Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Arad - 15.06.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Intrebare: care anume vor fi mingile pt turneu?
    Mersi

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de Albeback Vezi post
      Intrebare: care anume vor fi mingile pt turneu?
      Mersi
      Joola flash
      Blade: VECHITURA CU 70 LEI
      FH: FATA DE ROATA DE MASINA
      BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de roman bogdan Vezi post
        Joola flash
        Deja mă gîndesc să mă retrag... Astea ?s ca alea gewo de la Brașov
        Cu ce am greșit oare? 😂

        Comentariu


        • #29
          Effler stefan - arad , incepatori

          Comentariu


          • #30
            Deak Valentin, sebis, open
            Kumher Robert , avansati
            Blade DHS PG 2
            FH: DHS Hurricane 3
            BH: Stiga Airoc Astro M

            Comentariu


            • #31
              Mutrescu Eugen,Timișoara
              Beca Iliesen, timisoara
              Elite
              Blade DHS PG 2
              FH: DHS Hurricane 3
              BH: Stiga Airoc Astro M

              Comentariu


              • #32
                Hancig Mircea si Frunză Alexandru open Timișoara

                Comentariu


                • #33
                  Atanasiu Alexandru - Arad - Incepatori
                  P.S.: Daca se poate rezolva problema cu umiditatea excesiva (Paleta este uda si nu mai exista spin ) cu un ventilator mai mare sau 2 se poate rezolva zic eu
                  Iubesc sportul mai mult decat orice si cei care vor sa afle povestile mele .. vizitati: http://alexone.ro
                  Forehand: DHS Hurricane Neo Blue Sponge - Backhand: DHS Hurricane Neo Orange Sponge

                  Comentariu


                  • #34
                    Demian Daniel din Arad - Open.

                    Comentariu


                    • #35
                      Mihalescu Dinu - Timișoara - Elite

                      Comentariu


                      • #36
                        Kramarsic Milos - Belgrad - Open
                        Blade : OSP Virtuoso AC (Rst)
                        Fh : Xiom Omega VII Pro (2,0 mm) black
                        Bh : Andro Rasanter R 42 (2,0 mm) green

                        Comentariu


                        • #37
                          Szivery Adrian Arad - avansați


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comentariu


                          • #38
                            Pop Gabriel Oradea Avansati

                            Sent from my SM-G970F using Tapatalk

                            Comentariu


                            • #39
                              Seica Gheorghe-Oradea,I+A

                              Comentariu


                              • #40
                                Avram Victor - Arad - Elite

                                Comentariu


                                • #41
                                  As sugera înlocuirea mingilor turneului cu andro dat fiind ca la A+ la Pitești se va juca cu ele. Va fi mult mai ușor pt cei care participa la ambele turnee.

                                  Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Jurescu sorin din Timișoara la open

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Ciocani Rafael, Sannicolau Mare, Avansati+Incepatori

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Inscrieri la zi

                                        Inscrieri Elite/Open - on 6/5/2019 at 12:03:54 PM

                                        1. Avram Victor - Arad, 65 - 43.46 - E
                                        2. Mutrescu Eugen - Timișoara, 2 - 42.91 - E
                                        3. Iana Remus - Timișoara, 14 - 42.81 - E
                                        4. Beca Iliesen - Timișoara, 214 - 41.04 - EL
                                        5. Tic Ioan - Oradea, 35 - 36.52 - E
                                        6. Mihalescu Dinu - Timișoara, 52 - 35.69 - EW
                                        7. Costache Rosioru Cristian - Timișoara, 131 - 32.1 - O
                                        8. Grubacichi Marius - Timișoara, 291 - 29.36 - O
                                        9. Jichici Svetozar - Timișoara, 110 - 28.38 - OW
                                        10. Kramarsic Milos - Belgrad, 514 - 28 - O
                                        11. Craciun David Mihai - București, 115 - 27.79 - OJ
                                        12. Nagy Iosif - Arad, 122 - 27.3 - OW
                                        13. Frunza Alexandru - Timișoara, 172 - 27.16 - O
                                        14. Deak Valentin - Sebis, 545 - 26.93 - O
                                        15. Ticu Sorin - Lugoj, 197 - 25.39 - O
                                        16. Jurescu Sorin - Timișoara, 142 - 25.04 - OW
                                        17. Dehelean Octavian - Timișoara, 567 - 24.8 - O
                                        18. Demian Daniel - Arad, 494 - 23.49 - O
                                        19. Cecan Vasile - Timișoara, 251 - 20.71 - O
                                        20. Hancig Mircea - Timișoara, 274 - 19.66 - A

                                        Inscrieri Elite/Open - on 6/5/2019 at 12:04:29 PM

                                        1. Dumitru Florin - Arad, 318 - 19.63 - A
                                        2. Koromi Carol - Arad, 1653 - 19.2 - AW
                                        3. Fekete Istvan - Arad, 346 - 17.83 - A
                                        4. Szivery Adrian - Arad, 447 - 17.28 - A
                                        5. Iliuta Adrian - Sannicolau Mare, 343 - 17.23 - A
                                        6. Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare, 345 - 16.37 - A
                                        7. Balaj Roland - Arad, 403 - 15.55 - A
                                        8. Luca Eugen - Aiud, 1132 - 15.5 - A
                                        9. Botas Constantin - Sannicolau Mare, 380 - 15.33 - A
                                        10. Ciocani Rafael - Sannicolau Mare, 1369 - 14.97 - A
                                        11. Gherman Romulus - Arad, 528 - 13.48 - A
                                        12. Szekeres Zoltan - Timișoara, 1385 - 12.95 - A
                                        13. Chiscan Bogdan - Arad, 582 - 12.77 - A
                                        14. Clisic Iosif - Sannicolau Mare, 759 - 11.83 - A
                                        15. Sabau Victor - Arad, 726 - 11.68 - A
                                        16. Pop Gabriel - Oradea, 801 - 11.67 - A
                                        17. Herteg Dorinel - Arad, 1078 - 11.33 - A
                                        18. Vasi Daniel - Arad, 2004 - 10.75 - A
                                        19. Oproi Eugen - Sannicolau Mare, 1209 - 10.38 - A
                                        20. Oprean Andrei - Deva, 701 - 10.24 - A
                                        21. Cotrau Andrei - Oradea, 1694 - 10.2 - A
                                        22. Kumher Robert - Timișoara, 1760 - 10 - A
                                        23. Dobinda Alexandru - Arad, 654 - 9.83 - IW
                                        24. Gligor Paul - Arad, 697 - 9.28 - I
                                        25. Effler Stefan - Arad, 1240 - 7.67 - I
                                        26. Simon Razvan - Arad, 1471 - 7.57 - I
                                        27. Dobinda Dinu - Arad, 955 - 7.2 - I
                                        28. Seica Gheorghe - Oradea, 1339 - 7.03 - I
                                        29. Buie Laurentiu - Arad, 1178 - 6.82 - I
                                        30. Coiov Nicolae - Arad, 1250 - 6.65 - I
                                        31. Curtut Cezar - Arad, 2049 - 6.6 - I
                                        32. Achim Paul - Arad, 917 - 6.46 - I
                                        33. Popescu Radu - Arad, 1711 - 6.07 - I
                                        34. Baltat Sebastian - Arad, 1932 - 5.5 - I
                                        35. Simon Dani - Arad, 1862 - 5.3 - I
                                        36. Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare, 1309 - 5.24 - I
                                        37. Atanasiu Alexandru - Arad, 2296 - 0

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Vaida Sorin - Oradea - Open
                                          Curpas Ioan - Oradea - Open
                                          Tanc Florin - Oradea - Open
                                          In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                                          Dalai Lama

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Postat în original de Albeback Vezi post
                                            Deja mă gîndesc să mă retrag... Astea ?s ca alea gewo de la Brașov
                                            Cu ce am greșit oare? 😂
                                            Adevarul e ca si la Turneul de la Cheile Gradistei, au fost comentarii privitor la mingi, si probabil vor fi cam tot timpul(cine urmareste meciuri pe youtube o sa vada ca si la Harimoto sau alti jucatori de top verifica mingile inainte de a incepe partida, chiar de mai multe ori, si cand ceva i se pare suspect o da arbitrului care ii da alta - desi cred ca acele mingi sunt superverificate). Asa ca parerea mea e ca nu se poate rezolva problema decat partial, si anume se pune o votare la fiecare turneu, in care cei care participa pot vota, si atunci daca majoritatea voteaza joola flash, aia e, daca voteaza andro la fel etc. Pana la urma cei care merg la turneu joaca cu ele.
                                            In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                                            Dalai Lama

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Postat în original de sorin1218 Vezi post
                                              Adevarul e ca si la Turneul de la Cheile Gradistei, au fost comentarii privitor la mingi, si probabil vor fi cam tot timpul(cine urmareste meciuri pe youtube o sa vada ca si la Harimoto sau alti jucatori de top verifica mingile inainte de a incepe partida, chiar de mai multe ori, si cand ceva i se pare suspect o da arbitrului care ii da alta - desi cred ca acele mingi sunt superverificate). Asa ca parerea mea e ca nu se poate rezolva problema decat partial, si anume se pune o votare la fiecare turneu, in care cei care participa pot vota, si atunci daca majoritatea voteaza joola flash, aia e, daca voteaza andro la fel etc. Pana la urma cei care merg la turneu joaca cu ele.
                                              Decizia apartine 100% organizatorului! Noi participanții avem dreptul sa alegem daca participam sau nu! Nu suntem obligați sa participam! Deci pas ! Nu sunt de acord cu ce ați scris mai sus! Scuze de interventie!( dar deja e prea mult! Mingi / suprafata de joc! Lumina! Etc! Etc! Etc! NU NE OBLIGA NIMENI SA PARTICIPAM! Mergem din pura voința!) RESPECT!

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Postat în original de Mitar Marius Tiberiu Vezi post
                                                Decizia apartine 100% organizatorului! Noi participanții avem dreptul sa alegem daca participam sau nu! Nu suntem obligați sa participam! Deci pas ! Nu sunt de acord cu ce ați scris mai sus! Scuze de interventie!( dar deja e prea mult! Mingi / suprafata de joc! Lumina! Etc! Etc! Etc! NU NE OBLIGA NIMENI SA PARTICIPAM! Mergem din pura voința!) RESPECT!
                                                Ai perfecta dreptate, eu am facut un comentariu ca si cum as fi organizator(desi nu sunt). Adica as alege mingile cu care vor jucatorii sa joace, nu le-as baga pe gat unele doar pentru ca le-am primit sponsorizare, sau le-am luat mai ieftin cu cativa lei. Scuze daca ai inteles altceva.
                                                In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                                                Dalai Lama

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Postat în original de sorin1218 Vezi post
                                                  Adevarul e ca si la Turneul de la Cheile Gradistei, au fost comentarii privitor la mingi, si probabil vor fi cam tot timpul(cine urmareste meciuri pe youtube o sa vada ca si la Harimoto sau alti jucatori de top verifica mingile inainte de a incepe partida, chiar de mai multe ori, si cand ceva i se pare suspect o da arbitrului care ii da alta - desi cred ca acele mingi sunt superverificate). Asa ca parerea mea e ca nu se poate rezolva problema decat partial, si anume se pune o votare la fiecare turneu, in care cei care participa pot vota, si atunci daca majoritatea voteaza joola flash, aia e, daca voteaza andro la fel etc. Pana la urma cei care merg la turneu joaca cu ele.
                                                  Acum de curand am fost in Republica Moldova cu copii de la Mediaș la un turneu international si cand a inceput primul meci nu aveau minge si am mers la organizatori sa le cer una si au ras toti de la masa juriului si au incercat sa imi explice ca nu pun mingi la dispozitie ,ci fiecare jucator joaca cu mingea personala si daca cei doi nu se inteleg li se anuleaza meciul.O metoda dura dar clara.

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Din Arad se inscriu: Neamț Doru, Bartha Attila la incepatori+avansati si Bradea Lucian, Lăcătiș Ghiță si Pop Claudiu la open+elite.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X