Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CONCURS VOLUNTARI 25 IULIE A.C.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • CONCURS VOLUNTARI 25 IULIE A.C.

    Salutare domnilor! la cererea jucatorilor am revenit cu la concursurile noastre.
    Am zis ca e vacanta,lumea pe la mare sau munte si sa ne mai odihnim si noi.
    Gata incepem!!!
    Sambata 25.07.2009 ora 10(9.30 ultima inscriere),taxa 15 ron,inscrierea la
    fata locului sau pe forum.
    Sala: bineinteles voluntari.
    Am marit taxa de la 10 la 15 ron la cererea jucatorilor care doresc ca premiile sa fie mai consistente.Aceasta taxa nu este batuta in cuie si se poate revenii la vechea taxa de 10 ron
    daca majoritatea jucatorilor inscrisi in concurs doresc acest lucru.
    Astept opiniile voastre si pe forum cu privire la marirea taxei de inscriere.
    Deocamdata,in vacanta putem organiza concursurile sambata si speram intr-o participare
    mai mare a celor din provincie.
    Ne vedem sambata!!!!!

  • #2
    Re: CONCURS VOLUNTARI 25 IULIE A.C.

    ....

    Comentariu


    • #3
      Re: CONCURS VOLUNTARI 25 IULIE A.C.

      ce distante lasati in jurul meseiîși lateral si in spate

      Comentariu


      • #4
        Re: CONCURS VOLUNTARI 25 IULIE A.C.

        Postat în original de ilievalentin
        ce distante lasati in jurul meseiîși lateral si in spate
        Special pentru tine 7m in spate si 4m in lateral .... astfel o sa ne poti demonstra cat de minunat joci ..... ne pare rau ca nu putem sa-ti oferim si vreo 50m in sus, dar daca distrugem tavanul s-ar putea sa vina o ploaie
        Blade : Donic Waldner Dotec Carbon

        FH : DHS Skyline Neo 2 (tuned) - 2.2
        BH : Haifu Shark 2 (tuned) - 2.0

        Comentariu


        • #5
          Re: CONCURS VOLUNTARI 25 IULIE A.C.

          cred ca ma inscriu si eu tanasescu florin buftea
          poate mai aduc 2 3 jucatori

          Comentariu


          • #6
            Re: CONCURS VOLUNTARI 25 IULIE A.C.

            merci cristi ptr. ajutor!!!
            nu avem metru sa masuram distantele
            lasand gluma la o parte sala este tip nastase,avem 6 mese pe care la nevoie le folosim pe toate.
            mesele sunt donic la fel si fileele.
            don. tanasescu puteti venii si cu 20-30 de persoane ca noi nu te suparam.
            cristi te asteptam si la sala nu numai la comentarii pe forum

            Comentariu


            • #7
              Re: CONCURS VOLUNTARI 25 IULIE A.C.

              o adresa mai precisa....pentru nou-veniti?!!
              Badman Reloaded on Nittaku new defence!

              Comentariu


              • #8
                Re: CONCURS VOLUNTARI 25 IULIE A.C.

                Postat în original de Hot Like Ice
                o adresa mai precisa....pentru nou-veniti?!!
                Nu ai nevoie...intri in Voluntari, si cand vezi asa o masa cu loc mult in jurul ei, mai ales in spate si in lateral...o sa iti dai seama ca ai ajuns. succes. Sala e lipita de sectia de politie. Te asteptam cu placere!

                Comentariu


                • #9
                  Re: CONCURS VOLUNTARI 25 IULIE A.C.

                  Masina 153 de la morarilor sau spitalul fundeni sau colentina(7 noiembrie in apropiere de avion).
                  rugati soferul sa va spuna unde sa coborati la troita ptr. sectia de politie.
                  lipita de sectia de politie o sa gasiti sala tip nastase "Andreea Isarescu".
                  asteptam pe toata lumea inclusiv provincia(vezi topoloveni si slobozia daca nu va duceti la galati)
                  domnilor pantelimon,tiganu,ion,cazacu etc. daca ne-ati onora cu prezenta ar fi o mare "bucurie "ptr. noi.
                  chiar si lori(barlan)ca am auzit ca e in tara!!!!!

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: CONCURS VOLUNTARI 25 IULIE A.C.

                    Lori e in tara si ala micu la fel (ma rog a mai crescut intre timp )
                    Daca nu ma duc la mare o sa-ti fac o vizita Chirule ..... la urma urmei e o experienta educativa sa mai iau si bataie
                    PS .... Daca il convingi pe Lori el trebuie neaparat sa joace legat la picioare
                    Blade : Donic Waldner Dotec Carbon

                    FH : DHS Skyline Neo 2 (tuned) - 2.2
                    BH : Haifu Shark 2 (tuned) - 2.0

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: CONCURS VOLUNTARI 25 IULIE A.C.

                      lori vine sigur am vorbit cu el.vine si tiganu poate cu pantelica,ion si cazacu.
                      mai vine oaca,durdun si bineinteles noi cei de la voluntari.
                      am inteles de la calauz ca vin si baietii lui de la spartac.
                      poate ii convingi si pe colegii tai de la kombat.
                      te salut si sper sa nu te duci la mare

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: CONCURS VOLUNTARI 25 IULIE A.C.

                        din motive personale se retrag vaduva george,dona eugen,barlan laurentiu(lori)
                        din cauza caldurii excesive audienta va fi redusa
                        cine vrea sa vina e binevenit

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: CONCURS VOLUNTARI 25 IULIE A.C.

                          a fost un concurs destul de reusit,au participat 21 de concurenti.
                          multumim celor din pitesti si topoloveni care au venit in ciuda caldurii excesive.
                          clasament:1cazacu alexandru(ceva normal),2oancea dan,3cojan ciprian,4ilie alexandru.
                          va mai asteptam si cu proxima ocazie. multumiri tuturor participantilor!!!

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: CONCURS VOLUNTARI 25 IULIE A.C.

                            E bine ca ai invatat ceva util(pt. altii),sa faci (organizezi)si tu niste concursuri pe la Voluntari,insa ma intreb daca cei din Voluntari nu participa........?!?!?!!?in afara de Ilie Alex(oaca) n-am vazut pe nici unl prin clasament,poate cind veti participa numai voi,o sa fii si tu Chirule pe acolo,asa ca nu te supara prea tare,ai tot viitorul in fata si daca nu iese nici asa,o sa vorbim (unii mai vechi in ale tenisului) cu federatia sa te primeasca la concursuri de 8-10 ani dindule asigurari ca nu poti emite prea mari pretentii...... Bafta!sa-mi raspunzi daca te-ai gindit ca te coafeaza * Paleta de Argint*

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: CONCURS VOLUNTARI 25 IULIE A.C.

                              Postat în original de lica
                              E bine ca ai invatat ceva util(pt. altii),sa faci (organizezi)si tu niste concursuri pe la Voluntari,insa ma intreb daca cei din Voluntari nu participa........?!?!?!!?in afara de Ilie Alex(oaca) n-am vazut pe nici unl prin clasament,poate cind veti participa numai voi,o sa fii si tu Chirule pe acolo,asa ca nu te supara prea tare,ai tot viitorul in fata si daca nu iese nici asa,o sa vorbim (unii mai vechi in ale tenisului) cu federatia sa te primeasca la concursuri de 8-10 ani dindule asigurari ca nu poti emite prea mari pretentii...... Bafta!sa-mi raspunzi daca te-ai gindit ca te coafeaza * Paleta de Argint*
                              numai faceti misto de chiru.... va rog eu frumos....el a jucat f bine ocupand locul 5 din 6 in grupa......
                              patick
                              www.sportcom.ro - magazin online de articole Butterfly si nu numai

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: CONCURS VOLUNTARI 25 IULIE A.C.

                                in loc sa-mi multumiti ca in afara de mine nimeni nu mai face concursuri prin bucuresti,
                                voi jigodiilor ma vorbiti de rau (TIGANU)
                                lasa ca o sa va las sa jucati prin idm pe sticle de vin,cafele si sucuri,
                                poate asa nu o sa mai prind locul 5 poate un meritoriu loc 3 :P
                                asa ca nu e loc cu mine.....cand faceam eu caterinca dasta unii nici nu erau nascuti......
                                e bine cand plecati cu 100-150 de roni in buzunar nu?
                                unii ar vrea sa joace doar finala si sa plece acasa....

                                Comentariu


                                • #17
                                  Re: CONCURS VOLUNTARI 25 IULIE A.C.

                                  Hai Noroc! si la mai multe concursuri domnu Chiru....lasa frate sa latre cainii,tu fa-ti treaba ca,poate prin 2012-*13 te angajeaza jigodia aia ca instructor.....fa-te util si lasa-l pe tiganu in pace.......

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X