Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ceva pareri despre DHS PG2, DHS PG3, DHS PG12

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ceva pareri despre DHS PG2, DHS PG3, DHS PG12

    Cum scrie si in titlu : daca e cineva binevoitor sa zica despre lemnele de mai sus si eventual comparatie cu ilustrele lor surori mai scumpe : King , King2 , King 3
    Mersi!
    Blade DHS PG 2
    FH: DHS Hurricane 3
    BH: Stiga Airoc Astro M

  • #2
    Eu am un DHS PG-7 ... abia l-am luat ... încă nu mi-am format o părere clară ... dar e un lemn OFF+ ... așa zice producatorul ...

    Comentariu


    • #3
      Detin un DHS Hurricane King 3 .... desi am incercat multe lemne ale colegilor de antrenament inclusiv lemne mai scumpe precum Butterfly Zhang Jike Super ZLC sau DHS Long 5, nici unul dintre ele nu mi se pare a se apropia de calitatile exceptionale ale lui DHS HK3 ..... singurul defect al lui DHS HK3 este ca nu e produs de Butterfly

      Comentariu


      • #4
        Mersi de opinii! Pana la urma am testat Dhs Pg12 si Dhs Pg2. Am ramas la Pg2, pg12 e o idee prea tare. PG2 e lemnul 5 straturi perfect : nu suna ca o doaga , e o masina de topspin si e rigid la capace. Pare o clona reusita de King.
        Blade DHS PG 2
        FH: DHS Hurricane 3
        BH: Stiga Airoc Astro M

        Comentariu


        • #5
          Daca iti place un allwood incearca HL3. Daca iti place un all wood cu putere, incearca un HL5. Momentan joc cu Long5, si pot spune ca este un lemn extraordinar. Control la topspin, rigiditate la capace, putere suficienta...

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X