Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Butterfly Rozena

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Butterfly Rozena

    Bună
    Ma interesează ceva păreri despre fetele Butterfly Rozena de cei care au folosit aceste fete!
    Mulțumesc
    Butterfly Viscaria fl
    Butterfly tenergy05

  • #2
    Nu i ce trebuie. Ia 05.
    un singur lemn DEF
    zeci de fețe diverse

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de vrg Vezi post
      Bună
      Ma interesează ceva păreri despre fetele Butterfly Rozena de cei care au folosit aceste fete!
      Mulțumesc
      din ce stiu, multi curiosi au renuntat repede la aceasta fata.
      Viscaria
      FH - tenergy 05
      BH - tenergy 05 fx

      Comentariu


      • #4
        de ce au renuntat oare? auzisem doar vorbe bune despre ea, mai ales pe partea de control.
        in strainatate am vazut ca multi le folosesc pe lemnele cu ALC

        Comentariu


        • #5
          Este o față foarte buna, in ciuda a ce spun mulți "cunoscători" de pe forum. Eu unul o folosesc pe bh de aprox 4 luni de zile. Are un control bun, spin bun (nu ca tenergy), insa eu consider a fi un lucru bun, deoarece te ajuta mult la capace si lovituri pe care nu esti așezat bine. Pe scurt, pui paleta, si cum necum se duce pe masa. Singurul neajuns pe care il am sa il reproșez este faptul ca pare a se uza mai repede decât seria tenergy. Cam asa arata fața mea după cele 4 luni, in condiții de 2.ore x 3 zile pe săptăm?nă.

          Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Softurile se uzeaza mult mai repede în general asta nu e o problema !
            Dacă te țin un an e ok ��
            Ma interesa cum merg la joc ???
            Butterfly Viscaria fl
            Butterfly tenergy05

            Comentariu


            • #7
              Pai cum sa mearga? In ce sens? Ce doresti sa sti?

              Comentariu


              • #8
                Mie nu mi-a placut Rozena. Mi-a dat impresia unui 05 foarte uzat. Joc de aproape 2 ani cu 05 si o consider superioara in materie de spin si viteza fata de Rozena. La control diferenta este nesemnificativa, dar ma asteptam ca Rozena sa fie superioara la acest capitol. Nu mi-a lasat impresia ca ar fi. Am probat-o pe forehand si pe backhand. Nu inseamna ca e o fata proasta, pur si simplu nu se pliaza pe stilul meu de joc. Conteaza mult si pe ce fel de lemne e folosita. Cele mai bune rezultate cu ea le-am avut cu lemne all wood sau cu lemne tip Innerforce. Cu Viscaria si familia acesteia nu mi-a placut deloc. Poate fi o fata foarte buna pentru altii. In fapt nu poti sti daca o fata e buna (in sensul de potrivita) decat daca joci cu ea cel putin o saptamana. Stiu...e costisitor, dar ce e bun pentru unul nu inseamna ca e bun si pentru altul, si nici invers, ce nu e bun pentru cineva nu inseamna ca e neaparat rau si pentru altcineva. Asa ca...probeaza, probeaza, probeaza.
                Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                FH: Butterfly Dignics 05
                BH: Tibhar Grass D.TecS

                Comentariu


                • #9
                  Mulțumesc am sa probezzzzzz
                  Butterfly Viscaria fl
                  Butterfly tenergy05

                  Comentariu


                  • #10
                    salut joc si eu cu rozena de ceva vreme pe un lemn all wood nittaku kasumi am folosit t05 fx si varianta normala comaparativ cu cele doua mi se pare ca rozena nu e asa sensibila la spin lucru care pe mine ma ajuta nu e o fata wow probabil ca sunt variante mult mai ieftine si mai bune acum depinde de fiecare cu stilul lui are o viteza in minus iar legat de spin trebuie sa muncesti mai mult .eu o folosesc pe fh dar cred ca pt jucatorii mai experimentati se pliaza mai bine pe bh .in concluzie cred ca este o fata care merita incercata .stima
                    4EVER HOOLIGAN

                    Comentariu


                    • #11
                      Mersi!
                      Butterfly Viscaria fl
                      Butterfly tenergy05

                      Comentariu


                      • #12
                        Super fete ��
                        Butterfly Viscaria fl
                        Butterfly tenergy05

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de vrg Vezi post
                          Super fete ��
                          Salutare,

                          Ai scris ca sunt super fete. Poti detalia un pic te rog.
                          BH: Dignics 05 // Lemn: ZHANG JIKE SUPER ZLC // FH: Dignics 09C

                          Comentariu


                          • #14
                            sunt in promotie la butterffly la 160 ron ...pentru cine le agreeaza......85 spin 88 viteza....nici cal nici magar este catar

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X