Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Speed glue la Carrefour?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Speed glue la Carrefour?

    Speed glue la Carrefour Suceava.




  • #2
    interesant, insa nu cred ca e ce trebuie ...
    un singur lemn DEF
    zeci de fețe diverse

    Comentariu


    • #3
      Salutare !
      Cu scuzele de rigoare "imi dau cu parerea" ca acest adeziv este destinat unor "reparatii" ca sa le zicem asa si nicidecum lipirii paletelor de pingpong. Firmele producatoare nu prea incalca "consemnul" de a-si vedea de domeniul de activitate si nu se complica sa intre-n conflict de interese pentru a produce ceva care nu le-ar aduce decat batai de cap si vanzari nu tocmai grozave... Totusi se poate ca acum cand vechiul speed glue e dat uitarii, cate o firma sa incerce sa diversifice gama de productie. Cine stie, numai dupa ce va fi incercat de vreun amator de speed glue putem sa avem un verdict real... E bun pentru cei ce mai lipesc cu speed glue sau e doar o facatura...?!

      Comentariu


      • #4
        De fapt, pe eticheta, scrie că este potrivit pentru lipirea cauciucului pe diverse suprafețe. Cred că imaginea are caracter demonstrativ. Dar întrucât este pe baza de compuși organici volatili și ușor inflamabili, este posibil să poată fi folosit că speed glue. Eu doar l-am văzut expus la raft, fără a fi interesat de acest produs.

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X