Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Pitești

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Pitești

    Tenis de masa in Pitești se joaca ?..as vrea sa stiu si eu unde si daca vrea cineva sa schimbe ceva mingi cu mine?la un nivel mediu(dar sunt modest..:P)

  • #2
    Re: Tenis de masa Pitești

    Postat în original de dumi83
    Tenis de masa in Pitești se joaca ?..as vrea sa stiu si eu unde si daca vrea cineva sa schimbe ceva mingi cu mine?la un nivel mediu(dar sunt modest..:P)
    In Pitești nu prea ai unde, din cate stiu eu. Avem un club la Topoloveni unde se poate juca de placere martea si joia seara de la ora 19.00 cu dotare foarte buna. In judet mai exista 2 cluburi unde se face performanta: la Mioveni si la Câmpulung Muscel. Nu cunosc daca se poate merge si sa joci de placere. Tot de placere se joaca si la Curtea de Argeș tot martea si joia si sunt multi jucatori cu un nivel de joc foarte bun. Daca vrei sa vii la Topoloveni, te asteptam martea sau joia, de la ora 19.00! Poti veni si cu prieteni daca ai si vor sa joace.
    Contact: Sorin Botirca - 0723.33.64.55 sau sorin_botirca(at)yahoo.com.
    Te asteptam!
    www.clubarena08.ro

    Comentariu


    • #3
      Re: Tenis de masa Pitești

      ok..ms

      Comentariu


      • #4
        Pitești

        va rog sa postati aici locatiile din Pitești unde se joaca ping pong

        Comentariu


        • #5
          Re: Locatii in Pitești

          Din pacate in Pitești nu exista locuri cunoscute unde sa se joace tenis de masă. Jucatorii de tenis de masă din judetul Argeș se intalnesc la o partida pe la Câmpulung, Mioveni, Curtea de Argeș sau Topoloveni. Daca te intereseaza si detalii da-mi te rog mp.
          www.clubarena08.ro

          Comentariu


          • #6
            Re: Locatii in Pitești

            Postat în original de ilievalentin
            va rog sa postati aici locatiile din Pitești unde se joaca ping pong
            la sala sporturilor

            Comentariu


            • #7
              tenis de masă in Pitești??sau in judetul Argeș????

              pe unde se joaca tenis de masă prin Pitești??își cam cand anume??sau in judetul Argeș???

              Comentariu


              • #8
                Re: Locatii in Pitești

                cand si la ce ora?

                Comentariu


                • #9
                  Re: Locatii in Pitești

                  Cand doriti si aveti timp,sunt 2 mese,numai sa nu fie ocupate,dar in general se elibereaza.Este deschis toata ziua.Daca doriti sa vedeti locul,dati-mi un pm si poate stabilim sa ne intalnim cumva.Poate tzocanim si o bila...Totul este sa aveti(gasca) un comportament civilizat,in rest nu sunt restrictii,poate doar cand sunt meciuri de baschet sau handball si nu avem voie inauntru(destul de rar).

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Locatii in Pitești

                    Salutare!
                    M-ar interesa si pe mine daca va mai adunati in timpul saptamanii (aprox dupa orele 6-7). Am jucat inca din copilarie pe mesele betonate din spatele blocului - o "gasca" de toate varstele din zona Smardan si mi-ar face placere. Cred ca nu ma fac de ras
                    Adresa de mail: rgagiu(at)yahoo.com
                    Blade : Butterfly Omar Assar
                    FH: Xiom Omega V Pro
                    BH: Xiom Omega V Tour

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Pitești

                      Sa sti ca poti sa joci la Carefour dar sa stii ca trebuie sa iei ceva din magazin.... succes

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: Pitești

                        cine este interesat sa schimbam niste mingii in acest weekend ?la Sala ca este spatiu

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: Pitești

                          Salutare,
                          si sambata si duminica intre orele 11.00 si 12.30 pot sa ajung la Sala Sporturilor pt citeva seturi.,,,,tel 0726766982

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: Pitești

                            la orele astea eu pot numai duminica, maine am treaba.
                            eu pot sa merg si in aceasta seara dupa orele 18.
                            0722569161 Cristi

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: Pitești

                              este pe acest forum cineva din Pitești care ma poate ajuta cu ceva antrenament petru progres, chiar si pe bani.
                              multumesc

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: Pitești

                                Conteaza pe mine, Vix. Sambata te ajut, sigur, sa-ti rodezi noua paleta . Ca saptamana viitoare ma ajuti si tu, ca am nevoie sa ma acomodez si eu.
                                Rudius

                                Comentariu


                                • #17
                                  Re: Pitești

                                  In Pitești nu prea stiu locatii unde sa poti juca...daca vrei sa progresezi vino la Curtea de Argeș sau Topoloveni(unde ti-e mai comod si acolo vei gasi jucatori destul de buni). Toate cele bune.
                                  Blade: Viscaria, FL
                                  fh: T05, 2,1 mm, black
                                  bh: T05, 2,1 mm, red

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Re: Pitești

                                    la Topoloveni am observat ca numai marti sau joi se poate juca.Ok, dar este cineva dispus sa "se ocupe de mine" daca intelegi, nu cred ca doar jucand poti avansa daca nu ai pe cineva sa te indrume cat de putin acolo.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Re: Pitești

                                      Aici iti cam dau dreptate...pe de o parte doar jucand cu jucatori care sunt peste nivelul tau actual sigur vei progresa...pe de alta parte, daca vrei sa progresezi frumos si sa urmaresti ceva pe termen lung atunci trebuie sa faci teme, sa iti explice cineva cum se face aia, cum se face ailalata, etc. Progresul daca ai un antrenor este mult mai rapid si are si avantajul de necontestat ca te face sa elimini relativ repede anumite deprinderi gresite. Ca sa trag linie sunt oricum destui jucatori(nu toti) de prin partile astea care sunt dispusi sa iti explice cate ceva daca ii intrebi. Daca vrei facem schimb de telefoane si in masura in care pot sa te ajut cu ceva sfaturi...nu e nici un fel de problema...vorbim pe mp.
                                      Blade: Viscaria, FL
                                      fh: T05, 2,1 mm, black
                                      bh: T05, 2,1 mm, red

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Re: Pitești

                                        Toate super ok, dar nu sunt genul de om care sa ma duc undeva joc de exemplu TT sa mananac bataie precum "magaru' in panta" si eu sa insist in prostia mea crezand ca doar asa voi reusi sa invat si eu putin cate putin.Din aceasta cauza sunt interesat de cineva cu care sa joc--------imi vede nivelul si apoi urmand reprosurile si incercarea de a repara unele greseli.Eu asa vad lucrurile.La Topoloveni sigur voi veni macar poate pentru niste potentiali prieteni.
                                        va doresc o seara placuta si un 1 mai cat mai liber!

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Re: Pitești

                                          cineva interesat azi de niste seturi? 0722569161

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Re: Pitești

                                            Sunt pitesteni doritori de deschiderea unui club de tenis de masă, ma refer la ceva cat de cat nu gen Carrefour sa nu ai loc sa mergi pe langa mese?

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Re: Pitești

                                              In pitesti exista club afiliat la frtm dar datorita faptului ca nu au primit o sala unde sa joace meciurile echipa sa desfiintat. Clubul se numeste CLUB 20 Pitești
                                              Butterfly Gergely OFF+
                                              BH. Buttefly Tenergy 05 FX 1.9
                                              FH. Buttefly Tenergy 05 FX 2.1

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Re: Pitești

                                                Sunt si vor mai fi....
                                                Din pacate nu prea exista o locatie adecvata...care sa poata fi disponibila sa instalezi niste mese...
                                                ..o varianta ar fi la Sala Sporturilor unde acum sunt 2 mese dar pot avea loc 6

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Re: Pitești

                                                  Au fost multe idei si promisiuni chiar si acum sunt discutii dar personal nu cred ca se vor concretiza
                                                  Butterfly Gergely OFF+
                                                  BH. Buttefly Tenergy 05 FX 1.9
                                                  FH. Buttefly Tenergy 05 FX 2.1

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X