tenismasa.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul
Rezultate 16 la 30 din 33

Subiect: Cupa municipiului Pitesti, Turneu Final - 09.06.2019

  1. #16
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 41 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Fin Filipeștii de Târg - Prahova
    Open
    Stoian Rares
    Rizoiu Claudiu

    Avansați
    Dascalescu Edi

  2. #17
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 41 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Din Filipeștii de Târg Prahova

    Avansați:
    Maracineanu Andrei,
    Danila Albert,
    Ciocan Denisa,
    Modrisan Miruna,
    Apostol Maria,
    Giurea Mihaela

  3. #18
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 41 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Avansaţi :

    Gabriel Drăgan - (Sc Gim „N. Bălcescu” ) Pitesti

  4. #19
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 41 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Începători :

    Tudoraș Soledad – Pitesti

  5. #20
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 41 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    CLASAMENT GENERAL Ediţia I-îi + ... + ediţia a V-a

    DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 48 pct
    Loc II – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 30 pct
    Loc III – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 18 pct
    Loc IV – Alexandru Oroşanu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 14 pct

    5 – Ana Maria Stancu – Cristina Rizea (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 12 pct
    6 – Gabriela Podină – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
    7 – Ana Ştefania Ion – Gabriela Podină (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    7 – Gabriel Vlad – Saloman David (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    9 – Grigore Alin – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    9. Bianca Pribeagu – Laurenţiu Petre (Sc Gim „M. Basarab”) - 2 pct
    9 – Gabriel Stan – Gagionea Răzvan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    9 – Elena Soare – Gabriel Drăgan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    9 – Gabriel Vlad – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    9 – Stănescu Raluca – Eparu Matei (F.C. Argeş – Ploieşti ) – 2 pct
    9 – Alexandru Lupaşcu – Maria Niţă – CSS Buzău - 2 pct
    9 – Alexandru Oroşanu – Ştefan Turcescu ( Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gim. ,,I. Pillat’’ ) - 2 pct
    9 – Andrei Lungu – Ana Ion( Şc. Gim. ’’M. Eminescu’’ – Şc. Gim ’’N. Iorga’’ Piteşti ) - 1 pct
    18 – Gabriel Vlad – Gabriela Podină (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ ) - 1 pct
    18 –Macarie Alexandru – Turcescu (Mioveni) - 1 pct
    18 –Bădărău David – Sima Vlad (Mioveni)- 1 pct


    Începători :
    Loc I – Bianca Pribeagu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 33 pct
    Loc II – Ştefania Vlad – Sc Gim „M. Basarab” – 31 pct
    Loc III – Petre Laurenţiu - Şc Gimn „M. Basarab” – 24 pct

    Loc IV – Maria Stoenescu (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 17 pct
    5. Niță Andrei – Pitesti – 15 pct

    5. Andrei Popescu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 15 pct
    7 – Sonia Popescu– (Şc. Gim. ’’Traian’’ - 13 pct
    8 – Alexia Marineci – Piteşti – 10 pct
    9. Patricia Grigore - Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 7 pct
    10 Tudoraș Soledad – Pitesti – 6 pct
    10. Mihnea Bododea - Şc Gim „M. Basarab” – 6 pct
    12. Ioana Stana – Piteşti – 2 pct
    12. Gagione Răzvan – Piteşti – 2 pct
    12. Ungureanu Marius - Curtea de Argeş – 2 pct
    12. Florin Mihai (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct

    Avansaţi :
    Loc I - Gabriela Podină - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 30 pct
    Loc II – Rareş Ceauşescu – Şc Gim „M. Basarab” – 26 pct
    Loc III - Andrei Lungu (Sc Gim „M. Eminescu” ) - 19 pct
    Loc IV – Şerban Corneliu - Curtea de Argeş – 18 pct
    5 – Bădărău David – Mioveni – 15 pct
    5. Ticu Ianis – Pitesti – 15 pct
    7. Gabriel Drăgan - (Sc Gim „N. Bălcescu” ) - 11 pct
    7 Ioana Stoenescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 11 pct
    9 –Arucsandei Vlad – Bucureşti – 10 pct
    10 –Mihai Cătălin Iordan – Bucureşti – 9 pct
    10 - Bădoiu Ştefan – Curtea de Argeş – 9 pct
    12 – David Saloman – FC Argeş = 8 pct
    13 – Gagionea Răzvan – Piteşti – 7 pct
    13 – Edi Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 7 pct
    15. Ana Costache - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
    15. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 6 pct
    17 - Baciu Sebastian – Curtea de Argeş – 5 pct
    18. Şerban Andrei - Curtea de Argeş – 4 pct
    19. Alin Grigore – Piteşti – 3 pct
    20. David Ştefănescu - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 2 pct
    20. Mihaela Giurea - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    20. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct

    Open :
    Loc I –Sebastian Pribeagu - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) – 48 pct
    Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 37 pct
    Loc III. Nicola Mihăescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) – 36 pct
    Loc IV – Gabriel Vlad - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 32 pct
    5. Gabriel Stan - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 31 pct
    6 Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 26 pct
    7 – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” ) = 24 pct
    8. Alin Bucuroiu – FC Arges – 23 pct
    9 – Sima Daniel – Mioveni – 22 pct
    10. Mario Nuţă - (Sc Gim „M. Basarab”) - 20 pct
    10. Macarie Alexandru – Mioveni – 20 pct
    12 – Ana Ion Ştefania - (Sc Gim „N. Iorga” ) = 17 pct
    13. Elena Soare - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 11 pct
    14 – Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
    15 – Iordan Marc – Bucureşti – 9 pct
    15. Cristina Rizea – FC Arges – 9 pct
    17. Eparu Matei – Ploieşti – 7 pct
    18. Ana Maria Stancu - (Sc Gim „M. Basarab”) - 6 pct
    18. Stănescu Raluca – FC Argeş – 6 pct
    20. Alexandru Lupaşcu – CSS Buzău – 5 pct
    21. Maria Niţă – CSS Buzău – 4 pct
    22. Ştefan Turcescu – ( Şc. Gim. ’’I. Pillat’’ – 4 pct
    23. Alexandru Iordan – Bucureşti – 3 pct
    24. Rareş Stoian - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    24. Claudiu Rizoiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct

  6. #21
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 41 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Multumesc , domnului antrenor Florian Mos pentru prezenta de la aceasta editie !

  7. Îmi place Daniel SIMA le-a plăcut acest mesaj
  8. #22
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 41 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440



























































  9. #23
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 41 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440

















































  10. #24
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 41 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    CUPA MUNICIPIULUI PITEŞTI
    Ediţia a VI-a 09 Iunie 2019


    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 10 pct
    Loc II – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 8 pct
    Loc III – Alexandru Oroşanu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
    Loc IV – Ion Ana Stefania – Gabriel Stan (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 4 pct
    5 – Gabriel Vlad – Saloman David (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    6. Bianca Pribeagu – Laurenţiu Petre (Sc Gim „M. Basarab”) - 2 pct

  11. #25
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 41 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Începători :
    Loc I. Laurenţiu Petre - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 10 pct
    Loc II. Andrei Niță – Pitesti – 9 pct
    Loc III – Bianca Pribeagu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 8 pct
    Loc IV – Antonia Rusu – Piteşti – 7 pct
    5. Mihnea Bododea - Şc Gim „M. Basarab” – 6 pct
    6. Ştefania Vlad – Şc Gim „M. Basarab” – 5 pct
    7. Patricia Grigore (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 4 pct
    8. Andrei Popescu (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 3 pct
    9. Soledad Tudoraş - Pitesti – 2 pct
    10. Mihai Florin - Şc Gim „M. Basarab” – 2 pct
    11. Bogdan Petre - Şc Gim „M. Basarab” – 2 pct


  12. #26
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 41 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Avansaţi :
    Loc I. Maria Apostol - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
    Loc II. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 9 pct
    Loc III. Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 8 pct
    Loc IV. Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 7 pct
    5, Ioana Stoenescu - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 6 pct
    6. Andrei Lungu (Sc Gim „M. Eminescu” ) - 5 pct
    7. Gabriela Podină - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 4 pct
    8. Edi Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 3 pct
    9-13
    David Saloman – FC Argeş = 2 pct
    Rareş Ceauşescu - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct
    Mihaela Giurea - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Ionuţ Brătulescu - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct
    Ioana Bododea - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct


  13. #27
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 41 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Open :
    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 10 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) – 9 pct
    Loc III - Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    Loc IV - Nicola Mihăescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) – 7 pct
    5. Mario Nuţă - (Sc Gim „M. Basarab” – FC Argeş) - 6 pct
    6. Claudiu Rizoiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 5 pct
    7. Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” ) = 4 pct
    8. Miruna Modrişan - Filipeştii de Târg – Prahova – 3 pct
    9-15
    Alexandru Macarie – CS Mioveni - 2 pct
    Daniel Sima – CS Mioveni - 2 pct
    Gabriel Vlad - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 2 pct
    Rareş Stoian- Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Gabriel Stan - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 2 pct
    Ana Ion Ştefania – FC Argeş – 2 pct
    Elena Soare - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 2 pct

  14. #28
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 41 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    CLASAMENT GENERAL


    DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 58 pct
    Loc II – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 38 pct
    Loc III – Alexandru Oroşanu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 20 pct
    4 – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 18 pct
    5 – Ana Maria Stancu – Cristina Rizea (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 12 pct
    6 – Gabriela Podină – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
    7. Bianca Pribeagu – Laurenţiu Petre (Sc Gim „M. Basarab”) - 4 pct
    7 – Ana Ştefania Ion – David Saloman (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    7 – Ana Ştefania Ion – Gabriela Podină (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    7 – Gabriel Vlad – Saloman David (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    11 – Grigore Alin – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    11 – Gabriel Stan – Gagionea Răzvan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    11 – Elena Soare – Gabriel Drăgan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    11 – Gabriel Vlad – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    11 – Stănescu Raluca – Eparu Matei (F.C. Argeş – Ploieşti ) – 2 pct
    11 – Alexandru Lupaşcu – Maria Niţă – CSS Buzău - 2 pct
    11 – Alexandru Oroşanu – Ştefan Turcescu ( Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gim. ,,I. Pillat’’ ) - 2 pct
    11 – Andrei Lungu – Ana Ion( Şc. Gim. ’’M. Eminescu’’ – Şc. Gim ’’N. Iorga’’ Piteşti ) - 1 pct
    19 – Gabriel Vlad – Gabriela Podină (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ ) - 1 pct
    19 –Macarie Alexandru – Turcescu (Mioveni) - 1 pct
    19 –Bădărău David – Sima Vlad (Mioveni)- 1 pct



  15. #29
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 41 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Începători :

    Loc I – Bianca Pribeagu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 41 pct
    Loc II – Ştefania Vlad – Sc Gim „M. Basarab” – 36 pct
    Loc III – Petre Laurenţiu - Şc Gimn „M. Basarab” – 34 pct
    Loc IV - Niță Andrei – Pitesti – 24 pct
    5. Andrei Popescu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 18 pct
    6 – Maria Stoenescu (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 17 pct
    7 – Sonia Popescu– (Şc. Gim. ’’Traian’’ - 13 pct
    8. Patricia Grigore - Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 11 pct
    9 – Alexia Marineci – Piteşti – 10 pct
    10 Tudoraș Soledad – Pitesti – 8 pct
    11 – Antonia Rusu – Piteşti – 7 pct
    12. Mihnea Bododea - Şc Gim „M. Basarab” – 6 pct
    13. Florin Mihai (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 4 pct
    14. Ioana Stana – Piteşti – 2 pct
    14. Gagione Răzvan – Piteşti – 2 pct
    14. Ungureanu Marius - Curtea de Argeş – 2 pct
    14. Bogdan Petre - Şc Gim „M. Basarab” – 2 pct


  16. #30
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.536
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 41 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Avansaţi :

    Loc I - Gabriela Podină - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 34 pct
    Loc II – Rareş Ceauşescu – Şc Gim „M. Basarab” – 28 pct
    Loc III - Andrei Lungu (Sc Gim „M. Eminescu” ) - 24 pct
    4 – Şerban Corneliu - Curtea de Argeş – 18 pct
    5. Ioana Stoenescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 17 pct
    6 – Bădărău David – Mioveni – 15 pct
    6. Ticu Ianis – Pitesti – 15 pct
    6. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 15 pct
    9. Gabriel Drăgan - (Sc Gim „N. Bălcescu” ) - 11 pct
    10. Maria Apostol - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
    10 –Arucsandei Vlad – Bucureşti – 10 pct
    10 – Edi Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
    10 – David Saloman – FC Argeş = 10 pct
    14 –Mihai Cătălin Iordan – Bucureşti – 9 pct
    14 - Bădoiu Ştefan – Curtea de Argeş – 9 pct
    16 . Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 8 pct
    17. Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 7 pct
    17. Gagionea Răzvan – Piteşti – 7 pct
    19. Ana Costache - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
    20 - Baciu Sebastian – Curtea de Argeş – 5 pct
    21. Şerban Andrei - Curtea de Argeş – 4 pct
    21 Mihaela Giurea - Filipeştii de Târg – Prahova – 4 pct
    23. Alin Grigore – Piteşti – 3 pct
    24. David Ştefănescu - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 2 pct
    24. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    24. Ionuţ Brătulescu - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct
    24. Ioana Bododea - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct


Subiecte similare

  1. Cupa municipiului pitesti 02.12.2018
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 25
    Ultimul post: 03.12.2018, 09:39
  2. Cupa Municipiului Pitesti - Turneul FINAL 16.06.2018
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 28
    Ultimul post: 16.06.2018, 22:31
  3. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Turneu Final - 11.06.2017
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 25
    Ultimul post: 11.10.2017, 22:13
  4. Cupa Municipiului Pitesti - Turneul final 12.06.2016
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 12.06.2016, 19:35
  5. Răspunsuri: 28
    Ultimul post: 24.05.2015, 23:04

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •