -- 33 0v gr.sup.
    Irimia Sorin Jr - Cluj Napoca
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Rosu Gabriel - Comanesti
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Chetronie Liviu - Tecuci
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    Nicu Constantin - Iasi
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    Leteanu Marius - Bacau
    34 -- 2v gr.inf.
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    35 -- 37 1v gr.inf.
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Filip Dan - Comanesti
    Dirdala Catalin - Focsani
    38 -- 44 0v gr.inf.
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Petenchi Edmond - Roman
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    Serban Liviu - Onesti
    Oancea Marian - Bacau
    Ticu Mihai - Focsani
    Clasament Avansați

    1. Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
    2. Burghelea Florin - Piatra Neamt
    3 -- 4
    Sebestin Delia - Moinesti
    Dimitriu Vasile - Bacau
    5 -- 8
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Ene Florin - Ploiesti
    Acriva Marian - Mizil
    Gheorghitoi Alexandra - Moinesti
    9 -- 16
    Halbedel Marcel - Bacau
    Munteanu Diana - Moinesti
    Manea Dorinel - Tecuci
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Panait Adrian - Braila
    Fotia Iulian - Bacau
    Subtirelu Marius - Onesti
    Donisan Costel - Pascani
    17 -- 32
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Kis Istvan - Brasov
    Tirdea Ionut - Tecuci
    Lungu Lucian - Onesti
    Pintilie Vlad - Iasi
    Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    State Constantin - Targu Neamt
    Ailioaie Gheorghe - Comanesti
    Dirlau Ionut - Bacau
    Tarcau Tiberiu - Bacau
    Socaci Sorin - Panciu
    Stoica Sandel - Focsani
    Iordachi Adrian - Adjud
    Loghin Florin - Brasov
    Ciubotariu Mihaela - Moinesti
    Dodu Costica - Focsani
    33 -- 34 1v gr.sup.
    Florea Gigi - Galati
    Tarcau Andrei - Bacau
    35 -- 48 0v gr.sup.
    Nitu Serban - Paulesti
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Imecs F Attila - Miercurea Ciuc
    Lazar Dumitru - Mizil
    Negrea Petrut - Comanesti
    Astefanoaie Vasile - Comanesti
    Constantin Ionut - Odobesti
    Ionica Marius - Comanesti
    Maftei Catalin Doru - Comanesti
    Bucurel Ion - Comanesti
    Apostu Laurentiu - Focsani
    Zaharia Catalin - Adjud
    Codreanu George - Tecuci
    Darie Gabriel - Comanesti
    49 -- 2v gr.inf.
    Stancu Maricel - Focsani
    50 -- 56 1v gr.inf.
    Ilie Aurelian - Botosani
    Adorjan Zoltan - Miercurea Ciuc
    Olteanu Gabriel - Vaslui
    Isac Daniel - Iasi
    Stinga Ovidiu - Tecuci
    Negoita Gheorghe - Marasesti
    Calin Alexandru - Moinesti
    57 -- 67 0v gr.inf.
    Bucurel Claudiu - Comanesti
    Anastasiu Constantin - Comanesti
    Moisa Costel - Tecuci
    Lupascu Dan - Onesti
    Sterczer Zalan - Sanzieni
    Bordas Laszlo - Santionlunca
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Isaic Radu - Bacau
    Catana Vasile - Bacau
    Iordache Catalin - Comanesti
    Mihai Denis - Moinesti
    Clasament ncepători

    1. Cervicescu Laurentiu - Botosani
    2. Albu Iulian - Comanesti
    3 -- 4
    Portase Daria - Galati
    Dolis Narcis - Comanesti
    5 -- 8
    Bizga Romeo - Galati
    Portase Raluca - Galati
    Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
    Parvu Cornel - Moinesti
    9 -- 16
    Luca Ioan - Piatra Neamt
    Antal Ionut - Targu Neamt
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Geamanu Pompiliu - Adjud
    Parvu Patrik Emanuel - Moinesti
    Budea Andra - Galati
    Antal Daszkel Jozsef - Miercurea Ciuc
    Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
    17 -- 20
    Casuneanu Diana - Moinesti
    Aldea Sandrino - Comanesti
    Vlaisan Georgica - Vicovu de Jos
    Sandu Vasilica - Moinesti
    21 -- 23 1v gr.sup.
    Ojog Petrisor - Bacau
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    Filip Cristi - Comanesti
    24 -- 30 0v gr.sup.
    Minca Paul - Comanesti
    Colceru Paul - Comanesti
    Miklos Botond - Miercurea Ciuc
    Popescu Tiberiu - Ploiesti
    Savina Dan - Piatra Neamt
    Vass Peter - Miercurea Ciuc
    Lovin Eugen - Moinesti
    31 -- 33 1v gr.inf.
    Grosu Gheorghita - Targu Neamt
    Lita Iulian Bogdan - Bacau
    Sandu Ion - Moinesti
    34 -- 40 0v gr.inf.
    Irimia Viorel - Comanesti
    Stan Alexandru - Bacau
    Vatafu Dan - Comanesti
    Pavel Delia - Moinesti
    Constantin Marius - Odobesti
    Cretu Ionut - Bacau
    Sava Ionut - Bacau
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 27.05.2019 la 14:26.

  5. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    senior

    Data nscrierii
    07.06.2013
    Locație
    Iasi
    Vrstă
    47
    Postări
    228
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    3 z 7 h 45 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    752
    Se inscriu Nicu Constantin, Dragan Petru Ioan si Bogza Dragos, toti din Iasi, la open.
    Mult succes organizatorilor si tuturor participantilor!

  7. mi place razvan.cristofor, marian oancea le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    junior

    Data nscrierii
    09.10.2015
    Locație
    Bucuresti
    Vrstă
    29
    Postări
    122
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    17 h 57 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    246
    Catana Claudiu - Bucuresti - Avansati

  9. mi place Doru 72, razvan.cristofor, - Marcel - le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    cadet
    Data nscrierii
    19.01.2019
    Postări
    20
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    10 h 9 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    35
    Corbu Darius open

    Trimis de pe al meu HUAWEI VNS-L31 folosind Tapatalk

  11. mi place tobyas69 le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    senior
    Avatarul lui darksideofthemoon
    Data nscrierii
    27.03.2012
    Locație
    Piatra Neamt
    Vrstă
    47
    Postări
    888
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    92 z 12 h 39 m
    Timp online pe zi
    50 m
    Reputație
    2309
    Din Piatra Neamt:
    Atomei Armand -elite
    Turcu Viorel -open
    Burghelea Florin -avansati
    blade: btf amultart
    fh: acuda blue p1 turbo
    bh: andro rasanter

  13. mi place Bubucrys, marian oancea, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Corcoz Costin
    Data nscrierii
    01.07.2009
    Locație
    Focșani
    Vrstă
    40
    Postări
    2.052
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    118 z 14 h 43 m
    Timp online pe zi
    55 m
    Reputație
    4697
    Corcoz Costin si Dumbravă Daniel- Elite / Open

  15. #9
    junior

    Data nscrierii
    03.02.2014
    Locație
    Roman, Romania, Romania
    Vrstă
    51
    Postări
    119
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    2 z 7 h 56 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    200
    Petenchi Edmond din Roman pentru Open

  16. mi place rogerpustiu, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    senior
    Avatarul lui remy
    Data nscrierii
    22.12.2010
    Locație
    Tulcea
    Vrstă
    44
    Postări
    978
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    86 z 42 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    1101
    Trocaru Remus din Tulcea - Open.
    Mulțumesc.

  18. #11
    senior

    Data nscrierii
    18.05.2015
    Locație
    Străoane, Vrancea
    Vrstă
    37
    Postări
    661
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    13 z 9 h 27 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    603
    Popescu Apreotesei Mihai din Straoane la avansati
    Socaci Sorin din Panciu la avansati
    Lemn: Butterfly Marcos Freitas ALC
    FH: Butterfly Tenergy 05
    BH: Tibhar Grass D.TecS

  19. mi place razvan.cristofor, Adi Panait, tobyas69, marian oancea le-a plăcut acest mesaj
  20. #12
    senior
    Avatarul lui bobumino1
    Data nscrierii
    14.02.2017
    Locație
    Targu Neamt
    Vrstă
    48
    Postări
    153
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    8 z 6 h 37 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    202
    Din Trgu Neamț,
    Se inscrie la categoria ncepători
    Bobu Ștefan Minodor

    Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk

  21. #13
    cadet
    Data nscrierii
    04.10.2016
    Locație
    iasi
    Vrstă
    45
    Postări
    34
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    23 h 15 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    41
    Mihai Paval-avansati-Iasi.Multumesc

  22. #14
    cadet
    Data nscrierii
    02.04.2017
    Locație
    Comanesti
    Vrstă
    48
    Postări
    22
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    3 z 10 h 9 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    14
    Se nscriu Narcis Dolis și Aldea Sandrino- Comanesti, la ncepători.. Multumim

  23. mi place razvan.cristofor le-a plăcut acest mesaj
  24. #15
    senior
    Avatarul lui Catalin Sumanaru
    Data nscrierii
    24.05.2015
    Locație
    Iasi
    Vrstă
    18
    Postări
    246
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    14 z 12 h 5 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    492
    Sumanaru Catalin și Albu Vlad - - >elite

    Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk

  25. mi place johny_b, Bubucrys, Catalin Albu, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 830
    Ultimul post: 11.06.2019, 09:55
  2. Turneu B "Cupa Mai 2019", Ploiești Indoor TT - 12.05.2019
    De george60 n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 41
    Ultimul post: 13.05.2019, 17:07
  3. Turneu B "Cupa Aprilie 2019", Ploiești Indoor TT - 21.04.2019
    De george60 n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 43
    Ultimul post: 21.04.2019, 15:07
  4. Turneu B "Cupa Martie 2019", Ploiești - 10.03.2019
    De george60 n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 98
    Ultimul post: 11.03.2019, 13:34
  5. Turneu B "Cupa Februarie 2019", Ploiești - 09.02.2019
    De george60 n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 55
    Ultimul post: 10.02.2019, 11:40

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •