tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60 3vivasportshop.ro 1 468x60
Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul
Rezultate 31 la 45 din 62

Subiect: Cupa Verii - Gheorgheni (HR), 21.07.2019

  1. #31
    junior
    Data înscrierii
    12.02.2017
    Locație
    Chibed
    Vârstă
    41
    Postări
    56
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 11 h 17 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    41
    Se inscrie Gecse Alpar/Chibed/Open.

  2. #32
    organizator turnee
    Avatarul lui gyszabi
    Data înscrierii
    06.12.2011
    Locație
    Gheorgheni
    Vârstă
    34
    Postări
    252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    183
    Se inscrie Todor Csaba la Avansati

    Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről

  3. #33
    cadet Avatarul lui Zac
    Data înscrierii
    29.07.2018
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Postări
    16
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 h 9 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    13
    Se retrage Miklós Botond.

  4. #34
    senior

    Data înscrierii
    26.08.2017
    Locație
    Miercurea-Ciuc
    Vârstă
    11
    Postări
    304
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 13 h 40 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    453
    Se retrage Tamas Vivien,din Miercurea-Ciuc,de la categoria copii,din cauza ca are un cantonament la Sovata,mult succes Organizatorilor,si Participantilor.

  5. #35
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.285
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    168 z 14 h 58 m
    Timp online pe zi
    1 h 46 m
    Reputație
    14968
    Rezervat inscrieri, clasamente, organizare:

    Inscrieri Open/Elite - on 7/16/2019 at 7:10:24 AM

    1. Farkas Gabor, Targu Mures, 70 - 43.22 - EW
    2. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 25 - 37.35 - E
    3. Colcer Nicolae, Toplita, 151 - 28.37 - O
    4. Farkas Bence, Targu Mures, 291 - 27.6 - O
    5. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 733 - 27 - O
    6. Babics Tamas, Gheorgheni, 484 - 26.74 - O
    7. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 113 - 26.38 - O
    8. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 149 - 25.99 - O
    9. Janosi Attila, Targu Mures, 132 - 25.74 - O
    10. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 155 - 24.42 - OW
    11. Peta Octavian, Cluj Napoca, 274 - 23.73 - OW
    12. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 765 - 22.7 - OW
    13. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 216 - 21.54 - O
    14. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 448 - 20.06 - O
    15. Bende Robert, Gheorgheni, 5001 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Gecse Alpar, Chibed, 98 - 27.7 - O


    Inscrieri Incepatori/Avansati - on 7/16/2019 at 7:11:25 AM

    1. Bedo Jozsef, Suseni, 328 - 17.6 - A
    2. Sterczer Sandor, Sanzieni, 346 - 16.53 - A
    3. Szekely Zoltan, Gheorgheni, 1477 - 16 - A
    4. Csurulya Gyula, Miercurea Ciuc, 1359 - 13.8 - A
    5. Adorjan Zoltan, Miercurea Ciuc, 1225 - 11.7 - A
    6. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1147 - 11.6 - AW
    7. Boariu Timofte Danut, Borsec, 761 - 11.27 - AW
    8. Onofrei Petru, Gherla, 774 - 10.55 - AW
    9. Suciu Andrei, Borsec, 694 - 10.19 - A
    10. Kovacs Zsolt, Gheorgheni, 2683 - 7.4 - I
    11. Benedek Alex, Gheorgheni, 1888 - 6.2 - I
    12. Pap Gyula, Gheorgheni, 2026 - 5.3 - I
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 1142 - 10.6 - A
    2. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 981 - 8.31 - I
    3. Vass Peter, Miercurea Ciuc, 1191 - 5.81 - I
    4. Vancsa Zoltan, Miercurea Ciuc, 1114 - 12.65 - A
    5. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 439 - 14.88 - A
    6. Todor Csaba, Gheorgheni, 446 - 16.28 - AH


    Inscrieri Copii - on 7/16/2019 at 7:12:45 AM

    1. Sterczer Zalan, Sanzieni, 884 - 10.09 - A
    2. Zsigmond Tamas, Gheorgheni, 2201 - 4 - I
    3. Csata Sebestyen, Gheorgheni, 2282 - 4 - I
    4. Lemhenyi Tamas, Gheorgheni, 2529 - 4 - I
    5. Ferencz Mark, Gheorgheni, 3188 - 0 - I
    6. Banto Tamas, Gheorgheni, 3962 - 0
    7. Kozma Kristof, Gheorgheni, 3998 - 0
    8. Farkas Daniel, Gheorgheni, 5001 - 0

    La Avansati a intrat pe lista principala domnul Onofrei din Gherla.
    La Elite Farkas (am cedat locul meu muresenilor, foarte probabil nu ajung. PS: Cu fanii care si-au programat un meci cu mine foarte probabil ne vedem pe 10 august, la Corund, unde probabil dam si un set pe un suc sau pe o bere).
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  6. #36
    junior Avatarul lui maximillian
    Data înscrierii
    05.04.2018
    Locație
    miercurea ciuc
    Vârstă
    33
    Postări
    66
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 19 h 30 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    58
    Se retrage Bartos Csongor de pe lista de asteptare amatori.

  7. #37
    organizator turnee
    Avatarul lui gyszabi
    Data înscrierii
    06.12.2011
    Locație
    Gheorgheni
    Vârstă
    34
    Postări
    252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    183
    Se inscrie la copii: Szocs Nandor

    Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről

  8. #38
    cadet
    Data înscrierii
    28.10.2018
    Postări
    25
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 h N/A
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    21
    Se retrage Colcer Nicolae

  9. #39
    senior

    Data înscrierii
    26.08.2017
    Locație
    Miercurea-Ciuc
    Vârstă
    11
    Postări
    304
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 13 h 40 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    453
    Se retrage Szanto Lajos,din Miercurea-Ciuc,de la categoria Open.

  10. #40
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.285
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    168 z 14 h 58 m
    Timp online pe zi
    1 h 46 m
    Reputație
    14968
    Se modifica sistemul de joc in sensul ca se mai face o a treia grupa de amatori, astfel acolo mai ramane un loc pe lista de asteptare:

    Nu sunt la calculator traditional, deci refac listele in ordine ABC:

    Inscrieri Open/Elite

    1. Babics Tamas, Gheorgheni, 484 - 26.74 - O
    2. Bende Robert, Gheorgheni, 5001 - 0
    3. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 155 - 24.42 - OW
    4. Farkas Gabor, Targu Mures, 70 - 43.22 - EW
    5. Farkas Bence, Targu Mures, 291 - 27.6 - O
    6. Gecse Alpar, Chibed, 98 - 27.7 - O
    7. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 733 - 27 - O
    8. Janosi Attila, Targu Mures, 132 - 25.74 - O
    9. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 25 - 37.35 - E
    10. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 765 - 22.7 - OW
    11. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 113 - 26.38 - O
    12. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 448 - 20.06 - O
    13. Peta Octavian, Cluj Napoca, 274 - 23.73 - OW
    14. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 149 - 25.99 - O


    Inscrieri Incepatori/Avansati

    1. Adorjan Zoltan, Miercurea Ciuc, 1225 - 11.7 - A
    2. Bedo Jozsef, Suseni, 328 - 17.6 - A
    3. Benedek Alex, Gheorgheni, 1888 - 6.2 - I
    4. Boariu Timofte Danut, Borsec, 761 - 11.27 - AW
    5. Csurulya Gyula, Miercurea Ciuc, 1359 - 13.8 - A
    6. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 1142 - 10.6 - A
    7. Kovacs Zsolt, Gheorgheni, 2683 - 7.4 - I
    8. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 439 - 14.88 - A
    9. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1147 - 11.6 - AW
    10. Onofrei Petru, Gherla, 774 - 10.55 - AW
    11. Pap Gyula, Gheorgheni, 2026 - 5.3 - I
    12. Sterczer Sandor, Sanzieni, 346 - 16.53 - A
    13. Szekely Zoltan, Gheorgheni, 1477 - 16 - A
    14. Suciu Andrei, Borsec, 694 - 10.19 - A
    15. Todor Csaba, Gheorgheni, 446 - 16.28 - AH
    16. Vass Peter, Miercurea Ciuc, 1191 - 5.81 - I
    17. Vancsa Zoltan, Miercurea Ciuc, 1114 - 12.65 - A


    Inscrieri Copii

    1. Banto Tamas, Gheorgheni, 3962 - 0
    2. Csata Sebestyen, Gheorgheni, 2282 - 4 - I
    3. Farkas Daniel, Gheorgheni, 5001 - 0
    4. Ferencz Mark, Gheorgheni, 3188 - 0 - I
    5. Kozma Kristof, Gheorgheni, 3998 - 0
    6. Lemhenyi Tamas, Gheorgheni, 2529 - 4 - I
    7. Sterczer Zalan, Sanzieni, 884 - 10.09 - A
    8. Szocs Nandor, Gheorgheni
    9. Zsigmond Tamas, Gheorgheni, 2201 - 4 - I
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  11. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  12. #41
    organizator turnee
    Avatarul lui gyszabi
    Data înscrierii
    06.12.2011
    Locație
    Gheorgheni
    Vârstă
    34
    Postări
    252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    183
    Se inscrie din Valea Stramba la Incepatori/Avansati:

    Molnar Janos
    Balint Zoltan

  13. #42
    organizator turnee
    Avatarul lui gyszabi
    Data înscrierii
    06.12.2011
    Locație
    Gheorgheni
    Vârstă
    34
    Postări
    252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    183
    Se retrage Lorinczi Bela de la Incepatori/Avansati

  14. #43
    junior

    Data înscrierii
    10.10.2017
    Locație
    sanzieni jud covasna
    Vârstă
    39
    Postări
    144
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 2 h 39 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    274
    Se retrag Sterczer Sandor si Sterczer Zalan din Sanzieni de la categoria avansati respectiv copii

  15. #44
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.285
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    168 z 14 h 58 m
    Timp online pe zi
    1 h 46 m
    Reputație
    14968
    Inscrieri actualizate:

    Inscrieri Open/Elite - on 7/18/2019 at 8:48:42 PM

    1. Farkas Gabor, Targu Mures, 70 - 43.22 - EW
    2. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 25 - 37.35 - E
    3. Gecse Alpar, Chibed, 98 - 27.7 - O
    4. Farkas Bence, Targu Mures, 291 - 27.6 - O
    5. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 733 - 27 - O
    6. Babics Tamas, Gheorgheni, 484 - 26.74 - O
    7. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 113 - 26.38 - O
    8. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 149 - 25.99 - O
    9. Janosi Attila, Targu Mures, 132 - 25.74 - O
    10. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 155 - 24.42 - OW
    11. Peta Octavian, Cluj Napoca, 274 - 23.73 - OW
    12. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 765 - 22.7 - OW
    13. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 448 - 20.06 - O
    14. Bende Robert, Gheorgheni, 5001 - 0

    Inscrieri Incepatori/Avansati - on 7/18/2019 at 8:48:48 PM

    1. Bedo Jozsef, Suseni, 328 - 17.6 - A
    2. Todor Csaba, Gheorgheni, 446 - 16.28 - AH
    3. Szekely Zoltan, Gheorgheni, 1477 - 16 - A
    4. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 439 - 14.88 - A
    5. Csurulya Gyula, Miercurea Ciuc, 1359 - 13.8 - A
    6. Vancsa Zoltan, Miercurea Ciuc, 1114 - 12.65 - A
    7. Adorjan Zoltan, Miercurea Ciuc, 1225 - 11.7 - A
    8. Boariu Timofte Danut, Borsec, 761 - 11.27 - AW
    9. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 1142 - 10.6 - A
    10. Onofrei Petru, Gherla, 774 - 10.55 - AW
    11. Suciu Andrei, Borsec, 694 - 10.19 - A
    12. Kovacs Zsolt, Gheorgheni, 2683 - 7.4 - I
    13. Benedek Alex, Gheorgheni, 1888 - 6.2 - I
    14. Vass Peter, Miercurea Ciuc, 1191 - 5.81 - I
    15. Pap Gyula, Gheorgheni, 2026 - 5.3 - I
    16. Molnar Janos, Valea Stramba, 5001 - 0
    17. Balint Zoltan, Valea Stramba, 5002 - 0

    Inscrieri Copii - on 7/18/2019 at 8:48:57 PM

    1. Zsigmond Tamas, Gheorgheni, 2201 - 4 - I
    2. Csata Sebestyen, Gheorgheni, 2282 - 4 - I
    3. Lemhenyi Tamas, Gheorgheni, 2529 - 4 - I
    4. Ferencz Mark, Gheorgheni, 3188 - 0 - I
    5. Banto Tamas, Gheorgheni, 3962 - 0
    6. Kozma Kristof, Gheorgheni, 3998 - 0
    7. Szocs Nandor, Gheorgheni, 4745 - 0 - I
    8. Farkas Daniel, Gheorgheni, 5001 - 0
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  16. #45
    organizator turnee
    Avatarul lui gyszabi
    Data înscrierii
    06.12.2011
    Locație
    Gheorgheni
    Vârstă
    34
    Postări
    252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    183
    Se inscrie Mihaly Csaba din Gheorgheni la Incepatori/Avansati

    Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Primăverii", Deda - 16.03.2019
    De Kantor Imre-Zoltan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 274
    Ultimul post: 17.03.2019, 22:15
  2. Turneu B "Cupa Primăverii", Botoșani - 02.03.2019
    De popescu doru viorel în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 64
    Ultimul post: 08.03.2019, 22:15
  3. Turneu B "Cupa Primăverii", Tulcea - 02/03.03.2019
    De Iulian Gherasim în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 42
    Ultimul post: 03.03.2019, 17:39
  4. Turneu A Lăzarea (Gheorgheni) - 09.02.2019
    De PaliHR în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 399
    Ultimul post: 11.02.2019, 15:14
  5. Răspunsuri: 81
    Ultimul post: 02.12.2015, 10:23

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •