tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 21 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 314

Subiect: "Cupa Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 08.06.2019

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.349
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    512 z 7 h 27 m
    Timp online pe zi
    3 h 52 m
    Reputație
    17317

    "Cupa Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 08.06.2019

    Turneu A - AIUD – "Eu şi Paleta de Tenis" (ediţia a VI-a) 08 iunie 2019

    SALA DE SPORT a oraşului, str. Tribun Tudoran nr. 5 (Gym pe hartă)

    Indicaţii de acces:
    - dinspre Cluj se trece de benzinăria MOL, apoi prima stradă la stânga ...
    - dinspre Alba Iulia după PENI MARKET prima stradă la dreapta ...
    ... apoi pe stânga la 200 m se intră in curtea sălii de sport.

    Logistica:
    Număr de mese: 16 (ITTF)
    Mingi de plastic

    Se asigură asistență medicală.

    Taxa de înscriere:
    - 35 lei
    - copii 15 lei
    - persoane cu dizabilităţi - fără taxă
    ... din taxă câte 1 leu/jucător - donație Amatur

    Materiale de premiere: cupe şi diplome - locurile 1-4, medalii si diplome - locurile 5-8
    Se asigură apă minerală, apă plată, cafea şi gulas la ceaun


    Avansati - ora 09.30 (ultima confirmare)
    - 72 jucători (din care 2 wild-card)

    Incepatori - ora 09.30 (ultima confirmare)
    - 24 jucători (din care 2 wild-card)

    Elite - ora 13.30 (ultima confirmare)
    - 24 jucători (din care 2 wild-card)

    Open - ora 13.30 (ultima confirmare)
    - 24 jucători (din care 2 wild-card) - modificat 36


    Mod de desfăşurare:
    - grupe inferioare de câte 6, se califică primii 4
    (grupe superioare de 4 sau 3 la Avansati si Incepatori) - modificat: fara grupe superioare
    - fara grupe superioare la Elite si Open
    - eliminatorii - tablouri generate automat - jucatorii din aceeasi grupa se pot intalni doar in semifinale/finala.

    Inscrieri: pe forum
    Ultima inscriere/retragere la termen: vineri ora 21.00

    Organizatori: principal - Neluțu Dîrlea 0755-057282, tehnic - Florin Apian 0748-143566

    Turnee Aiud: http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Turnee/Aiud


    PING PONG SHOP, reprezentant Andro, DHS si Der Materialspezialist in Romania, va fi prezent cu un stand bogat de materiale de tenis de masa. Totodata va poate oferi sfaturi utile in alegerea sau schimbarea paletei in functie de jocul practicat si de nivelul la care sunteti sau ati dori sa ajungeti.




    www.pingpongshop.ro | official andro - DHS - der Materialspezialist dealer
    https://facebook.com/magazinonlinetenisdemasa



    - in functie de inscrierile din prima saptamana, sistemul de joc/numarul de jucatori de la fiecare categorie pot fi modificate - se va anunta in timp util daca va fi cazul.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  2. Mulțumesc marcelgiosan, Durdun Gheorghe au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.349
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    512 z 7 h 27 m
    Timp online pe zi
    3 h 52 m
    Reputație
    17317
    Inscrieri Elite - on 07-Jun-19 at 21:47:31

    1. Simon Csaba, Targu Mures, 32 - 45.23 - E
    2. Durdun George, Bucuresti, 377 - 43.5 - EL
    3. Verdet Adrian, Timisoara, 6 - 41.47 - E
    4. Pavel Calin, Hunedoara, 219 - 40.1 - E
    5. Mocean Dan, Cluj Napoca, 70 - 39.8 - EL
    6. Zbancu Leo, Deva, 326 - 39.55 - EW
    7. Bauer Lajos, Targu Mures, 157 - 38.64 - EW
    8. Temelie Dragos, Selimbar, 407 - 38.18 - E
    9. Sufletel Radu, Alba Iulia, 13 - 38 - EW
    10. Govoreanu Florin, Cisnadie, 15 - 37.56 - EW
    11. Simion Boby, Cluj Napoca, 385 - 37.2 - ELH
    12. Crainic Adrian, Orastie, 685 - 37 - E
    13. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 119 - 36.6 - E
    14. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 26 - 36.53 - E
    15. Apian Florin, Bistrita, 39 - 36.03 - E
    16. Ciure Alin, Baia Mare, 443 - 35.96 - E
    17. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 106 - 35.91 - E
    18. Curut Gabriel, Timisoara, 196 - 34.37 - E
    19. Carpaci Alexandru, Ludus, 148 - 34.32 - EW
    20. Mican Nicolae, Dej, 61 - 34.17 - E
    21. Boeriu Cezara, Targu Mures, 154 - 33.19 - ELF
    22. Butura Vasile, Alba Iulia, 241 - 33.07 - E
    23. Georgescu Constantin, Orastie, 222 - 31.36 - O
    24. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 304 - 22.75 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Irsai Istvan, Targu Mures, 168 - 37.71 - EW


    Inscrieri Open - on 07-Jun-19 at 21:47:42

    1. Catricicau Adrian, Baia Mare, 191 - 31.14 - O
    2. Boznea Daniel, Deva, 278 - 29.35 - O
    3. Ambrus Szilard, Ludus, 230 - 29.27 - OJ
    4. Motorga Dorin, Targu Mures, 98 - 29.25 - O
    5. Migea Cornel, Sibiu, 89 - 28.94 - OW
    6. Turburan Ion, Resita, 372 - 28.4 - O
    7. Jichici Svetozar, Timisoara, 110 - 28.38 - OW
    8. Beches Andrei, Sibiu, 233 - 28.19 - O
    9. Trandafir Vasile, Targu Mures, 102 - 28.13 - O
    10. Craciun David Mihai, Bucuresti, 115 - 27.79 - OJ
    11. Mal Denis, Baia Mare, 439 - 27.72 - O
    12. Busu Romulus, Hunedoara, 872 - 27.2 - O
    13. Ciobanu Daniel, Blaj, 96 - 26.92 - OW
    14. Popa Gheorghe, Aiud, 979 - 26.7 - OW
    15. Degianschi Obrad, Resita, 300 - 25.76 - O
    16. Janosi Attila, Targu Mures, 132 - 25.29 - O
    17. Jurescu Sorin, Timisoara, 142 - 25.04 - OW
    18. Miclos Andrei, Dej, 510 - 24.5 - O
    19. Szemciuk Istvan, Deva, 816 - 24.47 - O
    20. Weiss Simona, Cisnadie, 467 - 24.42 - OF
    21. Veres Janos, Targu Mures, 255 - 24.41 - OW
    22. Pop Danut, Dej, 481 - 24.37 - O
    23. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 674 - 24.23 - O
    24. Somlea Darian, Cisnadie, 929 - 23.8 - O
    25. Veres Adrian, Timisoara, 242 - 23.7 - O
    26. Kromek Iulian, Cugir, 425 - 22.9 - O
    27. Csaky Tiberiu, Resita, 366 - 22.88 - OW
    28. Singeorzan Cornel, Bistrita, 1014 - 22.45 - O
    29. Bora Nicolae, Alba Iulia, 891 - 22.15 - O
    30. Groza Florin, Cluj Napoca, 1480 - 21.35 - OW
    31. Cecan Vasile, Timisoara, 251 - 20.71 - O
    32. Ifrosa Petru, Cluj Napoca, 994 - 19.47 - AH
    33. Zdrenghea Mircea, Orastie, 1129 - 19.05 - A
    34. Caraus Sorin, Deva, 532 - 13.45 - A
    35. Tarlea Adrian, Deva, 1400 - 12.8 - A
    36. Varadi Tudor Calin, Deva, 2538 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Bozosan Petre, Sibiu, 302 - 17.71 - A
    2. Orha Andrei, Targu Mures, 518 - 24.1 - O
    3. Ursulean Vasile, Straja, 121 - 28.47 - O
    4. Chira Camelia, Baia Mare, 770 - 18.68 - AJF - optiune 1


    Inscrieri Avansati - on 07-Jun-19 at 23:53:29

    1. Susan Mircea, Alba Iulia, 1466 - 19.7 - A
    2. Horotan Catalin, Baia Mare, 503 - 19.58 - A
    3. Bumbu Pavel, Razboieni, 342 - 19.1 - A
    4. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 391 - 18.93 - A
    5. Fulop Attila, Aiud, 264 - 18.81 - AW
    6. Spaller Tiberiu, Nasaud, 369 - 18.69 - A
    7. Chira Camelia, Baia Mare, 770 - 18.68 - AJF - optiune 2
    8. Muresan Dorel, Cluj Napoca, 670 - 18.52 - AH
    9. Piper Petru, Luna CJ, 307 - 18.28 - AH
    10. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 642 - 18.2 - A
    11. Barbuta Ioan, Dej, 435 - 18.16 - A
    12. Damian Mircea, Bistrita, 319 - 18.12 - A
    13. Oniga Paul, Blaj, 999 - 17.9 - A
    14. Morariu Marius, Sibiu, 468 - 17.87 - A
    15. Manitiu Florin, Sibiu, 695 - 17.76 - A
    16. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 471 - 17.71 - AF
    17. Benyovski Bela, Sibiu, 458 - 17.56 - AW
    18. Tatar Dorel, Simeria, 900 - 17.5 - AW
    19. Vecian Marius, Cluj Napoca, 1015 - 17.33 - A
    20. Szivery Adrian, Arad, 447 - 17.28 - A
    21. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 484 - 16.98 - A
    22. Radu Constantin, Sibiu, 420 - 16.93 - AW
    23. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 521 - 16.93 - A
    24. Strugar Ioan, Deda, 537 - 16.53 - A
    25. Docea Beniamin, Aiud, 941 - 16.5 - A
    26. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 345 - 16.37 - A
    27. Ticala Sorin, Aiud, 1531 - 16.15 - A
    28. Cristea Virgil, Cugir, 613 - 16.1 - A
    29. Horvath Mircea, Orastie, 1162 - 16.05 - A
    30. Ispan Stefan, Teius, 2037 - 16 - A
    31. Gusan Boris, Turda, 957 - 15.67 - AW
    32. Luca Eugen, Aiud, 1132 - 15.5 - A
    33. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 380 - 15.33 - A
    34. Moldovean Valer, Calan, 973 - 14.73 - A
    35. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 753 - 14.2 - AJ
    36. Tedi Ioja, Calan, 1115 - 14.03 - A
    37. Sabau Mircea, Tarnaveni, 581 - 13.91 - A
    38. Prodan Tiberiu, Tarnaveni, 743 - 13.56 - A
    39. Pasca Lucian, Targu Mures, 843 - 13.3 - A
    40. Prodan Iosif Lucian, Tarnaveni, 1206 - 12.88 - A
    41. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 691 - 12.54 - A
    42. Cir Florin, Razboieni, 800 - 12.46 - A
    43. Faraian Alexandru, Aiud, 598 - 12.38 - AJ
    44. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 1354 - 12.35 - A
    45. Drimus Mihai, Sighetu Marmatiei, 1203 - 11.95 - A
    46. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 808 - 11.69 - A
    47. Sabou Edmond, Cluj Napoca, 1395 - 11.5 - A
    48. Orban Marc Adrian, Turda, 1228 - 11.2 - A
    49. Marian Ioan, Alba Iulia, 1106 - 11.15 - AW
    50. Homana Marius, Stremt, 1164 - 11.1 - A
    51. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 830 - 11.05 - A
    52. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 962 - 11 - A
    53. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 2168 - 11 - A
    54. Vladescu Adrian, Cluj Napoca, 1040 - 10.8 - A
    55. Onofrei Petru, Gherla, 756 - 10.62 - AW
    56. Marginean Mihai, Luna CJ, 1013 - 9.75 - I
    57. Damian Vasile, Nasaud, 1126 - 9.52 - I
    58. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1365 - 9.3 - I
    59. Fodor Iosif, Cluj Napoca, 1763 - 9.1 - IH
    60. Sarcani Andrei, Targu Mures, 971 - 8.61 - IW
    61. Popa Decebal, Alba Iulia, 1923 - 8.35 - I
    62. Cobzaru Radu, Simeria, 2220 - 8 - I
    63. Suciu Sergiu, Turda, 940 - 7.1 - IW
    64. Csiki Ioan, Targu Mures, 1361 - 6.7 - I
    65. Aron Valentin, Zlatna, 2521 - 6 - I
    66. Bregar Dan, Alba Iulia, 2423 - 4 - I
    67. Gog Vasile, Salciua, 5001 - 0
    68. Rosa Vasile, Salciua, 5002 - 0
    69. Bunea Aurel, Salciua, 5003 - 0
    70. Marin Marcel, Zlatna, 5004 - 0
    71. Siman Radu, Sighetu Marmatiei, 5005 - 0
    72. Breaz Laurentiu, Aiud, 5006 - 0



    Inscrieri Incepatori - on 07-Jun-19 at 21:47:59

    1. Gligor Paul, Arad, 697 - 9.28 - I
    2. Muntean Atila, Hunedoara, 1541 - 9 - I
    3. Susman Dan, Alba Iulia, 1297 - 8.73 - I
    4. Dranca David, Aiud, 2045 - 8.7 - I
    5. Iakab Ovidiu, Aiud, 2235 - 8.2 - I
    6. Creta Petru, Luna CJ, 789 - 7.95 - I
    7. Pop Dan Cristian, Dej, 1486 - 7.08 - IJ
    8. Asavei Gheorghe, Razboieni, 1888 - 7 - I
    9. Pralea Constantin, Alba Iulia, 804 - 6.7 - IW
    10. Achim Paul, Arad, 917 - 6.46 - I
    11. Layis Rita, Sighetu Marmatiei, 1957 - 6 - IF
    12. Marian Rares, Reghin, 2149 - 6 - I
    13. Taman Ioan, Cugir, 3525 - 6 - I
    14. Hagea Andra, Aiud, 1875 - 5 - IF
    15. Lupu Vasile, Cluj Napoca, 2718 - 5 - I
    16. Tetcu Rares, Blaj, 3094 - 5 - I
    17. Catana Albert, Cisnadie, 2386 - 4.5 - I
    18. Costache David, Cisnadie, 2798 - 4 - I
    19. Virlanovici David, Dumbraveni SB, 3786 - 4 - I
    20. Duda Daniel, Dumbraveni SB, 3827 - 4 - I
    21. Bardas Mark, Dumbraveni SB, 2951 - 0
    22. Preda Elena Carmen, Deva, 5003 - 0
    23. Luncean Andrei, Blaj, 5004 - 0
    24. Ispas Mircea, Aiud, 5006 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Coldea David, Cluj Napoca, 3814 - 4 - I
    2. Negrea Adrian, Turda, 2928 - 0
    3. Muntean Sergiu, Turda, 2927 - 0
    4. Gergely Istvan, Ditrau, 1316 - 8.7 - I
    5. Sandu Danut, Cluj Napoca, 5007 - 0
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  4. Îmi place andreyutzu, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    358
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 8 h 28 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    282
    Ciobanu Daniel -Blaj open Damian Mircea-Bistrita avansati Fulop Attila Aiud avansati Cristea Samuel -Bistrita si Cristea Daniel-Bistrita incepatori

  6. Îmi place Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    358
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 8 h 28 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    282
    Bumbu Pavel-Războieni Cir Florin Războieni Piper Petru -luna Sicoe Ioan-Turda Gusan Boris -turda toti avansati Creta Petru -Luna Incepatori

  8. Îmi place Brulea Petre, Boris15 le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    senior
    Avatarul lui Toza
    Data înscrierii
    06.11.2011
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    50
    Postări
    211
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 3 h 54 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    458
    Cecan Vasile - Timisoara - Open
    Jichici Svetozar - Timisoara - Open
    Blade : Timo Boll ALC ST
    Fh : Tenergy 05 FX 2.1
    Bh : Tenergy 05 FX 2.1

  10. Îmi place Adrian Veres, andreyutzu, lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    senior

    Data înscrierii
    13.11.2015
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    176
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 9 h 8 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    280
    Marius Morariu - Avansați - Sibiu. mersi!

    Mr. Tomahawk

  12. #7
    senior
    Avatarul lui Adrian Veres
    Data înscrierii
    28.04.2015
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    39
    Postări
    603
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 4 h 39 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    851
    Buna ziua, din Timisoara la open se inscriu Jurescu Sorin si Veres Adrian, multumesc
    Dr. Neubauer Bloodhound
    Yasaka Rakza 7 2.0
    SpinLord Dornenglanz ox

  13. Îmi place Toza, andreyutzu, lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    358
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 8 h 28 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    282
    Petrache Radu -Blaj avansati Asavei Gheorghe -Războieni -incepatori

  15. Îmi place Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    senior

    Data înscrierii
    29.12.2017
    Locație
    Arad
    Vârstă
    26
    Postări
    157
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 12 h 11 m
    Timp online pe zi
    49 m
    Reputație
    216
    Gligor Paul, Achim Paul - Arad - Incepatori

  17. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    senior
    Avatarul lui petrecreta71
    Data înscrierii
    04.11.2018
    Postări
    171
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 22 h 7 m
    Timp online pe zi
    1 h 2 m
    Reputație
    130
    Se inscrie la avansati Marginean Mihai din Luna Cluj. Multumesc

    Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

  19. #11
    senior

    Data înscrierii
    12.10.2015
    Locație
    lugoj
    Vârstă
    35
    Postări
    224
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 21 h 50 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    183
    Oprea Adrian din Lugoj la elite. Multumesc

  20. #12
    senior
    Avatarul lui Adrian Veres
    Data înscrierii
    28.04.2015
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    39
    Postări
    603
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 4 h 39 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    851
    Georgescu Constantin din Orastie la Elite, multumesc
    Dr. Neubauer Bloodhound
    Yasaka Rakza 7 2.0
    SpinLord Dornenglanz ox

  21. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  22. #13
    junior
    Data înscrierii
    05.02.2016
    Locație
    Turda
    Vârstă
    56
    Postări
    64
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 1 h 53 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    31
    Suciu Sergiu, Turda, Avansati.

  23. Îmi place petrecreta71 le-a plăcut acest mesaj
  24. #14
    organizator turnee

    Data înscrierii
    24.01.2015
    Locație
    hunedoara
    Vârstă
    34
    Postări
    398
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 1 h 53 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    427
    Pavel Calin Hunedoara elite

  25. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  26. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui neluchibu
    Data înscrierii
    18.03.2013
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    48
    Postări
    517
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 19 h 53 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    647
    Din Târnăveni la amatori Chibulcutean Bogdan, Chibulcutean Ioan si Sabău Mircea

    Trimis de pe mobil folosind Tapatalk

Subiecte similare

  1. Turneu A Cupa "Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 24.11.2018
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 212
    Ultimul post: 28.11.2018, 19:06
  2. Turneu A "Cupa Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 09.06.2018
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 241
    Ultimul post: 13.06.2018, 07:59
  3. Turneu A "Cupa Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 04.11.2017
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 212
    Ultimul post: 08.11.2017, 23:00
  4. Răspunsuri: 191
    Ultimul post: 15.06.2017, 22:18
  5. Răspunsuri: 189
    Ultimul post: 18.06.2016, 08:50

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •